>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
X 39

xrico6

Użytkownik
Odswiezali niby rano strone wiec moze byc otwarty ale nie recze za te info :p a jak ktos sie juz przejdzie to niech da znac :p pozdro
 
maki1000 0

maki1000

Użytkownik
StS mnie wnerwia w jednej sprawie. Strasznie powoli wypłacają kasę. Jak się już wygra kilka tysięcy to zawsze każą czekać - kiedyś znacznie szybciej im to szło ????
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
StS mnie wnerwia w jednej sprawie. Strasznie powoli wypłacają kasę. Jak się już wygra kilka tysięcy to zawsze każą czekać - kiedyś znacznie szybciej im to szło ????
Z takimi kwotami wiążą się liczne procedury wypłaty itp. więc się nie dziw, że trzeb czekać.
 
maki1000 0

maki1000

Użytkownik
Z takimi kwotami wiążą się liczne procedury wypłaty itp. więc się nie dziw, że trzeb czekać.
Jakie tam procedury :kwasny4565: jak sie da lasce 100zł z wygranej to nie trzeba żadnych procedur i kasa się znajduje na drugi dzień :jezora:

Przy kwotach rzędu kilkudziesięciu tysięcy to rozumie - aż chce się czekać ????
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Jakie tam procedury :kwasny4565: jak sie da lasce 100zł z wygranej to nie trzeba żadnych procedur i kasa się znajduje na drugi dzień :jezora:
Przy kwotach rzędu kilkudziesięciu tysięcy to rozumie - aż chce się czekać ????
A kilka tysięcy da Ci spod biurka?
 
maki1000 0

maki1000

Użytkownik
Bo dokładnie tak jest czekałem tak tylko raz w życiu. Dokładnie 55 dni jak mojemu ojcu wypłacali większą kwotę.

Kwoty tak do 20 tys wypłacają zazwyczaj w ciągu dwóch tygodni.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
wie ktos jaka jest maksymalna wyplata wygranej na miejscu w stsie?
bo u mnie koles ja wygral prawie 40tys to musial odbierc wygrana w siedzibie ich firmy
 
maki1000 0

maki1000

Użytkownik
wie ktos jaka jest maksymalna wyplata wygranej na miejscu w stsie?
bo u mnie koles ja wygral prawie 40tys to musial odbierc wygrana w siedzibie ich firmy
W siedzibie ich firmy? pierwsze słysze i to jeszcze przy 40 tys. Starszy wywalił ich na ponad 127 tys na jednym kuponie i wybieraliśmy w banku w obecności laski z sts.

Takie w punkcie to największe brane to 20-30 tys ale przeważnie w ratach dają po kilka lub kilkanaście tys,
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
1. laska w STS nie ma tyle pieniędzy
2. firma, ktorej miesieczne obroty wynoszą XXXXXXXXXXXXXXXX pln nie wypłacają kasy w ratach
3. twoj tata wygral 120.000 pln i wyplacal kase w banku przy obenosci kasjerki z sts? pozdro
4. wysokie sumy wyplaca się bezposrednio na konta
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom