>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
T 0

tomsew

Użytkownik
Czy w sts jest termin odbioru wygranej??
Czy moge np za miesiac sobie przyjść i odebrac wyganą za kupon np z minionego piatku???
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Pozostają buki internetowe. Oczywiście dziś zrobiłem rundkę po naziemnych bukmacherach i żaden nie jest otwarty w dniu 25.12.2008 także nawet nie ma się co łudzić.
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
hmm... powiem Ci, że ciężka sprawa, bowiem na stronie głównej nie ma żadnej informacji. Pozostają dwie opcje :
1. Sam musisz iść po punkt i tam napewno będzie jakaś informacja.
2. Idż do Toto-mix:spokodfhgfh:
 
L 237

lookash

Użytkownik
wie ktoś jak rozliczą mecz dunfermline - livngston który miał się odbyć wczoraj a został przełożony na 30 grudnia,wtorek. Czy jest opcja że policzą mi ako bez tego i poprostu będzie mniejsza wygrana , czy też muszę czekać te 3 dni aż zostanie rozegrany mecz ? bo słyszałem tylko nie pamiętam czy w ciągu dwóch czy trzech dni musi odbyć się zdarzenie...mam kawałek drogi do stsa więc nie chce mi się na marne grzać tam...z góry dzięki za odpowiedź ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Zostanie rozliczony po kursie 1.00 więc możesz spokojnie &quot;grzać&quot; do STS-a.
Spotkanie musiałoby by się obyś ponownie w ciągu 48h.
Pozdrawiam.
 
L 237

lookash

Użytkownik
niestety muszę chyba czekać aż zostanie rozegrane to spotkanie...kupon jest niby w grze i babka mówi że mają w regulaminie 24 h na rozegranie to mówię jej że mecz odbędzie się po upływie ponad 72h a ona że nie ma w komputerze takiej informacji i muszę czekać ????...szkoda bo to najmniejszy kurs i w dodatku mam z podpórką to nie dużo mniej byłoby a znając życie takie mecze lubią nie wchodzić...
 
baz 25

baz

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie czy wygraną w sts dalej można odebrać tylko w punkcie gdzie obstawiałem ? Dawno nie grałem w sts, a nóż się coś zmieniło ? A do punktu gdzie obstawiałem mam 100km a kupon wszedł
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom