>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
@scyzor1984
Z tego co udało nam się ustalić Pańska sprawa została podjęta przez dział obsługi klienta. Jako Wsparcie nie znamy dalszych szczegółów, ale jesteśmy pewni, że podczas kontaktu otrzyma Pan odpowiedzi na wszystkie nurtujące kwestie.
@Yar000 chyba nie przeczytał Pan dokładnie naszych wypowiedzi. To krzywdząca interpretacja.
@musze_schudnac oczywiście. Jeśli ma miejsce zwrot stawki wpływa on na wszystkie wystąpienia danego spotkania bez względu na to czy znajduje się ono na kuponie wygranym czy przegranym. Wszystkie wystąpienia są traktowane w jednakowy sposób.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
@scyzor1984
Z tego co udało nam się ustalić Pańska sprawa została podjęta przez dział obsługi klienta. Jako Wsparcie nie znamy dalszych szczegółów, ale jesteśmy pewni, że podczas kontaktu otrzyma Pan odpowiedzi na wszystkie nurtujące kwestie.

@Yar000 chyba nie przeczytał Pan dokładnie naszych wypowiedzi. To krzywdząca interpretacja.

@musze_schudnac oczywiście. Jeśli ma miejsce zwrot stawki wpływa on na wszystkie wystąpienia danego spotkania bez względu na to czy znajduje się ono na kuponie wygranym czy przegranym. Wszystkie wystąpienia są traktowane w jednakowy sposób.
tu nie rozchodzi się o pojedyncze spotkanie
tylko o anulowany cały kupon dopiero po kilku dniach gdy okazał się wygrany co jest niedopuszczalne,i nie wierze że przegrane kupony też zostały anulowane już po rozliczeniu

i jeszcze pytanie odnośnie regulaminu,proszę o punkt w regulaminie,który informuję o zakazie łączeniu zakładów długoterminowych
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Rozwijając jeszcze dodatkowe wątpliwości.
@musze_schudnac proszę się zastanowić czy rzeczywiście w interesie STS byłyby oszustwa, które Pan opisuje? Zna Pan jakiegoś przedsiębiorcę, który prowadząc w pełni legalną i uczciwą działalność posunąłby się do takich działań?
Zależy nam na budowaniu zaufania naszych klientów, a nie jego traceniu. Stąd również nasz obecność na tym forum. Pracujemy ciężko na to, by podobne wątpliwości nie nurtowały naszych klientów i by podobne dyskusje nie musiały mieć więcej miejsca w przyszłości.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Zakłady długoterminowe można ze sobą łączyć.
Przykładowo zakład długoterminowy z ligi włoskiej + zakład długoterminowy z ligi hiszpańskiej bez problemu umieści Pan na jednym kuponie.
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
@musze_schudnac proszę się zastanowić czy rzeczywiście w interesie STS byłyby oszustwa, które Pan opisuje? Zna Pan jakiegoś przedsiębiorcę, który prowadząc w pełni legalną i uczciwą działalność posunąłby się do takich działań?
Zależy nam na budowaniu zaufania naszych klientów, a nie jego traceniu. Stąd również nasz obecność na tym forum. Pracujemy ciężko na to, by podobne wątpliwości nie nurtowały naszych klientów i by podobne dyskusje nie musiały mieć więcej miejsca w przyszłości.
Oczywiście że tak. Dla mnie zabraliście 2371.39 zł , a za wysłanie kuponu do dnia dzisiejszego 2 zł nie zwróciliście ;). Zapewne tak samo zwróciliście jak i zwracacie innym.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] To krzywdząca interpretacja.
[...]
Taką interpretację nasunął mi ponury wydźwięk, ton brzmiący w Państwa korespondencji ...
[...]&quot;Korzystając ze środków pochodzących z nieprawidłowo [...] dokonał Pan [...]
Skojarzenie: korzystając z okazji dokonał Pan rozboju.
Nie bawiąc się jednak w skojarzenia, ponieważ to sprawa subiektywna, zwrócę uwagę na inny fragment a konkretnie, dalszy ciąg cyt.wypowiedzi:
( ... dokonał Pan)
&quot;wypłaty środków co w konsekwencji doprowadziło do powstania ujemnego salda na Pana internetowym koncie STS&quot;
Przesuwacie Państwo bardzo wyraźnie punkt ciężkości z opisanej wcześniej w tej samej korespondencji, Waszej niekompetencji nazwanej przez Was
&quot;oczywistą omyłką STS&quot;
, na Klienta.
Ujemne saldo na Koncie Waszego Klienta jest bowiem wynikiem świadomych działań samego STS. Klient nie posiada możliwości uzyskania ujemnego salda na swoim koncie internetowym w STS.
Nie jesteście bankiem. Nie jesteście parabankiem. Wasi Klienci nie mają możliwości doprowadzenia do sytuacji debetu na koncie internetowym w STS.
I to jest krzywdząca interpretacja.
Zawarta w Waszej a cytowanej przeze mnie korespondencji STS skierowanej do Klienta. Krzywdząca Waszego Klienta.
 
H 902

hank

Użytkownik
Zakłady długoterminowe można ze sobą łączyć.

Przykładowo zakład długoterminowy z ligi włoskiej + zakład długoterminowy z ligi hiszpańskiej bez problemu umieści Pan na jednym kuponie.
Nie umiesz człowieku czytać, kolega chciał punkt z regulaminu, jeśli obsługa bukmachera nie potrafi zacytować swojego regulaminu, to juz widzę jak rzetelna jest w poważniejszych sprawach, zreszta krętactwo w meilach tylko to potwierdza.
Ja rownież nie wierze w zwroty za przegrane kupony, i tutaj pytanie do scyzora, zagrałeś tylko tan jeden kupon, czy takich kombinacji miałeś kilka?
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Kuponów było kilka ale nie były to wszystkie możliwe kombinacje.
Jednak pragnę zaznaczyć że powodem dla którego wezwano mnie do spłaty było złe wpisanie pierwotnych wyników. Dopiero jak to podważyłem oraz tutaj pojawiło się kilka postów mówiących o tym że te zdarzenia się wspierały zmieniono to na taki właśnie powód.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Rozwijając jeszcze dodatkowe wątpliwości.
@musze_schudnac proszę się zastanowić czy rzeczywiście w interesie STS byłyby oszustwa, które Pan opisuje? Zna Pan jakiegoś przedsiębiorcę, który prowadząc w pełni legalną i uczciwą działalność posunąłby się do takich działań?
Zależy nam na budowaniu zaufania naszych klientów, a nie jego traceniu. Stąd również nasz obecność na tym forum. Pracujemy ciężko na to, by podobne wątpliwości nie nurtowały naszych klientów i by podobne dyskusje nie musiały mieć więcej miejsca w przyszłości.
czy wykupienie przez was domeny z polska koncowka bukmachera ladbrokes i zamieszczenie tam propagandowych bannerow jest prowadzeniem uczciwej dzialalnosci?
czy anulowanie kuponow PO PONAD KILKU DNIACH i DOPIERO wtedy gdy okaza sie wygrane na spora sume to jest UCZCIWA DZIALALNOSC, zwlaszcza ze nawet nie potraficie wytlumaczyc powodu anulowania tylko wypisujecie bzdury w mailu
czy domaganie się karania graczy grających u konkurencyjnych bukmacherów (legalnych i płacących podatki w UE) i blokowania tychże bukmacherów to jest prowadzenie legalnej działalności?
co wam do tego na co Janusz z Andrzejem wydają SWOJE ciężko zarobione pieniądze?
narzekacie na podatek 12%,którym w 100% procentach obarczacie swoich klientów a mnie interesuje inna sprawa,czy marża 1.80 vs 1.80 to jest uczciwa marża czy raczej złodziejska i najwyższa na rynku?
powtórzę raz jeszcze,anulowanie kuponu,który wisiał nie godzinę,dwie czy pięć tylko długie dni i dopiero gdy ludzie powygrywali duże kwoty to nagle się okazało że ANULUJEMY pod pretekstem jakimś tam jest jednym wielkim ZŁODZIEJSTWEM
jestem przekonany na milion procent że którąś mądra głowa gdy okazało się że ludzie z zakładów długoterminowych powygrywali ciekawe sumy wpadła na pomysł że anulujemy wszystkie wygrane pod jakimś tam pretekstem bo za duże straty będą,a przegrane zostawiamy i w ten piękny sposób zrobił się fajny zysk dla &quot;uczciwego&quot; bukmachera

Kuponów było kilka ale nie były to wszystkie możliwe kombinacje.
czy otrzymałeś zwrot pieniędzy w postaci stawek za wszystkie inne kupony,w tym te przegrane?
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
czy otrzymałeś zwrot pieniędzy w postaci stawek za wszystkie inne kupony,w tym te przegrane?
I to jest kluczowe pytanie, a zatem @scyzor1984:
czy dochodzona przez STS kwota zawiera pomniejszenie stanowiące należny Ci zwrot pieniędzy z innych Twoich (przegranych) kuponów w ramach tej samej gry, wobec tego błędu popełnionego przez STS przez sam fakt ich przyjęcia - stanowiący obecnie podstawę dochodzenia zwrotu Twojej wygranej?
Jeżeli dotąd tego nie zrobili, to miej w nosie wszelkie dotychczasowe wezwania i zapowiedź sprawy sądowej - bo tak samo Ty masz pełne prawo oczekiwać od legalnie działającej firmy iż będzie zachowywała się profesjonalnie.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Na wstępie przepraszam za kilkudniową nieobecność. To wyjątkowa sytuacja.
Drodzy Państwo. Jest dokładnie tak jak napisał Yar000.

Doskonale rozumiem wasze stanowisko od strony klienta, chciałbym jednak żebyście też spróbowali zrozumieć sprawę z pozycji Bukmachera. Jest spora grupa klientów, która usiłuje wykorzystać błędy powstałe w rozmaitych okolicznościach. Czasami są to w ostatniej chwili przesunięte spotkania, komplikacje natury informatycznej czy mimowolne, choć rzadkie błędy ludzkie. Gro klientów szukając tego rodzaju okazji lub zauważając ją szybko obstawia dany zakład i kiedy tylko zostanie rozliczony zleca wypłatę środków i świętuje zwycięstwo nie tyle z wygranego kuponu, co z faktu przechytrzenia Bukmachera.
Czy jest to uczciwa postawa?


Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich nietypowych okoliczności i tym samy uniknąć wynikających z nich pomyłek, jednakże dokładamy wszelkich starań aby takich zdarzeń było jak najmniej.

Zawsze postępujemy zgodnie z Regulaminem i przepisami prawa. Dlatego też w pełni uzasadnionych okolicznościach wysyłamy prośby do klientów o zwrot nienależnie uzyskanych środków finansowych.

Upraszczając trochę sprawę proszę rozważyć sytuację.
Wystawiacie samochód na sprzedaż, omyłkowo zamiast 10000 wpisujecie 1000. Ktoś wygrywa aukcję widząc okazję i co wtedy? Należy oddać samochód czy trzeba wyjaśnić sprawę?

Zapewniam też, że nikt nie straszy sądem. Jest to prośba, ale niestety w przypadku braku współpracy tak jak każda inna osoba mamy prawo wystąpić do sądu. Każdy z Państwa zrobiłby to samo w analogicznej sytuacji.
Na szczęście w większości przypadków uczciwi klienci nie mają problemu ze zrozumieniem sytuacji i przyznaniem racji, zawsze też dołączamy stosowne wyjaśnienie, a w razie czego służymy dodatkową pomocą na mailu i czacie. Większość spraw załatwiamy w pełnym porozumieniu.
super,popieram was w 100% !
uczciwość na pierwszym miejscu,a teraz proszę się odnieść do wywiadu z waszym prezesem niejakim Mateuszem Juroszkiem,a dokładniej do tego o to cytatu
Igrzyska to także pojedynek pomiędzy samymi bukmacherami, grającymi przeciwko sobie. Juroszek zatrudnia kilku analityków od wyłapywania pomyłek konkurencji. Jeden z włoskich bukmacherów nie zamknął zakładów na skoki narciarskie, pomimo rozpoczęcia się treningów. Podczas skoków treningowych świetne rezultaty uzyskał wcześniej nieznany Michael Haybock.
– Dobry trening mówi dużo o formie podczas danej imprezy. Obstawiłem że Austriak będzie w pierwszej trójce zawodów – mówi. I jak już wiemy pomylił się niewiele, Haybock był piąty. Gdyby typ się sprawdził, włoski bukmacher zapłaciłby mu 16 do 1.
Czy żal mu tych, którzy przegrywają? – Wolę żeby ktoś postawił 50 tys. i wygrał 200. Wiem, że taki gracz do mnie wróci i kiedyś firma się odegra – opowiada. Najbardziej dotkliwa była dla niego przegrana z mieszkańcem Mielca, który wykupił zakład skomplikowany za 2 złote, przewidział trafnie wyniki 30 zdarzeń sportowych i wygrał 180 tysięcy złotych. – Znam takich graczy, on te pieniądze rozmieni i przez lata będzie nadal grał po dwa złote,
co jakiś czas skubiąc STS z wygranych – śmieje bukmacher.
link do pełnego wywiadu http://natemat.pl/91519,jeden-gol-blaszczykowskiego-byl-warty-11-mln-zl-najwiekszy-polski-bukmacher-zdradza-kulisy-biznesu

czy ktoś jeszcze ma wątpliwości że mamy do czynienia z niesamowitymi cwaniaczkami i oszustami?
czy Mateusz J. skorzystał z &quot;czynnego żalu&quot; i sam poddał się karze za jak to sam określa &quot;łamanie polskiego prawa&quot; grając u nielegalnej zagranicznej konkurencji?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ponieważ zostałem &quot;umieszczony&quot; w cytowanym tekście (jeszcze przed upublicznieniem korespondencji naszego Kolegi, z firma STS) powtórzę. Faktycznie mylić sie każdy może ale znając już teraz, treść wcześniejszej korespondencji oraz wydźwięk dzisiejszej, to słowo niekomptetencja będzie z mojej strony najlżejszym.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
@scyzor1984
Z tego co udało nam się ustalić Pańska sprawa została podjęta przez dział obsługi klienta. Jako Wsparcie nie znamy dalszych szczegółów, ale jesteśmy pewni, że podczas kontaktu otrzyma Pan odpowiedzi na wszystkie nurtujące kwestie.
@Yar000 chyba nie przeczytał Pan dokładnie naszych wypowiedzi. To krzywdząca interpretacja.
@musze_schudnac oczywiście. Jeśli ma miejsce zwrot stawki wpływa on na wszystkie wystąpienia danego spotkania bez względu na to czy znajduje się ono na kuponie wygranym czy przegranym. Wszystkie wystąpienia są traktowane w jednakowy sposób.


Nie dostałem żadnego zwrotu.
zatem moje podejrzenia o oszustwo ze strony STS którego byłem pewny że anulowali ludziom wygrane kupony na większe kwoty a tych przegranych oczywiście nie okazały się słuszne,zatem czekamy jeszcze na odpowiedź &quot;WsparcieSTS&quot;
a potem sprawa zostanie opisana wraz ze screenami na wszystkich forach,tak żeby ktoś kto będzie chciał wyciągnął swoje wnioski,a i może jeszcze więcej osób poszkodowanych się znajdzie,gdyż gdyby nie to że zaczeli użytkownika scyzor straszyć sądem to ta śmierdząca sprawa nigdy nie wyszłaby na jaw
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Pozwolę dorzucić również swój problem z STS&#39;em.
Więc pewnego, słonecznego dnia postanowiłem założyć konto w wersji internetowej owego bukmachera. Wcześniej kilka razy odwiedziłem punkt stacjonarny. Jednak z braku laku zainteresował mnie bonus, wówczas był 100% do 200 PLN. Także zabieram się do zakładania konta i tu niespodzianka Twój PESEL jest już w naszej bazie danych. Jako, że na choroby zaniku pamięci nie choruję pisze do supprotu dlaczego pojawia się taki komunikat. Dostaje odpowiedź, że jest już założone konto na ten numer PESEL. Także ciągnąć dalej temat Pani/Pan spytał czy dany mail jest mój? Z racji, że nie lubię zakładać nowych maili, obracam od lat taką samą pulą ten był mi kompletnie nieznany. Dopytałem jeszcze czy były dokonywane transakcje na tym koncie. Support odpisał, że były, więc zamarłem, że ktoś miał dostęp do mojego konta bankowego. A tutaj szok, dostaje informacje, że dane z konta bankowego nie muszą się zgadzać z danymi na koncie! Polecono mi iść na policje i złożyć zawiadomienie, że ktoś posługuje się moim dowodem. Na całe szczęście na komendzie był znajomy, który zajął się tą sprawą. Na drugi dzień dostałem od niego telefon, że w tej chwili nie można z tym nic zrobić, bo gdyby ktoś wziął kredyt na mnie, jakieś raty to od razu sprawa by ruszyła, a, że założył sobie jedynie konto do bukmachera to co najwyżej może zrobić notatkę z takiego zdarzenia. Więc machnąłem na to jedynie ręką. Bo nic bym tą notatką nie ugrał.
Z drugiej strony skoro można wpłacać i wypłacać z różnych kont, nie pokrywających się z danymi na koncie, to każdy może sobie pozakładać na zmiennym IP 10 kont najlepiej na znajomych, żeby nie było zbieżności nazwisk i wyłudzić sobie 10 bonusów startowych.
Gratuluje dobrej ochrony danych w STS&#39;ie! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
akurat o sprawę z zarejestrowaniem się na czyjś skan dowodu nie można mieć kompletnie do nich żadnych pretensji,nie ma żadnego bukmachera nawet z tych poważniejszych,który byłby w stanie obronić się przed osobą,która posiada czyjeś dokumenty i korzysta ze zmiennego IP
jakieś masowe wyłudzenia bonusów też im nie grożą,z prostego powodu:
ich bonus jest po prostu bardzo słaby,doliczając 12% podatku,tragiczną marżę i to że liczą się do obrotu TYLKO wygrane zakłady w zupełności odstraszy wszystkich,na rynku jest masa dużo lepszych promocji
ale za to sytuacja z przyjmowaniem zakładów niby,które nie powinny zostać przyjęte i ANULOWANIE ich dopiero gdy okażą się wygrane po zakończeniu ostatniego zdarzenia gdy ten okres trwa ponad kilka dni a nieanulowanie zakładów przegranych na identyczny typ zakładów jest nieprawdopodobnym złodziejstwem,którym jeszcze się żaden bukmacher nie skompromitował
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Nie chodzi o zarejestrowanie konta, bo tak jak napisałeś na to nie ma żadnej blokady. Chodzi o sam fakt, że ktoś swobodnie na takim koncie może obracać środkami. Korzystając ze swojego konta bankowego. Z wymiany mailowej z supportem STS dostałem tez informację, że z tego konta były zrealizowane wypłaty. To, że ktoś tam założy konto i sobie wpłaci to raczej nie żaden problem, ale to, że zleci wypłatę na konto z innymi danymi to przynajmniej dla mnie byłoby podejrzane i większość buków by sobie na takie coś nie pozwoliła.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Nie chodzi o zarejestrowanie konta, bo tak jak napisałeś na to nie ma żadnej blokady. Chodzi o sam fakt, że ktoś swobodnie na takim koncie może obracać środkami. Korzystając ze swojego konta bankowego. Z wymiany mailowej z supportem STS dostałem tez informację, że z tego konta były zrealizowane wypłaty. To, że ktoś tam założy konto i sobie wpłaci to raczej nie żaden problem, ale to, że zleci wypłatę na konto z innymi danymi to przynajmniej dla mnie byłoby podejrzane i większość buków by sobie na takie coś nie pozwoliła.
to tez niewiele zmienia
w czasach wplat przez p24 bez problemu mozna wplacac z roznych kont
przy wyplacie wpisujac dane do przelewu rowniez mozesz wpisac co tylko Ci sie podoba w polach &quot;imie nazwisko,adres&quot; grunt zeby sie numer konta zgadzal i przelew dojdzie na 1000%
w kazdym razie czekamy na odpowiedz szanownego &quot;WsparcieSTS&quot;
jak to z tym anulowaniem wygranych ale również przegranych kuponów było,
noi oczywiście odnośnie cytowanego fragmentu z wywiadu z panem Mateuszem J. ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Odnosząc się do problemu kuponu wiele bukmacherów tak robi, jedna powinni oddać pieniążki włożone. Proponuję trochę wyluzować bo niezła nagonka się robi.
Problem z numerem pesel to już sytuacja od dawień dawna nawet są osoby kupujące konta u bukmacherów także kolega wyżej mógł paść ofiarą kogoś takiego.
 
Do góry Bottom