>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Również zostałem wykluczony z promocji kilka miesięcy temu. Mało tego są chyba pierwszym bukmacherem który OFICJALNIE wyklucza z grania zakładów LIVE. @ otrzymany w weekend.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +125
M 60

Margaret76

Użytkownik
Oby ta firemka zdychala...mimio ze juz ani grosza tam nie zainwestuje to jestem ciekawy kiedy wreszcie mnie zweryfikuja juz 11 czy 12 dzien to trwa...
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Oby ta firemka zdychala...mimio ze juz ani grosza tam nie zainwestuje to jestem ciekawy kiedy wreszcie mnie zweryfikuja juz 11 czy 12 dzien to trwa...
Mi odpisali po tygodniu ze konto zweryfikowane(po selfie z kartkami itp) i ze dostep do bonusow mam odblokowany. Ale nic z tego nadal nie wyskakuja okienka z możliwością akceptacji bonusow z superbox. Pisalem im juz 10x , żeby mi to naprawili i za każdym razem jakieś odpowiedzi , ze wina jest po mojej stronie(czyszczenie plików cookies, aktualizacji aplikacji itp.). Nie potrafią tego naprawic, albo nie chcą, wiec rezygnuje z ich usług . W sumie to większość promocji juz zdjeli, także raczej dużo nie tracę.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Chyba się zapędziłem bo po zapytaniu poniżej, bez odpowiedzi dostałem bana na ich liveczat.
"Witam. Czekam juz 3dni na dodanie bonusu z superbox za kupon nr 898L-7FAQZM Na odpowiedz mailowa czekam juz 2dni! Brakuje Wam pracownikow? Bo sts i Fortuna ktora ma wiecej graczy odpisuje 50x szybciej"
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Działa wam strona albo aplikacja? Od godziny nie mogę wejść nawet w historie kuponów ani w żadna zakładkę z menu. Czat też nie działa
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Ostatecznie po 3tyg odblokowali mi dostęp do promocji, ale widzę że już nie ma co zbierac, bo promek mniej niż zazwyczaj, a te z superbox juz są praktycznie mało przydatne, bo warunki dużo gorsze niż w zeszłym miesiącu
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
K 650

kamil997

Użytkownik
Czy dalej dają promocje rożne dla graczy? Kiedyś dostawałem np zagraj za 50 i otrzymaj 50, a teraz po 150 dają do zagrania ale zwrotu tylko 50 dalej.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
teraz chyba poszli z duchem inflacji i z tej promki poniedziałkowej za zagranie 100 zl zrobiło sie 150zl.
To juz nie ma sensu, ale tych promocji maja jednak najwięcej, codziennie cos innego
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Czy dalej dają promocje rożne dla graczy? Kiedyś dostawałem np zagraj za 50 i otrzymaj 50, a teraz po 150 dają do zagrania ale zwrotu tylko 50 dalej.
Tak sa różne dalej dla graczy. Ty masz te lepsze promki, u mnie niestety są gorsze. W poniedziałek np zeby dostać 25zl musiałem zagrac za 100zl.
 
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Ogólnie mocno ograniczają wszystkie promocje. Wcześniej zwroty były na poziomie 100% i 50% stawki ale odkąd wprowadzili ten superbox to są na poziomie 25% stawki. Tylko czekać na kolejny miesiąc :/.
 
M 0

malipl

Użytkownik
Cześć opisze pewną sytuacje . Jak dla mnie superbet to oszuści . Założyłam konto na walkę Jana - Rakiciem oczywiście dałam Na Janka kwotę 1000 zł . Superbet miga się od wypłaty bonusu , ba nawet go nie chce przyznać . Najpierw zażyczyli sobie weryfikacje konta . Wysłałam wyciągi , konta , zdjęcie selfie z dowodem osobistym oraz kartkę z napisem superbet . Konto na początku zostało zawieszone ( wypłaty tylko ) ale wpłaty już nie . Po 3 dniach odwiesili konto , ( po ich weryfikacji ze wszystko jest okay ) a dzisiaj otrzymuje maila ze bonus nie zostanie przyznany ponieważ naruszyłam zasady korzystania z bonusów . Zero wyjaśnień nic , jeżeli liczyć to bonus powinien opiewać się na ok 150 tys . Nie mają żadnych podstaw , konto jest nowe , wcześniej korszystalam z STS i tylko ta walka skłoniła mnie do założenia konta . Można gdzieś to dalej
 

Załączniki

X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Masz gdzieś regulamin tej promocji? Bo w tym linku nic nie jest wspomniane o maksymalnej stawce ale w tego typu promkach chyba zawsze była. Ale jeśli faktycznie o niczym takim nie wspomnieli to moim zdaniem jak najbardziej masz prawo do takiego bonusu. I pewnie przez to tak robią ci pod górkę bo suma jest spora i znając buka zrobią wszystko żeby tego nie wypłacić
 
E 65

Esslemont

Użytkownik
Ja bym się nie bawił z nimi w żadne reklamacje. Wypłacić pieniądze i iść do sądu. Będą musieli dokładnie tam wytłumaczyć "Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z Promocji Graczy, którzy nie przestrzegają Regulaminu i nadużywają zasad promocji."
A wytłumaczenie co to nadużycie promocji będzie mega trudne.
 
M 0

malipl

Użytkownik
Dzięki za odpowiedz ,:) nie ma co się bawić za 300 zł . Niech sobie wezmą .
Post automatycznie złączony:

Masz gdzieś regulamin tej promocji? Bo w tym linku nic nie jest wspomniane o maksymalnej stawce ale w tego typu promkach chyba zawsze była. Ale jeśli faktycznie o niczym takim nie wspomnieli to moim zdaniem jak najbardziej masz prawo do takiego bonusu. I pewnie przez to tak robią ci pod górkę bo suma jest spora i znając buka zrobią wszystko żeby tego nie wypłacić
Generalnie to widziałam na meczyki.pl był link regulaminu tam nie było , w zasadzie założyłam konto , nie było opisane również przez nich jaka jest maksymalna kwota a tylko jaka minimalna wiec trochę oszustwo
 
W 2K

W3stern

Użytkownik
Dzięki za odpowiedz ,:) nie ma co się bawić za 300 zł . Niech sobie wezmą .
Post automatycznie złączony:


Generalnie to widziałam na meczyki.pl był link regulaminu tam nie było , w zasadzie założyłam konto , nie było opisane również przez nich jaka jest maksymalna kwota a tylko jaka minimalna wiec trochę oszustwo
Ja problemów z tym bukiem nie miałem, ale jeśli jest tak jak opisujesz to warto pójść z tym gdzieś dalej. Niby tylko 300zł, ale dziesięciu takich jak Ty i robi się 3000, a może nawet więcej jest oszukanych.
 
Do góry Bottom