>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Studia

Status
Zamknięty.
K 18

klakson

Użytkownik
Wszystko zależy od wielu czynników czy wybrać studia dzienne czy zaoczne. Wiadomo studia dzienne to nie tylko nauka ale liczne imprezy. Jest jednak jedno ale które przemawia za tym żeby wybrać studia zaoczne. Jeżeli nie masz pieniędzy na swoje przyjemności to lepiej wybrać studia zaoczne ponieważ możesz znaleźć sobie pracę dzięki której zarobisz pieniądze na różne głupoty. Znam przypadek bardzo zdolnego małolata który wybrał studia zaoczne ponieważ nie uśmiechało mu się biedować na studiach dziennych. Koleś lubi mocno imprezować i wydawać hajsik. Ja w sumie też wole iść na studia zaoczne i zarobić sobie pieniądze na swoje przyjemności bo wiem że moi rodzice nie dadzą mi na wszystko pieniędzy. Wiadomo młody człowiek ma bardzo dużo wydatków. Przyjemności niestety kosztują i to bardzo dużo pln .
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Uniwersytet Rzeszowski - Administracja
Wiem, że wielu ludzi na forum mieszka w Rzeszowie.
Wybiera się z was ktoś na Administracje na Uniwersytet Rzeszowski na dzienne ?
Jesli tak, to macie głębsze szczeóły co i jak ?
Przyznam, że jedynie co zrobiłem to wziąłem narazie podanie.

Np: Jak składam podanie na Administracje, to moge jeszcze zlożyc na inne kierunki w tej uczelni czy można złożyć jedno podanie na jedną uczelnie ????
 
marti 2

marti

Użytkownik
Ja w prawdzie nie z Rzeszowa, ale podanie możesz złożyć na kilka kierunków, ja jak składałem na UMCS to nie tylko na administracje, ale też na prawo i stosunki międzynarodowe, więc na Rzeszowskim powinno być podobnie ;)
 
revil 0

revil

Użytkownik
Wybór kierunku studiów - AGH
Witam panowie :-D
W tym roku maturkę zaliczyłem(no chyba, ze polski oblałem :jezora ???? i nie wiem zbytnio na jaki kierunek się wybrać. Chodzi mi głównie o AGH, więc jeżeli ktoś studiuje, bądź studiował, to co tam może mi polecic. Odpadają kierunki typu inf, bądź ET, bo aż tak dobrze to maturki z matmy nie napisałem ???? (ale na jakieś 85% spokojnie powinienem liczyć[rozszerzona oczywiście], poza tym informatyka nigdy mnie nie kręciła). Nie wypisujcie tutaj bzdur, bo i tak głupie posty oleję, a zastanowię się coś nad tymi konkretnymi. Proszę jeszcze bez wyjeżdżania mi tu, że nie mogę się zdecydować czy coś, tu będą tylko wasze opinie/propozycje, a ja już z nich się postaram zrobić ewentualnie dobry pożytek.
Z góry dzięki za rzetelne opinie, komentarze bądź sugestie.
ps. kierunki mają być czysto inżynierskie/techniczne jak kto woli ;)
Aha i jeszcze jedno osobiście wstępnie zastanawiałem się nad energetyką - ma ktoś może jakieś pojęcie jak to tam wygląda?
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Ja myślę, że jeżeli chcesz takich szczegółowych informacji o konkretnych kierunkach to należy samemu włożyć trochę wysiłku i poszukać na forach tematycznych odnośnie uczelni i kierunków, na pewno jest tego sporo.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
po pierwsze znajomi, znajomi znajomych, pozniej duzo jest informatorow poczytac z oficjalnych stronek . a pozniej jakies fora wiesz niektorzy pisza takie dyrdymaly ze to sie w glowie nie miesci.
 
revil 0

revil

Użytkownik
No i właśnie o to chodzi, że wiekszość studentów traktuje nowych tak, że umie pisać wyłącznie dyrdymały :-| Znajomych na AGH nie mam, można rzec, że pierwszy rzucam się na głęboka wodę ???? A o informatorach, to lepiej nie wspominać, każda uczelnia będzie siebie zachwalać, poza tym to samo już dawno znalazłem na ich stronce. Dlatego chodzi o wasze opinie, które moga mi coś rozjaśnić. Trzeba mi relacji tam, ze środka, jak to jest, a nie wyidealizowanego informatora.
 
lukario 0

lukario

Użytkownik
ZUT - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny (była Politechnika Szczecińska)
Po wstępnej selekcji uczelni wybrałem ZUT i cały czas byłem przekonany o budownictwie, ale ostatnio zastanawiam się też nad informatyka.
Chciałbym poczytać opinii osób studiujących te kierunki, jeśli są takie na forum.
 
matex 0

matex

Użytkownik
mam pytanie. Jako, ze za dwa dni będą wyniki matur, wypadałoby się zalogować w końcu do jakiejs szkoły. Po długich rozmyslaniach doszedłem do wniosku, że na pierwszy ogien pojdzie UKSW i AON. Mowa oczywiscie o dziennych. Tu sprawa jest jasna bo wszystko jest ładnie opisane. Loguje sie , wpłacam kase czekam na wyniki i ew. przyjęcie na studia. Jak jednak wygląda sprawa ze studiami zaocznymi ? Jakos nie moge do tego dojsc. Czy musze rownoczesnie rejestrowac sie w tym ich systemie na studia zaoczne ? Czy moge to dopiero zorobic jak juz sie nie dostane na studia dzienne ? W ogole jakos ta rekrutacja na zaocze jest popieprzona. Z góry dzieki za info ????

pozdrawiam matex
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
ja natomiast rozmyślam nad studiami (II stopień) na Akademii Obrony Narodowej w Wawie.. czy ktoś może coś napisać o tej uczelni? jakieś swoje doświadczenia, opinie znajomych? Mam na oku również szkołę policyjną w Szczytnie
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Literka P literka W literka R jak PWr , kto tych literek nie szanuje ten niech się .... pocałuję ???? Zapraszam do Wrocka na PWr:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom