>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tylko że ja po tym myślniku mam cyfrę odstęp i jeszcze sześć cyfr. Ogólnie to mój kupon składa się z sześciu cyfr, odstęp, cztery cyfry, myślnik, jedna cyfra, odstęp i znowu sześć cyfr więc co mam wpisać? ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
najlepiej wklej go tutaj, przeciez kazdy kupon jest taki sam i sklada sie z xxxxxxxxxxxxxx - yyyy chyba ze jakies systemy pograles

wpisujesz samo xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx i masz
 
S 22

sieko

Użytkownik
Dobra teraz pytanko :p . Nie wiem, czy w dobrym dziale pisze, ale chyba tak ???? .
Czy wie ktoś jak teraz zobaczyć całą oferte (nie w pdf&#39;ie bo jest 404 not found) piłki nożnej na najbliższe dni? Bo teraz trzeba w każdą lige zaglądać pojedynczo żeby zobaczyc mecze, a nie tak jak wcześniej można było wyświetlić całą oferte. Da sie jakoś to zrobić? ????
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
Czy wie ktoś jak teraz zobaczyć całą oferte (nie w pdf&#39;ie bo jest 404 not found) piłki nożnej na najbliższe dni? Bo teraz trzeba w każdą lige zaglądać pojedynczo żeby zobaczyc mecze, a nie tak jak wcześniej można było wyświetlić całą oferte. Da sie jakoś to zrobić? ????
Nie ma już takiej opcji... jedynie jest tylko ta w PDF-ie... w dziale &quot;FAQ&quot; masz potwierdzenie:
&quot;
Jak sprawdzić ofertę na inne dni niż dzień dzisiejszy?

W sekcji oferta, która znajduje się po lewej na naszej stronie należy z listy rozwijalnej wybrać interesującą nas dyscyplinę, następnie kraj tejże dyscypliny, a potem ligę. Ukaże się lista spotkań, które będą ułożone chronologicznie, według dat rozstrzygania spotkań.&quot;
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Mam pytanie,czy jest bukmacher naziemny (może sts? ) w którym zakład systemowy 2 z 3 kosztuje 2 zł?
raczej 2 zl to nie kosztuje troche wiecej ale faktycznie najlepiej spytac sie na ziemi w punkcie ????
pozdrawiam i polecam sts super bonus !
 
7 2

7tomas7

Użytkownik
Wpłaciłem jakiś czas temu 200 zł na www.sts.pl otrzymałem bonus 100% i teraz takie pytanko czy teraz mogę wypłacić część z moich wpłaconych pieniędzy a bonus zostanie?? czy przepadnie ??
Pełno o tym było, że właśnie można wypłacić. Bonus jest tak jakby osobno. Poczytaj forum ! Na sts.pl też można zaczerpnąć informacji.
 
P 0

prezesvi

Użytkownik
Na stronie STS-u, - najnowsze wygrane, przy danej wygranej te inicjały to od imienia i nazwiska osoby, która wygrała? To przy wygranych trzeba okazać dowód i się zapisują? Czy to cos innego?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolego.... To zapewne są kupony grane przez użytkowników Online jeśli twój kupon pojawia się w punkcie lub na stronie a został tam zagrany nie dają nicku nawet.... Żadnego dowodu nie trzeba pokazywać w punkcie naziemnym chyba że grasz w internecie to na początku podajesz imię, nazwisko, adres oraz numer konta bankowego i stąd mogą być inicjały.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
fajny jest ten bonus , teraz tez chcialem zagrac ale brachol juz byl zarejestrowawszy i odebral bonus nie wiem czy ja bede mogl . Bo co do pokr ewienstaw to nie ma problemu z tego co wiem ale nie mam swojego konta bankowego ! i pytnie brzmi czy mogę podac jego nr konta i na nie wyplacic ewentualna wygrana ?
Ma ktos jakies doswiadczenie w tej kwesti ?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Bylo juz pisane, wplacac i wyplacac tylko mozna poprzez swoje konto bankowe, jak podajesz przy rejestracji swoje imie i nazwisko to konto tez ma byc na te dane !
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
a ja wlanie podalem omylkow nie wiem w jaki sposob matki nr konta (kiedys z niego korzystalem moze dlatego ???? ) i kasa przysla bez problemow
 
Do góry Bottom