>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Studia

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Politechnika Rzeszowska - Europeistyka /od października
Na Politechnice Europeistkę? Ja nie mogę... jeszcze powiedz że masz laboratoria...
Ten kierunek widzę już wszędzie otwierają. Niedługo na Akademii Medycznej też będzie Europeistka....
Może chociaż jakieś nastawienie techniczne do tej Europeistyki?
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Na Politechnice Europeistkę? Ja nie mogę... jeszcze powiedz że masz laboratoria...
Ten kierunek widzę już wszędzie otwierają. Niedługo na Akademii Medycznej też będzie Europeistka....
Może chociaż jakieś nastawienie techniczne do tej Europeistyki?
no nie.
Widzisz, Politechnika ma wydział Zarządzania i Marketingu, i właśnie w tym roku otworzyli Europeistyke...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ehhh to wszystko jakieś zakręcone. Słyszałem, że robią europeistykę w ramach wydziału nauk historycznych, nauk politycznych, nauk humanistycznych, wydziału prawa, ale o wydziale ekonomii na politechnice to nie słyszałem...
Powodzenia ;)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
a ja mam w październiku wybór między geologią na UJ. a Europeistyką/stosunkami międzynarodowymi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krk i nie wiem z czego zrezygnować ????
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
No własnie, z czego byście zrezygnowali ????

informatyka:administracja

jeśli chodzi o późniejsze możliwości zarobku ????
 
P 0

pavlinho

Gość
No własnie, z czego byście zrezygnowali ????
informatyka:administracja
jeśli chodzi o późniejsze możliwości zarobku ????
Mieszkam w Legnicy i wiem, że bardzo dużo ludzi po liceum/technikum idzie na administrację. Jedni są zadowoleni a drudzy nie. Jest to mniej oblegany kierunek i powiedzmy szczerze łatwo się tam dostać.
Ja bym wybrał informatykę, raczej większy wybór pracy po informatyce niż po administracji.
 
angelripper 0

angelripper

Użytkownik
a ja mam w październiku wybór między geologią na UJ. a Europeistyką/stosunkami międzynarodowymi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krk i nie wiem z czego zrezygnować ????
mialem podobny dylemat, tylko pomiedzy geologia na agh ale wybralem stosunki na ue
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom