>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Studia

Status
Zamknięty.
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
To ja się chcę spytać czy wybiera się ktoś do SAPSP w Krakowie lub Poznaniu, lub do CSPSP w Częstochowie?? A może już ktoś uczęscza lub skończył taką szkołę?
 
S 0

spike90

Użytkownik
Ktoś dowiadywał się czegoś apropo rekrutacji do Dęblina??

Zdrowie idealne w sensie muskulatura + wytrzymałość, czy po prostu bez chorób wewnętrznych i inny zagrażających życiu...

A może ktoś jest kontrolerem ruchu lotniczego ?
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Ktoś dowiadywał się czegoś apropo rekrutacji do Dęblina??

Zdrowie idealne w sensie muskulatura + wytrzymałość, czy po prostu bez chorób wewnętrznych i inny zagrażających życiu...

A może ktoś jest kontrolerem ruchu lotniczego ?
co do Twojego pytania, to powiem tylko tyle ze do Dęblina bardzo trudno się dostać własnie ze wzgledu na &quot;idealne zdrowie&quot;. Jeden kolega nie dostał się bo mial plomby w zębach ;) drugi bo cos tam mial z przegrodą nosową ;) pozniej sa testy psychologiczne i sprawnościowe. To długa i cieżka droga, no ale to jedna z najbardziej elitarnych szkół w Polsce.

a no i odpowiem : Zarzadzanie i Maketing 4 rok, Technika Rolnicza i Leśna 2 rok ;)
 
slipknot1910 14

slipknot1910

Użytkownik
Witam. Ja studiuje WF na PWSZ w Krośnie. Miasto trochę lipne, ale szkoła fajna, tylko wykładowcy trochę za bardzo cisną. Obecnie jestem na ostatnim semestrze i myślę gdzie tu się wybrać, żeby zrobić magistra :-D Może jakieś propozycję, które mogłyby mi pomóc w takowym wyborze? Pozdrawiam !!
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Studiuje ktoś ekonomie lub logistyke ???? ? bo mam pare pytanek ???? W końcu zaniedługo trzeba zadecydować ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A jest tu jakiś student z Politechniki Wrocławskiej? Bo mam zamiar iść na zaoczne informatyka, zastanawiam się nad politechniką, dopytywałem się niektórych i ponoć na zaoczne szału nie ma i matma podstawa zdana wystarczy aby się dostać, teraz trochę żałuję, że nie zdawałem rozszerzenia, ale nie wiem może ktoś wie podstawa wystarczy na zaoczną informatyke? Zawsze mam w zapasie filie wałbrzyską, heh.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
A jest tu jakiś student z Politechniki Wrocławskiej? Bo mam zamiar iść na zaoczne informatyka, zastanawiam się nad politechniką, dopytywałem się niektórych i ponoć na zaoczne szału nie ma i matma podstawa zdana wystarczy aby się dostać, teraz trochę żałuję, że nie zdawałem rozszerzenia, ale nie wiem może ktoś wie podstawa wystarczy na zaoczną informatyke? Zawsze mam w zapasie filie wałbrzyską, heh.
a moze CS? na warszawska computer science polecam naprawde mam kilku tam znajomych.
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Ja może nie o studiach, ale zapisalem się do szkoły policealnej, i na szybkiego wybrałem &quot;profil&quot; Technik BHP, słyszał ktoś coś więcej o tym, czy łatwo potem znaleźć pracę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom