>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System GOL

culepl 39

culepl

Użytkownik
ZASADY PRZEKSZTAŁCONEGO SYSTEMU

1. Typować dziennie max 3 mecze, w weekend 10

2. Typować mecze w których z naszego punktu widzenia może paść mało goli czyli np. gdy faworyt gra na wyjeździe na trudnym terenie

3. Typować takie drużyny które są aktualnie w słabej formie strzeleckiej i w ostatnich meczach nie zachwycały skutecznością.

4. Monitorować aktualną sytuację w drużynach na które chcemy postawić - historia spotkań, kontuzje, absencje, rywalizacja, motywacja do wygranej itp.

5. Gramy do pewnej kwoty - to jest nasz cel. Potem możemy podzielić kapitał i grać od nowa

6. Aby podwyższyć kurs gramy na Betfair

 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Jakie macie zdanie o takim graniu? Gramy va bank na under 6.5 goli po kursach 1.04-1.07 i gdy dojdziemy do konkretnej kwoty dzielimy bank na dwie części i tak dalej jak na obrazku
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Moim zdaniem najlepszy z możliwych. Podwojenie banku gdybyś nie miał ograniczeń meczowych jest do zrobienia w dwa dni jeśli grasz va bank. Ja trzymam kciuki ????
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Bezsensu ???? wiem mocne słowa pewnie dla Ciebie ale jaki masz plan jak np 2 razy z rzędu nie dojdziesz do 15 progu ?? Albo nawet jak dojdziesz do 15 progu, podzielisz bank i przegrasz 3 krotnie z rzędu następnym razem. Nie rozumiem jednej rzeczy, kiedy dotrze do Ciebie że gra va bank jest bezsensu ?? Chcesz być bogaty ?? Chcesz mieć dużo pieniędzy ?? Dlaczego nie przeczytasz kilku książek ludzi, którzy stali się bogaci grając na giełdzie, inwestując, nawet nie ma zbytnio znaczenia w co inwestują ale najważniejsza jest ich strategia, jedna z głównych zasad - rozdzielenie kapitału, podzielenie go na malutkie kupeczki, niektórzy nazywają to trzymaniem kilkunastu jajek w jednym koszyku, Ty natomiast kupujesz jedno jajko do swojego koszyka za każdym razem. A co jak akurat za pierwszym razem byś wytypował dzisiejszy mecz Swansea - Wilki ?? wynik 4:4 - tracisz cały kapitał w ciągu jednego dnia, w ciągu 2 godzin dokładnie. Ile zajmie Ci odłożenie znowu kwoty za którą grasz teraz żebyś mógł zacząć od początku ??
 
cock 756

cock

Użytkownik
Jakie macie zdanie o takim graniu? Gramy va bank na under 6.5 goli po kursach 1.04-1.07 i gdy dojdziemy do konkretnej kwoty dzielimy bank na dwie części i tak dalej jak na obrazku

Bardzo fajny wykres. ;)

Takie dzielenie stawek ma sens, ale częstsze... by właśnie szukać kursów, a nie okruchów.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Jeżeli za mocno odkopany temat to wybaczcie.
Zaciekawił mnie on więc zacząłem tak grać lecz jedną żelazną zasadę zignorowałem:
- jeden mecz dziennie (po prostu przy tak dużej liczbie meczy nie mogło paść za dużo wyników 0:0)

W załączniku wynik mojej gry.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Przeczytaj jeszcze raz 3 i 5 zasade mojego systemu...
3. Typować takie mecze drużyn, których ostatni mecz ligowy zakończył się wynikiem 0-0 - NAJWAŻNIEJSZA ZASADA

5. Gramy do pewnej kwoty - to jest nasz cel
Real nigdy nie zremisował dwóch meczów z rzędu 0-0 więc wpadka przy moich zasadach w ligach takich jak Eredivisie czy np. mecze Barcy czy Realu jest NIEMOŻLIWA
Jestes zbyt pewny siebie i tej zasady nr 3. Jest wiele spotkan dobrych badz gorszych druzyn ktore dwa razy pod rzad koncza sie remisem 0-0. Pisanie, ze jest to niemozliwe jest po prostu glupota i twoim zludzeniem, ktorym wmawiasz sobie, ze cos sie nie stanie...a co bedzie jak postawisz 4 czy 5 kola na taki mecz i bedzie 0-0 drugi raz z rzedu ???? ?
 
Do góry Bottom