>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

D 0

deka87

Użytkownik
Witam.
Dopiero zaczynam się bawić w surebety więc za dużo nie wiem, jak narazie obstawiłem jednego z zyskiem tylko 1,41 %.
Wie ktoś gdzie można znaleźć jakąś stronę albo forum z aktualnymi surebetami u polskojęzycznych bukmacherów ? Najlepiej jakby były darmowe, ale mogą być płatne jeśli opłaca się zapłacić za takie informacje.
 
D 0

deka87

Użytkownik
Sportingbet i bwin na prawde tak często anulują zakłady ?
Na bwin jeszcze nie obstawiałem, ale Sportingbet tak i jak narazie wszystko ok.
 
D 0

deka87

Użytkownik
Przed chwilą bardzo boleśnie się przekonałem, że na Sportingbet są bardzo niskie limity (144,79 zł).
Zastanawiam się czy warto się bawić w surebety, bo jeśli prawie u wszystkich mogą się zdarzyć limity to moim zdaniem granie w surebety dla jakiegoś większego zysku przestaje być opłacalne, co najwyżej na piwo można zarobić, bo znalezienie surebeta u bukmacherów u których nie ma limitów graniczy z cudem.
Tak w ogóle to u których buków &quot;obsługujących&quot; PLNy nie ma limitów, oprócz Pinnacle ?
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Piszecie, że jest ryzyko anulowania typu przez buka jeśli ten znacznie pomyli się przy wystawianiu kursu, dlatego chciałbym wiedzieć przy jakim % ryzyko anulowania typu jest bardzo prawdopodobne ? Czy to jest sure bets na poziomie 10, 30 czy może 50% ?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Piszecie, że jest ryzyko anulowania typu przez buka jeśli ten znacznie pomyli się przy wystawianiu kursu, dlatego chciałbym wiedzieć przy jakim % ryzyko anulowania typu jest bardzo prawdopodobne ? Czy to jest sure bets na poziomie 10, 30 czy może 50% ?
Po pierwsze jak znajdziesz tak wysoki surebet to Ci szczerze pogratuluję. Najbezpieczniejsze surebety (dla mnie) to surebety od 0,1% do 3,0% zysku. Surebety wyższe zagrałbym tylko i wyłącznie na live bo te zakłady są praktycznie nigdy nie anulowane.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Po pierwsze jak znajdziesz tak wysoki surebet to Ci szczerze pogratuluję. Najbezpieczniejsze surebety (dla mnie) to surebety od 0,1% do 3,0% zysku. Surebety wyższe zagrałbym tylko i wyłącznie na live bo te zakłady są praktycznie nigdy nie anulowane.
Oj tu się mylisz.
Taki bet365 w ciągu tygodnia, w grze na live, zmienił mi kursy zakładów 3 czy nawet 4 razy.

A surebety?
No 50% to już jest błąd zazwyczaj... ale też nie zawsze. Zależy od sytuacji, od spotkania, wreszcie od sportu.
Zdarza się, że w spotkaniu jednego dnia zespół X jest faworytem a kolejnego okazuje się, że &quot;połowa zawodników pojechała na testy&quot; i role się odwracają.
Wtedy nawet u jednego buka można zrobić sure :cool:
A jeśli nie, to gdy zauważysz spadki - stawiasz najpierw u buka, który jeszcze kursów nie zmienił a potem robisz sure z takimi zmienionymi ????
Co do zysku 0,1%-3% - też się nie zgodzę. 3%, owszem zdarza mi się czasem grać ale tylko gdy nie ma nic ciekawszego. Co innego takie z przedział€ 5%-15%. Tu już naprawdę warto postawić.... o to, że anulują też się nie należy martwić.


Tak się rozpisałem w takim starym temacie :|
Pewnie już 99% rzecyz było napisane
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Pytam dlatego, bo właśnie trafiłem sb 44.30%, wyraźny błąd jednego z buków. W sure betsy gram od niedawna i mam nadzieję że nie anulują tego zakładu ;)
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Co do zysku 0,1%-3% - też się nie zgodzę. 3%, owszem zdarza mi się czasem grać ale tylko gdy nie ma nic ciekawszego. Co innego takie z przedział€ 5%-15%. Tu już naprawdę warto postawić.... o to, że anulują też się nie należy martwić.
Kukla, jeżeli chodzi o surebety wyższe niż 3% to po prostu miałem przykre doświadczenie z tego typu zakładem tzn. anulowano mi zakład. Możliwe, że była to jedna sytuacja na milion i trafiło na mnie, nie wiem. Jeżeli twierdzisz, że nie ma co się martwić o anulowanie zakładu to wierzę na słowo i niebawem to sprawdzę- za małą stawkę ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Kukla a długo już zajmujesz sie surebetami??
Aktualnie się nie zajmuje... no ale trochę tak zarobiłem.
Szczególnie, że na studiach mam gościa, który się w tym specjalizuje :jezora:
Nie lubię na stałe trzymać większej kasy u buków...a i ostatnio czasu na śledzenie kursów przez pół dnia nie było.
Jednak jeśli masz czas... i zapał! to śmiało możesz mnożyć na tym kasę... oczywiście do momentu aż poczujesz ból limitów.
Widziałem w tym temacie wiele stron, z których sam korzystałem ale tak naprawdę sprawdza się jedno - szybkość i spostrzegawczość. Najlepiej w grupie.. bo samemu to i nudno i mniej efektywnie :spokodfhgfh:

Kukla, jeżeli chodzi o surebety wyższe niż 3% to po prostu miałem przykre doświadczenie z tego typu zakładem tzn. anulowano mi zakład. Możliwe, że była to jedna sytuacja na milion i trafiło na mnie, nie wiem. Jeżeli twierdzisz, że nie ma co się martwić o anulowanie zakładu to wierzę na słowo i niebawem to sprawdzę- za małą stawkę ;)
Ja przykrości (prócz limitów) nie miałem żadnych.
Znajomy miał - choć zakońcozny pozytywnie.
Mecz w którym grał u/o 2,5 został przełożony. Jeden buk wynik (meczu rozegranego później) rozliczył, drugi anulował... na jego szczęście rozliczono ten zwycięski kupon.
To tylko pokazuje jak niebezpieczna to jest zabawa i, że nie wystarczy wiedza &quot;jak rozliczają krecze w tenisie&quot; bo sparzyć można się w kilku przypadkach
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Kukla, jeżeli chodzi o surebety wyższe niż 3% to po prostu miałem przykre doświadczenie z tego typu zakładem tzn. anulowano mi zakład. Możliwe, że była to jedna sytuacja na milion i trafiło na mnie, nie wiem. Jeżeli twierdzisz, że nie ma co się martwić o anulowanie zakładu to wierzę na słowo i niebawem to sprawdzę- za małą stawkę ;)
Mi również anulowali surebeta o którym wczoraj pisałem także Twój przypadek nie jest jednym na milion. Akurat miałem szczęście i wszedł mi typ u drugiego buka i zarobiłem więcej niż to miałoby miejsce gdyby nie anulowali mi tego typu. Zakład anulowali mi dopiero w trakcie trwania meczu, a w odpowiedzi ze strony buka dostałem tylko: &quot;It was cancelled due to wrong odds. We apologise for the mistake and wish you a good weekend.&quot;
 
Do góry Bottom