>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
sai 0

sai

Użytkownik
Poki co STS robi mnie nieźle w konia. Ale i na tego bukmachera przyjdzie kolej. Ciekawe kto kogo predzej pusci w skarpetkach ????
 
H 0

habbibi1983

Użytkownik
Odpowiadam na pytanie. STS jest Czynny jutro tj. 02.05. od 10 do 18. 03.05. jest czynny w godz. 10-15. Pozostałe dni normalnie
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Panowie, czy ktoś z Was może się orientuje o co chodzi w zakładach STS na niedzielne wyścigi Formuły 1 ?

Mamy cos takiego:
np. Massa
1 - 3,5
x - 1,4
2 - 1,25
Na sobote, koncowe kwalifikacje:
np. Massa
1 - 3,5
x - 1,4
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Yym to jest tak :
1 - 3,5 === zwyciestwo w wyscigu
x - 1,4 === podium (1-3 miejsca)
2 - 1,25 === miejsca od 1-6

na kwalifikacje podobnie ;-)


W kazdym razie tak było,ale sie chyba nic nie zmieniło ...
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Dzięki za informacje, bo właśnie na stronce przy zakładach nie ma żadnego wyjasnienia. Dla pewności zapytam jeszcze u buka ????

Pozdrawiam
 
kuba121 0

kuba121

Użytkownik
Znalazłem w ofercie sts-a coś takiego:



Mógłby mi ktoś wystumaczyć, co w tym wypadku oznacza 1 a co X ?
Podejrzewam, że jest to podobnie jak w skokach narciarskich, ale chciałbym się upewnić.
Dziękuję z góry.
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Moim zdaniem STS bardzo profesjonalna firma . Gralem w niej jeszcze gdy nie zalozylem konta w Expekcie mila atmosfera stabilne kursy itp. w miare duza oferta moim zdaniem najlepszy buk sttacjonarny ????
 
H 0

harry89

Użytkownik
mam pytanie

sts oferuje kursy na formule 1. jednym z oferowanych przez nich zakladow to &quot;klasyfikacja koncowa&quot;. czy ktos moglby mi wytlumaczyc, co oznaczają w tym przypadku 1, X oraz 2 ?
np.

1 X 2
Hamilton L. (McLaren) 3.50 1.30 1.15
Alonso F. (McLaren) 3.50 1.30 1.15
Massa F. (Ferrari) 4.00 1.30 1.15
Kubica R. (BMW Sauber) 60.00 12.00 1.70
itd.
 
robert9990 0

robert9990

Użytkownik
Witam
Wczoraj ladna pomyłka zdażyła się w ofercie STSu, ale to naszczęście udało mi się wykożystać.
Więc wiemy że wczoraj odbył się wyścig F1. Było w nim wiele afer itp. Jedną z nich było cofnięcie G.Fisichellę na 13 poz.
Kurs H2H Fisichella-Kovalainen przed tym był FIS-1,55,KOV-2.05.
Po cofnieciu o kilka pozycji włocha, sts nie zmienił tego i ladnie to wykożystałem, doradzając jeszcze innemu Panu który sie zabierał do obstawienia a chciał dać na FIS.
Pozdrawiam
 
D 0

damian591

Użytkownik
Witam
Wczoraj ladna pomyłka zdażyła się w ofercie STSu, ale to naszczęście udało mi się wykożystać.
Więc wiemy że wczoraj odbył się wyścig F1. Było w nim wiele afer itp. Jedną z nich było cofnięcie G.Fisichellę na 13 poz.
Kurs H2H Fisichella-Kovalainen przed tym był FIS-1,55,KOV-2.05.
Po cofnieciu o kilka pozycji włocha, sts nie zmienił tego i ladnie to wykożystałem, doradzając jeszcze innemu Panu który sie zabierał do obstawienia a chciał dać na FIS.
Pozdrawiam
Gratuluje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom