>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Zgadzam się tutaj z Tadzinem, co to za amator pisał tę nędzną &quot;analizę&quot;?
Nowosybirsk wygrał LM, ale jakoś mnie nie przekonują, żeby dziś coś na nich dać, (zresztą już mam pograny Belgorod po 1.90). Zdecydowanie lepsza ekipa to drużyna gości, zwłaszcza Grozer, który bije Nilssona na dwie głowy nawet. Zagrywka element zmienny, ale też na papierze po stronie gości. Oglądałem niedawno BIełgorod w potyczce z Dynamo Moskwa, to tam Grozer i spółka niemiłosiernie przejechali się po drużynie Bartka Kurka i na prawdę ciężko będzie dzisiaj gospodarzom zatrzymać tak rozpędzonych gości.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Co miało już pospadać to pospadało i większego wkładu finansowego warte już nie jest. Ciekawie zapowiada się spotkanie Fakiełu Nowy Uriengoj z Uralem Ufa o godzinie 15:00, ale portal tvstart.ru nie oferuje z tego pojedynku relacji video, więc zerkam w stronę stolicy Tatarstanu, czyli Kazania.
Zenit Kazań - Kuzbass Kemerovo​

Na początku podobał mi się handicap na drużynę Pavla Moroza, ale po chwilowym zastanowieniu się i przeanalizowaniu co i jak zmieniłem swoje zdanie, dlaczego?
Kuzzbas Kemerovo do awansu do 1/4 poprowadzili skrzydłowi w postaci: Moroz, Tuia oraz Andrae, którzy zagrali na prawdę świetne zawody w rywalizacji z Dinamo Krasnodar. - Mocno i regularnie serwowali (łącznie 20 asów w dwumeczu z Krasnodarem) oraz popisywali się ponadprzeciętną skutecznością w ataku, odpowiednio: Bjorn Andrae (62% i 46%), Samuel Tuia (56% i 35%) oraz Pavel Moroz (60% i 63%).
Jednak teraz za przeciwnika Kuzzbas będzie miał Mistrza Rosji - Zenit Kazań i to na wyjeździe. Co jest ogromną siłą Zenitu Kazań? Ano zagrywka i blok - bo każdy wysoki, silny i skoczny w Tatarstanie jest. - Teraz z drugiej strony? Co jest siłą Kuzzbasu Kemerovo? - Ano ich siłą są skrzydłowi? A dlaczego Moroz, Tuia i Andrae pośmigali z Dinamo Krasnodar? - Ano dlatego, że Dinamo Krasnodar nie miało w ogóle zagrywki i Uszakow ładnie sobie rozgrywał - dając bardzo często swoim skrzydłowym lotny blok.

Na co pozwolą dzisiejszego popołudnia siatkarze Zenitu Kazań? Bo w kasze sobie dmuchać nie dadzą...
Jednak teraz serwuje Michajłow, Apalikow i Anderson a nie Mochalov, Marlon i Nosenko - więc siła na zagrywce jest jakieś dwa levele wyższa. - Do tego dochodzi skuteczny blok Zenitu. Zespoły grały ze sobą w tym sezonie dwukrotnie. - Dwa razy wygrywał Zenit Kazań w stosunku 3:0. I tutaj zwracam uwagę na ciekawą statystykę (właśnie dzięki niej doznałem małego olśnienia). Ataki zespołów w tych dwóch spotkaniach: Kuzzbas atakował 84 i 70 razy podczas gdy Zenit atakował 71 i 66 razy. - Jaki z tego wniosek? Ano taki, że siatkarze Kuzzbasu częściej odbijali się od bloku. Wynik w dwumeczu w blokach - 17:9 na stronę Zenitu - czyli dwukrotnie więcej czapek.
I prosta zależność . - Mocna zagrywka (oczywiście Kuzzbas też będzie mocno serwował bo to ich atut) Zenitu Kazań i ustawianie bloku - bo Uszakow sobie dzisiaj sporo pobiega, żeby te świece na skrzydła jakoś lepić . A po drugiej stronie w bloku takie kozaki jak: Michajłow, Apalikov, Abrosimov, Anderson... Będzie się od czego odbijać . Moje oczy będą zwrócone na Palva Moroza - jest chłopak ostatnio w gigantycznej formie, ale z tym co prezentował Krasnodar to i ja tłukłbym dobre cyferki na skuteczności w ataku. Dzisiaj jest inny mecz, inny dzień i przeciwnik z najwyższej klasy. Zenit u siebie w tym sezonie nie przegrał spotkania, w tym sezonie z Kuzzbasem ma dobry wynik 6:0 w setach. - Tylko znakomita forma skrzydłowych i jakaś punktowa seria na zagrywce przeszkodziłaby Zenitowi w wygraniu tego spotkania 3:0. Ja bym wystawił 1.50.
Zenit Kazań wygra 3:0 1.70 Bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
A później się dziwicie że tak mało ludzi udziela się w działach tematycznych...
Jak widzicie podałem swój 2 typ w tym dziale na forum i 2 wszedł i to w palcem w *** szkoda że pisze to po meczu no ale dopiero teraz jestem w domu. Ja nie mam zamiaru się rozpisywać tak jak to tutaj robią Ci eksperci* że taki a taki potrafi lepiej przyjąć od tego i tego a ten za to ma lepszy atak i czasami potrafi zagrać mocno itd. dla mnie liczą się argumenty dla których większość z was nie ma pojęcia że są istotne a pisząc że Belegrod ostatnio zmiażdżył Moskwe to żadne argument to taka Polibuda ich by teraz ograła bez problemu bo grają beznadziejnie. Trochę szacunku dla innych.
* Myślą że wiedza siatkarska przekłada się w 100% na wyniki u bukmachera.
Bardzo fajnie, że trafiłeś dwa typy. O to w tym wszystkim chodzi.
Co do tego, że dla Ciebie liczą się argumenty.
Według mnie w swojej analizie nie podałeś żadnych argumentów.
Dla sprostowania. Nowosybirsk w Superlidze nie gra na hali, w której rozgrywał się Final Four Ligi Mistrzów.
Nikt nikomu pisać w dziale tematycznym nie zabroni. Poza tym w dziale jest też miejsce na dyskusję i przedstawianie swoich poglądów, swoich opinii. Nie wszyscy muszą się zgadzać z tym co akurat Ty napiszesz. Bardzo fajnie, że się udzielasz, bardzo fajnie, że trafiasz. Oby tak dalej.
EDIT: Podobnie jak Tadzin nie chciałem robić tutaj burdelu i chciałem napisać to na PW, ale masz blokadę. Nie jest to żaden atak na Twoją osobę.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
A później się dziwicie że tak mało ludzi udziela się w działach tematycznych...
Jak widzicie podałem swój 2 typ w tym dziale na forum i 2 wszedł i to w palcem w *** szkoda że pisze to po meczu no ale dopiero teraz jestem w domu. Ja nie mam zamiaru się rozpisywać tak jak to tutaj robią Ci eksperci* że taki a taki potrafi lepiej przyjąć od tego i tego a ten za to ma lepszy atak i czasami potrafi zagrać mocno itd. dla mnie liczą się argumenty dla których większość z was nie ma pojęcia że są istotne a pisząc że Belegrod ostatnio zmiażdżył Moskwe to żadne argument to taka Polibuda ich by teraz ograła bez problemu bo grają beznadziejnie. Trochę szacunku dla innych.
* Myślą że wiedza siatkarska przekłada się w 100% na wyniki u bukmachera.
Aby nie robić burdelu, chciałem napsiać PW ale masz zablokowane (zasluzyles sobie widocznie, ale mniejsza o to).
Tu nie chodzi o to że ktos na Ciebie najeżdża tylko ze jesli juz sie pisze analizę to piszę ją w celu zawarcia w niej jakichś argumentów. Do pisania własnych suchych typów jest dział z Kuponami. Tu napisałeś analizę do Cuneo-Trento gdzie wyraziłeś opinię że Cuneo jest w beznadziejnej formie i dostaną łomot do zera. W meczu Loko-Biełgore &quot;argumentem&quot;było wygranie przez Loko F4. Jak zauważyłeś nie tylko ja mam zdanie ze ta &quot;analiza&quot; nie posiadała żadnych argumentów.
 
K 25

kammad85

Użytkownik
Novosibirsk - Belgorad
Belgorod we wczorajszym pierwszym meczu zagrał fatalnie, jedynie do połowy pierwszego seta jego gra wyglądała przyzwoicie i wtedy Novosibirsk nie miał zbyt wiele do powiedzenia, ale wtedy wszystko się posypało, nie było przyjecia, rozegrania i ataku, więc gospodarze zaczeli to wykorzystywać, na pierwszego seta zabrakło czasu, żeby odrobić, ale w kolejnych partiach Loko już miało zdecydowaną przewagę i ostatecznie pewnie wygrało mecz. Trudno mi sobie wyobrazić, aby i dziś Belgorod zagrał tak słabo, a jeśli tylko zbliży się do swojego poziomu to powinien spokojnie ograć gospodarzy, którzy są naprawdę przeciętni, też mam nadzieję, że w końcu przestanie dopisywać im szczęście i nie będą kończyć większości piłek na równym i przynajmniej podwójnym bloku tak jak to miało miejsce w ich ostatnich spotkaniach.
Belgorod 2.30 (Bet365) ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Gazprom-Jugra Surgut - Gubernija Niżny Nowogród​

Przed spotkaniami na parkiecie Guberniji myślałem o graniu w stronę Gazpromu, ale ostatecznie odpuściłem. Gazprom na wyjazdach nie błyszczy, do tego cały czas w podstawowym składzie brakuje podstawowego atakującego. I jak widać po wynikach była to dobra decyzja.
Statystyki, 1 mecz
Statystyki, 2 mecz
Gazprom na pewno lepiej spisuje się na własnym parkiecie. Podstawowy atakujący Mysin wchodzi jak na razie na krótkie zmiany (chyba miał kontuzję), a przez większą część sezonu grał, więc jest to spory problem dla ekipy z Surgutu. Bez Mysina grają uproszczoną siatkówkę. Doświadczony Baranow (208cm), który zastępuje Mysina dostaje mało piłek i gra naprawdę słabo. Podobno też jeszcze nie jest w pełni gotowy do gry. W ostatnim meczu próbowany na ataku był nawet Todor Aleksiev.
Gubernija zagrała dwa dobre, równe spotkania. Według mnie ten zespół może grać jeszcze lepiej. W obu spotkaniach Esko posyłał mnóstwo piłek do Pawłowa, który grał skutecznie. W pierwszym secie drugiego spotkania parkiet opuścił Milos Nikic. Nie wiadomo na razie czy jest to poważna kontuzja.
Jak na razie w tym sezonie Gubernija wygrała wszystkie trzy spotkania z Gazpromem (wszystkie 3:0). Teraz pierwszy mecz w Surgucie. Gazprom powinien zagrać lepiej niż w dwóch pierwszych spotkaniach. Wydaje mi się jednak, że styl gry Guberniji może im po prostu nie leżeć. Dobra, zmienna zagrywka, szybkie rozegranie Esko. Do tego dochodzi brak podstawowego atakującego. Nie wiem jak tam wygląda sytuacja z Mysinem, bo na rosysjkich portalach zbyt wiele nie można znaleźć.
Marathonbet proponuje całkiem dobry kurs na ekipę Guberniji. Patrząc na to jak obecnie wygląda ekipa z Surgutu według mnie nie ma większych szans na zwycięstwo z rewelacją tego sezonu.
Typ:
Gubernija Niżny Nowogród @ 1.72 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Biełgorod-Lokomotiv FT 3:0
Biełgorod 1.61 Marathonbet 2/10
✅
Kurs trochę marny, ale trudno. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Biełgorod rywalizację z Novosibirskiem skończy po trzech meczach, tym bardziej, że Lokomotiv stracił Divisa chyba do końca sezonu. Żilin dobrze go zastępuje, zwłaszcza w ataku (gorzej z przyjęciem), ale to chyba jednak troszkę niższy poziom. W przyjęciu do pocelowania jest również Birjukov (trochę faluje z formą), przy zagrywce Biełgorie to może być problem. Biełgorod ma na pewno przewagę w ataku, może również na zagrywce do tego sporo gry ze środka, głównie Muserskiego, Lokomotiv ma dobrych blokujących, ale raczej o mniejszym potencjale ofensywnym. Przyjęcie mniej więcej na podobnym poziomie. Rozegranie na pewno lepiej wygląda u gości. Warto jeszcze na koniec wspomnieć, że Biełgorod ostatni raz przegrało u siebie na początku listopada.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Perm-D.Moskwa FT 0:3
Perm (+12,5) 1.97 Marathonbet 1/10
⛔
Perm wygrywa dzisiaj z Iskra 3:1, a Dinamo przegrywa 2:3 z Groznym i dostajemy takie kursy, nie twierdzę od razu, że Prikamie wygra (ale i nie wykluczam tego), ale 1.15 na Dinamo to lekka przesada. Tym bardziej, że nie dzieje się u nich za dobrze, zwolnienie przed końcem sezonu Czerednika (w jakimś wywiadzie stwierdził, że Kurek sobie nie poradził za granicą, więc atmosfera w klubie chyba nie jest najlepsza), słaba forma Kurka, praktycznie cały sezon bez Veresa i beznadziejna postawa w Superlidze. Z tego co się orientuję to w Prikamie dużo zależy od atakującego Kovaljeva i gość nieźle się z tego wywiązuje, nie najgorzej wygląda przyjmujący Konnov (zwłaszcza w ataku, gorzej przyjęcie), jeśli coś kręce to mnie poprawcie. W trzech meczach w tym sezonie Dinamo wygrało wszystkie mecze do zera, ale w dwóch handicap proponowany przeze mnie zostałby pokryty.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ufa - Novyi Urengoy @1.45 bet365

Ktoś tu musi coś oddać można by rzec. Ufa jest po dwóch wyjazdowych spotkaniach w którym to w pierwszym raczej przegrali bez walki w drugim się zmotywowali i efekty było widać. Teraz grają na własnych śmieciach gdzie są bardzo mocni i wątpię ale przyjezdni byli w stanie coś zdziałać w tym meczu.
Chciałem tylko dodać, że trener Fakieła raczej nie może liczyć na przyjmującego Krasikova. W drugim meczu wchodził na zagrywkę, ale z tego co czytałem jego występ w PlayOffach stał pod znakiem zapytania.

Dodatkowo ostatnie występy Bakuna nie napawają optymizmem. Fakieł miał świetne wyniki w rundzie zasadniczej głównie za sprawą tego zawodnika. Po kontuzji Konstanin gra strasznie przeciętnie (chyba tylko jeden dobry mecz od kiedy wrócił do gry). A bez jego dobrej dyspozycji może być ciężko wygrać z Uralem w Ufie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Lokomotiw Nowosybirsk - Lokomotiw Biełgorod​

Znamy już prawie wszystkich półfinalistów w Superlidze. Do Zenitu Kazań, Guberniji Niżny Nowogród i Uralu Ufa dołączy zwycięzca dzisiejszego spotkania.
Pierwsze cztery spotkania były do siebie bardzo podobne. Gospodarze narzucali swój styl gry i odnosili bardzo przekonujące zwycięstwa.
Statystyki, 1 mecz
Statystyki, 2 mecz
Statystyki, 3 mecz
Statystyki, 4 mecz
Ciężko powiedzieć jak będzie wyglądało dzisiejsze spotkanie. Poprzednie mecze pokazują, że gospodarze do bólu wykorzystywali atut własnego parkietu. Mecz o być albo nie być, wiadomo jak wyglądają takie starcia.
Nowosybirsk to przede wszystkim drużyna. Tam wszyscy muszą pracować na sukces. Jeżeli jeden zawodnik gra słabiej to od razu odbija się to na grze całego zespołu. Problemem jest brak Divisa. Wydawało mi się, że Żilin jest w stanie spokojnie zastąpić Słowaka, ale jednak w dłuższym wymiarze czasowym trochę faluje.
Biełgorod ma mnóstwo indywidualności. Muserski, Grozer, Tietiuchin, Chtiej to są genialni zawodnicy. Biełgorod potrzebuje dobrej gry Grozera. Kiedy Niemiec gra słabiej to pojawia się problem. Przestawianie Muserskiego na pozycję atakującego to jednak spora strata na środku siatki, a Żigałow to jednak słabszy zawodnik.
Nowosybirsk dokonał w tym sezonie pięknej rzeczy. Wygrał LM, w której nie był stawiany w roli faworyta. Biełgorod wygrał Puchar Rosji, pokonując Zenit Kazań w wielkim finale. Teraz szansa na awans do półfinału.
Kto wygra ? Przewaga własnego parkietu po stronie Nowosybirska. Biełgorod złapał jednak dobry rytm gry. Jeżeli uda im się wyłączyć z gry jednego skrzydłowego to powinni awansować do półfinału. Siła ognia zdecydowanie po stronie Biełgorodu.
Kurs przyzwoity, więc można próbować.
Typ:
Lokomotiw Biełgorod @ 2.25 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 94

crock

Użytkownik
Zgadzam się w sumie z opisem Redwitza ale swój typ kieruję w stronę gospodarzy? Dlaczego ?
Przede wszystkim jak pisze kolega wyżej-atut własnego boiska, w mojej opinii Lokomotiv jest u siebiee bardzoooo groźny, po prostu często wpadają tu w taki trans, że nikt i nic nie jest w stanie zatrzymać ich dobrej gry.
PO drugie właśnie zespołowość! Są coś w deseń Delecty z naszego podwórka, ta &quot;magia&quot; między nimi i tutaj nie zgodzę się z tym, że jak jeden zagra słabiej to maszynka pada, trochę szkoda właśnie, że nie ma Divisa bo pole się zawęża ale tam jeden gra słabiej wchodzi drugi i jest jazda od nowa.
Natomiast w Bielgoradzie b.dużo zależy od dyspozycji dnia Groozera, jeżeli gra padake nie ma Lokomotivu. Poza tym wystarczy gorsza dyspozycja któregoś z przyjmujących i też mamy duży problem, bo wg mnie zmiennicy nie są tak efektywni.
I ostatni atut- rozegranie ! Butko jest po prostu duzoooo lepszym rozgrywajacym.
1,75 na Novosybirsk w decydującym meczu na własnym podwórku ! PObieram z zamkniętymi oczami ????
oby z fartem !
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Gubernia Niżnyj Novogorod - Ural Ufa
Półfinał ligi rosyjskiej. - Zespoły zbudowane kompletnie od podstaw przed tym sezonem... Zespoły, które nie były stawiane w roli faworytów i przed sezonem nikt nie dawałby im większych szans na walkę i złoto Superligi. - A jednak.
Gospodarze - tutaj oczywiście osoba trenera - Plamena Konstantinova. Świetna atmosfera w zespole, świetni siatkarze na &quot;strategicznych&quot; pozycjach - mianowicie rozgrywający Mikko Esko i atakujący Nikolay Pavlov. Elegancko gra także środkowy bloku Alexey Ostapenko. Jak już wypisałem standardową formułkę odnośnie zespołu z Niżnego Novogorodu, to... czas na jeszcze jedną ;) W tym sezonie na własnym parkiecie Gubernia ma bilans 13:0 - nie przegrała żadnego spotkania. Na 13 spotkań wygranych u siebie grali tylko 2 zwycięskie TB - także aż 11 spotkań wygrali bez straty punktów. Ostatnio lubują się w wyniku 3:0 na własnym parkiecie i to z dobrymi ekipami. W 1/4 odprawili z kwitkiem Gazprom Surgut oddając im w 3 spotkaniach zaledwie 1 seta. - Nie wiem co tu jeszcze można Wam opowiedziec...
Ural Ufa skład personalny na pierwszy rzut oka ma lepszy od gospodarzy. Miguel Angel Falasca na rozegraniu, Leandro Vissotto na ataku, środkowi ze świetnymi warunkami fizycznymi: Aschev i Kazakov oraz młody i efektowny Alexey Spiridonov i niestety niedomagający już powoli i zmieniany często przez Maxima Panteleymonenke - Pavel Abramov, który znany jest z bardzo dobrego sezonu w Jastrzębskim Węglu. - Jednak Ural to zespół złożony z doświadczonych siatkarzy i gdy przyszła faza play-off zagrali konsekwentną siatkówkę i bez większych problemów odprawili w 4 spotkaniach Fakieł Nowy Uriengoj i awansowali do półfinału. - Męczą się strasznie na wyjazdach - może nie widac tego po wynikach jak się spojrzy w tabelkę - ale ich gra na wyjazdach jest po prostu słaba - nie sądzę, że znaleźli się w półfinale przez przypadek - wykonali po prostu założony cel - wygrali jedno spotkanie na wyjeździe by u siebie zamknąc rywalizację - wszakże u siebie grają o wiele lepiej.
Stery zespołu z Ufy pod absencje Angelo Frigioniego przejmie Władimir Hromenkov.​

Gadka mnie się nie klei dzisiaj za bardzo, ale... Są to zespoły &quot;własnego podwórka&quot; - przewaga Guberni. Ogromna wiara we własne możliwości, świetna atmosfera w drużynie - tutaj zasługa trenera Konstantinova, fajnie reagująca publicznosc (bilety w Niżnym Novogorodzie są bezpłatne) no i przede wszystkim zdrowie bo w sezonie i Esko złamał palec i Nikic miał jakieś problemy... - Reasumując. Gubernia gra lekko i z polotem - maszyna. Ural jednak w porównaniu do gospodarzy męczy się nieco ze swoją grą.
A i jeszcze jedno info. Trener Uralu Ufa zostanie w zastąpiony przez asystenta Władimira Hromenkova - ponieważ 59-letni Angelo Frigioni leży sobie w szpitalu. - Coś mu tam dolega - mam nadzieję, że nic groźnego.
Kurs powinien oscylowac w granicach 1.45-1.50. Dzisiaj mamy value w postaci 1.66. Widziałem jeszcze podobne kursy w Unibet i Expekcie. Oczywiście spotkanie będzie można obejrzec sobie elegancko o 17:00 w czwartek na żywo.
Gubernia Niżnyj Novogorod 1.66 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Zenit-Biełgorod FT 2:3, Zenit 1.47 Pinnacle, 3/10⛔ To będzie chyba jedyny taki mecz w tym sezonie, w którym na Zenit u siebie można dostać taki kurs. Teoretycznie zagrają dwie najmocniejsze drużyny w Rosji (jeśliby patrzeć tylko na nazwiska) i sporo ludzi szykowało się na finał z ich udziałem, ale Biełgorod trochę falował i efekt tego taki, że już teraz trafili na Zenit. Kazań u siebie niepokonany, tylko trzy razy tracili punkty (m.in z Biełgorodem) pozostałe zwycięstwa na luzie, większym lub mniejszym (zależnie od poziomu zaangażowania). Biełgorod na wyjazdach różnie, w sumie sporo porażek, ciekawe jak wyglądałyby mecze z Lokomotivem gdyby grał Divis. Drużyny o podobnej charakterystyce, gromy na zagrywce, super skrzydłowi, łącznie trzech reprezentantów Rosji na środku po obu stronach (coś ten Duff jako czwarty nie pasuje mi do tego meczu, nie tylko narodowością ???? ). Mecz powinien być ciekawy, nawet patrząc na h2h z tego sezonu można na to liczyć, niekoniecznie będzie łatwo, ale myślę, że jednak własna hala zrobi różnicę.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Strasznik ja w tym dwu meczu widzę Biełgorod w finale. W pierwszym meczu zgadzam się, że zapewne wygra Zenit, ale mam przeczucie, że finał będzie wyglądał: Biełgorod vs Niznhy ????

Redwitz // Możesz rozwinąć ?
Edit: Już rozwijam
Jeśli chodzi o Zenit z Biełgorodem to sądzę, że wygra Biełgorod z prostej przyczyny. Drużyna Zenitu nie przekonuje mnie mentalnie. W każdym ważnym meczu grają dno... Najpierw finał Pucharu potem FF LM... Czyżby teraz PO? Może sie mylę, ale tej drużynie brakuje czegoś od strony psychologicznej. W tamtym roku też nie wygrali LM tylko Skra ją przegrała... Mimo fantastycznych zawodników ta drużyna nie umie spiąć się na najważniejsze mecze według mnie. Biełgorod to inna bajka. W sumie strasznie falują, ale jak złapią poziom to według mnie będzie ciężko ich zatrzymać. Grozer w najważniejszych meczach raczej ręki nie wstrzymuje i ładuje ile fabryka dała, co ciekawe przeważnie w tych najważniejszych meczach wszystko mu wychodzi. O zawodnikach nie będę się rozpisywał. Obie drużyny naszpikowane gwiazdami, ale moim zdaniem to Biełgorod będzie w finale.
Co do drugiego meczu to nie ma się tutaj co wiele rozpisywać. Kapitalna robota Konstantinova w Nowogrodzie plus świetna postawa takich zawodników jak Pawłow, Nikic czy szybko grający Esko. To daje tej drużynie wyniki. Szczególnie Pawłow robi na mnie duże wrażenie. Ufa to zespół solidny, ale bez rewelacji. Trochę mi zalatują starością, większość zawodników jest już po 30. Według mnie Nizny zakończy rywalizację w 3 lub 4 meczach.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Co ma chlopak rozwijac zespoly kompletne gwiazdy po jednej i po drugiej stronie siatki i grac cos takiego po 1,47 to troche jednak nie halo , tutaj sie juz prochu nie wymysli jedni maja przekonanie do Zenitu drudzy do Bielgorodu , mozna jedynie przypomniec ze Zenit w tym roku nic nie wygral w finale pucharu ogral ich wlasnie Bielgorod , a w polfinale osmieszyli sie z Novosybirskiem i to chyba tylke .....
REASUMUJAC : Bielgorod jutro a jak nie to pojutrze ;)
✅ KLASYCZNY IZOCZEK ✅

Redwitz //Na przyszłość, nazwy drużyn piszemy dużą literą.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Typu nie neguję.
Ale mam kilka takich ogólnych uwag.
niestety niedomagający już powoli i zmieniany często przez Maxima Panteleymonenke - Pavel Abramov, który znany jest z bardzo dobrego sezonu w Jastrzębskim Węglu.
Czy niedomagający ? Według mnie trochę to na wyrost, bo Abramov rozgrywa dobry sezon. Wiadomo, że już nie ta dynamika, ale jest potrzebny w Uralu.
Po pierwszym przegranym spotkaniu ćwierćfinałowym z Fakiełem trener w drugim starciu postawił na Panatleymonenke kosztem Abramova. Chodziło pewnie o większą siłę w ataku i opłaciło się.
W pozostałych spotkaniach Abramov grał nieźle. Nie dostaje zbyt wielu piłek, ale naprawdę dużo przyjmuje. Podejrzewam, że jest jednym z częściej przyjmujących zawodników na swojej pozycji w Superlidze.
Jednak Ural to zespół złożony z doświadczonych siatkarzy i gdy przyszła faza play-off zagrali konsekwentną siatkówkę i bez większych problemów odprawili w 4 spotkaniach Fakieł Nowy Uriengoj i awansowali do półfinału. - Męczą się strasznie na wyjazdach - może nie widac tego po wynikach jak się spojrzy w tabelkę - ale ich gra na wyjazdach jest po prostu słaba - nie sądzę, że znaleźli się w półfinale przez przypadek - wykonali po prostu założony cel - wygrali jedno spotkanie na wyjeździe by u siebie zamknąc rywalizację - wszakże u siebie grają o wiele lepiej.
Szczerze ?
Nie wiem czemu, ale ten zespół cały sezon gra bez takiego błysku. Pisałem już tutaj kiedyś, że wygrywają, ale to wszystko wygląda strasznie topornie.
Stwierdzenie, że odprawili Fakieł bez większych problemów to lekka przesada.
Pierwszy mecz przegrany. Drugi wyrównany i tak naprawdę mogło pójść w stronę Fakieła. W trzecim meczu do połowy drugiego seta nic nie zapowiadało wygranej Uralu, strasznie cienko to wyglądało. A w czwartym meczu dopiero tie break zadecydował o awansie Uralu.
Gubernia gra lekko i z polotem - maszyna. Ural jednak w porównaniu do gospodarzy męczy się nieco ze swoją grą.
Ural wygląda strasznie topornie i tutaj pełna zgoda. Pomimo tego znaleźli się w półfinale i wygrywają kolejne spotkania.
Gubernija po powrocie Esko do składu znowu wygląda lepiej. Mecze z Gazpromem wygrane gładko, ale mnie nie podobała się ich gra. Wygrywasz sety do 16 czy 17 i posyłasz do swojego atakującego ponad 40 piłek ? (Podobna sytuacja jak z grą Izy Bełcik w ćwierćfinałach z Piłą. Wygrywasz sety do 13 czy 15 i &quot;zajeżdżasz&quot; swoją podstawową atakującą. Porównanie słabe, ale mniej więcej o to mi chodzi.) Trochę to słabe.

Pomimo tego, że Gubernija jest u siebie bardzo mocna to jakoś nie jestem przekonany do ich zwycięstwa. Grali dobrze, łatwo uporali się z Gazpromem (Z Gazpromem, który miał trochę problemów.), ale trzy mecze genialnie grał atakujący Pawłow, który w ataku zdobywał ponad połowę punktów swojej drużyny. Przy obecnym kursie Guberniji bym już nie ruszał (Gystlik ma całkiem przyjemny kurs).
Gdyby kurs poszedł jeszcze trochę do góry (~3.00) to chyba spróbuję Ural. Przez chwilę był już kurs w Marathonie 3.05, ale nie udało mi się złapać.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Gdyby kurs poszedł jeszcze trochę do góry (~3.00) to chyba spróbuję Ural. Przez chwilę był już kurs w Marathonie 3.05, ale nie udało mi się złapać.
Tak jak pisałem wczoraj.
Kurs na Ufę obecnie 3.15, więc według mnie już lekko można próbować.
Ufa rzadko przegrywa mecze gładko. Ich gra może nie do końca mnie przekonuje, ale tam zazwyczaj jest sporo walki.
Gubernija bardzo mocna u siebie, więc ze stawkami nie ma co szaleć.
Typ:
Ural Ufa (+1.5 seta) @ 1.99 Pinnacle ⛔
Ural Ufa @ 3.15 Marathonbet ⛔

Zenit Kazań - Lokomotiw Biełgorod​

Zapowiada się wielkie starcie. Większość osób śledzących Superlige pewnie liczyło na taki finał. Niestety Kazań i Biełgorod zmierzą się już w półfinale.
Kadrowo dwie zdecydowanie najmocniejsze ekipy w Rosji. Nie ma sensu rozpisywać się nad poszczególnymi pozycjami.
Zenit u siebie bardzo mocny, bez porażki w tym sezonie. Biełgorod na wyjazdach przyzwoicie, ale bez szału. Tylko czy to ma aż takie znaczenie ? Finały w PlusLidze pokazały, że własny parkiet czasami nawet przeszkadzał. Teraz liczy się przede wszystkim psychika.
Zenit ma świetną paczkę. Trochę obniżył loty w tym sezonie Vermiglio i sporo mówi się o jego odejściu z Kazania. Abrosimow i Apalikow na środku wyglądają dobrze, ale trochę jednak brakuje Wołkowa. Skrzydła na wysokim poziomie. Michajłow klasa, Anderson miał lepsze i gorsze momenty, Siwożelez rozgrywa bardzo równy sezon.
Biełgorod ma ogromną siłę w ofensywie, ale według mnie ma jeden problem. Brak klasowego rozgrywającego. Makarow nie gra może źle, ale wtedy kiedy drużynie nie idzie widać jego słabość. Od Grozera dużo zależy. Jak gra dobrze to Biełgorod gra dobrze. Jak Grozer gra słabo to ma to spory wpływ na zespół. Świetny środek siatki, głównie ze względu na Muserskiego, ale Duff też trzyma poziom. Doświadczona para przyjmujących Chtiej-Tietiuchin.
Będzie się działo. Biełgorod w ćwierćfinale zaczął źle. Przegrał gładko dwa mecze wyjazdowe z Nowosybirskiem i dopiero potem się rozkręcił. Jeżeli zagrają na takim poziomie jak w trzech ostatnich starciach z Nowosybirskiem to powinna być walka.
Typ:
Lokomotiw Biełgorod (+1.5 seta) @ 2.17 Pinnacle ✅
Lokomotiw Biełgorod @ 3.65 Marathonbet ✅

PS. W obu spotkaniach skłaniałbym się ku opcji +1.5 seta. Zwycięstwa Ufy i Kazania pograne lekko, bo kursy według mnie trochę już przesadzone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Tylko czy to ma aż takie znaczenie ? Finały w PlusLidze pokazały, że własny parkiet czasami nawet przeszkadzał. Teraz liczy się przede wszystkim psychika.
Nie no, bez żartów. Co pokazały finały w PlusLidze? że ZAKSA przegrała dwa mecze u siebie z Resovią? to jest jakiś wyznacznik? To jak w serii Skra - Resovia żadna drużyna nie wygrała na wyjeździe to co to oznacza?. Przewaga własnego boiska to atut tak jak zawsze i akurat w przypadku Zenitu jest to atut potężny, drużyna z Kazania u siebie nie przegrywa spotkań. Co do Biełgorodu to oni w serii z Novosibirskiem pokazali jak duże problemy mają na wyjazdach, dwa pierwsze mecze to kompletny rozjazd Grozera i spółki, dopiero w ostatnim spotkaniu zdołali się przełamać.

Kazań u siebie xxxxxx meczów wygranych z rzędu, Biełgorod na wyjazdach 4 porażki w 7 ostatnich meczach.

Dla mnie zdecydowanie powinien wygrać dziś Zenit, to już nie żarty i Kazań nie pozwoli sobie urwać własnego parkietu w kluczowym momencie sezonu.

Zenit (1.35) B365 ⛔ Cud i tak, że ugrali 2 sety przy tak żałosnej grze. W samym tb chyba z 7 zagrywek w siatkę poszło ????
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Dziś Zenit gorzej nie zagra, sam Anderson ugrał te dwa sety, więcej się nie udało. Zenit musi dziś wygrać, ale kursy nieadekwatne do tego jak te drużyny są wyrównane, ew over 3.5 seta @1.48 w Pinnacle. Sam ten mecz omijam, natomiast moja propozycja na dziś to mecze o miejsca 5-8. Gospodarze to odpowiednio zwycięzca LM, Nowosybirsk, który odpadł po 5 meczach 1/4 finału z Biełgorodem. Drugim faworytem jest Fakiel Novyi Urengoy, zespół który ukończył fazę zasadniczą na 2 miejscu w grupie czerwonej. Ich przeciwnicy zajęli miejsca 6 i 5 w grupie niebieskiej, znacznie odstając od czołowej czwórki. Mecze h2h również na korzyść gospodarzy. Zwycięstwa nie dają wysokich kursów, ale nie sądzę by gospodarze stracili dziś nawet jednego seta.
Nowosybirsk (-2.5 seta) @2.24 + Fakiel (-2.5 seta) @2.65 = 5.94 Pinnacle ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zenit - Biełgorod​

Może to trochę naiwne, ale ja dziś znów powierzam pieniądze w ręce Kazania. Nie wierze po prostu, że wielki dominator i najbardziej utytułowana ekipa ostatnich lat w Rosji da się tak rozjechać Biełgorodowi. Druga porażka na własnym parkiecie chyba nie wchodzi w gre.

Wczoraj koszmarnie zagrało kilku zawodników z Zenitu, szczególnie chodzi tutaj o Vermiglio i Michajłowa. Maksim nie grał tak jak od niego oczekiwano, bez jego dobrej gry Zenit jest drużyną bezradną i przy złym przyjęciu zdaną jedynie na Andersona. Wczoraj Amerykanin przechodził samego siebie, atakował praktycznie w co drugiej akcji, bardzo często ze środka drugiej linii. Obok Michajłowa zawiódł również Siwożelez, szybko zmienił go Biereżko.

W Biełgorodzie ogrom piłek atakowanych ze środka, tutaj prym wiódł oczywiście Muserski. Wcale wielkiego spotkania nie zagrał wczoraj Grozer, zmieniony już na początku czwartego seta przez Żygałowa.

Zenit zagrał wczoraj tragicznie, mimo to doszło do piątego seta. Dziś liczę na poprawę gry gwiazdorów z Kazania bo chyba nie do pomyślenia jest aby drugi raz z rzędu polegli oni przed własnymi kibicami, kiedy przez cały sezon nie zdarzyło się to ani razu.

Zenit (1.43) Pinnacle ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom