>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SUMA BRAMEK W MECZU + DUTCHING + PROGRESJA [TEST]

emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Ale w tym pierwszym meczu to jakiś wałek jest, zysk powinien być 20,4 a nie 40,4 ????
Masz racje :p, tylko nie wałek lecz pierwszy raz robiłem statystykę w Exelu, do tej pory pisałem
ją na kartce papieru. Nie miałem do tej pory praktyki przy pracy na tym programie ????
Postaram sie poprawić :grin:
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Poziom 1 / stawka 10 / Hiszpania / Primera Division / Betis - Levente Levente 2 bramki @ 4.50 / 7.27 pln ⛔
Levente 3 bramki @ 12.00 / 2.73 pln ⛔
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Betis 0:0 Levente ⛔ Przegrana 10 pln
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Poziom 2 / stawka 20 / Puchar Ameryki Południowej / Libertad - Itagui
vs
Libertad 2 bramki @ 3.50 / 13.33 pln
Libertad 3 bramki @ 7.00 / 6.67 pln
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Poziom 2 / stawka 20 / Puchar Ameryki Południowej / Libertad - Itagui Libertad 2 bramki @ 3.50 / 13.33 pln ✅
Libertad 3 bramki @ 7.00 / 6.67 pln ⛔
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Libertad 2:0 Itagui ✅ Wygrana 46.65 pln
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Poziom 1 / stawka 10 / II Bundesliga / Energie Cottbus - Bochum
vs
Energie Cottbus 3 bramki @ 6.50 / 6.29 pln
Energie Cottbus 4 lub więcej bramki @ 11.00 / 3.71 pln
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Poziom 1 / stawka 10 / II Bundesliga / Energie Cottbus - Bochum Energie Cottbus 3 bramki @ 6.50 / 6.29 pln ⛔
Energie Cottbus 4 lub więcej bramki @ 11.00 / 3.71 pln ⛔

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Energie Cottbus 0:1 Bochum ⛔ Przegrana 10 pln
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Poziom 2 / stawka 20 / Brazylia / America MG - ASA America MG 3 bramki @ 6.00 / 12.00 pln ⛔
America MG 4 lub więcej bramki @ 9.00 / 8.00 pln ⛔
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
America MG 1:0 ASA ⛔ Przegrana 20 pln
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Poziom 3 / stawka 40 / Anglia / Millwall - Burnley Burnley 2 bramki @ 3.60 / 27.59 pln ✅
Burnley 3 bramki @ 8.00 / 12.41 pln ⛔
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Millwall 2:2 Burnley ✅ Wygrana 99.32

 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
W screenie z excela tabelka pokazuje mi zyski jakie uzyskałem z danego poziomu progresji.
Podliczyłem to może źle że faktycznie zysk jest mniejszy ale z matematyki byłem zawsze osioł.
Gram na jednym koncie na WH ten system i swoje typy tak więc cieżko mi podliczyć saldo
obecne z tego systemu. Wiem że jestem na plusie i to sie dla mnie liczy ???? !
tomek055555 Każdy sie uczy na swoich błędach tak więc byłbym ci bardzio wdzieczny gdybyś mnie naprowadził jak wyliczyć czysty zysk tego co powyżej zaprezentowałem ????
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
wedlug moich obliczen jestes 923,77. w kolumnie F musisz zastosowac rownanie gdzie od sumy wygranej odejmuje ci sume poprzednich stawek ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 15

tomek055555

Użytkownik
W screenie z excela tabelka pokazuje mi zyski jakie uzyskałem z danego poziomu progresji.
Podliczyłem to może źle że faktycznie zysk jest mniejszy ale z matematyki byłem zawsze osioł.
Gram na jednym koncie na WH ten system i swoje typy tak więc cieżko mi podliczyć saldo
obecne z tego systemu. Wiem że jestem na plusie i to sie dla mnie liczy ???? !

tomek055555 Każdy sie uczy na swoich błędach tak więc byłbym ci bardzio wdzieczny gdybyś mnie naprowadził jak wyliczyć czysty zysk tego co powyżej zaprezentowałem ????
Musisz po prostu od tego zysku co wyliczyłeś odjąć jeszcze te stawki zakładów, które nie są na zielonym tle, czyli odjąć kolejno stawki: 10,20,40,80,160,10,10,20 i powinno się zgadzać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Okej, musze nad tym popracować. Do tej pory pisałem sobie na kartce papieru zyski i straty
z systemów. Teraz chciałem dla przeglądających mój temat to zobrazować w postaci excela lecz
za bardzo się na tym nie znam i co niektórych wprowadziłem w błąd. Dziękuje bardzo za pomoc !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Poziom 1 / stawka 10 / Brazylia / V asco da Gama - Cortiba

Cortiba 2 bramki @ 4.33 / 7.35 pln ⛔
Cortiba
3 bramki @ 12.00 / 2.65 pln ⛔
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
V asco da Gama 2:1 Cortiba ⛔ Przegrana 10 pln
 
Do góry Bottom