>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Widzisz i tak się skłąda że ten przemęczony almagro choć przegrał to i tak zarobił kilka procent ale Ty tego nie pojmiesz bo masz zeżarty mózg ze złośliwości i nic bukowi nie oddałem bo to on oddał 115 zł dla mnie więc chyba nie wiesz o czym piszesz.

Kryterium Kelly&#39;ego
Osobiście uważam że to kryterium jest słabsze niż granie jednakową stawką.


X = K * P - (1 - P)/K

Tyle tylko że on to opracowywał jako metodę przed uniknięciem bankructwa grając w kasynach w Las Vegas a to trochę inne prawdopodobieństwa i inna gierka.


Proponuje przejść do dyskusji na forum prywatnym a nie otwartym bo się może zrobić bałagan.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Czechmar przecież każda jedna osoba na tym forum świadomie bądź nie nie, używa liczenia prawdopodobieństwa i porównuje je z kursem. W twoim wypadku liczy Ci to jakiś &quot;doskonały&quot; tajemniczy system, o którym nie chcesz powiedzieć nic więcej poza tym, że jest doskonały. A inni użytkownicy też przecież patrzą na ostatnią formę, H2H, porównują style gry, itd. i na tej podstawie szacują w głowie szansę na zwycięstwo, a potem patrząc na kurs oceniają czy jest on zawyżony i czy warto go grać. Przychodzisz z tym swoim prawdopodobieństwem jak ze zbawieniem tymczasem nie ma w tym nic odkrywczego, po prostu tobie wszytko liczy komputer, inni używają swojej wiedzy. Ot cała różnica. Jeśli chcesz udowodnić, że twój system jest coś warty jest bardzo prosta droga, o której mówiło Ci już wiele osób, zresztą ja też -&gt; kupony ze statystykami. Nie wiem czemu nie założysz tam tematu skoro jesteś taki pewny swojego systemu. Możesz odpowiedzieć?
Wczoraj zainwestowałeś 12000zł uzyskując zysk 115zł, to jest yield 0,9%, naprawdę przy takiej kwocie mało imponujące. Nie wiem też jak pomagasz w tym momencie przeciętnemu użytkownikowi forum, który nie dysponuje takim kapitałem, myślę, że maksymalnie przeciętny użytkownik mógłby postawić po 50zł na każdy twój mecz. Uzyskałby wtedy zysk 5,5zł, nie wiem czy to wszystko warte świeczki i nerwów, w końcu 600zł byłoby w grze.
Co do Kellego to chodzi o to jeśli dobrze pamiętam, żeby wyznaczać stawki w zależności od prawdopodobieństwa zdarzenia, czyli przy większym prawdopodobieństwie odpowiednio większa stawka itd. Twoje dzisiejsze stawki nijak się do tego mają i w sumie nie wiem jak je wyznaczyłeś, zwiększyłes tam gdzie różnica między twoim kursem, a kursem buka była największa? Czy użyłeś wróżkarstwa i oceniłeś szanse na podstawie tego co widziałeś we wczorajszych meczach?
 
G 0

gieeenek

Użytkownik
Gracie w tenisa? Wiecie co to znaczy &quot;tenisistka&quot;? Tenisistka, to coś takiego, co ma okres od czasu, do czasu. To coś takiego, czemu przeszkadza pogoda, włosy, telefon od chłopaka psuje nastrój, za krótko spała, ma odcisk, ma sraczke, ma słabą psychikę, sra w gacie, gdy przed nią 3 match pointy iii przegrywa, nie wie, czy test ciążowy nie kłamał, itd.
Jaki sens ma pisanie o %? Żaden.. To akurat jest piękne w tym sporcie, że niespodzianki zdarzają się dość często. I to własnie tylko sport, a nie procenty.. Tylko od jednego zawodnika zależy wynik, a nie od tego, czy czechmar gra za 1000000 na 10 meczy i mimo, że wszystkie mu nie wejdą, to i tak przynoszą zysk... Przecież to tak oczywiste, że nie ma się o co kłócić :&#39;D
Roxana fajny mod jesteś :* Niby bronisz porządku, a sama wyzywasz ???? Sweet.
Piszcie analizmy, piszcie o stanie zdrowia, o jakiś ciekawostkach... To jest naprawdę tutaj ważne.. Dopiero potem kursy i szukanie sensu ryzyka.
Czy tak ciężko zauważyć na dziś masą ciekawych meczy?
Po co jakaś dulko za grosze? Co to komu przyniesie, jeśli ta pi** nagle np. odda krecz?

Mathieu - Bolelli ...czyż nie jest piękna 2 za ~prawie 3 zł? Lub handi np. 3.5 za 1.9?

Gremelmayr...może nie czysta 2, ale handi na seta lub handi 6.5(!) gemy za 1.90? Taki handi np. na partybets, gamebookers. (Nadal mocno przemęczony musi już być)

Srebotnik to po prostu wskazane! Okolice 4 zł za dwóje i handi 4.5 na gemy nawet można znaleźć...


Wiadomo, że może wejść wsio, a może nie wejść nic, ale według mnie wszystko warte postawienia.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Ester słusznie można zwiększać stawkę tam gdzie różnica w P jest większa a zmiejszać tam gdzie jest mniejsza ale i tak powinno się grać wszystko po jednakowych stawkach tyle tylko że przy małym P może być tak że nie wejdzie np 10 razy z rzędu i tu się zaczyna kolejny wątek czyli kapitał. Jeżeli nie pozwala na to by ileś razy z rzędu przegrać no to wtedy można sobie stawkę odpowiednio obniżać.
Aha i nie mówiłem że mój system jest doskonały bo nie jest ale jest napewno najlepszy i najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy z tych jakimi grałem dotychczas i jest ciągle doskonalony więc do doskonałości mu daleko.
Jeśli chodzi o wczorajsze 0,9% no to przecież mogło być i -20% mogło być i plus20% chodzi tylko o to żeby nie patrzeć na jeden dzień a np na 100 dni i aby minimalnie było 5% z obrotu jakoś szczęsliwie mam narazie 10% ale wiem że utrzymanie tak wysokiego zwrotu będzie trudne. ALe nawet 5% przy obrocie 100 000zł daje 5 000zł zysku a to juz myśle przy minimalnym ryzyku jest gra warta świeczki.

Do Gieeenka to że ta ma sraczkę a tamtą chłopak nie zadowolił to również się zawiera w tym moim prawdopodobieństwie wszystko to jest brane pod uwagę.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Właśnie że nie ja cały czas chce żeby ktoś mnie poprawiał i napisał że prawdopodobieństwo wynosi jednak tyle a nie tyle. Ale kto to ma zrobić jak każdy mi mówi że sie nie da policzyć % prawdopodobieństwa.
Wróżkarstwem natomiast jest jak ktoś mówi no ten to już napewno dzisiaj do domu pojedzie a ten to nie ma bata nie potrafi wcale grać.
No przecież grając na dany mecz mamy określony kurs a co to jest kurs jak nie prawdopodobieństwo zdarzenia minus marża jaką buk chce zarobić?

W jaki sposób licze własne prawdopodobieństwo? No to już jest sprawa bardziej skomplikowana i raczej nie mogę wyjaśniać jak to obliczam bo to mój własny pomysł i zachowam go dla siebie. Napewno kosztował mnie wiele pracy bo ponad 2 lata obserwacji i wyliczeń. Dodam tylko że skupia się wyłącznie na meczach tenisa i to tylko singlowych.

Polecam zobaczyć mecze na Betfair.com Live video
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Prosze tu pisac o sytatemach gry JAK GRAC, dlaczego, jak liczyc PRAWDOPODOBIENSTWO itd itd.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Mam male pytanie , wie ktos ile punktow do klasyfikacji ATP dostaje zwyciesca turnieju w Barcelonie . oraz tureniju w Rzymie , prosze o pomoc poniewaz nigdzie nie moge znalesc a jest mi to bardzo potrzeebne

z gory dzieki
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wlasnie leci mecz Ljubicica na PSE, czy widzac spotkanie dalej ktos napisze, ze anwierzchnia pod Chorwata? Bo ja tego nie rozumiem kompletnie, obojetnie jaki jest wynik, sam fakt naiwierzchni. Bo jesli chodzi o gre to tez bardziej podoba mi sie Darcisa zdecydowanie, fajny serwis plasowany, duzo widzi, dobrze biega, to sa wlasnie warunki na clay/hard, komentator tez o tym wspomnial, ze Ljubicic to moze jeszcze cos na trawie pogra czy szybki hard, mma podobne zdanie. Na razie 7-5 5-4 ja nie widze atutow po stronie Chorwata, mam prawo to teraz rowniez napisac bo pisalam juz wczoraj ze lekcewazycie Belga.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mecze z Rzymu sa na Polsacie Sport Extra, na pewno nie kazdy moze obejrzec wszystkie spotkania wiec prosze o krotkie relacje.

Dzis bardzo dobry gra Darcisa, trafia teraz na Djokovica wiec mozna pomyslec tylko o handicapie gem lub set, wyzej juz o tym pisalam. Zaskoczyl in plus Naso bo w warunakch challengerowych moze odnosic sukcesy, dobry BH, bardzo ruchliwy zawodnik. Niezla gra Guilly Canasa, slabiutki mecz Starace - Cilic, poziom niesamowicie niski. Nie spodziewalam sie, ze zobacze cos takiego z Mastersie ???? Gdyby Potito nie byl Wlochem to byl grala przeciw, boje sie bo wiem, ze bedzie zmobilizowany, gra niestety bardzo slabo. Jesli 6-2 wygrywa z nim Cilic, przelamuje go przy 3-4* i kupa bledow niewymuszonych to nie ma zadnych szans aby cos tu Wloch osiagnal. Porazka w Monaco z Lapenttim to zaden przypadek.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Ja mam pytanie do Rox
Rozumiem że jest to dla was wszysitkich dziwne bo pierwszy raz ktos w taki sposob gra, Ok dzisiaj zabraklo czasu na podanie prawdopodobienstwa, ale czy jesli obok kursu i stawki podam prawdopodobienstwo czyli szanse jakie wg mnie ma dany zawodnik to czy to nie jest wystarczająca analiza danego spotkania??? Proszę o odpowiedz wszystkich forumowiczow bo jestem ciekawy czy przypadkiem nie beda wam pomocne moje wyliczenia bo jesli nie to nie bede pisal nic. Nic na sile Dzisiaj na szczescie spory plus. ALe czy aż tak przeszkadza wam mój jeden post w ciągu dnia???
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
DO Czechamar niewiem o Ci chodzi w twoim toku myslenia ja nigdy z tego nie korzystam, wole poczytac analizy, tak jak wiekszosc uzytkownikow forum. Skoro to czym grasz daje ci ✅ to zaloz swoj temat i wklejaj screny, moze wtedy sie do tego przekonamy. Post oczywiscie do usuniecia
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja mam pytanie do Rox
Rozumiem że jest to dla was wszysitkich dziwne bo pierwszy raz ktos w taki sposob gra, Ok dzisiaj zabraklo czasu na podanie prawdopodobienstwa, ale czy jesli obok kursu i stawki podam prawdopodobienstwo czyli szanse jakie wg mnie ma dany zawodnik to czy to nie jest wystarczająca analiza danego spotkania???
Nie bo % szanse ktory Ty liczysz nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia, to Toje wyobrazenie o meczu, masz prawo tak myslec jesli napiszesz cos o danym spotkaniu, same procenty nic nie znacza kazdy moze podac inne na ten sam mecz i jaki to ma sens?

Wyborazcie sobie temat analizy tenisa, ktory bedzie wygladac tak:

user X:

Federer - Nadal 1 1.80 80%

user Y:

Federer - Nadal 2 1.80 71%

i jaki to ma sens? Dlatego 80% a nie mniej/wiecej? Co to znaczy w ogole? Ja nie rozumiem na co to komu i co w tym przydatnego? To raczej zupelnie pozbawione sensu.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ja mam pytanie do Rox
Rozumiem że jest to dla was wszysitkich dziwne bo pierwszy raz ktos w taki sposob gra, Ok dzisiaj zabraklo czasu na podanie prawdopodobienstwa, ale czy jesli obok kursu i stawki podam prawdopodobienstwo czyli szanse jakie wg mnie ma dany zawodnik to czy to nie jest wystarczająca analiza danego spotkania??? Proszę o odpowiedz wszystkich forumowiczow bo jestem ciekawy czy przypadkiem nie beda wam pomocne moje wyliczenia bo jesli nie to nie bede pisal nic. Nic na sile Dzisiaj na szczescie spory plus. ALe czy aż tak przeszkadza wam mój jeden post w ciągu dnia???
Czechmar, każdy ma swój sposób gry. Większość duża opiera się na analizach, stylu gry, rodzaju nawierzchni, kontuzjach czy jakichś ciekawych informacjach. Ty wybierasz za to szacowanie szans na zwycięstwo patrząc tylko na kursy. Twoje prawo. Jednak, jak już Rox wspomniała, to nie ten dział. Czemu nie założysz własnego tematy w dziale kupony? Tam wszystko będzie ok, po Twojemu, nikt nie będzie narzekał. Tu nie chodzi o to, czy post będzie przeszkadzał. Każdy dział ma regulamin, również ten. I należy go przestrzegać. A podanie szans procentowych analizą, wymaganą w tym dziale, na pewno nie jest.
Pozdrawiam.
 
O 0

omnisnake

Użytkownik
Witam .
Przepraszam ze tutaj ale niewiem gdzie to napisac ????
Czy wie ktos co sie stalo z meczem Kirilenko M. - Vesnina E. odbyl on sie w poniedzialek o 15;00 , ale jakos nigdzie niemoge znalesc wyniku tego spotkania ???? a waza sie losy mojego kuponu ;/
Dziekuje i milego dnia.
Edit: Dziekuje gesy14 ????
 
ester 87

ester

Użytkownik
Słynna już sytuacja z wczorajszego meczu Robredo- Kohlschreiber.

http://youtube.com/watch?v=__c2nfnIDN4

Wstydź się Tommy. Nie rozumiem takiego zachowania, przecież wiedział doskonale, że był aut i po co ta cała szopka, najgorsze, że postawił na swoim, a potem jeszcze wygrał mecz :/
 
Do góry Bottom