>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

A 44

ab178

Użytkownik
To dobrze, że rezygnujesz - mniejsza konkurencja.
Prawdą jest, że 1 osoba na 100 nadaje się do tego biznesu, reszcie zawsze czegoś brakuje.
Co do limitów w betfair to dowaliłeś równo. Widać, że nie masz najmniejszego pojęcia.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Z tego co powszechnie wiadomo to nie ma takiego czegoś jak LIMIT na Betfair, więc co masz na myśli, że dostałeś u nich cyt. &quot;limit&quot;?
Tak jak kolega wyżej napisał- im mniej surebetowców tym lepiej ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Hehe... chodziło chyba o &quot;limit w Providencie&quot; przez który nie ma możliwości wpłacania na Betfair ???? Biorąc pod uwagę ich obroty to &quot;limit&quot; na mecze tenisa wychodzi gdzieś koło 0,5-10mln euro jak wykupisz cały rynek ????
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Wszystko jest do obejścia 5 członków rodziny (koledzy kuzyni ) zakładają konta i tyle zamiast grać raz za 10,000zł grasz 5 razy po 2,000zł ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dawno takich bzdur nie przeczytałem... Roger12 to przykład, że czasami można udawać, że człowiek zna się na rzeczy a w rzeczywistości kompletnie nie wie o czym pisze.
Wiara mi wraca gdy czytam wypowiedzi innych, którzy od razu wiedzą, że to ściema.
 
R 125

roger12

Użytkownik
tak na betfair to nie był limit zle to trochę zrozumiałem bo mialem do obstawy mecz szybciej mogłem obstawiać dany mecz do nawet 1000zł a 2 mecze potem pisało mi iż do 100€ więc myslałem ze to limit a na Pinnacle DOSTAŁEM LIMIT!!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
tak na betfair to nie był limit zle to trochę zrozumiałem bo mialem do obstawy mecz szybciej mogłem obstawiać dany mecz do nawet 1000zł a 2 mecze potem pisało mi iż do 100€ więc myslałem ze to limit a na Pinnacle DOSTAŁEM LIMIT!!
Tam każdy ma limit. Każdy ma taki sam limit. To nie Ty dostałeś limit...
 
M 4

mps

Użytkownik
Ja jestem nowy w branży także jeżeli byście uprzejmi powiedzieć mi czy jest jakiś darmowy program surebetowy warty uwagi, żeby zobaczył czym to się je?
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Ja jestem nowy w branży także jeżeli byście uprzejmi powiedzieć mi czy jest jakiś darmowy program surebetowy warty uwagi, żeby zobaczył czym to się je?
Poczytaj było to wałkowane &quot; tam wysoko jest takie coś jak SZUKAJ&#39; jest też alternatywa GOOGLE
 
ace 3

ace

Użytkownik
znacie może jakieś darmowe serwisy oferujące surebety, oczywiście nie mówię tutaj o zakładach na poziomie 0,5-1%, a przynajmniej 1 -3 %
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ciężka sprawa. Nikt nie będzie przygotowywał taich zestawień za darmo...
Jedyne wyjście to proste portale, porównujące kursy. Jeśli w miarę na bieżąco je śledzisz, to sam dasz radę znaleźć takie zakłady.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
SB Monitor jest póki co za free. Ale nie wiem jak długo jeszcze. Można chyba go pobrać z serwisu który forum mi wygwiazdkowało, wiec chyba nie mogę podać adresu ???? .
 
ace 3

ace

Użytkownik
SB Monitor jest póki co za free. Ale nie wiem jak długo jeszcze. Można chyba go pobrać z serwisu który forum mi wygwiazdkowało, wiec chyba nie mogę podać adresu ???? .
dzięki chyba udało mi się znaleźć to forum.
Pamiętam że kiedyś darmowych serwisów na przyzwoitym poziomie było całkiem sporo, teraz nieciekawie to wygląda
 
ace 3

ace

Użytkownik
oddportal w miarę daje rade, ciekawe w jaki sposób np taki oddportal pobiera dane, z tego co wiem buki raczej nie udostepniają takich danych (oprócz swoich serwisów oczywiście)
 
B 0

bosniak

Użytkownik
oddportal w miarę daje rade, ciekawe w jaki sposób np taki oddportal pobiera dane, z tego co wiem buki raczej nie udostepniają takich danych (oprócz swoich serwisów oczywiście)
Buki udostępniają tzw. feedy XMLowe, które są odświeżane co jakiś czas, zależy od bukmachera. Oddsportal skanuje te XMLe i przyrostowo zapisuje w bazie danych.
Ale nie ma tak kolorowo. XML jest czasami stary a na stronie jest nowy kurs. Ponadto niektórzy bukmacherzy ukrywają w XMLach wartościowe dane jak np. Pinnacle Sports ukrywa linię AH oraz UO.
 
Do góry Bottom