>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System GOL

W 272

wesolutki

Użytkownik
Już mi nieco rozjaśniłeś ale z tym wzorem to będę potrzebował pomocy. Co do 3:3 to teoretycznie można wygrać sześciokrotnie ale i tylko 2 razy jeżeli bramki padną na przełomie 20minut tak? Odezwę się jutro/pojutrze na PW jak będziesz miał chwile to mi dokładnie wytłumaczysz stawkowanie i ten wzór. A z ciekawości dlaczego już tak nie grasz?
 
A 498

addam44

Użytkownik
luknij tez na betclick teraz masz mecz z argentynskiej z taka opcja ,przedzialy 10minutowe,kursy piekne i juz w pierwszej polowie 3 :0 wiec mialbys juz 30zl
prawde ze proste?hehe oczywiscie sa tez minusy
Hehe.Jak kazda strategia gdzie musi pasc gol.
To startujac od 10j na przedzial 80-90min ile musisz postawic?Gdyby ta kwote postawic na lay draw przed meczem to pewnie po golu spokojnie te 10j tez by zarobil ????
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Jak juz pisalem, jezeli gramy tak, ze kazdy trafiony gol powoduje zwiekszenie naszego balansu o 10% to taki balans wystarczy nam srednio na tylko jeden mecz.
To jest wersja dla wariatow i ludzi o mocnych nerwach hehe.Jednak majac takie 1000zl i po jednym golu mamy juz 1100 ,po 5 golach juz 1500 itd itd to po jednym dobrym weekendzie grajac mecz po meczu mozna naprawde niezle zarobic.
Wiadomo, 0:0 mozna trafic wszedzie chociazby ostatnio real-valencia,gralbym na gole na bank.

Gdyby jednak miec troszke wiekszy balans ???? i grac tak aby wystarczyl on nam np na 3 -4 mecze to juz byloby cos.Bo trzeba byc konkretnym pechowcem i nieudacznikiem zeby 3 albo 4 mecze pod rzad trafic 0:0
 
A 498

addam44

Użytkownik
3-4mecze???
Grajac progresje ;
Stawka poczatkowa-6.66j
Kurs-2.50
Zysk staly-10zl
To na 12progow(czyli 2mecze) potrzeba 4582j!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak mowi kalkulator progresji.
a juz na 6progu czyli gdy do 75min gola nie ma trzeba 204j!!!
Tak ze....DAJ CI BOZE ZDROWIE!czyt.KASE ????
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
chyba pora wymienic kalkulator ???? ,chyba nie do konca sie rozumiemy co do liczenia kolejnych progow ale szczerze mowiac nie chce mi sie, kto chce sie w to bawic sam sobie policzy
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
System dobry ale jak byś wiedział, że w danym meczu padnie bramka na 10000%.
Dlaczego?
Bo jak trafisz 0-0 przegrywasz całe 1000zł albo i więcej.
Ja kiedyś podobnie grałem na Break Gem w tenisie czyli na przełamanie. Kursy od 2.50 do nawet 7.00. Nie wiem czy wyszedłem na ✅ czy na ⛔ z tą metodą.
Pamiętam też jak grałem w siatkówce na Punkt 25 (lub 10,15 czy 20).
Były dwie opcje - albo zdobędzie ją jedna drużyna albo druga więc ja losowałem i stawiałem. W przypadku przegrania podwajałem stawkę i tak dalej (progresja). Kursy 1.80 oraz 1.90 lub podobnie

Dziś zaczynamy UNDERY
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
System dobry ale jak byś wiedział, że w danym meczu padnie bramka na 10000%.
Dlaczego?
Bo jak trafisz 0-0 przegrywasz całe 1000zł albo i więcej.
Ja kiedyś podobnie grałem na Break Gem w tenisie czyli na przełamanie. Kursy od 2.50 do nawet 7.00. Nie wiem czy wyszedłem na ✅ czy na ⛔ z tą metodą.
Pamiętam też jak grałem w siatkówce na Punkt 25 (lub 10,15 czy 20).
Były dwie opcje - albo zdobędzie ją jedna drużyna albo druga więc ja losowałem i stawiałem. W przypadku przegrania podwajałem stawkę i tak dalej (progresja). Kursy 1.80 oraz 1.90 lub podobnie


Dziś zaczynamy UNDERY
No ale ty tez lecisz all inem kazdy mecz?Poza tym ty trafiajac gola,zarabiasz mniej od tego kto zagralby tak ja tlumacze a wszyscy ryzykujemy caly bankroll.
Poza tym w tej metodzie mozna sie jeszcze wycofac w kazdym momencie i zaoszczedzic reszte kasy.
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Już mi nieco rozjaśniłeś ale z tym wzorem to będę potrzebował pomocy. Co do 3:3 to teoretycznie można wygrać sześciokrotnie ale i tylko 2 razy jeżeli bramki padną na przełomie 20minut tak? Odezwę się jutro/pojutrze na PW jak będziesz miał chwile to mi dokładnie wytłumaczysz stawkowanie i ten wzór. A z ciekawości dlaczego już tak nie grasz?
Co do goli,to ja to gralem na ladbroksie i tam jest tak ze nawet jak padnie gol w danym przedziale mozesz ponownie obstawic tez sam przedzial jesli zdazysz wiesz czasami jak masz gole w 2,5 i 10 minucie i zdazysz zagrac po odblokowaniu opcji to zarobisz 3x.

Nie gram, bo obecnie nie mam na to czasu ani odpowiedniego balansu a za grosze nie chce mi sie.
Pozdro.
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Tak na marginesie to ja nie mowie ze to jest jakis zloty super srodek na zarobek hehe.
Ma on tez swoje minusy ktore widac od razu lub wychodza w praniu ale mimo wszystko porownujac go ze sposobami z tego watku jest na pewno o wiele lepszy.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Chciałem dzisiaj dać na City under 5.5 ze względu na ich wyniki w tym sezonie na wyjazdach (0:1, 1:1, 0:1, 2:1 itp) a tu niespodzianka...
... wygrali aż 1-6!
 
A 498

addam44

Użytkownik
Chciałem dzisiaj dać na City under 5.5 ze względu na ich wyniki w tym sezonie na wyjazdach (0:1, 1:1, 0:1, 2:1 itp) a tu niespodzianka...
... wygrali aż 1-6!
Hehe&gt;
Poprzednio grales te teamy ktore w poprzedniej kolejce zaliczyly 0-0.To teraz graj te ktore zaliczyly ostatnio ov5.5.:jupi:
To propozycja-bo logiki w niej nie ma zadnej:p
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Hehe&gt;
Poprzednio grales te teamy ktore w poprzedniej kolejce zaliczyly 0-0.To teraz graj te ktore zaliczyly ostatnio ov5.5.:jupi:
To propozycja-bo logiki w niej nie ma zadnej:p
Będzie więc łatwiej. Trzeba zrobić nowe zasady systemu.
Under 6.5 ma więcej zalet od over 0.5 bo już od początku meczu mamy wygrany zakład - przynajmniej do którejś minuty
 
cock 756

cock

Użytkownik
Będzie więc łatwiej. Trzeba zrobić nowe zasady systemu.
Under 6.5 ma więcej zalet od over 0.5 bo już od początku meczu mamy wygrany zakład - przynajmniej do którejś minuty
A po którejś minucie plujemy sobie w brodę, że daliśmy się ubrać w 1,02 na początku meczu przy stanie 0:0, gdy po golu kurs rośnie do ok.1,12, po kolejnym do ok. 1,25...

Live, in play, gdy w meczu wszystko jest jasne.

Czy to takie trudne zaprzeczyć kolejnym bramkom gdy wiemy jak przebiega mecz? Łatwiej w ciemno stawiać na defensywny charakter spotkania? ;)

Nie żebym jakoś prorokował, ale za 2-3 strony znowu będziesz szukał reform dla zasad. &quot;Nie padną dwie bramki przez ost. 10 minut meczu, skoro mecz już jest pozamiatany&quot;. - To moja propozycja, chyba najlepsza dla tak zgubnych kursów!

Przy okazji, zastanów się skąd takie kwoty na otwarcie Twojego potencjalnego betu? Ktoś zamyka trading, czy może ktoś inny layuje zaledwie takim zobowiązaniem, jaki jest na daną chwilę Twoim celem? Kto ryzykuje więcej? Kto wygra w dłuższej perspektywie czasu?

No... Powodzenia! Tradycyjnie trzymam kciuki. ;)
 
agarak 27

agarak

Użytkownik
Dzisiejsze zakończone mecze w archiwum sportingbet
- 337 meczów
- 28 zakończonych wynikiem 0:0
- 7 zakończonych liczbą bramek powyżej 6,5
Doskonale na tym przykładzie widać, dlaczego buki dają na liczbę bramek powyżej 6,5 kurs 1,02.
Tak więc over 6,5 jest zdarzeniem czterokrotnie rzadziej występującym niż remis bezbramkowy (oczywiście jeśli brać pod uwagę dzisiejsze mecze). Kurs przed meczem jest za to tylko dwukrotnie-trzykrotnie niższy (na betfair).
Wniosek z tego płynie więc, że gra na under 6,5 jest bardziej opłacalna niż na over 0,5.
Jeszcze raz podkreślam, że wnioski na podstawie tylko dzisiejszych meczów.
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
O stary, dzięki za tą informację. Rzucam system, kończę z bukmacherką, proszę o usunięcie mojego konta z forum... Jak już chcesz coś pisać to zadaj sobie chociaż odrobinę trudu i przeczytaj wątek od początku.
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
System dobry ale jak byś wiedział, że w danym meczu padnie bramka na 10000%.
Dlaczego?
Bo jak trafisz 0-0 przegrywasz całe 1000zł albo i więcej.
Ja kiedyś podobnie grałem na Break Gem w tenisie czyli na przełamanie. Kursy od 2.50 do nawet 7.00. Nie wiem czy wyszedłem na ✅ czy na ⛔ z tą metodą.
Pamiętam też jak grałem w siatkówce na Punkt 25 (lub 10,15 czy 20).
Były dwie opcje - albo zdobędzie ją jedna drużyna albo druga więc ja losowałem i stawiałem. W przypadku przegrania podwajałem stawkę i tak dalej (progresja). Kursy 1.80 oraz 1.90 lub podobnie

Dziś zaczynamy UNDERY
Próbowałem grać na break ale zdarzają się spotkania bez przełamania... Natomiast jakiś czas grywam sobie &quot;Następny gem z równowagą&quot;, kursy od 2,50 do 4 i nie spotkałem się do tej pory ze spotkaniem, w którym tej równowagi nie było ????
 
Do góry Bottom