>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System GOL

culepl 39

culepl

Użytkownik
System ten polega na typowaniu kilkudziesięciu meczów piłki nożnej na powyżej 0,5 gola w meczu - gramy va bank aż dojdziemy do pewnej kwoty.
Było już wiele podobnych tematów ale ja staram się udoskonalić tego typu typowanie.
Tak więc grając tym systemem będe trzymał się następujących zasad:
1. Typować dziennie maksymalnie 1 mecz
2. Typować mecze tylko w lichach overowych czyli:
- Hong Kong: 1 Division
- Holenderska: Eredivisie i Eerste Divisie
- Irlandia: Dywizja 1
- ZEA: UAE League
- Walia: Premier League
- Szwajcaria: Challenge League
- Singapur: S-League
- Belgia: Jupiler League i EXQI League
- Austria: Erste liga
- Słowenia: Prva Liga
- Niemcy: Bundesliga 1 &amp; 2
- Hiszpania: Liga BBVA
- Anglia: Premier League &amp; Premier League Reserves
- Szkocja: Dywizja 2 &amp; 3
Tutaj chciałem prosić o pomoc w doborze odpowiednich lig (oczywiście tych których jeszcze nie wypisałem wyżej)
3. Typować takie mecze drużyn, których ostatni mecz ligowy zakończył się wynikiem 0-0 - NAJWAŻNIEJSZA ZASADA
4. Monitorować aktualną sytuację w drużynach na które chcemy postawić - historia spotkań, kontuzje, absencje itp.
5. Gramy do pewnej kwoty - to jest nasz cel
6. Aby podwyższyć kurs na over 0,5 gola gramy lay na dokładny wynik 0-0 w BetFair

Kursy na over 0,5 gola wahają się od 1,03 - 1,10 (6 zasada).
Kurs danego meczu na over 0,5 w BF wynosi 1,03 podczas gdy lay na dokładny wynik 0-0 wynosi około 1.10 wiec sami oceńcie co lepiej grać ???? - 6 zasada tego systemu
Tutaj macie wykres jak przedstawia się nasz budżet po wytypowaniu 100 meczów z rzędu z kursem 1,07 grając VA BANK:

Podsumowując gramy va bank na to, że padnie bramka w danym spotkaniu - gramy tylko single, jednak wcześniej dobrze analizujemy sytuacje w lidze/klubie. Ja zaczynam od 450zł a mój pierwszy cel to 2000zł czyli potrzebuje 23 meczów z over 0,5 gola. Wyniki będę podawał w tym temacie.
1 SERIA
1.
2.
3.
4.
5.
Czekam na wasze opinie
 
qadii 14

qadii

Użytkownik
W Eredivisie i Eerste Divisie kursy na 0.5 gola to przeważnie 1.01, próbowałem lecz na dłuższą metę i tak któryś wpadnie, ale tak do 20-25 razy można spróbować. Taką serię udało mi się dociągnąć. Najlepsze kursy na 0.5 gola w meczu są w Bet365 z tego co zauważyłem. W tych bramkostrzelnych ligach jak holenderska to jednak kursy są minimalne, szczególnie w tej drugiej. I wiem, że w Excelu pięknie i łatwo to wygląda ???? ... do pewnego momentu. I w tym systemie nie ma co udoskonalać, mało pada remisów bezbramkowych. Trzeba wyczuć. Myślę, że nie ma co tutaj kombinować za bardzo. Prawdopodobieństwo wtopienia jest małe, ale jest. Trzeba po prostu ustalić limit, tak jak Ty to zrobiłeś czyli tam dwadzieścia parę powtórzeń all in i koniec ciągu. Zbyt małe ryzyko aby coś tu jeszcze kombinować, mniejszego się nie da bo i w drugiej holenderskiej są czasami 0-0 po kursie 1.01. Ligi angielskie, szczególnie te niższe polecam. Nie wiem też jak z blokadami u buków, ja nie dostałem jeszcze nigdy, ale podobno takich systemowców cfaniakowców wychwycają i robią blokady. Betfair podobno jest do małych kursów najlepszy, bo ponoć nie ma blokad.
O i co do meczów drużyn których ostatnie spotkanie zakończyło się 0-0 to uważaj, bo w Ligue II i w 2 hiszpańskiej mogą ci zrobić przykrego psikusa. ???? Nie mniej jednak tam kursy na 0.5 gola w meczu to czasami nawet po 1.12
Wywnioskowałem też z mojego własnego przykładu, że im więcej kombinujesz i myślisz nad spotkaniami to jeszcze gorzej wybierzesz.
Tyle ode mnie na ten moment, może jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy to napiszę.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
CulePL każdy system, który przynosi zyski jest dobry. Kiedyś próbowałem czegoś podobnego &quot;va bank&quot;, ale na dłuższa metę dużo ryzykujesz i możesz się nie miło rozczarować. Bardzo żmudny i czasochłonny system. Tym bardziej, że chcesz grać tylko 1 mecz dziennie, jeśli lig które &quot;nazywamy&quot; overowe jest sporo. I czasem warto nawet zagrać kilkanaście meczy w dniu. No ale jeśli większość spotkań jest w tym samym czasie, to musimy mieć do tego większy kapitał.
Do lig overowych zaliczyłbym jeszcze takie ligi jak: Irlandia, Walia, Litwa, Irlandia Płn, Paragwaj, Singapur (najwyższe klasy rozgrywkowe) oraz niższe ligi w Szkocji (II i III division). Tylko tutaj należało by poszukać buka, który oczywiście ma w ofercie takie zdarzenia.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
CulePL każdy system, który przynosi zyski jest dobry. Kiedyś próbowałem czegoś podobnego &quot;va bank&quot;, ale na dłuższa metę dużo ryzykujesz i możesz się nie miło rozczarować. Bardzo żmudny i czasochłonny system.
5 Zasada mojego systemu - gramy do pewnego momentu (celu) potem możemy ewentualnie coś odłożyć i grać dalej.
Piszę jeszcze raz 3 - najważniejszą zasadę tego systemu:
Typować takie mecze drużyn, których ostatni mecz ligowy zakończył się wynikiem 0-0

Do lig overowych zaliczyłbym jeszcze takie ligi jak: Irlandia, Walia, Litwa, Irlandia Płn, Paragwaj, Singapur (najwyższe klasy rozgrywkowe) oraz niższe ligi w Szkocji (II i III division). Tylko tutaj należało by poszukać buka, który oczywiście ma w ofercie takie zdarzenia.
Właśnie te które wypisałeś też brałem pod uwagę ale nie widzę u żadnego buka możliwości typowania over 0,5 w tych ligach.
Wie ktoś gdzie można stawiać na mecze z tych lig over 0,5 gola?
 
0rdinarum 17

0rdinarum

Użytkownik
Na Bah masz tylko w ważniejszych meczach/lepszych ligach takie coś. Dziś np. masz mecze tottenham - stoke, city - chelsea, everton - arsenal, qpr - lpool i over 0.5 brakuje w tottenhamie. Mniej ważne mecze mają tylko opcję over 2.5.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Ja proponuje pograć wybrane mecze na LIVE poczekać do powiedzmy 10-15 minuty Kurs urośnie 0,01 może 0,03gr Wiec bedzie mniej etapów do założonej sumy sam zamierzam tak pograć od przyszłego miesiąca .....
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Ja proponuje pograć wybrane mecze na LIVE poczekać do powiedzmy 10-15 minuty Kurs urośnie 0,01 może 0,03gr Wiec bedzie mniej etapów do założonej sumy sam zamierzam tak pograć od przyszłego miesiąca .....
Właśnie też się zastanawiałem nad takim czymś. Wybieramy mecz i stawiamy dopiero po np. 15 minutach jak kurs ze 1,03 wzrośnie do 1,10.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
po co jeden mecz dziennie? takich meczów over jest dziennie wiele, skad wiesz który konkretnie wybrać? to jedno...
drugie, niemieckie ligi to owszem czeste overy, ale również zbyt częste 0-0.
po trzecie spróbuj lig nordyckich.
a tak w ogóle to już dziesiatki osób skończyły na jakiejś wpadce...
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
po co jeden mecz dziennie? takich meczów over jest dziennie wiele, skad wiesz który konkretnie wybrać? to jedno...
drugie, niemieckie ligi to owszem czeste overy, ale również zbyt częste 0-0.
po trzecie spróbuj lig nordyckich.
a tak w ogóle to już dziesiatki osób skończyły na jakiejś wpadce...
Dziennie jeden mecz żeby zminimalizować ryzyko trafienia się wyniku 0-0.
Co do wyników 0-0 w lidze niemieckiej to one są rzadko... zresztą przeczytaj moją 3 zasade w 1-szym poście.
Tak dziesiątki kończyły na wpadce bo grały kilkanaście spotkan dziennie na live lub tworzyły ako około 2.00 z over 0,5 - dlatego im się nie udało
 
A 498

addam44

Użytkownik
hehe
Jednak przyjrzyj sie Betfair...
Za chwile Villareal-Real-mecz w sam raz do tego&quot;systemu&quot; ????
Na bet365 over 0.5=1.025
BF=1.05
Roznica chyba wymowna.
Do tego jak dojdziesz do poziomow stawkowania powiedzmy 4tys zl(hihi) to na BF Ci limitu nie dadza ????
Mozesz tez gra lay 0-0.
To to samo.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Dawczan&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;
Nie ma zadnego problemu :
Dzis w nocy:
Corinthias-Cruz Azur lay 0-0=12.5 co odpowiada kursowi over 0.5=1.08
Peru-Chile lay 0-0=14.5 co odpowiada over 0.5=1.074
A wiec kursy odpowiednie sie znajda.
A przy tej metodzie zakladajac granie tylko kursow 1.05 to po pietnastu trafionych typach z tym kursem podwajamy kapital ????
Ale....nawet taki wyjatkowo w tym (i nie tylko tym)sezonie Real Madryt na 28meczy ligowych w jednym 0-0 zaliczyl.
W wyjatkowo bramkostrzelnej Eredivisie na 234meczy w tym sezonie 0-0 padlo 8razy,a wiec ...matematyka podpowiada ze i Real i Holandie mozna grac.
Bo...
Skoro co 15meczy podwajamy kapital,potem rozdzielamy go na dwie czesci i 0-0 zaliczamy co 28-30 meczy tzn.ze wychodzimy na swoje i to niemal x2.
jesli kumacie co mam na mysli... ????
Ale...medycyna i bukmacherka juz nie takie cuda ogladala ????
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Dawczan&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;
Nie ma zadnego problemu :
Dzis w nocy:
Corinthias-Cruz Azur lay 0-0=12.5 co odpowiada kursowi over 0.5=1.08
Peru-Chile lay 0-0=14.5 co odpowiada over 0.5=1.074
A wiec kursy odpowiednie sie znajda.
A przy tej metodzie zakladajac granie tylko kursow 1.05 to po pietnastu trafionych typach z tym kursem podwajamy kapital ????
Ale....nawet taki wyjatkowo w tym (i nie tylko tym)sezonie Real Madryt na 28meczy ligowych w jednym 0-0 zaliczyl.
W wyjatkowo bramkostrzelnej Eredivisie na 234meczy w tym sezonie 0-0 padlo 8razy,a wiec ...matematyka podpowiada ze i Real i Holandie mozna grac.
Bo...
Skoro co 15meczy podwajamy kapital,potem rozdzielamy go na dwie czesci i 0-0 zaliczamy co 28-30 meczy tzn.ze wychodzimy na swoje i to niemal x2.
jesli kumacie co mam na mysli... ????
Ale...medycyna i bukmacherka juz nie takie cuda ogladala ????
Przeczytaj jeszcze raz 3 i 5 zasade mojego systemu...
3. Typować takie mecze drużyn, których ostatni mecz ligowy zakończył się wynikiem 0-0 - NAJWAŻNIEJSZA ZASADA

5. Gramy do pewnej kwoty - to jest nasz cel
Real nigdy nie zremisował dwóch meczów z rzędu 0-0 więc wpadka przy moich zasadach w ligach takich jak Eredivisie czy np. mecze Barcy czy Realu jest NIEMOŻLIWA
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Ta zasada nr 3 - przykład z brzegu, Slavia Praga ostatnie 5 meczy:
0:0, 0:0, 2:3, 0:0, 0:0 - wiem, że akurat czeska liga to jest ..ujowa do tego systemu ale już wiele razy widziałem drużyny, które dublowały swoje 0:0 2 razy z rzędu, nawet widziałem 3 razy 0:0. Oczywiście możesz napisać, że będziesz grał Real i takiego typu drużyny ale zauważ jak wiele w takich systemach zależy od Twojej samodyscypliny a uwierz mi to najsłabszy punkt każdego gracza. Setki graczy zajebiście analizuje ale samodyscyplinę zachować potrafią nieliczne wyjątki.
 
B 5

belus

Użytkownik
Nie piszczcie tu tyle tylko dajcie koledze pograć pokazać ten system mecze i jak to wygląda w praktyce bo to może się udać może to dobry pomysł chyba ze nie va bank tylko za połowę kapitału początkowego tak by mieć dwie szanse w razie niepowodzenia. To może być dobry pomysł. Tylko overowe ligi nie tam jakaś czeska czy francuska. To kiedy ten pierwszy typ tu dasz ?
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Pierwszy typ w ciągu trzech dni (akurat w najbliższych dniach nie mam za dużo wolnego czasu na analizy).
Jeżeli chodzi o wypowiedź Owca26 to powiem tyle że nie będe grał żadnych lig czeskich czy francuskich bo tam remis 0-0 pada kilka razy na kolejke ????
Zobaczymy jak system zaowocuje w praktyce...
 
C 46

chudinho

Użytkownik
Co tu dużo analizować;p? Jak dla mnie można spokojnie dawać :
Malaga - Vallecano 1,04 na bet365
Santander - Sevilla 1,06 na bet365


Ogólnie to ci powiem że Twoja 3 zasada ta najważniejsza jakoś do mnie nie przemawia;&gt;
 
A 498

addam44

Użytkownik
Co tu dużo analizować;p? Jak dla mnie można spokojnie dawać :
Malaga - Vallecano 1,04 na bet365
Santander - Sevilla 1,06 na bet365


Ogólnie to ci powiem że Twoja 3 zasada ta najważniejsza jakoś do mnie nie przemawia;&gt;

Ej ludziska nie grajcie u bukow co maja zlodziejskie kursy.Takie buki jak bet365 najbardziej zdzieraja wlasnie na takich niskich kursach!!!
Ako tych dwoch tu podanych meczow 1.04x1.06=1.10!Tylko!
A na betfair ;
Malaga-Vallecano 1.065
Santander-Sevilla 1.095
Jak widac tylko ten 2i mecz sam daje tyle co ako na bet365.

Wreszcie tak grajac na bet365 kursy 1.05 by podwoic kapital trzeba 15meczy.
Na BF przy kursie 1.09 wystarczy tylko 8!!!
A wiec prawdopodobienstwo tego co zalozyciel tematu planuje jest blisko 2 razy wieksze.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Ej ludziska nie grajcie u bukow co maja zlodziejskie kursy.Takie buki jak bet365 najbardziej zdzieraja wlasnie na takich niskich kursach!!!
Ako tych dwoch tu podanych meczow 1.04x1.06=1.10!Tylko!
A na betfair ;
Malaga-Vallecano 1.065
Santander-Sevilla 1.095
Jak widac tylko ten 2i mecz sam daje tyle co ako na bet365.
Wreszcie tak grajac na bet365 kursy 1.05 by podwoic kapital trzeba 15meczy.
Na BF przy kursie 1.09 wystarczy tylko 8!!!
A wiec prawdopodobienstwo tego co zalozyciel tematu planuje jest blisko 2 razy wieksze.
Jeżeli tam jest rzeczywiście tak jak piszesz z tymi kursami to przenosze środki na BF ???? ...
tylko przydałby się ktoś kto mi wytłumaczy zasadę funkcjonowania rynku BF bo jakoś nie rozumiem tych ofert &quot;wygra&quot;/&quot;nie wygra&quot; itp.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Przy kazdym meczu &quot;na zywo&quot;w BF jest tez zakladka ponad 0.5.I to mozesz obstawiac tak jak u kazdego innego bukmachera.
Ale korzystniej-bo kurs w 90% przypadkow jest wyzszy-grac lay 0-0.
Lay tzn.ze grasz przeciw wynikowi 0-0 tzn.ze go nie bedzie a wygrywa kazdy inny.
Pogrzeb tu na forum a latwo zakumasz.
Pamietaj ze BF od wygranej(to wazne-od WYGRANEJ)pobiera 5% prowizji.Ale tzn ze zamiast kursu 1.09 wygrales kurs 1.0855 a wiec i tak daleko wiecej niz gdzie indziej.
Pewna wada moze byc ze gdybys chcial postawic dzien predzej na wybrany mecz jakiejs malo popularnej ligi,ale jak mowisz takie Cie nie interesuja.

BF rzadzi sie swoimi przwami
 
Do góry Bottom