>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - ZEZWOLENIE na Internet.

Status
Zamknięty.
R 13

reward

Użytkownik
Z tego co się orientuję, to ID jest stałe i podajesz je np w tytule przelewu wpłaty. Jeśli nie znasz go to z poziomu swego konta wejdź na wpłaty transferuj.pl i spróbuj zacząć dokonywać wpłaty (nie musisz jej kończyć), system automatycznie wygeneruje Ci (przypomni) to ID w danych do przelewu.
Ale jak jest jakieś ID to czemu udało mi się poprawnie wpłacić, a z wypłatą są problemy ? W Milenium mam tak samo i wpłaty/wypłaty działają poprawnie.
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Ale jak jest jakieś ID to czemu udało mi się poprawnie wpłacić, a z wypłatą są problemy ? W Milenium mam tak samo i wpłaty/wypłaty działają poprawnie.
Co do wpłat, z tego co wiem, i bez id wplata dojdzie, z tym, że dłużej im zleci zanim się ogarną, czyja to kasa itepe.
Co do wypłat, to nie wiem, nie znam szczegółów, bo nie wypłacałem póki co z sts :grin: Ale z tego co czytam tu w wątku, jedni wypłacają szybciorkiem, w 2 dni, inni dłużej. Może to kwestia banku. Myślę że nie ma co szczypać się po oczach, tylko trzeba pisać mejl do supportu z zapytaniem, czemu tak to się przeciąga. Ja bym tak zrobił.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
a wypłaciłem 18 grudnia i też do tej pory ni ma, a konto również w mbanku. Lipa, tak jak wyżej pisałem chyba skrobnę do nich maila bo z deka już to trochę długo trwa..
Co Ci da napisanie do nich maila??? Wypłacając masz jak byk: do 14 dni. 14 dni nie minęło od 18 grudnia, także musisz czekać. Jak po dwóch tygodniach nie będzie to wtedy możesz pisać.
 
7 2

7tomas7

Użytkownik
A ja myślałem że mbank jest najszybszy, czyli że szybko dochodzą wpłaty, wypłaty ????
A tu widzę, że najdłużej czekają Ci co właśnie tam mają konto. Najgorsze, że wszystko z konta przelalem na sts i nie mam tam nic. Jeśli chodzi o zakłady to mi tam nawet szybko rozliczyli dzisiejsze narciarstwo alpejskie. Ale CHAT zbywa ludzi, ale po prostu mają pewnie dość wielu skarg ;D
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Pani na czacie zarzekała się, że dziś wyplata dojdzie i to pewna informacja.
Oczywiście, informacja pewna jak ten cały STS - wypłaty nie ma ????

edit: Cofam słowa, 2 minuty po napisaniu posta przyszedł przelew ????
 
7 2

7tomas7

Użytkownik
Potwierdzam. Wpłata jest ???? Już mi się podoba ???? To co już na pewno moje mam a tam kasa siedzi i tylko troszkę obrócić po kursie 1,7 i będzie super. Kolejny zakład wygrany i od razu rozliczony więc mi tam nie rozliczają długo jak innym.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
A ja myślałem że mbank jest najszybszy, czyli że szybko dochodzą wpłaty, wypłaty A tu widzę, że najdłużej czekają Ci co właśnie tam mają konto.
Nie zgadzam się z tym. U mnie wypłata zlecona 26, dzień później pieniążki na koncie w MBanku.
 
R 13

reward

Użytkownik
A jak to jest z tym bonusem ? Obracam 4 x 200zł po kursie 1,70 i to co zostanie to mogę wypłacić ? Czy jakiś podatek jest odejmowany do obrotu stawki ?
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
ja mam 3 konta(zalozone dla bonusu) z mojego depozyt wrocil na pko , na ojca do banku spoldzielczego tez teraz czekam za wzrotem od matki .
tylko teraz nie wiem czyj zwrocil bo niestety nie mialem 3 konta i na matke podalem to co przy swoim ! i teraz nie wiem ktore mi zwrocili bo tytul przelewu tego nie wyjasnia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
ja mam 3 konta(zalozone dla bonusu) z mojego depozyt wrocil na pko , na ojca do banku spoldzielczego tez teraz czekam za wzrotem od matki .
tylko teraz nie wiem czyj zwrocil bo niestety nie mialem 3 konta i na matke podalem to co przy swoim ! i teraz nie wiem ktore mi zwrocili bo tytul przelewu tego nie wyjasnia!
Takich pajaców jak ty od razu powinni banować:-|
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja też się pochwalę że dwa przelewy wczoraj dostałem ???? i na tym kończę moją karierę z STS.
Ich system &#39;&#39;zwiadowczy&#39;&#39; w tym kontekście nie jest za dobry także myślę że takich jak ty jest dużo dużo więcej. ;) Także firmie ucieka codziennie ładnych parę tysi......
 
K 358

koeman66

Użytkownik
do pelni szczescia potrzeba jeszcze:
- nowych promocji
- gry live
- statystyk meczowych
- porzadnych podgladow wlasnych kuponow, obecnie widac w nich tylko nr. zdarzenia bez opisu kto z kim gra SKANDAL!!!!!!!!!
kursy sa przewaznie wyzsze niz np. w takie fortunie nie wiem jak sie maja do kursow z milenium ale jest dobrze W MIARE... no i mi tez wyplacili na pko bp po jakims tygodniu, wiadomo swieta itd. ogolnie coraz bardziej na plus, pojawilo sie filtrowanie oferty - plus
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom