>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Superpuchar Polski] 20:00 Legia Warszawa - Arka Gdynia [14.07.2018]

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi



kursy od: Fortuna
Zanim przejdziemy do rozgrywek ekstraklasy, które startują za dwa tygodnie przed nami jak co roku mecz o Superpuchar Polski. Spotkanie to zostanie rozegrane w sobotę, 14 lipca o godz. 20. przy ul. Łazienkowskiej, a na przeciwko siebie staną Legia-Arka. Kto jako pierwszy dobrze rozpocznie ten sezon i zdobędzie Puchar. W zespole Arki doszło do sporych zmian personalnych, a Legia po zakupie Kante i Carlitos wydaje się być jeszcze mocniejsza.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Mając w perspektywie start ligi i el. LM spodziewam się tradycyjnego wystawienia głębokich rezerw ze strony Legii + pewnie debiut Carlitosa. Kursy na Legię moim zdaniem nieadekwatne do potencjalnego rozstrzygnięcia. Od dawna Wojskowi mają wywalone na ten puchar, a dla innych drużyn zawsze jest to okazja do umieszczenia czegokolwiek w klubowej gablocie. Nowy system, którym starają się grać legioniści powoduje póki co duże błędy w grze obronnej.
X2 2,36, Arka strzeli 1,7. Kursy z fortuny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Legia ma tak szeroką kadrę i mocną że kogo by nie wystawili to każdy wypoczęty i będzie chciał pokazać swoją przydatność w zespole. Arka obok Korony i Wisły z Krakowa to zespół który mocno się oslabil w przerwie wakacyjnej.
Pewna wygrana Warszawskiej Legii i nie ma co szukać na siłę niespodzianki. Kurs 1,55⛔ do dubla jak najbardziej.
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Nie no, o ile samego typu nie podważam, bo Legia powinna to wziąć, już chyba czas najwyższy dla spokoju ten Superpuchar zdobyć, zwłaszcza przy Łazienkowskiej, ale jak już Kolego tworzysz analizę to podejdź do tego merytorycznie.
Legia ma tak szeroką kadrę i mocną że kogo by nie wystawili to każdy wypoczęty i będzie chciał pokazać swoją przydatność w zespole.
Legia ma co roku szeroką i mocną kadrę, i co roku mecz o Superpuchar po prostu olewa. Nie wiem co to za argument. Z resztą już nie takie tuzy pokazywały, że wystawianie rezerwowych, chociażby na papierze zjadali rywala to często za mało, bo czegoś brakuje jednak.
Arka obok Korony i Wisły z Krakowa to zespół który mocno się oslabil w przerwie wakacyjnej.
A to ciekawe, możesz mi opisać jak to Arka się osłabiła? Arka na pewno się przebudowała, co wprowadza u kibiców niepokój, ale bądźmy obiektywni, z całego tabunu piłkarzy, którzy opuścili Arkę latem szkoda w sumie jedynie Marcjanika. Po części może Szwocha i Sambei (który i tak nie grał u Ojrzyńskiego). Reszta się w Gdyni po prostu nie sprawdziła i nikt po nich płakać nie będzie. Z kolei w Arce jest trener, który chce grać ofensywnie, transfery były robione pod jego wizję zespołu. Czy ta kadra jest słabsza to się okaże po kilku spotkaniach, ale jest na drugiego bramkarza Staniszewski, który otrzymuje powołania do U21, Maric ściągnięty żeby zapełnić lukę po Marcjaniku, Cvijanovic który wydaje się ciekawym zawodnikiem do środka pola i Kolev, który będzie rywalizować z Jankowskim i Siemaszką, a pokazał, że jak trafi z formą to coś tam strzela. A przede wszystkim przez cały okres przygotowawczy zdrowy Zarandia, z którym w Gdyni wiązane są spore nadzieje. Więc słucham kolego, jak to się Arka osłabiła, tylko rzetelnie i obiektywnie? ????
Pewna wygrana Warszawskiej Legii i nie ma co szukać na siłę niespodzianki. Kurs 1,55 do dubla jak najbardziej.
&quot;Pewka&quot; w polskich rozgrywkach po kursie 1,55? :dntlck: Jak pisałem na wstępie, nie neguję, ale znając polską piłkę kopaną i podejście Legii do spotkań o Superpuchar to nie proponowałbym nikomu tego jako pewnego zakładu do dubla.
To już lepiej w mojej ocenie zagrać over 9,5 rożnego po kursie 1,7 w forbecie ⛔ 9... . Ostatnie mecze bezpośrednie raczej pokrywają tą linię: 11 w ubiegłorocznym SPP, 14 w meczu na Łazienkowskiej w lidze, 10 w meczu ligowym w Gdyni, tylko w finale Pucharu Polski padło 7 rogów, ale tam to Ojrzyński tak ustawił drużynę jakby musiał Jasną Górę na Narodowym bronić... Legia umie nabijać rzuty rożne, zwłaszcza przy Łazienkowskiej, wychodząc ofensywnie trochę powinni ich zrobić, Arka też powinna coś dorzucić i te 10 się raczej uzbiera.
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Legia ma co roku szeroką i mocną kadrę, i co roku mecz o Superpuchar po prostu olewa. Nie wiem co to za argument. Z resztą już nie takie tuzy pokazywały, że wystawianie rezerwowych, chociażby na papierze zjadali rywala to często za mało, bo czegoś brakuje jednak.
Zawsze się mówi że ma mocną ale nie zawsze tak jest i nie zawsze aż tylu zawodników jest w stanie wskoczyć do pierwszego składu bez widocznej różnicy na boisku. Po zmianach w ubiegłym sezonie teraz będzie zgranie. Mieli już pół roku żeby się ogarnąć. Do tego ofensywa która co by nie mówić kulala teraz nareszcie powinna dobrze funkcjonować. Carlitos , Kante , Kulenovic i jak wróci Niezgoda jest w czym wybierać i rotowac. Pomoc podobnie. Kolejna sprawa trener. Gość wie że musi wygrywać jak leci bo inaczej straci prac, jego charakter i temperament pozwalają w to wierzyć.
A to ciekawe, możesz mi opisać jak to Arka się osłabiła? Arka na pewno się przebudowała, co wprowadza u kibiców niepokój, ale bądźmy obiektywni, z całego tabunu piłkarzy, którzy opuścili Arkę latem szkoda w sumie jedynie Marcjanika. Po części może Szwocha i Sambei (który i tak nie grał u Ojrzyńskiego).
Esqueda , Jurado nie byli graczami z pierwszej jedenastki ale jak wchodzili wyglądali w większości meczy bardzo dobrze. Sobieraj , Warcholak , Danch Marcjanik, Kun , Szwoch , Kriwiec , piesio , Sobieraj czy Łukasiewicz trochę tych zawodników odeszło. Rewolucja kadrowa. W porównaniu z tym kto przyszedł i z jaka jakością nie powiesz mi że to nie jest osłabienie zespołu. Dochodzi fakt zgrania i ogrania bo mało kto tam ma doświadczenie w Ekstraklasi(chodzi o nowych zawodników).
To już lepiej w mojej ocenie zagrać over 9,5 rożnego po kursie 1,7 w forbecie.
Początek sezonu. W Legii nowy trener inne ustawienie. Arka całkowicie zmieniona więc gra na różne to loteria. Poprzednie mecze nie wiele mają wspólnego. Może wejść ale nic godnego polecenia.
 
P 0

pawekn

Użytkownik
Każdy trener w Polsce musi wygrywać wszystko... Nawet gdy wyniki miałyby być ponad stan.
Osłabienia Arki? Poza Marcjanikiem, który ma naprawdę dobrego menedżera, skoro wylądował w Serie A (może dzięki dobrej marce naszych rodaków, wyrobionej w ostatnim czasie, jako co najmniej solidnych kopaczy na tamtejszą ligę), to Arka tak naprawdę nie miała jak się osłabić, bo kadra była słaba już w poprzednim sezonie, w tym jest tylko wymiana jednych na drugich.
Pewniej od wygranej 1 czy 2 jest zagrać na podwójną szansę na remis lub szukać tych rożnych czy kartek.
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Każdy trener w Polsce musi wygrywać wszystko... Nawet gdy wyniki miałyby być ponad stan.
Z tym się nie zgodzę. Jeśli trener wyrobi sobie wynik , nazwisko , &quot;plecy&quot; to słabsze tygodnie nie odbija się na jego posadzie. Zobacz Brosza czy Bjelice bardzo dobre przykłady. Mimo że zespół miał dołek nie zmienili ich tylko nadal im ufali.
 
cobra232 182

cobra232

Użytkownik
A może obydwie strzelą,skoro nie jasna sytuacja...
teoretycznie wychodzi 60% do 40%, na to,że kurs wejdzie
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Esqueda , Jurado, Sobieraj , Warcholak , Danch Marcjanik, Kun , Szwoch , Kriwiec , Piesio , Sobieraj czy Łukasiewicz trochę tych zawodników odeszło. Rewolucja kadrowa.
Rewolucja kadrowa- owszem, ale nie w pierwszej 11tce. Esqueda, Jurado- rezerwowi, Łukasiewicz i Sobieraj- głęboka rezerwa, głównie za zadanie mieli trzymać szatnię, Danch- jego obecności w Gdyni nie odnotowano na dobrą sprawę, Kriwiec, Kun- nie grali, a jak grali to zawodzili, Warcholak raz grywał, raz nie grywał, w obronie niepewny, po awansie do ekstraklasy mocno zjechał na motoryce, tylko auty, a z wolnego zdarzyło mu się ukłuć, to muszę oddać, Piesio - poza kilkoma występami nic drużynie nie dawał, a zdarzało mu się w głupi sposób zespół osłabić. Marcjanik i Szwoch pisałem. O głównych transferach do wspomniałem już, poza Maricem w miejsce Marcjanika w Gdyni nikt nie ma raczej zastrzeżeń do jakości względem zeszłego sezonu. Ale to czas ich zweryfikuje, a brak doświadczenia w ekstraklasie? Kolev, Cvijanovic- sezon w eklapie, Maric liznął przez rundę naszą ekstraklasę, Janota prawie 100 spotkań, Aankour prawie 90.
W wyjściowej jedenastce będzie tylko trzech nowych piłkarzy: środek obrony za Marcjanika, pomocnik w miejsce Szwocha i lewo skrzydłowy, więc rewolucji tu nie widzę ani całkowicie zmienionej Arki, argument o braku zgrania też odpada. Jedyne co ma się zmienić to bardziej ofensywna gra, przynajmniej takie zapowiedzi czynił trener Smółka. A to kolejny argument za szukaniem rożnych. Na tym zakończmy, bo to nie do końca temat.
Żeby nie było, jeszcze raz podkreślam, że Legia pewnie to weźmie, kwestia czy w 90 minut. W każdym razie polecanie kursu 1,55 w polskich rozgrywkach to bardzo odważne i można się łatwo przejechać, zwłaszcza w meczu, gdzie sam dostrzegasz ile jest niewiadomych. Na tym proponuję zakończyć, podałeś swój typ ja też podałem propozycję, a jedynie przestrzegłem przed, moim zdaniem nie do końca zgodną ze stanem faktycznym argumentacją, pozdro.
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
A może obydwie strzelą,skoro nie jasna sytuacja...
teoretycznie wychodzi 60% do 40%, na to,że kurs wejdzie
Legia cały czas testuje jak dla siebie ustawienie z 3 obrońcami więc to może różnie wyglądać z tyłu. O to że strzela raczej nie ma co się martwić. Pytanie jak Arka wyjdzie nastawiona na mecz i jak u nich z ofensywa bo w poprzednim sezonie bywało różnie. Raczej underowa druzyna
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Ja tylko przypomnę tym którzy chcą grać na Legię, że oni przegrali 5 ostatnich meczy o Superpuchar, więc 1.55 jest śmiesznym kursem i pokazuje ich podejście do tego trofeum
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Czyli logika by nakazywała, że w końcu muszą wygrać ale owszem kurs żenujący. Należy też pamiętać że we wtorek rewanż z Irlandczykami. Mi to wygląda na remis i karne. Może under?
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Czyli logika by nakazywała, że w końcu muszą wygrać ale owszem kurs żenujący. Należy też pamiętać że we wtorek rewanż z Irlandczykami. Mi to wygląda na remis i karne. Może under?
Czy ja wiem czy muszą wygrać podobnie pewnie wszyscy myśleli rok czy dwa temu. A teraz jeszcze LM i wynik taki, że trener musi zrobić kilka zmian żeby oszczędzić piłkarzy. Jak dla mnie najlepszą opcją jest Arka +1.5 handi po 1.48 Fortuna. Bo w poprzednich latach w tych meczach padało dużo bramek tj: 2,5,4,5,2 i w każdym obie drużyny strzelały więc za drobne BTS po 2.05
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
norbi87 11

norbi87

Użytkownik
Najlepiej to w ogóle nie ruszać tego typu spotkania. Tu może być różnie, nawet za drobne nie warto. Takie moje zdanie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
To, że przegrali ostatnie pięć spotkań nie oznacza, że dzisiaj ma być podobnie ;)
Klafurić dobrze wie, że jeśli zaliczy słaby początek sezonu to bardzo szybko pożegna się z posadą trenera Legii, a w jego miejsce przymierzany jest Nawałka. Legia nie zrobiła wielkiej rewolucji w swojej kadrze, a przyjście Carltiosa, Wieteski, Michalaka czy Kante przyniesie jakość tej drużynie. We wtorek grają rewanż u siebie z Cork, ale nie szukajmy tu wymówek. Legia z każdym spotkanie będzie szukała swojej formy i czym szybciej ją znajdzie tym lepiej dla klubu.
Dzisiaj nie spodziewam się szalonego tempa, ale jak miałbym coś wybrać to wygraną Legii plus poniżej 2.5 gola w meczu. Legia to weźmie skromnie 1:0, 2:0.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
LEGIA WARSZAWA: Malarz, Remy, Astiz, Wieteska, Vesović, Mączyński, Philipps, Kucharczyk, Szymański, Radović, Kante.
Ławka:
Cierzniak, Hlousek, Żyro, Cafu, Nagy, Hamalainen, Carlitos.
ARKA GDYNIA:
Steinbors, Zbozień, Marić, Helstrup, Marciniak, Nalepa, Bogdanov, Zarandia, Janota, Cvijanović, Kolew.
Ławka:
Staniszewski, Socha, Maghoma, Sulewski, Sołdecki, Danielak, Siemaszko.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Muminiasty nie przesadzał bym z Twoim twierdzeniem że Kun nie grał. Gość rozegrał w sezonie 2017 2018 28 męczy i strzelił dwie bramki. Kriwiec faktycznie grał mało bo rozegrał tylko 4 mecze.
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Muminiasty nie przesadzał bym z Twoim twierdzeniem że Kun nie grał. Gość rozegrał w sezonie 2017 2018 28 męczy i strzelił dwie bramki.
Ale rozmowa jest/była o tym czy to osłabienie, a nie cyferki, on często był na boisku, ale grą bym tego nie nazwał, bo po prostu nic nie wnosił, poza tym, że wychodził na murawę. Miałem (wątpliwą) przyjemność obejrzeć wszystkie mecze Arki we wszystkich rozgrywkach od deski do deski, 80% bezpośrednio z trybun, nie oceniam piłkarzy na podstawie cyferek z 90minut ;) O ile Patryk miał fajne wejście do drużyny to później już jedyny okres, kiedy błyszczał to były sparingi w przerwie zimowej. Faktycznie cyferki ilości spotkań ma fajne, ale on był statystą w większości z nich - był na boisku, bo na tej pozycji po prostu nie miał kto grać. Jego odejście to żadne osłabienie, z resztą miał śmieszną kwotę wykupu w umowie wypożyczenia wpisaną, w Gdyni nikt go nie chciał i nie został wykupiony, to o czymś świadczy. A i jak wrzuciłeś liczby to warto podkreślić liczby ofensywnego piłkarza- 28 meczów, 1 asysta i 2 gole co daje zawrotną średnią- 1 bramka na 987 minut. No ciężko będzie mniej produktywnego piłkarza znaleźć na tą pozycję ???? To już lepiej było wspomnieć o tym, że Warcholak grał, obrońca a do przodu miał lepsze liczby ;) i w sumie jako rezerwowy mógł w Gdyni zostać.
A tymczasem bardzo fajne bramki w omawianym meczu obserwujemy ;) ale grajcie 1,55 w Polsce ;)
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Patrząc na statystyki piłkarzy Arki to 80% składu się okaże że była zbędna idąc twoim tokiem rozumowania. Gdyby gość nie grał to by Arka była np w 10 na boisku a jednak był biegał podawał walczył itd.

Graj te rozne po 1,70
 
Do góry Bottom