>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

tbm 642

tbm

Forum VIP
Ile trwa weryfikacja konta w sts&#39;ie? Konto założyłem dzisiaj około 11, zaraz po tym przyszedł mi mail, że konto zostało założone pomyślnie i obecnie czeka na weryfikację, która może potrwać kilka minut. O jej zakończeniu mam zostać powiadomiony mailem. Jest po 18 i nic nie dostałem. Jak to wygląda w waszym przypadku?
Otrzymałem maila z weryfikacją konta po ok 10 minutach. ;)
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Witam
Mam takie pytanie. Postawilem dzisiaj dubla z tenisa za bonus 200zl cos tam+ Flipkens dokladnie o godzinie 9 27 postawilem kupon a mecze mialy sie rozpoczac o godzinie 9 30, zaklad przyjelo normalnie. Na livesports mecz rozpoczął się zgodnie z planem o 9 30. Sprawdzam po poludniu konto a w zakladzie Flipkens zmieniono godzine rozpoczescia meczu na 9 20 mimo ze mecz rozpoczal sie planowo o godzie 9 30 i rozliczyli mi ten mecz po 1zl. Gdyby mecz byl przegrany zapewne wtedy nie rozliczyli by po 1zl tylko jako przegrany i godzina rozpoczecia meczu nie miala by znaczenia wtedy. Macie jakis pomysl zeby rozliczyli mi ten mecz po 1,4 jak bylo wczesniej a nie po 1zl?? To przegiecie moim zdaniem
 
T 15

temp

Użytkownik
Na oficjalnej stronie zawodów jest podany czas rozpoczęcia nie wcześniej niż 9:15. Niestety nigdzie nie podali realnego czasu rozpoczęcia zawodów, więc raczej nic nie wskórasz.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
jezeli macie problem z logowaniem to w miejscu loginu wpisujcie po prostu swój e-mail, bo na samym loginie bardzo czesto wyskakuje błąd i wyrzuca.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety nawet Mail czasem nie pomaga strona jest mocno obciążona i ciężko jest się zalogować trzeba czekac na &#39;&#39; kolejkę&#39;&#39;.... nie dopracowali tego jeszcze
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
mozecie w ogóle zagrać jakis kuponem z typem o kursie powyżej 4.0 za stawke powyzej 100zł?
3 typ dzisiaj taki i 3raz nie chce przyjac. Ani za 300, ani za 100. Ani w singlu, ani nawet w dublu czy triplu.
żenada
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
mozecie w ogóle zagrać jakis kuponem z typem o kursie powyżej 4.0 za stawke powyzej 100zł?
3 typ dzisiaj taki i 3raz nie chce przyjac. Ani za 300, ani za 100. Ani w singlu, ani nawet w dublu czy triplu.
żenada
Już zaczęły się blokady... bądź błąd systemu po raz ..... tysięczny niestety trzeba zacząć rezygnować z usług tego bukmachera bo robią sobie kpinę z klienta. Takie moje zdanie ja wypłaciłem wszystkie pieniążki i mam ich gdzieś... nawet jeśli dają takie promocję jak ostatnio. Skoro ciągle nas czymś katują to niech sobie sami to testują ;) Taka rymowanka... dla tej firmy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 3

aru64

Użytkownik
Też to zauważyłem Doberman. Tydzień temu gdy wypłacałem pieniądze na moim koncie były po kilkunastu godzinach, a teraz czekam juz ponad 2 dni, a kasy nie widać. Ma ktoś jeszcze taki problem??
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
no ja czekam na pierwszą wypłatę od wtorku. potem jeszcze na weekend zleciłem dwie inne, zobaczymy, ale ładnych kilka dni roboczych już za nami.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety chcieli jak najszybciej pozyskać klienta a co zrobić żeby tak było zlecać szybko wypłaty... poszła fama po internecie a teraz sobie mogą &#39;&#39;bimbać&#39;&#39; i mają 14 dni czasu... a pieniązkami obracają .... Niestety taka polityka teraz za wasze pieniążki ktoś gra;) ktoś wypłaca a wy czekacie na następnych... ????
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
na to wygląda.
bonus obrócony, troszke ich ograłem, niech tylko przelewają kasiorkę i konto można zamykać;) oprócz tego, że jest to legalna gra to plusów nie widzę ANI JEDNEGO.
nawet live chat w poniedziałek o godz. 16:30 jest offline...bez komentarza
 
adpb 74

adpb

Użytkownik
Mam pytanko. Zakładał ktoś konto na innych członków rodziny tj. brat siostra i tp?. Ewentualnie były jakieś problemy?
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Mam pytanko. Zakładał ktoś konto na innych członków rodziny tj. brat siostra i tp?. Ewentualnie były jakieś problemy?
dokładnie mam takie samo pytanie czy z jednego nr ip i nr konta bankowego mozna korzystac wiecej niz raz?
 
T 15

temp

Użytkownik
Mam pytanko. Zakładał ktoś konto na innych członków rodziny tj. brat siostra i tp?. Ewentualnie były jakieś problemy?
A czy jest gdzieś napisane, że siostra/brat/wujek/sąsiad/itd... gracza nie może grać? Czytałeś w ogóle regulamin, albo ustawę?
 
Do góry Bottom