>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

M 0

marcin2765

Użytkownik
Jeżeli opieram strategię gry o bonusy, to dla mnie ten buk jest skreślony. Gra za prawdziwe pieniądze przy 12% podatku obrotowym i marzy bukmachera na poziomie kilku procent, to prędzej czy później bankructwo. Jeżeli ktoś jeszcze tego nie wie, niech uwierzy mi na słowo, komuś kto siedzi w tym od 15 lat. Tylko bonus daje przewagę w tej nierównej grze. Zablokowali mi dostęp do tego durnego koła, a więc do całej reszty zapewne też. Wciąż czekam na odpowiedź e-mail na moje zgłoszenie, ale pewnie będzie to coś w stylu "bardzo nam przykro, jednak nie możesz dalej korzystać z naszych ofert bonusowych (bo za dużo wygrałeś)". To był dobry buk, do wczoraj. Dzisiaj to zwykłe ścierwo, selekcjonujące klientów na dochodowych i niedochodowych.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Jeżeli opieram strategię gry o bonusy, to dla mnie ten buk jest skreślony. Gra za prawdziwe pieniądze przy 12% podatku obrotowym i marzy bukmachera na poziomie kilku procent, to prędzej czy później bankructwo. Jeżeli ktoś jeszcze tego nie wie, niech uwierzy mi na słowo, komuś kto siedzi w tym od 15 lat. Tylko bonus daje przewagę w tej nierównej grze. Zablokowali mi dostęp do tego durnego koła, a więc do całej reszty zapewne też. Wciąż czekam na odpowiedź e-mail na moje zgłoszenie, ale pewnie będzie to coś w stylu "bardzo nam przykro, jednak nie możesz dalej korzystać z naszych ofert bonusowych (bo za dużo wygrałeś)". To był dobry buk, do wczoraj. Dzisiaj to zwykłe ścierwo, selekcjonujące klientów na dochodowych i niedochodowych.
Tobie tez zablokowali. Widze ze jakieś masowe blokady wleciały dla użytkowników. Mojemu znajomemu też
 
K 0

kukulka 70

Użytkownik
tragiczny bukmacher ,który obiecuje bonus dla nowych graczy i nie dotrzymuje słowa.Co chwilą dają jakieś nowe bonusy i nie wywiazują się z nich .Ciągle trzeba pisac na chacie i się przypominać .Nie polceam
 
B 10,6K

bunio

Użytkownik
Zamiast narzekać to lepiej pisać krótkie skargi do UOKiK. Jeśli nie mają układów to jak kręcą wałki prędzej czy później się nimi zajmą.
Choć mogę się mylić, bo w Polsce wszystko możliwe.
Jeśli nie to zabiorą licencje i Peszko z Dudkiem stracą z reklamy haha.
Myślę, że państwu na rękę jeszcze monopol na totolotek wprowadzić.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Ogólnie słabo to wygląda. Od 2dni nie odpisuja(na czacie info ze weryfikują sprawe). Dwa bonusy juz wygasły, bo obrotu nie można zrobić. Odpisywali zazwyczaj w ciągu kilku godzin, a gdy zostałem wykluczony, bez powodu z bonusow, to juz olewka. Podejście do klienta jak typowy "ruski buk-1xbet" .
 
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Zamiast narzekać to lepiej pisać krótkie skargi do UOKiK. Jeśli nie mają układów to jak kręcą wałki prędzej czy później się nimi zajmą.
Choć mogę się mylić, bo w Polsce wszystko możliwe.
Jeśli nie to zabiorą licencje i Peszko z Dudkiem stracą z reklamy haha.
Myślę, że państwu na rękę jeszcze monopol na totolotek wprowadzić.
Raczej mają uklady i to dobre gdyz jak sie pytalem u różnych bukmacherów dlaczego nie wprowadzaja wyplat na portfele elektroniczne typu skrill paysafecard itp to uzyskalem odpowiedz ze nie jest to mozliwe w Polsce prawnie wyplaty muszą trafiać na konto bankowe przypisane do gry i mowili ze nie byłoby żadnego problemu technicznego aby to wprowadzić a na superbecie wszystko jest
 
M 0

marcin2765

Użytkownik
Poprawnie obrócone bonusy wygasły i zero odpowiedzi. Rozumiem, że zostałem wykluczony z promocji, ale prawo nie działa wstecz. Nie mają prawa odebrać już przyznanych mi środków bonusowych, jeżeli nie naruszyłem regulaminu promocji. Środków dla których ryzykowałem pieniądze z depozytu. Chyba się pofatyguję i napiszę skargę. Bukmacher totalne dno, omijajcie szerokim łukiem.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Poprawnie obrócone bonusy wygasły i zero odpowiedzi. Rozumiem, że zostałem wykluczony z promocji, ale prawo nie działa wstecz. Nie mają prawa odebrać już przyznanych mi środków bonusowych, jeżeli nie naruszyłem regulaminu promocji. Środków dla których ryzykowałem pieniądze z depozytu. Chyba się pofatyguję i napiszę skargę. Bukmacher totalne dno, omijajcie szerokim łukiem.
U mnie tez. Odpisują jedynie ze moja sprawa jest weryfikowana. Trwa to juz ponad 2dni. Bonusy wygasly
 
M 0

marcin2765

Użytkownik
To się kolokwialnie nazywa lecenie w ch*ja. Dzisiaj wypłaciłem wszystkie pieniądze z Superbetu. Wysłałem również oficjalną reklamację, że mają dopisać mi do depozytu bonusy, które obróciłem. Radzę to zrobić, bo na zwykłe zgłoszenie, z punktu widzenia prawa, wcale nie mają obowiązku odpowiadać. Generalnie warto sobie uświadomić, dlaczego banowanie graczy z promocji w Superbet ma miejsce właśnie teraz. Im się po prostu kończy hajs, bo spadają wpływy (wojna, kryzys, raty kredytów itd.). Dodatkowo Fortuna, która przez ostatnie dwa lata lekko skąpiła na promocjach (poza grą bez podatku, której teraz nie ma), rozdaje w marcu i kwietniu pieniądze na prawo i lewo. Superbet konkurował głównie bonusami i w tym obszarze byli bezkonkurencyjni, do czasu. Teraz dzielą się rynkiem z Fortuną.
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Tragiczna firma, której udało się kupić serca naszych głupich rodaków. Dadzą raz na miesiąc 5 złotych na kole i ludzie się rzucają na tego pseudo buka. Dziś przeszli samych siebie. Pytam dlaczego nie otrzymałem żadnego bonusu z weekendu za tamtejsze promocje, a jest już wtorek i 48h dawno minęło. To coś z czatu odpisało mi, że ,, zakłady muszą być rozliczone tego samego dnia promocji". Wiedziałem doskonale o tym zapisku, ale zawsze uważałem, że to tylko ja mogę sobie zaszkodzić grając np ligę hiszpańską z meczem o 22, który kończy się zaraz przed północą. Jak więc brałem udział w promocjach tak jak w weekend, to grałem np mecz Lecha z Mielcem, który zaczął się o 12:30. Okazało się, że rozliczyli go na DRUGI DZIEŃ po 20 godzinach. Podobnie dwa inne mecze. Po prostu kopara opada na to jakie świństwo robią powołując się na zapis, że zakłady muszą być rozliczone tego samego dnia i celowo nie rozliczają ich przez kilkanaście godzin, aby nie musieć wypłacić bonusów. Jeszcze rozumiem, gdybym zagrał drugą ligę kamerunu, ale kur....a premier league i ekstraklasę?. DNO I TONA MUŁU. Kij z tą kasą, ale najbardziej szkoda mi, że ten rumun stał się tak popularny i że nic nie można z tym zrobić.
 
Ostatnia edycja:
M 0

martin123154

Użytkownik
Dadzą raz na miesiąc 5 złotych na kole i ludzie się rzucają na tego pseudo buka
Ktoś dostaje te bonusy z koła kto ma konto dłużej niż 3 miesiące? Od lutego kompletnie nic, jak zaczarowane kręci sie na brak wygranej, a wcześniej co 2-3 dni zawsze jakiś bonus 5-10zł wypadał więc nie uwierze że to po prostu magiczny brak szczęścia tylko algorytm mi ustawił szanse na 0% bo zapewne mam zbyt stare konto i nie trzeba mnie już przyciągać dodatkowym bonusem. A gram i wpłacam/wypłacam regularnie. Pewnie jakbym teraz przez miesiąc nie logował to by cudownym sposobem fart wrócił :)
 
M 60

Margaret76

Użytkownik
Gram od25 lat...ale takiego cyrku jak z tym selfie nigdzie niespotkale...weryfikacja trwa juz chyba z tydzien czasu....ciagle cos...rozumiem skan dowodu...nastepnie wyciagi z konta...pozniej smieszne selfie z dowode i kartka...i juz tak 7 dzien...suport odpowiada po 2 dobach.
.i takie odbijanie pileczki...niepolecam absolutnie
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Gram od25 lat...ale takiego cyrku jak z tym selfie nigdzie niespotkale...weryfikacja trwa juz chyba z tydzien czasu....ciagle cos...rozumiem skan dowodu...nastepnie wyciagi z konta...pozniej smieszne selfie z dowode i kartka...i juz tak 7 dzien...suport odpowiada po 2 dobach.
.i takie odbijanie pileczki...niepolecam absolutnie
U mnie to samo. Cos czuje ze szukają na siłę żeby dodatkowej weryfikacji nie przejsc. Akurat tak się składa, że u nich jestem na sporym plusie .
 
M 0

marcin2765

Użytkownik
Bukmacher to nie jest dobry wujek rozdający pieniądze. To przedsiębiorstwo nastawione na zysk. Jeżeli tylko istnieje szansa, żeby odmówić wypłaty, to opłaca mu się jej szukać. Co prawda jest ona niewielka, ale zawsze oznacza redukcję kosztów. Są firmy bardziej i mniej pazerne, natomiast występuje zależność: im większa kwota wypłaty, tym większej prawdopodobieństwo dodatkowej, żmudnej weryfikacji. Nie ma co się temu dziwić. To jak ubezpieczalnia, która przeprowadzi dochodzenie zanim wypłaci odszkodowanie.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Cyrków ciąg dalszy. Po 8dniach dodatkowej weryfikacji dostałem maila że blokady na promocje zostały zdjęte, tymczasem wchodze w superbox i dostęp mam ograniczony.
Screenshot_20220501-052212_Chrome.jpg
 
Do góry Bottom