>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

R 0

raf007

Użytkownik
OK dzięki Uszaty!
Rozjaśniłeś mi sytuację, tym niemniej 1 uwaga -
&quot;to proste lay o kursie 1.20 to inaczej inaczej back o kursie 6.00&quot;
to mi się niezgadza gdyż lay oznacza tu że przyjmuję zakład że MC nie wygra tego spotkania (czyli mam pieniądze z remisu bądź wygranej Sunderlandu) natomiast przy back 6 oznacza wygraną Sunderlandu ale jeśli będzie remis to wówczas nic nie wygrywam..
 
M 2

matoung

Użytkownik
A czy bukmacher zlimituje Cie, jezeli stawialbys na przyklad ok. 10 zl na surebeta? Oczywiscie jest to teoretyczne zalozenie, bo zyski rzedu 20 groszy mnie nie zachwycaja. ????
 
R 0

raf007

Użytkownik
A czy bukmacher zlimituje Cie, jezeli stawialbys na przyklad ok. 10 zl na surebeta? Oczywiscie jest to teoretyczne zalozenie, bo zyski rzedu 20 groszy mnie nie zachwycaja. ????
Wg mnie bukmacher zlimituje Cię niezależnie od stawek ani od tego czy grasz surebety czy nie..Po prostu jeśli za dużo u nich sumarycznie wygrasz to dostaniesz limit. Oczywiście nie tyczy się to wszystkich bukmacherów, tak jak to było już to wspomniane w tym temacie (nie limituje m.in Pinnacle, Dafabet czy Sbobet).
 
henry 83

henry

Użytkownik
A czy bukmacher zlimituje Cie, jezeli stawialbys na przyklad ok. 10 zl na surebeta? Oczywiscie jest to teoretyczne zalozenie, bo zyski rzedu 20 groszy mnie nie zachwycaja. ????
Moje doświadczenia z graniem surków rzędu max 100zł ( podkreślam że to max, zazwyczaj były to rzędy dziesiątek) pokazują że po pewnym okresie czasu dostaniesz limity. Może nie od razu zdegradują Cie na granie po kilka złotych, ale wysoko nie podskoczysz. Sytuacja z B365 pozostali byli bardziej wyrozumiali ;)
 
D 0

dawid198819

Użytkownik
Witam, czy może mi ktoś podpowiedzieć jak grać surebety pomiędzy betfair a innym bukiem? Czy jeśli gram lay w betfair to zakład u buka ( w tym przypadku back ) musi mieć wyższy kurs? A co jeśli gram mecz live gdzie kurs przeciwko remisowi w betfair jest na poziomie 6,0 a u buka na remis 3,5 to można to zagrać?
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Witam, czy może mi ktoś podpowiedzieć jak grać surebety pomiędzy betfair a innym bukiem? Czy jeśli gram lay w betfair to zakład u buka ( w tym przypadku back ) musi mieć wyższy kurs? A co jeśli gram mecz live gdzie kurs przeciwko remisowi w betfair jest na poziomie 6,0 a u buka na remis 3,5 to można to zagrać?
Nie wiem dlaczego nie wyświetla nazwy Betfairr(musiałem dodać r) i robi się taka luka w poście. Jak Cię teraz cytuję to dopiero w oknie odpowiedzi te nazwy widzę...
Ale wróćmy do pytania.
Ogólnie grając surki między bukmacherem a giełdą tzw. back/lay musi być spełniona jedna zasada. Back MUSI być wyższy niż lay. To najważniejsze.
Trzeba jednak pamiętać o 6,5% prowizji od zysku, którą pobiera giełda. W rezultacie przykładowo kursy 2.02 back i 2.0 lay przyniosą nam stratę a nie zysk.
LAY na remis na poziomie 6.0 to de facto tak jakbyś zagrał na to, że nie będzie remisu tj. 1 i 2 po kursie 1.20. Kurs na remis musiałby być powyżej 6.0.
Poczytaj trochę o zakładach back i lay, popróbuj surebetów na kartce lub niskich stawkach żeby załapać o co chodzi ;)
 
D 0

dawid198819

Użytkownik
Poważnie potrzebujesz takich programów ? Nie wystarczą C?

Witam,nie polecam arbets.com gdyż podają nieaktualne surebety, wiem bo miałem u nich wykupiony abonament i sledzilem na bieżąco surebety,odrazu gdy pojawił się na stronie to logowalem się u bukow i były inne kursy mimo że były to przedmeczowe siury. Na live mimo że są nawet 50% siury to nie sposób ich poprostu zagrać ( pinnacle i the greek ).
 
P 1,9K

paradek

Użytkownik
Witam, zna ktoś może program lub stronę byle darmowe do wyszukiwania surebetów gdzie można zaznaczyć z jakich bukmacherów ma wyszukiwać?
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Witam!
Czy jest szansa aby znaleźć gdzieś jakieś dobre podsumowanie tych informacji?
Temat ma 35 stron, początek jest nieaktualny, środek w większości też i dopiero kilka ostatnich stron robi się ważne a sporo informacji brakuje.
Osobiście chce się trochę pobawić w surebet, testowo.
Mam koło 2000 zł i chciałbym je odpowiednio rozlokować aby zobaczyć jak będzie to wychodziło ilościowo, zyskowo itp.
Pytanie jakie mam to:
Do jakich i ilu buków rozłożyć te 2000?
Wiem, że jest ryzyko związane z regulaminem, straty przy marży, limity itp.
Zakładam, że są jakieś buki, które mają prym właśnie w kwestii surebet.
Z tego co widzę to jednym z nich chyba jest Pinnacle ze względu na brak limitów, wysokie kurzy i małą marżę. Jakieś inne?
Ponadto czy kupowanie abonamentów na stronach typu betonvalue.com się opłaca?
Może nie przy moim funduszu ale przy większych stawkach, bardziej przyszłościowo?
No i gdzie jeszcze można znaleźć dobre surebet za darmo (o najlepszej jakości) i płatne (które najlepsze).
Z góry dzięki.
I zaznaczam, sporo tego już poczytałem i będę czytał dalej ale jednak liczę, że ktoś doświadczony się wypowie.
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
en.surebet.com
bmbets.com
Korzystam z tych wyszukiwarek od dlugiego czasu i jestem zadowolony. Okolo 80 pln(240 za 3 miesiace) za platna wersje to praktycznie tyle co nic ???? zeby nie bylo ze kogos reklamuje - darmowo z en.surebet tez idzie korzystac.
Bukmacherzy ...
Temat rzeka jak dla mnie - ja trzymam aktualnie kase u 7 + sporo na MB.
Pinnacle, Bet365, Bwin, Betcity, WH, Betclic/expekt i Bet-at-home.
Szalu nie ma, znani bukmacherzy ale zysk mozna uzyskac naprawde spory, wystarczy troche posiedziec.
Odnosnie limitow - na 365 i Bwinie nawet po otrzymaniu limitow idzie dalej stawiac ...
Betcity moim zdaniem oplaca sie trzymac kase nawet przy standardowym limicie 20 euro bo wystepuje tam mnostwo surebetow ze sporym procentem.
Do tego mozna spokojnie dodac Marathonbet. Tylko ze limituja coraz szybciej.
Unibet - sporo surebetow i dosc pozno limity. Nawet na zlimitowanym koncie idzie grac.
Na pinnacle pamietaj o jednej dqrmowej wyplacie w miesiacu.
Ja aktualnie czekam na vip konto moneybookers, jak dostane portfel w euro to zamierzam znowu zaatakowac Sbobet i gieldy typu Betfair Matchbook czy Betdaq (znudzily mi sie juz ciagle oplaty za przewalutowanie i kombinowanie z tym zwiazane).
Do zaprawionych w temacie - z jakimi bukami lapiecie surebety w Bet-at-home?
Zlapac tam surebeta to nie problem ale obrocic bonus z kursami ponad 2 to juz wieksza sztuka ????

Takze na poczatek najlepiej wybieraj bukow z Polska waluta i takich u ktorych nie brales jeszcze bonusow zeby szybko zwiekszyc bankroll.
Ode mnie tyle, jak bedziesz mial jakies pytania to wal smialo
Pozdro
Edit. Betsafe/betsson tez elegnacko wchodza;) sorry za brak polskich znakow ale pisalem z telefonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie. Mam te 2000 zł.
Powiedzmy, że wybiorę 10 buków najbardziej optymalnych do gry.
W jaki sposób rozłożyć finanse?
Czy po 150 wszędzie i 500 na portfelu czy po 100?
Wiem, że będę musiał często uzupełniać konta buków więc musze mieć coś w zapasie.
Biorąc pod uwagę, że nie mogę wypłacać co chwila kasy powinienem chyba mieć ten zapas możliwie największy.
Jak pisałem te 2000 to testy. Jak wszystko będzie działało jak należy myślę, że będę w stanie w stanie zwiększyć go do 10 tyś. Ale pytanie to samo. Jak utrzymywać fundusze?
 
S 3

stefan3124

Użytkownik
to może ja odpowiem.
fundusze trzymaj na skrillu,
jeśli masz dość proste hasło to zdążysz wpłacić i zagrać
PAMIĘTAJ że na początkującego czeka kilka że tak to nazwę pułapek
są firmy które szybko zmieniają kurs
albo np w bahu są zdarzenia które możesz postawić tylko w ako
expekt i betclic dają limit praktycznie od razu
omijaj undery overy w hokeja bo to zależy od firm i ich regulaminów jak to rozliczają
Może nie mam wielkiego doświadczenia w surebetach ale powiem ci co ja o tym myślę
Grając w PLN i zakładając że masz konta bez historii gry to limity są kwestią kilku tygodni/miesięcy
Mi osobiście nie chciało się grać na zlimitowanych kontach bo to dłubanie i zabawa
Są na forum wypowiedzi o tym że na zlimitowanych kontach da się nieźle zarabiać
Ale ja się nie dowiedziałem jak to robić
Więc albo to jest prawda albo legenda
i na koniec coś od serca
gdyby na surebetach nie byłoby limitów to połowa ludzi udzielająca się na forume żyłaby z tego jak pany
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
Witam!
Czy jest szansa aby znaleźć gdzieś jakieś dobre podsumowanie tych informacji?
No więc z płatnych serwisów to polecam en.surebet 24 euro/miesiąc odrobisz w niecały tydzień, tylko trzeba uważać bo podają tam sporo błędnych siurów
jeśli chodzi o buki to
najlepsze siury zawsze robiłem miedzy B 365 a BetVictor i SportingB
inne dobre do tej zabawy to 188bet, 5dimes, Unibet
jeśli chodzi o Pinn to ogólnie lipa ze względu na jdną darmową wyplatę w miesiącu - jedyne siury u nich co mają sens to te na przegranie - problem w tym że bywają rzadko wysokie kursy na doga większość wysokich kursów u nich raczej na faworyta
Betcity i Paddy możesz sobie odpuścić ze względu na dziecinne limity typu 1.5 euro
BWina ze względu na opłatę przy wypłacie
Interwetten z/w na ukryty podatek w zakładzie
StanJames z/w na ściemnione kursy
WilliamH z/w na ograniczone wpłaty
ogólnie musisz uważać na to że są takie buki co często zmieniają kurs w czasie obstawiania np StanJames i Sbobet
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
i na koniec coś od serca
gdyby na surebetach nie byłoby limitów to połowa ludzi udzielająca się na forume żyłaby z tego jak pany
święte słowa
kiedy człowiek patrzy na te wszystkie 3-10% siury u buków z porąbanymi niskimi limitami to az się serce kraja że taka forsa przechodzi obok
 
J 18

joepike

Użytkownik
przede wszystkim surebetów powyżej 5% lepiej nie grać. aktualnie większość takich surebetów to pomyłki bukmacherów, nawet 188bet potrafi anulować postawiony zakład.
Y3ti, kapitał to podstawa, bez dużego nakładu finansowego zarobisz sporo mniej niż oczekujesz. z tym wiąże się również drugi problem - mały kapitał to konieczność częstych wypłat, a to wg. moich obserwacji najbardziej przyczynia się do limitowania kont - buk bierze Cię pod lupę.
co do programów/stron to również polecam surebet.com, dodatkowo możesz ściągnąć sobie surebetmonitor, aktualnie jest darmowy (to jego główny plus, poza tym jest tam kilka buków których nie ma na surebet.com)
ogólnie to nienajlepszy moment wybrałeś na start z surebetami. mundial nie zrekompensuje braku sezonu w europie, sporty amerykańskie też się pokończyły, jeszcze trochę mlb ale to końcówka (uważaj na pitchersów ;))
A co do zarabiania na zlimitowanych kontach to żadna filozofia - jedyne rozwiązanie to klepanie mnóstwa zakładów z niewielkim zyskiem. co jakiś czas zdarza się jakaś perełka, np. middle czy win+zwrot. oprócz tego wysyłając zakład do akceptacji zdarza się że buk przyjmuje sporą stawkę (np. williamhill), również przy poważnych turniejach można zagrać za większe kwoty - jeśli macie zlimitowane konto na bet365 polecam sprawdzić za jakie stawki można grać mecze mistrzostw świata w Brazylii.
Nie ma co ukrywać że limity to kwestia czasu, można je opóźnić ograniczając wypłaty czy grając multisurebety. trzeba stwarzać pozory zwykłego gracza, niestety kasa zawsze będzie zostawała głównie u miękkich bukmacherów - nie da się non stop wygrywać na pinnacle czy Sbobet ;)
pozostaje wtedy jedynie załatwiać kolejne ID i korzystać ze świeżych kont a co za tym idzie bonusów. powodzenia.
 
Do góry Bottom