>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sure Bets

radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Tutaj pozwolę się z kolegą nie zgodzić ;)
Surebetów podczas dnia pojawia się MASA! Co chwilę jest gdzieś, dostępny, nowy pewny zakład :razz:
Biorąc pod uwagę tylko kilku sprawdzonych buków oraz ścisłe zasady, tylko dzisiaj zagrałem 3 surebety:
1. 3,7%
2. 1,1%
3. 1,3%
A okazji było mnóstwo :]
Widocznie nie grałeś całym kapitałem jednego surebeta, bo nie zdążył byś wypłacić i postawić jeszcze raz. W takim tempie zarabiał byś 5% dziennie kapitału. Owszem w tygodniu znajdziesz coś, ale trzeba dłużej siedzieć i nie zawsze ma się czas na to.

Ile czasu trzeba poświęcić dziennie, żeby zarobić przy takim kapitale to 50 zł? Podziel zysk przez poświęcony czas (szukanie, oczekiwanie na przelewy i problemy gdy zmienią się kursy i nie będzie można zagrać sure), okaże się, że za każdą godzinę zarabiasz grosze. Z tej perspektywy człowiek roznoszący ulotki okaże się milionerem, a merchandiser w supermarkecie miliarderem. Impreza zakończy się płaczem gdy, któryś z bukmacherów złośliwie anuluje zakład.
PS. Nikt nie pisał o graniu AKO 5000, więc sugeruję wizytę u specjalisty, bo wybujała wyobraźnia może być objawem paranoi! Bez obaw. Wcześnie zdiagnozowana jest w pełni uleczalna.
Dlatego piszę, że w środku tygodnia szkoda siedzieć i szukać. W weekend surebety masz praktycznie od reki, oczywiście nie jest to reguła. Jasne, że jeżeli przeliczysz to na godziny przy takim kapitale to nie jest za wiele, bo tak jak mówisz wychodzą grosze, 1.5zł/h przy 500zł, ale mając już 2000zł, zarobisz tyle co za roznoszenie ulotek, siedząc przed komputerem. Dla osoby, która i tak spędza długie chwile oglądając różne pierdoły w internecie lub grając w gry jest to dobre rozwiązanie. Surebety to nie jest super system dzięki któremu będziesz w stanie utrzymać rodzinę, bo widzę, że chcesz to tak przeliczyć. Jest to tylko dodatek. Dla jednego 200zł/miesiąc (przy kapitale 2000zł) to jest fajny dodatek, dla drugiego szkoda na to czasu. W każdym bądź razie, od czegoś trzeba zacząć.
Jeżeli chcesz kasę bez ryzyka to załóż sobie lokatę w banku, dostaniesz 5% ale w skali roku. Zasada w zarabianiu pieniędzy jest prosta, im większe ryzyko tym większa kasa. Surbety są pewnym zyskiem jeżeli przestrzegasz pewnych zasad.
Mam kilku znajomych, którzy grają taśmy za 2zł, gdy udaje im się wygrać raz na dwa lata 500zł, chodzą i opowiadają ile oni to nie zarobili, dla mnie to jest śmieszne, uważają się za extra typerów, ale prawda jest taka, że więcej stracili niż zyskali. Matematyki nie oszukasz, to właśnie dzięki niej bukmacherzy zarabiają dobrą kasę.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Sory chłopaki, ale trochę odbiegnę od Waszej dyskusji.
Otóż nawiązując do sposobów na zarabianie pieniędzy, znalazłem dość sprawdzoną metodę na spory zysk.
Od początku jednak. Zawsze stawiam w TipSporcie ( gdyż mam najbliżej), jednak wracając z treningu zahaczyłem o Fortunę. Nigdy nie miałem przekonania do właśnie tej firmy bukmacherskiej. Po wejściu, nie ukrywam, zaciekawiła mnie szeroka oferta - od skoków narciarskich, aż po PLH, co w &quot;Tipku&quot; nie występuje. Upatrzyłem również coś jeszcze. Mianowicie dokładny wynik pierwszej tercji w hokeju. Spojrzałem na kursy i zaniemówiłem. Był to mecz NHL-a, pomiędzy Washington Capitals, a Los Angeles Kings ( nie daje pewności, że było to akurat to spotkanie, ale w 90% tak). Na początek taka mała informacja - w hokeju, a zwłaszcza w NHL-u, w pierwszej tercji nie pada wiele bramek. Nejczęstsze wyniki to 1-0, 0-0, 0-1. Oczywiście, zdarzają się inne, ale nie tak często jak te, które wymieniłem. Do szczegółów. Kurs na 1-0 po pierwszej tercji wynosił 30!!! miałem dziwne przeczucie, że akurat takim wynikiem skończy się pierwsza tercja i z głupa walnąłem za 5 zł. Sprawdzam wynik rano iiii.. 1-0. Tym samym 135zł zasiliło mój portfel.. Wydaje mi się, że jest to fantastyczny sposób na w miarę pewną forsę. Przykładowo- stawiasz 3 kupony, każdy po 2 zł, i każdy z innym wynikiem pierwszej tercji tego samego meczu, np 1-0. 1-1, 0-1. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo wejścia przynajmniej jednego z nich, bo tak jak wspominałem wcześniej, pierwsza tercja jest ZAZWYCZAJ mało obfitująca w bramki, a co za tym idzie któryś z tych 3 wyżej wymienionych wyników może paść. Czyli, 3 kupony, wkład 6zł. Najmniejszy kurs na dokł.wynik 1 tercji jaki miałem okazje zobaczyć, to 13. Więc, gdy uda się trafić np 1-1 z kursem 15, to i tak będziemy na plusie (2x15=30 , -10% = 27zł, przy wkładzie 6zł, czyli 21zł progres). Nie ukrywajmy, MOŻE przytrafić się inny wynik, ale warto, warto ryzykować. I jeszcze taka mała zakąska na koniec. Wybieramy 2 byle jakie mecze NHL, i intuicyjnie stawiamy dokł.wyniki 1 tercji, np w pierwszym meczu wynik 0-0, z kursem 16 i drugi z wynikiem przykładowo 1-0 z kursem 17. A nóż, zupełnie przez przypadek się uda! A łatwo to policzyć (16x17x2=544zł, -10%=w przybliżeniu 500zł.). Nie wiem, czy kogoś przekonałem, w każdym razie zapraszam do dyskusji. Aha, jeszcze jedno - w bukmacherce nie ma niczego bez haczyka. Jaki jest tutaj? Zakłady na dokładny wynik pierwszej tercji nieczęsto występują w ofercie. A szkoda, bo przy niewielkiej dawce szczęścia, można sprawić sobie pieniężny prezencik :)
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Tak, na cały mecz również są. Od wyników 1-0, aż po takie jak np 2-6- i to są zakłady na cały mecz- a takie są w ofercie codziennie.
Na 100% się nie pomyliłem ???? Jak obstawiasz w fortunie, to zapytaj się babeczki czy mają zakłady na dokł.wynik 1 tercji. Najlepszym dowodem są zarobione pieniądze. Po pierwszej Washington wygrywało 1-0 (taki wynik obstawiłem), a mecz skończył się wynikiem 5-1. :)
 
ace 3

ace

Użytkownik
Tak, na cały mecz również są. Od wyników 1-0, aż po takie jak np 2-6- i to są zakłady na cały mecz- a takie są w ofercie codziennie.
Na 100% się nie pomyliłem ???? Jak obstawiasz w fortunie, to zapytaj się babeczki czy mają zakłady na dokł.wynik 1 tercji. Najlepszym dowodem są zarobione pieniądze. Po pierwszej Washington wygrywało 1-0 (taki wynik obstawiłem), a mecz skończył się wynikiem 5-1. :)
hmm....dziwna sprawa, z tego co widziałem to kursy na takie wydarzenia są w granicach 2,5 - 6 (przynajmniej w necie), więc to musiał być ich ewidentny błąd, ...albo coś z nimi nie tak skoro wystawiają takie kursy
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Dla jednych błąd, dla drugich zysk : ) Być może macie racje. Jeśli to błąd, to niech mylą się w ten sposób codziennie.
To MUSIAŁ być błąd.

Z ostatnich 100 meczy w 48 pierwsza tercja skończyła się wynikiem 1:0, 0:0 lub 0:1 (sprawdzałem na szybko mogłem pomylić się o 1-2 mecze w każdą ze stron). Jeśli na każdy z tych wyników byłby kurs @30 to fortuna poszłaby w kilka tygodni z torbami. Stawiając po 100 zł na każdy z wyników (300 zł na mecz) 48 razy wygrałbyś 3000 zł. W ciągu dwóch tygodni zarobiłbyś ponad 100 tysięcy złotych.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
No to w takim razie miałem racje mówiąc, że 1-0,0-0,0-1 są bardzo prawdopodobnymi wynikami. W związku z tym trzeba się doszukiwać właśnie takich malutkich potknięć w każdej firmie bukmacherskiej i wyciągnąć z tego ile się da.
Może ktoś oprócz mnie spotkał się z takim, lub podobnym przypadkiem? : )
 
A 3

alex1983cod

Użytkownik
No to w takim razie miałem racje mówiąc, że 1-0,0-0,0-1 są bardzo prawdopodobnymi wynikami. W związku z tym trzeba się doszukiwać właśnie takich malutkich potknięć w każdej firmie bukmacherskiej i wyciągnąć z tego ile się da.
Może ktoś oprócz mnie spotkał się z takim, lub podobnym przypadkiem? : )
u naziemnych bukow nie stawiam,zakladajac ze piszesz prawde i nie byla to tylko jednorazowa pomylka to teraz wszyscy to sprawdza i zaczna obstawiac a buk po chwili sie zorientuje ze wieksze zainteresowanie tym zakladem spowodowane jest ich bledem i .... koniec promocji
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
u naziemnych bukow nie stawiam,zakladajac ze piszesz prawde i nie byla to tylko jednorazowa pomylka to teraz wszyscy to sprawdza i zaczna obstawiac a buk po chwili sie zorientuje ze wieksze zainteresowanie tym zakladem spowodowane jest ich bledem i .... koniec promocji
Przeglądałem ich stronę i nie mają zakładów na dokładny wynik 1 tercji, tylko całego meczu ( z kursami w podanych wyżej granicach). W totomixie na 1 tercję u/o 1,5 stoi od ok.1,6 do 1,85 , więc to musiały być typy na cały mecz
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
A po co Wy to podajecie tutaj jak każdy chyba dysponuje odpowiednimi stronkami z Surebetami
Dla narodu polskiemu. Po za tym na stronkach surebety często są nieaktualne. Ja podaje świeże bułeczki. Jak komuś się nie podoba to niech zrobi sonde i zadecyujemy, czy podawać czy nie.

Wartość surebeta: 1,11%

Piłka ręczna
Szwecja (-11,5 HT) @ 1.95 gamebookers
Chile (+11,5 HT) @ 2.10 expekt, centrebet
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
@dwyane- tak trzymac! akurat ktos w momencie pisania Twojego postu bedzie mial okazje zagrac i na pewno skorzysta. ja juz skorzystalem ????
informacja dla pozostalych: co poniektorzy maja szerszy dostep do surebetow, darmowe wyszukiwarki to nie wszystko.
moderatorzy: sorry za OT.
 
L 0

luki0

Użytkownik
Witam
Cytowany na pierwszej stronie tego wątku serwis Arbsfinder ma teraz darmowo surebety tylko do 0,75%
Czy ktoś ma doświadczenie z pełnym dostępem do surebetów w tym serwisie?
Z góry dziękuję za odpowiedź
 
ace 3

ace

Użytkownik
Witam
Cytowany na pierwszej stronie tego wątku serwis Arbsfinder ma teraz darmowo surebety tylko do 0,75%
Czy ktoś ma doświadczenie z pełnym dostępem do surebetów w tym serwisie?
Z góry dziękuję za odpowiedź
tak, a co chciałbyś dokładnie wiedzieć ?,
sprawa jest prosta kupujesz subskrypcje i korzystasz
 
Do góry Bottom