>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

panika 63

panika

Użytkownik
Panowie takie pytanie odemnie.
Patrzyłem na te Surebety i żeby coś ugrać trzeba mieć konto na minimum 5 bukach.
Mam na BAHU, więc gdzie jeszcze polecacie by nie było zbędnych problemów?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Konto w bah możesz sobie zamknąć, żeby trafić tam surebeta to trzeba mieć sporo szczęścia. Zakładaj konta tam gdzie pojawia się duża liczba surebetów. Obserwuj i czytaj opinie na temat bukmacherów a będziesz wszystko wiedział.
 
panika 63

panika

Użytkownik
Konto w bah możesz sobie zamknąć, żeby trafić tam surebeta to trzeba mieć sporo szczęścia. Zakładaj konta tam gdzie pojawia się duża liczba surebetów. Obserwuj i czytaj opinie na temat bukmacherów a będziesz wszystko wiedział.
Tak, ale czytam czytam i jedni piszą, że jakiś tam bukmacher rozlicza po kursie 1,że jakiś tam nakłada ograniczenia.
Chodzi mi o takie, gdzie będzie chociaż 1 surebet dziennie, ale nie będzie problemów z grą ( stałą ) za nie aż tak wielkie stawki i nie będzie żadnych problemów co do kursów,rozliczania oraz wypłaty kaski.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Sam nie wiem czego konkretnie oczekujesz. Jeśli szukasz bukmachera, który ma kryształową opinię i nigdy nikt nie napisał o nim złego słowa to nie znajdziesz ani jednego. Buk zawsze może wyciąć jakiś numer i trzeba będzie zużyć nieco nerwów. Jeśli oczekujesz, że dostaniesz wszystko na tacy to raczej też nie będzie tak kolorowo. Jeśli oczekujesz przynajmniej jednego surebeta dziennie, mając pieniądze u pięciu bukmacherów to również szału nie będzie.

W tym temacie jest wylane wystarczająco dużo informacji, teraz starczy przyswajać i wyciągać wnioski. Opinie na temat bukmacherów są zarówno w tym temacie, jak i w odpowiednich działach. W google dodatkowo możesz poszukać sobie poziomów marży bukmacherów. U tych z najniższą marzą powinno być nieco łatwiej szukać surebetów. Zresztą przeglądaj strony z surebetami, zwracaj uwagę co pojawia się tam najczęściej, a później wybadaj opinie o tych konkretnych bukmacherach.

Uświadom sobie tylko, że grając surebety z darmowych stron, bazujesz na informacjach do których dostęp ma cały świat... również bukmacherzy u których będziesz grała te surebety. Obawiasz się limitów. Z punktu widzenia bukmachera gracz, który tylko i wyłącznie czai się na surebety to gracz niewygodny - bo w perspektywie czasu bukmacher może tylko stracić, a to idzie w parze z limitami. Rzucając się na bardzo wysokie procenty zysku ryzykujesz, że bukmacher anuluje zakład tłumacząc się błędnymi kursami. Do tego dochodzą różnice w rozliczaniu &#39;niecodziennych&#39; spotkań u poszczególnych bukmacherów: Krecze w tenisie, przerwane mecze w piłce nożnej, itd.

Surebety to nie jest taki łatwy pieniądz. Potrzeba sporej obrotności i jeśli problemem jest już przy wyborze bukmacherów to może lepiej sobie darować... oszczędzając czas, nerwy i pieniądze.
 
B 0

bestbuk

Użytkownik
Czesc bludek , widze ze dosyc sie orientujesz w temacie sure betow. Gram juz od jakis 5 miesiecy siurki mam konta w 15 bukach. Zaczynaja mi sie problemy zwiazane z ograniczeniami u bukow . Nie wiem czy to jest zwiazane akurat z limitami na dany mecz chociaz wydaje mi sie ze bardziej chodzi juz z limitami od bukmachera za to ze zauwazyli ze gram siurki. Nie zaokraglam kwot wiec gram do dwoch miejsc po przecinku kwoty tak wiec bukmacher bardzo szybko pewnie zauwazyll ze gram siurki. Np. w paaddy power dzis na mecz siatkowki polskiej na handicap setowy mialem ograniczenie do 5. 5 euro w willlhill do 15euro betsafe zaczyna mi akceptowac czesc kwoty jednak pozniej mi akceptuje reszte sa to kwoty do 100 euro czesto nawet kolo 50 euro. Jak radza sobie gracze ktorzy graja dlugi czas surebety z limitami. Czy jest jakis sposob badz bukmacherzy u ktorych mozna dlugo pograc siurki za powiedzmy kwoty nie przekraczajce 100-200euro, oczywiscie pomijajac pinnacle ktory jest moim zdaniem the best. Prosze podziel sie jakimis wskazowkami jak poradzic sobie z tymi problemami. Pozdro
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Na limity jest tylko jeden sposób, zamykasz konto i otwierasz na dane znajomego/znajomej, który wcześniej wyrazi na to zgodę i w razie problemów dostarczy Ci skany dowodu itp. Najlepiej mieć zmienne ip oraz wyczyścić przeglądarkę. Wcale nie musisz grać surebetów, żeby Cię zlimitowali, wystarczy kilka trafionych typów za grubą kasę i masz limit.
 
B 0

bestbuk

Użytkownik
radek p123 tak tez myslalem, jednak zamykac kont chyba nie trzeba bo po co, moze kiedys odblokuja limit a jesli chodzi o zmienne IP to czy jest jakas szansa ze bukmacher dojdzie do tego gram na paru kontach ode mnie i od znajomych z jednego komputera?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Mało prawdopodobne jest to, że ściągną Ci limity, drugie konto może być właśnie tylko problemem. Jeżeli bierzesz bonusy to twoje konto jest sprawdzane dokładniej. Po samym ip bukmacher nie dojdzie jeżeli masz zmienne.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W Totolotku kurs 1.8*0.88*1=1.584=1.6 wobec regulaminowego zaokrąglenia
Np. 2zł*1.8*0.88=3.16zł=3.20zł
Pzdr.
edi8
.
 
D 0

desol

Użytkownik
jeśli chodzi o bukmacherów do surebetów to ja gram na wszystkich, ale najczęsciej na
bet365, pinaccle, expekt, betsson, centerbet, bwin, william hill, sportingbet, gamebookers, redbet, tobet, ladbrokers
 
777 28

777

Użytkownik
Zacznijmy od tego że jak ktoś chce grać surebety to musi mieć grubą kasę ( z kilka tys pln) i to jeszcze z dobrymi rezerwami bo często trzeba przemieszczać kasę z jednego buka do drugiego itp
Jak ktos ma 1000 czy nawet 2000 to nie ma co się zabierać za surebety...
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Jak ktos ma 1000 czy nawet 2000 to nie ma co się zabierać za surebety...
i tutaj jesteś w ogromnym błędzie, gdyż ja właśnie zaczynałem grę dysponując właśnie taką kwotą jak wymieniłeś i dziś miesięcznie osiągam dużo więcej, ale potrzebna jest do tego ogromna samodyscyplina no i nie ukrywajmy odpowiednie narzędzia, ja korzystałem z SurebetMonitor gdyż jest to obecnie najlepszy program do surebetów no i wspomnę że SurebetMonitor obecnie jest za FREE a jest dużo lepszy od konkurencji.
 
777 28

777

Użytkownik
W mojej wypowiedzi chodziło o to że jak masz ten 1000 i go rozdzielisz na 2-3-4 bankrolle tak aby ogarnąc tych kilku bukmacherów to masz jakies 250-300 zeta w jednym i teraz jak masz surebeta 1-3% to owszem zarabiasz ale na tyle mało że 98% nie wytrzyma tej samodyscypliny i czekania tylko na surebeta.

Jak masz do dyspozycji np 10k i surebeta np 3% to masz zysk 300 zeta. W tygodniu znajdziesz 2-3 surebety i masz ok tysiaka tygodniowo i wtedy to odczuwasz finansowo. A gdy grasz za te kilkaset pln to masz po 20-30 zeta wiec zeby uzbierac wieksza kwote potrzeba duzo czasu w ktorym rózne rzeczy z bankrollem mogą sie stać ????

Ja wiem że trzeba być cierpliwym ale bardzo ciężko na początku sobie to wpoić notując zyski po 20-30 zeta gdy wczesniej przez x lat grało się zwykła bukmacherkę i od której w pewnym sensie się uzależniło...

Zgadzam się że można zacząc nawet od 100 pln ale dotrzeć z tej kwoty do np 10k grając tylko surebety to już jest skrajna samodyscyplina i nie ma co się oszukiwać - zdecydowana większość osob tego nie wytrzyma...
Co innego jakby te surebety były co chwile na lewo i prawo... wtedy by mozna wiekszy % dziennie wyrabiać ale wiadomo że tak różowo nie jest...
 
ace 3

ace

Użytkownik
ja wyciągałem około 500 zł miesięcznie mając kapitał 3000 zł, oczywiście grałem codziennie coś
 
777 28

777

Użytkownik
Napisaleś w czasie przeszłym więc nasuwa się pytanie - Czemu dalej nie grasz skoro miałes &quot;darmowe&quot; 500 zeta miesiecznie a wraz z zyskiem powiekszał sie kapitał wiec i późniejsze zyski rosły??
 
Do góry Bottom