>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

I 365

iczasopisma

Użytkownik
Pytałem się ostatnio pani w STSie powiedziała, że czas nieograniczony ... Patrzę ogarnięcie tam jest w 100 % ????
No właśnie, i ciekawe czy jak przyjdziesz do takiej pani wypłacić kupon w &quot;nieograniczonym&quot; czasie to odda Ci z własnej pensji...
Ja nawet w regulaminie na ich stronie nie znalazłem tych 30 dni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 4

alebum

Użytkownik
dobra 2h po mecz,u kupon dalej nierozliczony ile można czekać ???? ? stawiałem że Żalgiris over 74,5 po 1,8 za 200
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
dobra 2h po mecz,u kupon dalej nierozliczony ile można czekać ???? ? stawiałem że Żalgiris over 74,5 po 1,8 za 200
Niestety ten aspekt jeszcze u nich mocno szwankuje ja miałem ostatnio sytuację ze strzelcem rozegrał 43 minuty lecz bramkę strzelił problem polegał na tym że u nich zawodnik musi rozegrać 45 minut aby zakład był ważny. Więc musiałem mocno napierać na Support aby rozliczyli jako zwrot.
 
F 0

fabian19

Użytkownik
Witam ,

mam problem z zarejestrowaniem sie ,

taki błąd :
Niestety wybrany plik jest nieprawidłowy. Najprawdopodobniej wybrano plik o niedozwolonym rozszerzeniu.

nie wiem jak dołączyć pliki ?
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
hej, mam pytanie tez Wam czasem rozliczaja dlugo zaklady przez neta? Jest 3:26 a nie mam rozliczonych meczow od godziny ok. 00:00...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zależy jaka liga, dyscyplina. Jeżeli obstawiasz trudniejsze ligi mają z tym problem ja raz czekał man Australie 3,5 h po czym napisał do supportu z oficjalnym wynikiem i podziałało.
 
T 0

typer211

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie grze w internecie na STS. Czy moge mieć konto do gry na moje imie nazwisko i pozostałe dane, a wpłate i wypłate pieniędzy zrobie z konta bankowego kolegi?
 
daniel111 38

daniel111

Użytkownik
Co się dzieje gdy złożę kupon z samych Meczów/y DNB ? i dam 3 z 5 a beda 3 zwroty za remisy jak jest to rozliczane?
 
T 3

tom91ek

Użytkownik
Coś nie mogę teraz znaleźć, ktoś się orientuje przez ile dni musze obrócić starym bonusem ( 4x ) ? jest jakiś czas na to , czy po prostu jak obrócę to obrócę ?
 
K 6

kamilos93

Użytkownik
Panowie, jest jakaś infolinia/chat z STS ? Właśnie dokonałem zakładu jednak poszedł on 2 razy. Na 100% nie jest to z mojej winy ponieważ czas (co do sekundy) jest identyczny na dwóch kuponach! Proszę o pomoc
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 8

pepo27

Użytkownik
Panowie, jest jakaś infolinia/chat z STS ? Właśnie dokonałem zakładu jednak poszedł on 2 razy. Na 100% nie jest to z mojej winy ponieważ czas (co do sekundy) jest identyczny na dwóch kuponach! Proszę o pomoc
Pewnie że jest, jak wejdziesz w zakłady bukmacherskie po prawej stronie znajdziesz pomoc online...
 
Do góry Bottom