>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Gdzie to info, ze dzis nie wyplacaja bo tez czekam
https://www.sts.pl/pl/top-menu/platnosci/

* Na czas realizacji zleconej wypłaty mogą mieć wpływ:
- przerwy bankowe w księgowaniu
- specjalne godziny księgowania banków
- awarie/opóźnienia systemów bankowych
- dodatkowe weryfikacje w ramach procedur bezpieczeństwa
A że dziś święto, to banki nie pracują. Podobnie było w pierwszy i drugi dzień świąt wielkanocnych, tylko wtedy była o tym bodajże informacja w newsletterze mailowym od STS.
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
Proces ten może potrwać maksymalnie do 14 dni roboczych od chwili zlecenia wypłaty. Jeżeli w trakcie weryfikacji ujawnią się ewentualne nieprawidłowości poinformujemy o nich niezwłocznie. W innym wypadku kwota zostanie zlecona zgodnie z dyspozycją
Jak wygląda sytuacja z takim komunikatem ? Długo się czeka ? Co w przypadku jak nie uznaja wyplaty jak odzyskac kase ?
 
P 27

pawelw21

Użytkownik
Sts mnie rozwalił na łopatki. Przed wczoraj zlecilem wyplate ale cos dlugo nie dochodzila i dzis wbijam na chat i pytam sie co jest przeciez tu reklamujecie sie ze w godzine wyplacacie. A Pani na chacie mi pisze ze musze 1gr przelac ze swojego konta na podany numer konta w celu werfikacji. To co ja kurde chwilowke chce jakas wziasc czy wyplacic swoje srodki z ich konta? Jaka patologia, nie polecam tej pseudofiremki
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
myślicie, że rozsądne jest przelanie kasy do nich przez skrilla? handluje skinami do gier/grami na steam, origin jednak nie posiadam DG czy sts ma podpisany jakiś kontrakt z US? ????
 
gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
myślicie, że rozsądne jest przelanie kasy do nich przez skrilla? handluje skinami do gier/grami na steam, origin jednak nie posiadam DG czy sts ma podpisany jakiś kontrakt z US? ????
Raczej STS by zablokował Ci taką możliwość jeśli chciałbyś ich traktować jako pośredników przy wypłatach. Bo w sumie można uznać to jako pranie hajsu (domyślam się, że nie miałbyś zamiaru robić jakichś konkretnych obrotów tą wpłaconą kasą), gdzie z nielegalnego buka za pośrednictwem STSu chciałbyś robić wypłaty bezpośrednio na konto. W skrajnym przypadku STS jako legalna firma mogła by zgłosić do prokuratury podejrzenie popełnienie przestępstwa i wtedy byś się musiał tłumaczyć przed odpowiednimi organami skąd masz hajs na jakimś angielskim e-portfelu i dlaczego po wpłacie do STSu chcesz wypłaty bezpośrednio na konto bankowe. US nie ma tu nic do rzeczy.

Nikt Cię tutaj nie zapewni, podobnie jak sam STS jeśli US się do nich zgłosi muszą udostępnić dane ;)
Niestety, ale się mylisz. US to tylko i wyłącznie jednostka kontrolująca. Jedyny przypadek w jakim STS musiałby udostępnić dane graczy (łącznie z historią wpłat i wypłat) to wniosek prokuratury i dopiero wtedy STS jako firma musiała by dane takiego gracza udostępnić. US nie ma tu nic do rzeczy bo może kontrolować jedynie Twoje konto bankowe, a na nim by występowały jedynie wpłaty od legalnego bukmachera więc żadnych podejrzeń. Najważniejsze by było stanowisko samego STSu co by z takim graczem zrobili, który wpłacał by do nich za pomocą Skrilla, a chciałby wypłacać na konto bankowe tym bardziej, że domyślam się, że za bardzo tą kasą u nich by nie grał.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Ktoś się orientuje jaki obórt trzeba zrobić w stsie żeby nie było problemów jakiś i wypłata bez prowizji ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ktoś się orientuje jaki obórt trzeba zrobić w stsie żeby nie było problemów jakiś i wypłata bez prowizji ?
No tak jak wszędzie - 1x. Ja kiedyś chciałem szybko przetransferować pieniądze ze skrilla na ING, więc wpłaciłem i zagrałem raz po kursie 1,15 all in i potem wypłacałem. Tylko raz tak zrobiłem, bo zagrałem wtedy na wygranie gema i wygrałem, ale gość zaczynał gema od 0:40 :jezora: Więc generalnie trzeba coś zaryzykować jak chcesz zrobić tak ja wtedy, ale tak to byłoby to bez sensu, bo by Cie posądzili o pranie brudnych pieniędzy ;)
 
A 0

adams5202

Użytkownik
Niestety zrobiłem depozyt skrillem i odrazu poszła wypłata zamiast zrobić jakiś obrót pewnie by wtedy nie było problemu... Depozyt na 750 po czym poszla wypłata 650 i 100 i depozyt 250 wypłata 250 wszytsko tuż po sobie. 100 zł doszło na konto bez problemów a odnośnie 650 dostałem info z czatu ze wymaga dalszej kontroli i do 14 dni wypłata jeżeli nie bedzie problemu Teraz pytanie jak w praktyce wyglada czas na otrzymanie jakich kolwiek informacji i wypłaceniu tych pieniędzy ? I czy jest jakaś szansa ze mogą być z tym jakieś większe problemy ? I jak wyglada mniej więcej proces potem wyjaśniania ? (Pieniądze na skrilli które poszły na wypłatę zostały wysłane od osoby fizycznej )
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czy wypłaty dochodzą faktycznie w średnio 28 minut jak się reklamują ? Oczywiście do wybranych banków.
Tak, oczywiście nigdy nie sprawdzałem, czy dokładnie w te 28 minut, ale do 35 na pewno dochodziła każda wypłata, czy to do mBanku, czy do ING po zmianie banku. Raz tylko miałem problem, że nie doszła, ale okazało się, że szybkie wypłaty nie funkcjonują w okresie świąt, bo wtedy banki nie pracują. Z drugiej strony przecież przelewy wewnętrzne dochodzą chyba normalnie, więc nie wiem dlaczego,ale wtedy wypłatę dostałem zaraz z rana w pierwszy dzień po świętach ;)
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Mam pytanko.
Czat STS zajęty, więc spróbuję tutaj.
Wszedł mi grubszy zakład na 2045 zł
Na koncie poza tym miałem 2000 zł.
Kupon rozliczony na zielono, status wygrany.
a saldo się nie zwiększa i tak już chyba 2 godziny.
Odświeżam na komórce i na kompie i nic.
Miał ktoś taką historię?
--------------------------------------------------------
OK, musiałem interweniować na czacie i łaskawie klepnęli kasę na saldo
Chyba myśleli że nie zauważę braku 2k na koncie
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Dzisiaj elegancko o 20:11 zlecona wypłata o 20:40 jak się logowalem na bank to już było, depo skrillem obrót depozytu 1x
 
Do góry Bottom