>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System GOL

cock 756

cock

Użytkownik
Co do dokładnych kwot to jeszcze przemyśle ale póki co zaczynam od 50zł na nowo.
A nad czym tu myśleć? Jak gra jest dochodowa nie patrz ile potencjalnie byś wygrał, ale ile realnie możesz stracić! Zyski powoli przyjdą same. Dziwi mnie gdy ludzie piszą wpłacam 1000zł i zaczynam to grać... - niech poświęci projektowi 5zł i popisze się dyscypliną!

Kwoty, które zaproponowałem są i tak mocno pasywne, ale i kursy do lukrowanych nie należą. Im więcej wypłacasz, tym więcej twoje. Im mniej swojego stawiasz, tym spokojniej śpisz i żyjesz, a już dopiero oglądasz owe faworyzowane założenie...

Nie ma nad czym się zastanawiać - masz odebrać jak najszybciej swoje no i coś z tego mieć... 50% na początek wygląda chyba korzystnie? ;) Ty już coś wygrałeś, CulePL chciał więcej... Wielu więcej chciało. Ty masz, oni nie. Ty grasz o nowy cel, Oni reformują swój system...

Na koniec, kojarzysz pewnie teleturniej &quot;Najsłabsze ogniwo&quot;... Jak nie, to wyjutubuj jakiś odcinek, i obadaj grę i komentarze oczywiście. Małą łyżeczką się też mozna najeść, a przechylając do ust garnek łatwo się oblać. Rezultat? Nie dość że głodny nadal, to jeszcze uświnione całe ubranie i podłoga... powiedzmy w domu.
 
agarak 27

agarak

Użytkownik
Nie za wczesnie na wnioski z ta oplacalnoscia ????
Na BF zasada jest taka;
Gdy na lay 0-0 kurs jest ok.1.08 ti
na under 6.5 kurs jest 1.02.Prawie zawsze.
By podwoic kapital kursem 1.08 wystarczy 9progow.
By podwoic kapital kursem 1.02 trzeba az 35progow
a wiec niemal 4 razy wiecej...Czyli de facto prawdopodobienstwo przegranej jest takie same.
Kurs na lay 0:0 - 0,8 jest rzadkością. Przynajmniej jeśli chodzi o betfair i przed rozpoczęciem meczu.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ale on stawia over0,5... Kurs 2,00 ;)
... A teraz nic tylko podziękować. 100zł nie stracone, a i jeszcze 50zł na plus.
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Nadal jestem 50 na plus za które od jutra gram tylko ustalę sobie kilka zasad bo inaczej nie da rady...
Edit-----
Owca masz rację to moje niedopatrzenie... to chyba przez tą godzinę... Szkoda ale trzeba patrzeć do w przód ????
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
Żeby było śmieszniej zastanawiałem się nad under 0.5 w tym spotkaniu ale ta czerwona kartka zmieniła moje nastawienie i jeszcze faworyta z innego meczu wziąłem uhm...
 
agarak 27

agarak

Użytkownik
Wesolutki, 100% zysku już masz, a cel już też się pojawił?
Gdybym grał jak Ty powiedziałbym STOP! I za połowę początkowego wkładu chciał kolejnego zwrotu 100%:
100-&gt;200; wypłata 150
50-&gt;100; wypłata 75
25-&gt;50; wypłata 25
25-&gt;200; wypłata 150 (jeżeli nadal będziesz uważał takie granie za dochodowe...)
50-&gt;100; wypłata 75
25-&gt;50; wypłata 25
25-&gt;200 ... itd.
;)
@Cock
Zainteresował mnie ten sposób i mam (być może dla Ciebie naiwne) pytanie - skąd się bierze taka logika?
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
A ja tak się zastanawiałem i chyba spróbuję grać nie over 0.5 a over 1.5. Kursy dużo wyższe a jeżeli pada bramka to czemu ma nie paść druga ????
Przy kursie 1.25 po 12 typach z tysiąca robi nam się 10000zł
Co o tym myślicie?
 
cock 756

cock

Użytkownik
A ja tak się zastanawiałem i chyba spróbuję grać nie over 0.5 a over 1.5. Kursy dużo wyższe a jeżeli pada bramka to czemu ma nie paść druga ????

Przy kursie 1.25 po 12 typach z tysiąca robi nam się 10000zł

Co o tym myślicie?
Już było: &quot;Dziwi mnie gdy ludzie piszą wpłacam 1000zł i zaczynam to grać... - niech poświęci projektowi 5zł i popisze się dyscypliną!&quot;

I co więcej? Będziesz grać tylko &quot;drugą holenderską&quot;? Co gdy przegrasz 11 zakład? ;)

A i jeszcze jedno... Jak już padnie bramka, ta pierwsza, to zapomnij o 1,25 na over 1,5. ;)

System... Misja dziejowa... Dalej życzę powodzenia, może tym razem...
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Już było: &quot;Dziwi mnie gdy ludzie piszą wpłacam 1000zł i zaczynam to grać... - niech poświęci projektowi 5zł i popisze się dyscypliną!&quot;
I co więcej? Będziesz grać tylko &quot;drugą holenderską&quot;? Co gdy przegrasz 11 zakład? ;)
A i jeszcze jedno... Jak już padnie bramka, ta pierwsza, to zapomnij o 1,25 na over 1,5. ;)
System... Misja dziejowa... Dalej życzę powodzenia, może tym razem...
Stawiamy przed meczem... nie po pierwszym golu
 
A 498

addam44

Użytkownik
CulePL&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;a wejdz sobie na Betexplorer na dowolnanajbardziej bramkostrzelna lige i zobacz kiedy(i czy w ogole)bylo tam 12xover.1.5 z rzedu ????
Chociaz....czasem cuda sie zdarzaja-wczoraj wszystkie 8 spotkania szwedzkiej 1 i 2 ligi skonczyly sie BTSami.Kurs przedmeczowy kazdego 1.70-1.90.Ako wyszlo by ponad 100.
W tym sezonie w holenderskiej l lidze 6na30 kolejki
a w ll lidze2na32kolejki -tyle razy zdarzalo sie ze wszystkie mecze(9)zaliczaly over.1.5.Ale na Holandii kursy sa ok.1.20 na ten over na Bf.A wiec ako wyjdzie ok.5 czyli....szalu nie ma ????
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Adamie ale on nie pisal że zamierza grać 12 typów na raz w jednej kolejce, tylko zapewne podobnie jak przy over0,5 va bank każdy typ aż do 12 rundy.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
CulePL&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;a wejdz sobie na Betexplorer na dowolnanajbardziej bramkostrzelna lige i zobacz kiedy(i czy w ogole)bylo tam 12xover.1.5 z rzedu ????
Chociaz....czasem cuda sie zdarzaja-wczoraj wszystkie 8 spotkania szwedzkiej 1 i 2 ligi skonczyly sie BTSami.Kurs przedmeczowy kazdego 1.70-1.90.Ako wyszlo by ponad 100.
W tym sezonie w holenderskiej l lidze 6na30 kolejki
a w ll lidze2na32kolejki -tyle razy zdarzalo sie ze wszystkie mecze(9)zaliczaly over.1.5.Ale na Holandii kursy sa ok.1.20 na ten over na Bf.A wiec ako wyjdzie ok.5 czyli....szalu nie ma ????
Nie ma tam statystyk na over 1.5 widzę tylko over 2.5
 
Do góry Bottom