>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

adik104 69

adik104

Użytkownik
Widzę, że nie masz bwin, a często to oni spieszą się z wystawieniem kursu zawyżonego zresztą. W połączeniu z b365/pinnacle występuje sporo surków
 
M 0

murek9

Użytkownik
witam, rowniez odgrzewam i chcialbym jakies opinie na tematt podlaczenia bet365,sportingbeta i unibeta pod jakiegos innego buka w celu gry live. Chodzi mi o mozliwie jak najwieksze wahania kursow pomiedzy tymi bukami a jakims innym,jakies sugestie?
 
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Czy ma ktoś pomysł na przetransferowanie środków pomiędzy soft bookie a BF? Z uwagi na brak doświadczenia (niedawno zacząłem interesować się surebetami) próbowałem grać na wysokie kursy u soft bookie. Niestety, po złości kilka razy wszedł mi underdog i skończyłem z dużo większymi środkami u soft bookie. Zmieniłem taktykę, gram jak najniższe kursy u soft, zobowiązania na BF również niskie a gdy trafi się już porażka faworyta, to balance na BF ładnie rośnie. Poza tym kolejny plus: dużo wyższe limity u soft w przypadku gry na &quot;manchestery&quot; i &quot;juventusy&quot; aniżeli na zawyżone kursy w dzikich ligach. Niestety, niskie kursy u soft bookie - wysokie na BF nie zdarzają się często (a rozważałem i zerowe arb&#39;y), poza tym zanim trafi się na serię zwycięstw underdoga, która przetransferuje środki na BF, może minąć trochę czasu. Zaakceptowałbym nawet niewielką stratę, byle mój bilans u soft był minusowy.
 
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Najlepiej tak jak mówisz u bukmacherów stawiać niskie kursy, i jak wygrasz u booka a przegrasz na betfair to poprostu progresywnie zwiększaj stawkę. Najlepiej grać surebety na live aby nie stracić na &quot;przetransferowaniu środków&quot;. Drugim sposobem jest granie ako grasz surebeta z kontrą na betfair na underdoga z kursem 5-8 i dorzucasz jakiegoś pewniaka z kursem 1.0. W ten sposób szansa na limit jest prawie zerowa ale może się zdarzyć, że nie trafisz pewniaka i wtedy stracisz kase. Gdy grasz ako to nie będziesz podejrzany o granie surebetów a gdy grasz sposobem pierwszym tz. Grasz na pewniaka z kursem 1.1-1.4 to bukmacher myśli że jesteś początkującym graczem, amatorem ;)
 
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Dokładnie, zatem jeśli nie ma jakiegoś cudownego środka, to gram po niskich kursach u soft bookie. Wczoraj udało mi się dwukrotnie wziąć under 6.5 i 4.5 po kursach rzędu 1.03-1.06 i layować jeden tick niżej. Jestem zadowolony, jeśli uda mi się nawet wziąć ten sam kurs na lay, przy 100 euro strata rzędu 0.2 to żadna strata.
 
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Na pewnych forach niektóre osoby twierdzą, iż istnieje sposób na uniknięcie limitowania przez soft bookie. Robią z tego wielką tajemnicę, która niby jest sporo warta. Zacząłem zastanawiać się nad tym i pojawiły się pytania.

Co rozumieją przez &quot;uniknięcie limitowania&quot;?

Częste arby można znaleźć pomiędzy bet365 i betsson. Co z tego, skoro po kilku tygodniach (u mnie na &quot;czystym&quot; koncie - dwa tygodnie) zaczynają mocno ograniczać możliwość stawiania na kursy powyżej 2.0. Na niskie (o ile to nie jakieś mniej popularne ligi) - nie ma problemu, żeby rzucić większe kwoty. I teraz - czy ów &quot;wiem, ale nie powiem&quot; sposób pozwala u bukmacherów typu unibet/betsson grać non stop w miarę wysokimi stawkami na kursy rzędu 2.0 - 4.0? Jakoś nie chce mi się wierzyć. Ale twierdzą, że sposób działa rewelacyjnie. Wie ktoś cokolwiek na ten temat? Nawet mniejsza o szczegóły, chodzi mi o samo potwierdzenie, że faktycznie coś takiego istnieje.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Na pewnych forach niektóre osoby twierdzą, iż istnieje sposób na uniknięcie limitowania przez soft bookie. Robią z tego wielką tajemnicę, która niby jest sporo warta. Zacząłem zastanawiać się nad tym i pojawiły się pytania.

Co rozumieją przez &quot;uniknięcie limitowania&quot;?
To ja ci powiem GRATIS!!!
Nie chcesz limitów to graj TYLKO popularne Ligi takie jak LM,Premier Ligue,Primera Division,Bundesliga,ew.NBA NHL,Duzo hajsu na rynku,nawet jak wygrywasz,ktoś inny przegra,Buk zostaje ze swoja marżą i wszyscy happy.I oczywiście taśmy-tutaj możesz już grac wszelkie egzotyki,pod warunkiem ze będą w AKO.
PZDR
 
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
Betsyfy limitują nawet przy popularnych ligach jak się grubiej wejdzie. Kolega miał ostatnio przypadek że dali limit po jednym dniu grania eliminacji do LM. I to nie grał Albanii czy Azerbejdżanu tylko mecze znanych ekip jak Celtic itp.
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Betsson/Betsafe limituje bardzo szybko, u mnie ostatnie konto spalone po 2 dniach grania. Łatwy i przyjazny live ale bez szans pograć surebety dłużej...
 
adi_91 24

adi_91

Użytkownik
Elo. Gra ktoś obecnie surebety live na forum? Ja pograłem z rok na betburgerze ale po limitach i końcu French Open zrobiłem sobie przerwę, jak tam sytuacja obecnie wygląda? Whill się zawinął z Polski, nie wiem czy jest jeszcze sens wracać do tematu.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Dobry surebet 14.11.15r. Esport, counter strike, ibp cup - spotkanie między CLG a RENEGADES. W bet365 kurs na zwycięstwo RENEGADES 2.5 a w BAH kurs na zwycięstwo CLG 2.1. Korzystać póki dają darmowe pieniądze.
 
G 5

gracz211

Użytkownik
Panowie mam podobny problem co HakunaMatata z tym że u mnie problemem jest z Interwetten i problem z pierwsza wypłata tylko na konto bankowe...
Czy mogę prosić o kilka podpowiedzi jak przetransferować środki. Napisałbym do usera HakunaMatata prywatna wiadomość ale nie mogę jeszcze ich wysyłać bo jestem tu nowy... ????
Jeśli dobrze zrozumiałem mam stawiać na niski kurs w Interwetten a na wysoki u innego buka u którego mam kase. Tym samym dużo inwestuje w Interwetten a mało Bet-365.
Jeśli wygra niski kurs to zwiększyć stawkę. ( o ile? x2 )
Jaki sport nadaje się do tego typu transferu? ( do tej pory transferowałem przy pomocy: koszykówki, siatkówki i tenisa. )
Jak szukać zdarzenia? ( dowolne z duża różnica kursów? )

Bedę wdzieczny za pomoc
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co sądzicie o takich surebetach?
Wawrinka - Rosol
Wawrinka -7,5 gemów 2,92 ✅
Rosol +6,5 gemów 1,93
Wynik: 19:11
Różnica 1 gemu w meczu - zysk na poziomie 16,20%. Zwiększając linię na Rosola o pół gema mamy kurs 2,26. Daje to już nam zysk na poziomie 27%. Jedyna szansa na nietrafienie surebeta jest tylko na pograniczu 1,5 gema, a przecież każde pół gema więcej zwiększa nam teoretycznie zysk.
Ma to sens Panowie i Panie? Na papierze wygląda bardzo ładnie, próbował już ktoś tak grać? Z doświadczenia można zaobserwować, że bukmacherzy są dość precyzyjni jeżeli chodzi o wystawienie linii gemowej, ale czy aż tak bardzo? Jak często mylą się w przypadku 1-2 gemów.
KALKULATOR SUREBET
Test ATP Australian Open dzisiejsza noc (wirtualne 100 na każdego surebeta):
Lopez F. - Isner J.
Isner -3,5 2,60
Lopez +2,5 1,94 ✅
Zysk: 11,10
Wynik: 19:25
Raonic M. - Troicki V.
Troicki +5,5 1,91
Raonic -6,5 2,60 ✅
Zysk: 10,11
Wynik: 18:9
Ferrer D. - Johnson S.
Ferrer -6,5 2,19 ✅
Johnson +5,5 2,16
Zysk: 8,76
Wynik: 18:9
Monfils G. - Robert S.
Monfils -8,5 2,31
Robert +7,5 2,21
Zysk: 10,56 ✅
Wynik: 19:10
Sela D. - Kuznetsov An.
Kuznetsov -5,5 2,21
Sela +4,5 1,97
Zysk: 4,15 ⛔
Wynik: 18:23
Sousa J. - Murray A.
Sousa +8,5 2,61
Murray -9,5 1,93
Zysk: 10,93 ⛔
Wynik: 12:21
Tomic B. - Millman J.
Tomic -7,5 2,21
Millman +6,5 2,19
Zysk: 10,00 ⛔
Wynik: 19:12
EJ SYNEK!
NIE MA TAKIEGO GRANIA!
 
luks13 3

luks13

Użytkownik
Jeszcze jakiś rok temu sam bawiłem się w surki, ale po limitach i kolejnych wycofujących się z Polski bukach - odpuściłem temat.
 
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Mam pytanko: Betburger na którym wyszukiwałem surebety zmienił swoją stronę i nie widzę teraz możliwości wyboru bukmacherów u których miałby szukać surków.
Czy opcja wyboru bukmacherów jest teraz dostępna tylko dla klientów, którzy wykupili abonament czy po prostu nie potrafię tego znaleźć? ????
 
M 0

mizziek22

Użytkownik
Witam.
Panowie gracie jeszcze siurki czy to raczej abstrakcja? Wiadomo, że jest to gra na krótką metę przez limity, grałem ze 2 lata temu przez kilka miesięcy i zarobiłem fajny darmowy profit, póki nie limitowali mnie na dane, ip, adres mac ????
 
Do góry Bottom