>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

crisu 53

crisu

Użytkownik
#Janas
Wejdz sobie na forum BB tam są opisane zmiany jakie wprowadzili... Z tego co przejrzałem to faktycznie, gracze bez premium mają dostęp do podstawowej (czyt. tej która jest na starcie bez możliwości modyfikowania buków/sportów/zdarzeń itp). Czyli nie kupując abonamentu BB staje sie bezuzyteczny.
 
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Witam.
Panowie gracie jeszcze siurki czy to raczej abstrakcja? Wiadomo, że jest to gra na krótką metę przez limity, grałem ze 2 lata temu przez kilka miesięcy i zarobiłem fajny darmowy profit, póki nie limitowali mnie na dane, ip, adres mac ????

Gram. Na chwilę obecną - od kilku dobrych miesięcy. Z limitami można sobie w jakimś stopniu poradzić. Przynajmniej na tyle, żeby nie być zmuszonym do pracy na etacie. Kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia, jak to zrobić, ale im dłużej się w tym siedzi, tym więcej doświadczenia się zbiera, człowiek staje się mądrzejszy. Niestety, do większości najbardziej wartościowych informacji trzeba dojść samemu metodą prób i błędów. Nikt nie podzieli się wiedzą, którą zdobywał kilka miesięcy/lat. Kiedyś przeczytałem: chcesz z sukcesem arbować - improwizuj. Codziennie szukaj nowych rozwiązań. Nie ma sytuacji bez wyjścia. Nic dodać nic ująć. Powodzenia.
 
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Jeśli od dłuższego czasu grasz value/surebety, posiadasz kilkutysięczną bazę betów, skontaktuj się ze mną. Testuję pewien motyw, który być może jest w stanie podbić yield, aczkolwiek potrzebowałbym do analiz bazy zakładów.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
panowie moze ktos polecic jakies stronyz platynmi pre surbetami, za w miare przystepna cene?
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
pany mam pytanie co do prowizji bet fair, pokaze na przykladzie
o1,5 @3,85 postawione 140 pln w betfair
u1,5 @1,42 postawione 361 pln u innego buka

zakladajac ze beda dwie bramki wygram 539 z ktorego musze odprowadzic 5% prowizji czy jest to juz wygrana po odjeciu prowizji?
bo jesli nie to wygrana na czysto wychodzi 519,05
postawione bylo 501 i czysto wychodze 28 czy 18 zlotych ?
 
Z 2

ziejson199

Użytkownik
Witam, jestem Tu nowy, ale forum przeglądam od jakiegoś czasu. Mam kilka pytań odnosnie surebetow. Czy musze miec portfel internetowy? Czemu nie moge bezposrednio do banku i z banku przelawac do i od bukow? Skrill nalicza opłaty. Po drugie, lepiej w euro czy PLN? W euro, byłby problem, bo jakby nie patrzeć na walutowaniu sie traci, i nie wiem czy opłacałoby się to. Polecicie kilka bukow i stron z surebetami? Przeglądam oddsportal, tylko problemem jest że wiele surow jest u azjatow, jakos nie za bardzo chce sie tam rejestrowac. Po trzecie, nigdy nie mieliscie zadnych problemow z wyplatami? Przeczytałem cały temat, ale jesli ktos bardziej doswiadczony, dorzuci cos to bede wdzieczny. Zdaje sobie sprawe z limitow, ale zeby zarabiac nie trzeba grac duzych stawek, ale czesto. A i przeciez kazdy ma jakis znajomych i itp.
Pozdro
 
Z 2

ziejson199

Użytkownik
Ludziska pomożecie coś z tym walutowaniem bo nie mam pojęcia jak to zrobić... Cinkciarz chce 50zeta za przesłanie do Skrilla 1000euro, a i nie wie czy dojdzie bo nie bedzie tam moich danych, tylko dane cinkciarza.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Hej.
Pytanie do doświadczonych w surebet. Chcę zacząć grać i nie wiem czy zacząć na jednym swoim koncie czy lepiej od razu wystartować na dwóch np na dziewczynę? Mógłbym połowę sura zagrać jako &quot;ja&quot; a drugą część (u innego buka) na zupełnie innym koncie? Czy to w ogóle ma sens i jest potrzebne czy lepiej pierw cisnąć na swoim a drugie uruchomić w przypadku limitów?
Z góry dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam
siepaldo
 
K 0

kubson3

Użytkownik
Witam. Czy mógłby mi ktoś pomóc, w temacie Betburger?? Zarejestrowałem się na razie za darmo, i chce porównywać na żywo Surbety z takich firm jak Betsson, Bet 365 Pinnacle Bet Win oraz Unibet . Chce wybrać te buki, i zaznaczyć 2 torowe zakłady, oraz wybrać wysokość % (wiem że w darmowych mi nie pokarze powyżej 1% ale podobno zaznaczy je jako XXX) Problem zaczyna się gdy wchodzę z lewej strony na Bookmakers zaznaczam interesujące mnie buki i nie wiem co dalej. Po zaznaczeniu dalej pokazuje mi surki live z jakiś innych buków. Na dodatek nie wiem jak ustawić wyszukiwanie zdarzeń dwu torowych oraz wysokości %. Ktoś się zna na tym programie? Z góry dziękuje za pomoc. PS zarejestrowałem sie w pinnacle i nie mam pojęcia o co chodzi z bramkami powyżej/poniżej 2 /2,25 itd. W każdym buku było zawsze powyżej/poniżej 1,5 2,5 itd a tutaj nie. Czym się różni powyżej 2 lub powyżej 2,25 od powyżej 2,5 ??
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Mam parę pytań odnośnie surebetów:
Obecnie zaczynam zbierać bonusy u buków często występujących w surebetach.
A potem planuję grę dla samych surebetów.
Mój zestaw do późniejszej gry: Buki bez limitów, szybkie: Pinnacle, 188bet, Sbobet, Dafabet. Do tego soft buki: Betsson, Betsafe, Unibet, Bwin, 10bet, Expekt, Oddsring, Marathon (tu gra za niskie kwoty rzędu ok. 100zł bo limitują ponoć szybko).
Dobry taki zestaw? Niekoniecznie u wszystkich w.w. będę stawiał w tym samym czasie. Zależy ile będzie kasy. Da radę grać surebety z samymi: Pinnacle, 188bet, Sbobet, Dafabet?
Niejednokrotnie widoczne w.w. w wyszukiwarkach.
Na tą grę już przewiduję walutę EURO. I tu mam też pytania.
Mam już konto Neteller w Euro. Skrill jest w PLN
Planuję zarejestrować się w jakimś kantorze (np. Aliorbank) by nie tracić na przewalutowaniach.
Pytania:
Czy to będzie działać w obie strony (wpłata, wypłata)?
Z Netellera da radę do kantoru a potem w PLN na Skrill?
Pinnacle mam w PLN. Nie wiem czy jest sens zmieniać na Euro?
Dużo z tym zachodu?
No i nie wiem czy buki u których będę uwalniał bonusy ustawiać od początku w Euro czy po uwolnieniu? Jak będzie prościej i sensowniej?
 
K 43

krak

Użytkownik
panowie z jakim min. kapitałem jest sens atakować surebety? jakie darmowe strony na początek i jakie płatne warte hajsu będą najlepsza opcją?
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Witam,
Panowie, czy istnieje jakaś stronka, na której znajduje się opcja wybrania bukmacherów, którzy nas interesują w kontekście wyszukania surebetów?
Pozdrawiam
 
roch 19

roch

Użytkownik
Witam,
Mam kilka pytań odnośnie funkcjonowania bet burgera.
Jak ktos korzystal to prosil bym o kontakt na PW.
 
H 0

hulk_

Użytkownik
Witam, też zaczynam przygodę z surebetami i chodzi mi o uwolnienie bonusów np. w bet at home wpłacę 700 zł dostaje 350 zł no i dobra 350 zł postawię na jakiś mecz kalkulator mi obliczy ile postawić u innego buka ok to rozumiem,ale te 700 zł muszę jeszcze też obrócić żeby sobie to wypłacić ,ale to to już nie wiem jak żeby tego nie stracić pomoże ktoś??
nikt nic ?
 
Do góry Bottom