>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

B 0

bosniak

Użytkownik
dzięki chyba udało mi się znaleźć to forum.
Pamiętam że kiedyś darmowych serwisów na przyzwoitym poziomie było całkiem sporo, teraz nieciekawie to wygląda
Darmowe niestety nie utrzymują się. To wymaga niestety nakładów pienieżnych, a z reklam nie idzie się utrzymać.
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Ale takie serwisy nie są z kolei tak bardzo drogie... a po za tym kilka dobrych, darmowych wystarczających na początek jest...
 
W 0

woiitas

Użytkownik
witam! czy grając tym systemem mógłbym coś zarobić mając na start 500zł? chodzi mi o minimalizację ryzyka a tutaj widzę jest dość małe. jakie są wady i jakimi stawkami gracie, aby coś ugrać?
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
moim zdaniem na jakies 10-12% miesięcznie, ale to liczac bardzo optymistycznie . Musiałbyś grać cały czas za całą kasę. Do tego tylko pomiędzy bukami które oferują darmowe wypłaty(wiadomo że tu tylko moonebokers i ewentualnie neteller w chodzi w grę, jeśli liczyć ma się szybkość wypłaty). Bukmacherdzy wypłacają najczęsciej na portfele intenetowe kasę w czasie 24 godzin. Czyli trzeba założyć że grałbyś surbety co drugi dzien, bo przy kompie nie siedzi się 24h/na dobę. Zarabiaj na jednym subecie powiedzmy 1%(można mniej, bądź wiecej), dlatego myślę że nie warto się w to bawić w twoim wypadku, chyba że chcesz sobie popróbować takiej gry. To w tedy Ok. No i chyba że zadowala cię zysk w granicach 10%. Niby to dużo, bo przy kapitalizacji powiedzmy miesięcznej, może to dać całkiem fajna sumkę po roku w dość bezpieczny sposób, a nigdzie takiego oprocentowania nie dostaniesz. Ale odpowiedz sobie na pytanie czy cię to zadowala i czy jest warte twego czasu.
jeśli pomogłem kliknij dziękuję, jeśli masz pytania pisz na priva.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ace 3

ace

Użytkownik
biorąc pod uwage że musiałbyś wykupic abonament a jakims serwisie oferującym surebety, za ok 200 zł na mc to przy kapitale 500 zł nie ma to sensu
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Szkoda czasu, prądu i nerwów. Wątpię, żeby przy konieczności ciągłego przelewania pieniędzy udało się ugrać 10% osobie, która nie grała wcześniej w ten sposób. Problemy zaczną się, jeśli zmienią się kursy i nie będzie już sure do zagrania, a trzeba będzie coś zagrać na szybko przed zleceniem wypłaty. Zacznie się gra drobnych kursów zamiast surków.

Zwłaszcza, że plan opiera się na graniu darmowych surków do których dostęp ma cały świat i ludzie ze znacznie większym budżetem, którzy szybko mogą spowodować zmiany kursów.

Męczarnia tylko po to, żeby wygrać kilkanaście złotych miesięcznie.
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Grałem sure-bets w tamtym roku. Chciałem spróbować i wystartowałem kwotą 500zł. W ciągu miesiąca zarobiłe 200zł z moich 500zł. Grałem głównie surki 1,5% - 2,5%. Dlatego uważam że jest to dobry sposób na grę nawet z małym kapitałem. Trzeba mieć po prostu refleks przy zatwierdzaniu zakładów bo kursy się mogą zmienić i podstawa to znać regulaminy buków, żeby potem nie było płaczu że anulowali zakład. Najlepiej kase trzymać na MB - wypłata z większości buków na MB to 24h a zazwyczaj krócej. Nie należy również grać surebetów większych niż 2,5 - 3% bo wtedy są większe szanse że anulują nam zakład.
 
ace 3

ace

Użytkownik
Grałem sure-bets w tamtym roku. Chciałem spróbować i wystartowałem kwotą 500zł. W ciągu miesiąca zarobiłe 200zł z moich 500zł. Grałem głównie surki 1,5% - 2,5%. Dlatego uważam że jest to dobry sposób na grę nawet z małym kapitałem. Trzeba mieć po prostu refleks przy zatwierdzaniu zakładów bo kursy się mogą zmienić i podstawa to znać regulaminy buków, żeby potem nie było płaczu że anulowali zakład. Najlepiej kase trzymać na MB - wypłata z większości buków na MB to 24h a zazwyczaj krócej. Nie należy również grać surebetów większych niż 2,5 - 3% bo wtedy są większe szanse że anulują nam zakład.
to czemu już nie grasz ?
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Dlatego że wpłaciłem do bukmachera który brał od wypłaty na MB prowizje 20$. A darmowe wypłaty były tylko w poniedziałki a ja chciałem mieć kasę na drugi dzień i pokusiłem się postawić na kurs 1,15 w tenisie i oczywiście przegrałem wszystko.
Te 500zł wyciągnąłem z bonusa w Betclick dlatego zainwestowałem w surebets, przegrałem i kolejnych nie wpłacałem bo nie mam kasy żeby wyłożyć sobie 500zł ot tak.
Kwotą od 500zł do 1000zł warto grać sury ale obracanie większymi kwotami grozi już limitami u buków i nasze granie się wtedy kończy.
Jak znajdę screeny z kuponów to je wkleję żeby nie było że to co pisze to ściema.
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
najlepszy buk na sure bety wg mnie betfair,pinnacle
na betfair limitu dostać nie można bo jest limit za ile max można stawiac dane spotkanie, zaś pinnacle tez nigdy nie dostałem limitu a grałem już za duże stawki
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Grałem sure-bets w tamtym roku. Chciałem spróbować i wystartowałem kwotą 500zł. W ciągu miesiąca zarobiłe 200zł z moich 500zł. Grałem głównie surki 1,5% - 2,5%. Dlatego uważam że jest to dobry sposób na grę nawet z małym kapitałem. Trzeba mieć po prostu refleks przy zatwierdzaniu zakładów bo kursy się mogą zmienić i podstawa to znać regulaminy buków, żeby potem nie było płaczu że anulowali zakład. Najlepiej kase trzymać na MB - wypłata z większości buków na MB to 24h a zazwyczaj krócej. Nie należy również grać surebetów większych niż 2,5 - 3% bo wtedy są większe szanse że anulują nam zakład.
Trochę ściemniasz 40% z surebetów miesięcznie to przesada. Skoro tyle potrafisz wyciągnąć to pożycz sobie kasę i szybko oddasz. Pod uwagę trzeba wziąć to, że wysyp surebetów jest na weeekend, w tygodniu ciężko jest znaleźć coś godnego uwagi. Znajdziesz, ale u bukmacherów o niskiej reputacji, gdzie wypłata będzie kosztowała 30$ lub w ogóle jej nie zobaczysz. Realnie w tygodniu uda Ci się zagrać dwa surebety, jeżeli żaden bukmacher nie zawali z wypłatą, czyli tak lewy18 pisał wcześniej coś ponad 10% kapitału.
Musisz także uważać na krecze w tenisie, baseball i hokej, poczytaj o tym, bo można się przejechać. Zagrożeniem także są limity u jednego bukmachera przyjmą Ci zakład z konkretną sumę a u drugiego postawisz tylko połowę, oczywiście z taką kasą jak masz, raczej problemu nie będzie.
Kolejna sprawa to waluta, musisz wybrać wszędzie jednakową, bo przewalutowania Cię zniszczą.
Z dużym kapitałem też nie zawojujesz świata, postawisz trzy lub cztery zakłady za trzy tysiące po zawyżonym kursie i już masz limity u sporej części bukmacherów. Myślicie, że bukmacherzy nie znają pojęcia surebet? Dokładnie wiedzą co to jest i coraz szybciej reagują na takich użytkowników.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się czy grać, to bez wahania odpowiem Ci, że TAK. Pewne 10% w sakli miesiąca (120% w skali roku) to jest dużo, żaden pseudo typer sprzedający swoje zakłady takiego czegoś Ci nie zagwarantuje. Miesięcznie 50zł to nie jest zbyt dużo, ale zarób te 50zł stawiając swoje super extra przeanalizowane typy. Jeżeli będziesz grał surebety rozważnie to Ci się opłaci. A opinie typu &quot;Szkoda czasu, prądu i nerwów.&quot; można pominąć, ja wiem, że najlepiej zagrać taśmę z ako 5000 postawić 2zł i czekać na szczęście, wtedy masz 2500% ale raz na 10 lat.
edit.
Do surebetów dorzuć bonusy powitalne a szybko zwiększysz kasę na dalszą grę.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Pod uwagę trzeba wziąć to, że wysyp surebetów jest na weeekend, w tygodniu ciężko jest znaleźć coś godnego uwagi. Znajdziesz, ale u bukmacherów o niskiej reputacji, gdzie wypłata będzie kosztowała 30$ lub w ogóle jej nie zobaczysz. Realnie w tygodniu uda Ci się zagrać dwa surebety
dobry dowcip z tymi 2 surebetami w tygodniu;)
 
andre_nbh 1

andre_nbh

Użytkownik
A co Cię tak bawi? Uważasz, że zagrasz więcej surebetów w tygodniu dysponując kwotą 500zł?
Tutaj pozwolę się z kolegą nie zgodzić ;)

Surebetów podczas dnia pojawia się MASA! Co chwilę jest gdzieś, dostępny, nowy pewny zakład :razz:

Biorąc pod uwagę tylko kilku sprawdzonych buków oraz ścisłe zasady, tylko dzisiaj zagrałem 3 surebety:

1. 3,7%
2. 1,1%
3. 1,3%

A okazji było mnóstwo :]
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Miesięcznie 50zł to nie jest zbyt dużo, ale zarób te 50zł stawiając swoje super extra przeanalizowane typy. Jeżeli będziesz grał surebety rozważnie to Ci się opłaci. A opinie typu &quot;Szkoda czasu, prądu i nerwów.&quot; można pominąć, ja wiem, że najlepiej zagrać taśmę z ako 5000 postawić 2zł i czekać na szczęście, wtedy masz 2500% ale raz na 10 lat.
Ile czasu trzeba poświęcić dziennie, żeby zarobić przy takim kapitale to 50 zł? Podziel zysk przez poświęcony czas (szukanie, oczekiwanie na przelewy i problemy gdy zmienią się kursy i nie będzie można zagrać sure), okaże się, że za każdą godzinę zarabiasz grosze. Z tej perspektywy człowiek roznoszący ulotki okaże się milionerem, a merchandiser w supermarkecie miliarderem. Impreza zakończy się płaczem gdy, któryś z bukmacherów złośliwie anuluje zakład.

PS. Nikt nie pisał o graniu AKO 5000, więc sugeruję wizytę u specjalisty, bo wybujała wyobraźnia może być objawem paranoi! Bez obaw. Wcześnie zdiagnozowana jest w pełni uleczalna.
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
Panowie ja od siebie powiem wam tak sur bety grają ludzie co m.in mają dużo czasu bo żeby znaleźć dobrego sure beta a po nim kolejnego trzeba troche posiedzieć. Kolejne sprawa na sure betach nawet gracz doświadczony może się przejechać bo buki często albo anulują zakłady ale dają bardzo szybko limit. Ja grając na bwin zagrałem 2x sure beta za kwote ok 2tyś i od razu dostałem wiadomośc na e-mail że otrzymałem limit na pół roku podobnie miałem na bet365 a nawet jeszcze szybciej. zeby grać sure bety trzeba mieć minimum 1000zł to takie minimum, mozna mieć mniejszy kapitał ja nie mówie ale to wiąże się z dłuższą grą by coś konkretnego zarobić a wg mnie sure betami nie pogra się wiecej niż 2-3 lata. Ja grałem 2 lata było nie zle spędzałem na kompie po 6-7h czasami dłużej by mieć zysk typu 10-20zł dziennie ale przejechałem sie po 2 latach gry grając spotkanie oczywiscie z tenisie krecz w jednym buku anulowali w drugim niestety nie i były plecy i to nie małe. i Moja przygoda się skończyła z sure betami. Limitów trochę się nazbierało jedyny buk to pinnacle który nie dał limitu ale też wypłaty nie były darmowe była prowizja. Więc zacząłem grać na betfair zakłady Lay na multi kurs kuponu ako 100 zysk z 1 kuponu to 3€. Ale tu juz trzeba mieć na prawde duży kapitał na ten system kiedyś wiem że się też może przejade na tym systemie a może nie ale jak na razie jest zysk nie zły
 
Do góry Bottom