>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher STS - opinie

zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Wg mnie jeśli sts już zaakceptował kupon, w którym jednak zdarzenia są ze sobą jakoś tam powiązane to powinien wypłacić kasę i tyle a nie teraz się kompromitować strasząc sądem gracza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
obojętnie czy kupon został trafiony zgodnie z regulaminem czy nie,jeżeli popełnili błędy i po wypłacie domagają się zwrotu kasy strasząc sądem to dla mnie jest jedna WIELKA KOMPROMITACJA [...]
Tak dobrze to nie ma ;)
Mylić się może każdy. W sytuacji pomyłki na korzyść Odbiorcy wpłaty (przelanej na jego konto czy bardziej właściwie w tym przypadku: &quot;naniesionej&quot;, bo do panelu klienckiego),
jest on osobą, która nienależnie otrzymała wpłatę.
I musi zwrócić te środki.
Niemniej, ciekaw jestem co napisano w emailu do scyzor198.
Nawet jeśliby mieli rację, dużo może o tej firmie powiedzieć forma wypowiedzi jaką uraczyli swojego własnego Klienta, czyli chlebodawcę.
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Ten kupon zagrałem na takiej fazie turnieju że wcale te drużyny nie musiały na siebie trafić w ćwierćfinale ( bo to od tej fazy zaczęły wchodzić mi zdarzenia). To po pierwsze a po drugie skoro to były zdarzenia które się wspierały to dlaczego STS dalej takie coś praktykuje ? Na przykład w tenisie można grać na klasyfikacje końcową danego turnieju. Ostatnio w Miami też wygrałem niezłą kasę mimo że na jednym kuponie był m in Djoković że wygra jak i Murray że będzie 1-2 a także pozostali półfinaliści czy te zakłady się nie wspierały?
Meila wrzucę dopiero jak polubownie nie uda się tego załatwić. Zresztą tak czy tak to coś kręcą bo usunęli mi historię zakładów i operacji na koncie.
Jest jeden punkt w regulaminie który mógłby dotyczyć tej sytuacji - &quot;STS dokona anulowania dowolnego zawartego zakładu w tym również rozstrzygniętego w przypadku, jeżeli dojdzie do uzasadnionego podejrzenia zmowy pomiędzy Kontami STS graczy i/lub klientami, przejawiającej się dokonaniem zawarcia w krótkim czasie przez różnych klientów, zakładów z identycznymi lub bardzo podobnymi typami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
weed233 854

weed233

Użytkownik
Ten kupon zagrałem na takiej fazie turnieju że wcale te drużyny nie musiały na siebie trafić w ćwierćfinale ( bo to od tej fazy zaczęły wchodzić mi zdarzenia). To po pierwsze a po drugie skoro to były zdarzenia które się wspierały to dlaczego STS dalej takie coś praktykuje ? Na przykład w tenisie można grać na klasyfikacje końcową danego turnieju. Ostatnio w Miami też wygrałem niezłą kasę mimo że na jednym kuponie był m in Djoković że wygra jak i Murray że będzie 1-2 a także pozostali półfinaliści czy te zakłady się nie wspierały?
Masz racje, pokazesz tego maila? Tez mnie ciekawi
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Ten kupon zagrałem na takiej fazie turnieju że wcale te drużyny nie musiały na siebie trafić w ćwierćfinale ( bo to od tej fazy zaczęły wchodzić mi zdarzenia). ....
Może nie musiały a jednak trafiły i zakłady te ewidentnie wspierają się - czyli w ofercie mieli błąd, w regulaminie mają zapis że mogą anulować i żądać uregulowania i tak też zrobili. Pytanie też, czy nie grałeś w taki sposób wszystkich możliwych kombinacji? ???? Jeżeli tak to mają całą historię..

Kurs ogólny kuponu jest wielokrotnie wyższy od prawidłowego. Bez problemu udowodnią Ci to w sądzie. Pierwszy lepszy matematyk rozpisze Ci prawdopodobieństwa (i prawidłowe kursy) i fakt zagrania tych samych zdarzeń wielokrotnie. Zatem dojdą jeszcze koszta postępowania sądowego... Nie wiem ile miałeś takich kuponów i jaki hajs udało Ci się wyciągnąć ale imo nie warto iść do sądu, no chyba, że wyciulałeś ich na kilkadziesiąt tysi ???? )

Jak dalej coś takiego praktykują to spłać konto na zero i ogrywaj ich w punkcie, wyjdziesz na swoje a nie będziesz musiał po sądach gonić ????
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Na wstępie przepraszam za kilkudniową nieobecność. To wyjątkowa sytuacja.
Drodzy Państwo. Jest dokładnie tak jak napisał Yar000.

Doskonale rozumiem wasze stanowisko od strony klienta, chciałbym jednak żebyście też spróbowali zrozumieć sprawę z pozycji Bukmachera. Jest spora grupa klientów, która usiłuje wykorzystać błędy powstałe w rozmaitych okolicznościach. Czasami są to w ostatniej chwili przesunięte spotkania, komplikacje natury informatycznej czy mimowolne, choć rzadkie błędy ludzkie. Gro klientów szukając tego rodzaju okazji lub zauważając ją szybko obstawia dany zakład i kiedy tylko zostanie rozliczony zleca wypłatę środków i świętuje zwycięstwo nie tyle z wygranego kuponu, co z faktu przechytrzenia Bukmachera.
Czy jest to uczciwa postawa?

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich nietypowych okoliczności i tym samy uniknąć wynikających z nich pomyłek, jednakże dokładamy wszelkich starań aby takich zdarzeń było jak najmniej.

Zawsze postępujemy zgodnie z Regulaminem i przepisami prawa. Dlatego też w pełni uzasadnionych okolicznościach wysyłamy prośby do klientów o zwrot nienależnie uzyskanych środków finansowych.

Upraszczając trochę sprawę proszę rozważyć sytuację.
Wystawiacie samochód na sprzedaż, omyłkowo zamiast 10000 wpisujecie 1000. Ktoś wygrywa aukcję widząc okazję i co wtedy? Należy oddać samochód czy trzeba wyjaśnić sprawę?

Zapewniam też, że nikt nie straszy sądem. Jest to prośba, ale niestety w przypadku braku współpracy tak jak każda inna osoba mamy prawo wystąpić do sądu. Każdy z Państwa zrobiłby to samo w analogicznej sytuacji.
Na szczęście w większości przypadków uczciwi klienci nie mają problemu ze zrozumieniem sytuacji i przyznaniem racji, zawsze też dołączamy stosowne wyjaśnienie, a w razie czego służymy dodatkową pomocą na mailu i czacie. Większość spraw załatwiamy w pełnym porozumieniu.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Jeszcze odnośnie sprawy &quot;wyczyszczenia historii kuponów&quot;.
W zakładce moje konto każdy klient ma podgląd do swojej historii zakładów na pół roku wstecz. Jest to standardowa praktyka, która znajduje swoje uzasadnienie choćby w kontekście zarządzania bardzo duża bazą informacji. Zapewniam, że nikt celowo takich rzeczy nie robi.
EDIT: Nasza poprzednia odpowiedź oczekuje na zatwierdzenie moderatora. Prosimy o cierpliwość.
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Może nie musiały a jednak trafiły i zakłady te ewidentnie wspierają się - czyli w ofercie mieli błąd, w regulaminie mają zapis że mogą anulować i żądać uregulowania i tak też zrobili. Pytanie też, czy nie grałeś w taki sposób wszystkich możliwych kombinacji? ???? Jeżeli tak to mają całą historię..
W takim razie wytłumacz mi dlaczego w tenisie ziemnym w czasie rozgrywania turniejów Wielkiego Szlema lub Serii Masters zawsze można obstawiać miejsca zawodników w klasyfikacji końcowej. Czy takie zakłady się nie wspierają? Czy może bukmacher celowo takie błędy popełnia?
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Nie wiem co można obstawić a co nie w tym tenisie, pisałem tylko o kuponie, który pograłeś na MŚ a na nim nie grałeś tylko zakładów na miejsca w klasyfikacji końcowej ale dokładałeś zakłady na to kto kiedy odpadnie. W wielkim skrócie: grałeś że jedna ekipa odpadnie a druga awansuje, a to się wspiera..
scyzor1984 nie zrozum mnie źle ???? życzę Ci jak najlepiej i obyś załatwił sprawę polubownie, tylko nie obrażaj inteligencji innych użytkowników forum, bo imo dobrze wiedziałeś co grasz i że jest błąd, tylko zawaliłeś bo nie zagrałeś go anonimowo i teraz Cię ścigają..
zresztą niech wypowie się Wsparcie ???? ciekawe, że jeszcze nic nie napisali na ten temat i nie udowodnili swoich racji........
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
c1amak - chyba już ze 3 razy odpisaliśmy, ale post najpewniej był za długi i nadal czeka na akceptację moderatora :-(
Odnieśliśmy się ogólnie do sprawy. Rozpatrując przypadek szczegółowo jest tak jak mówisz.
Mamy nadzieję, że moderator nasz wpis niebawem odblokuje ;)
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
P.S. Zdajemy sobie sprawę, że wyrobione postrzeganie nie łatwo jest zmienić, ale po tych bardziej agresywnych wypowiedziach wnioskujemy, że niektórzy mają nas za jakiś enigmatyczny, wrogi twór, który należy mówiąc kolokwialnie pokonać. Chcielibyśmy tylko przypomnieć, że po drugiej stronie nie znajdują się roboty nastawione nieprzyjaźnie do świata, tylko ludzie w gruncie rzeczy tacy sami jak Wy, jak cała reszta. ;)
Na tyle na ile pozwala nam polskie prawo staramy się w pełni legalnie świadczyć jak najlepsze usługi i ciągle się doskonalimy. Między innymi dlatego, by podobne sytuacje zdarzały się jak najrzadziej.
@Marcin-Odra dziękujemy bardzo.
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Doskonale rozumiem wasze stanowisko od strony klienta, chciałbym jednak żebyście też spróbowali zrozumieć sprawę z pozycji Bukmachera. Jest spora grupa klientów, która usiłuje wykorzystać błędy powstałe w rozmaitych okolicznościach. Czasami są to w ostatniej chwili przesunięte spotkania, komplikacje natury informatycznej czy mimowolne, choć rzadkie błędy ludzkie. Gro klientów szukając tego rodzaju okazji lub zauważając ją szybko obstawia dany zakład i kiedy tylko zostanie rozliczony zleca wypłatę środków i świętuje zwycięstwo nie tyle z wygranego kuponu, co z faktu przechytrzenia Bukmachera.
Czy jest to uczciwa postawa?
W żaden sposób się z wami nie zgadzam. Taka firma jak STS taki błąd to może popełnić jednorazowo po czym jest on eliminowany. Natomiast zakłady które ja zagrałem były dostępne przed turniejem jak i przez cały czas jego trwania (oczywiście zmieniały się kursy). Zostały one zagrane na takim etapie że niektóre drużyny miały do rozegrania jeszcze 4 mecze w turnieju więc ciężko było przewidzieć wynik końcowy. Skoro jednak sądzicie że to błąd wytłumaczcie mi dlaczego nadal posiadacie w swojej ofercie zdarzenia na miejsca w klasyfikacji końcowej w turniejach tenisowych (Wielki Szlem, Masters). Przecież to zakłady tego samego typu.
Gdybym uważał że to wasz błąd i chciał go wykorzystać nie zagrałbym tego kuponu za 2 zł tylko za dużo większe pieniądze, a tak wysłałem go tylko dla zabawy jak się okazuje bardzo fajnej zabawy
To kiedy ja wypłacam swoje środki to nie wasza sprawa tak samo jak to kiedy wpłacam. Zawsze ja wygram dużo sumę to zlecam wypłatę jak najszybciej z tego względu iż pozostawione środki na koncie bukmachera przegram prędzej czy później co oczywiście leży w waszym interesie. Wczoraj tego nie zrobiłem i nie wszedł mi kupon wysłany za 1500 zł.
Ja wam oddam te pieniądze bo nie mam zamiaru za taką kwotę tracić więcej nerwów. Na pewno nie zbiednieje ale wy za to się wzbogacicie a jako bonus dostaniecie antyreklamę w sieci i punktach stacjonarnych na terenie mojego miasta.
Ps. Kontakt z wami jest żaden. Na Czat Online nikt nie wie co powiedzieć o zaistniałej sytuacji, a na [email protected] ewidentnie mnie olewacie nie odpisując na niejednego meila.
Dla tych co chcieli zobaczyć dołączam meila i pytam gdzie na kuponie jest &quot;błędnie wpisany pierwotny wynik&quot;
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
@scyzor1984
Pański przypadek dotyczy ewidentnie zdarzeń wspierających się jak już wyjaśnił to wyczerpująco c1amak.
Za moment przekażemy tę sprawę do odpowiedniej osoby, która podejmie stosowne działania w celu wyjaśnienia skąd zapis o błędnym wyniku. Sprawdzona zostanie również kwestia braku odpowiedzi kontaktu w ciągu max. 24h i jeśli tylko się potwierdzi to również otrzyma Pan odpowiedź tak szybko, jak to tylko możliwe.
 
M 837

marcios

Użytkownik
Nie moja sprawa ale jak dla mnie kase powinien otrzymać scyzor bo jeśli się ktoś myli to usuwa to z oferty w pare godzin czy max dobe i wtedy robi odrazu zwroty na kuponach graczowi a nie grubo po fakcie wczesniej na te niby pomyłki korygując obniżając kursy. Do tego czemuż niby STS wam można nawet po fakcie robić co chcecie z kuponem a jeśli gracz sie pomyli i postawi coś przez neta żle to juz nie ma możliwosci zmienić nawet przed meczem? kiedyś omyłkowo nie wiem czy przez awarie myszki wysłałem se 3 takie same kupony a chciałem 1, napisałem od razu grubo przed pierwszy meczem o stronowanie 2 i otrzymałem odpowiedź, że nie ma takiej możliwości ! czyli gracz nie może a Wy tak super!
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Jak dla mnie to paranoja. Teraz dostałem meila że jednak wyniki były wprowadzone poprawnie a błędem postawienie spotkań wspierających się.
W takim razie po raz kolejny proszę mi wyjaśnić dlaczego nadal praktykujecie taki rodzaj zakładów (końcowa klasyfikacja turniejów tenisowych - gdzie również jeden wynik może wynikać z drugiego)?
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
niczego im nie zwracaj
nawet w przypadku przegranej w sądzie to suma do zapłaty pewnie nie będzie wiele większa niż gdybyś sam im oddał
a plusy są takie że sprawą raz że do wygrania a dwa smród,który im narobisz informując na forach o przebiegu sytuacji będzie miał dużo większą wartość niż te marne 2k,
wielu januszów może zrezygnować z gry u nich
tak jak napisał kolega wyżej,gdybyś Ty się pomylił to kuponu by Ci nie anulowali nawet przed meczem bo Ty nie masz prawa,ale jak oni się pomylą to mogą anulować wszystko co im się tylko zapragnie,także trzeba wykorzystać okazję żeby utrzeć nosa cwaniaczkom
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jak dla mnie to paranoja. Teraz dostałem meila że jednak wyniki były wprowadzone poprawnie a błędem postawienie spotkań wspierających się.
[...]
Jesteście moim zdaniem, bezczelni STS.
Macie czelność sugerować, że jest złą wolą Waszego Klienta wypłata środków, które sami przypisaliście temu Klientowi do panelu klienckiego.
Przy czym do teraz wprowadzacie Klienta w błąd informując go a to: o nomen omen &quot;błędnie wpisanym wyniku&quot; a tak jak dzisiaj, o wyniku wprowadzonym poprawnie.
Może, po każdej swojej odpowiedzi w sprawie, będziecie prostować swoje oczywiste omyłki wynikające z wypowiedzi wcześniejszej?
Mylicie się w &quot;zeznaniach&quot;, STS.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
mam jedno BARDZO WAZNE PYTANIE do użytownika &quot;WsparcieSTS&quot;
podejrzewam ze takich zakladów jak zagrał kolega czyli długoterminowych na MS w dublu lub większej ilości zdarzeń na jednym kuponie była cała masa zagrana przez dziesiątki użytkowników
i teraz mnie interesuje jedna kwestia,czy WSZYSCY gracze,którzy zagrali takie zdarzenia według was przyjęte z powodu błędu w systemie a ich kupony okazały się PRZEGRANE to czy otrzymali od was zwroty stawek z powodu nieprzepisowego przyjęcia zakładu?
oczekuję jasnej odpowiedzi na powyższe zagadnienie,
mam nadzieję że zdajecie sobie sprawę że jeżeli się znajdzie choć jedna osoba,która grała podobne zakłady a zwrotu stawki już po przegraniu kuponu NIE OTRZYMAŁA to zostaniecie skompromitowani na wszystkich forach z racji waszych złodziejskich pułapek
bo nie będzie inaczej się dało określić zapewne specjalnej pułapki na graczy gdzie gracze,którzy wygrali mają anulowane kupony i zabrane wygrane środki,a ci co przegrali kasy nie odzyskują
a jestem pewny na 1000% że nikomu kasy nie oddaliście jeśli kupon nie wszedł

@ u normalnych bukmacherów rzecz jasna zdarza się sytuacja że kursy są źle wystawione lub inne pomyłki,jednak kluczowa sprawa jest taka że niezwłocznie po zauważeniu kupony są anulowane jeszcze przed rozpoczęciem zdarzenia lub w skrajnych przypadkach rozliczone po prawidłowym kursie
a tutaj najpewniej mamy do czynienia z nieprawdopodobnym oszustwem gdzie kupon wisiał długimi dniami i gdy wszystko powchodziło wtedy nagle się okazało że jednak nieprawidłowo przyjęty i próba zabrania wygranych kuponów a na 100% w przypadku tych przegranych żadnych mailów od STSu z przeprosinami za błąd i zwrotem stawki nie było :grin:
także poczekam jak sytuacja się rozwinie i jeżeli było tak jak podejrzewam rozgłośnie sprawę na kilku najważniejszych forach.
 
Do góry Bottom