>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System GOL

A 498

addam44

Użytkownik
Owca26&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;wiem,ale chcialem tylko pokazac ze to nie takie latwe....

CulePL&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;troche wysilku.Trzeba sobie samemu przeleciec caly sezon.To zajmuje raptem 3min.... ????
Po za tym Ty widze ze za wszelka cena szukasz metody by&quot;sie nie narobic a zarobic&quot;.W bukmacherce takowej nie znajdziesz.
Jesli juz chcesz cos koniecznie grac vabank to pomysl nad underem 4.5 w niektorych ligach.
W naszej Extraklasie w ost.7kolejkach(56meczy)(wieksza ilosc sprawdz sobie sam)padlo tylko 5 rezultatow over4.5.
A wiec czestopliwosc zblizona do wystepowania 0-0 a kurs wyzszy bo zazwyczaj bo 1.10-1.15.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Owca26&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;wiem,ale chcialem tylko pokazac ze to nie takie latwe....

CulePL&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;troche wysilku.Trzeba sobie samemu przeleciec caly sezon.To zajmuje raptem 3min.... ????
Po za tym Ty widze ze za wszelka cena szukasz metody by&quot;sie nie narobic a zarobic&quot;.W bukmacherce takowej nie znajdziesz.
Jesli juz chcesz cos koniecznie grac vabank to pomysl nad underem 4.5 w niektorych ligach.
W naszej Extraklasie w ost.7kolejkach(56meczy)(wieksza ilosc sprawdz sobie sam)padlo tylko 5 rezultatow over4.5.
A wiec czestopliwosc zblizona do wystepowania 0-0 a kurs wyzszy bo zazwyczaj bo 1.10-1.15.
Over 1.5 jest chyba lepsze bo np. taki mecz Norwich City (1-6) czy wczoraj Getafe - Sevilla (5-1) nie zapowiadały się na 6 lub więcej goli a jednak te gole padły...
 
A 498

addam44

Użytkownik
Over 1.5 jest chyba lepsze bo np. taki mecz Norwich City (1-6) czy wczoraj Getafe - Sevilla (5-1) nie zapowiadały się na 6 lub więcej goli a jednak te gole padły...
Moze jest.Moze nie.Gdybanie nie zastapi spojrzenia w statystyki.
To zdarzenia odwrotne i trzeba by grac zupelnie inne ligi.Pewne jest za to to ze o mecze underowe latwiej.Po prostu lig o takiej charakterystyce jest wiecej.
Wg.mnie.
Ale....a nuz sie myle????
 
agarak 27

agarak

Użytkownik
Przy kursie 1,25 wystarczą 3 progi, by podwoić kapitał. Można byłoby więc, przy &quot;nowym&quot; systemie, proponowanym przez CulePl pomyśleć, aby na samym początku zagrać kilka razy kwotą &quot;wyjściową&quot; aż do podwojenia kapitału, potem rozpocząć właściwą grą znowu kapitałem wyjściowym - pozostały zachowując, by w razie wtopy nie być na zerze.

Dzisiejsze mecze w archiwum sportingbet wyglądają następująco:
- 7 z wynikiem O:0
- 16 z wynikiem 1:0 (ew. 0:1)
- wszystkich meczów 49.

Jak widać meczów zakończonych 1 bramką jest sporo. Łatwo się więc w nie &quot;wpasować&quot;.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Przy kursie 1,25 wystarczą 3 progi, by podwoić kapitał. Można byłoby więc, przy &quot;nowym&quot; systemie, proponowanym przez CulePl pomyśleć, aby na samym początku zagrać kilka razy kwotą &quot;wyjściową&quot; aż do podwojenia kapitału, potem rozpocząć właściwą grą znowu kapitałem wyjściowym - pozostały zachowując, by w razie wtopy nie być na zerze.
Dzisiejsze mecze w archiwum sportingbet wyglądają następująco:
- 7 z wynikiem O:0
- 16 z wynikiem 1:0 (ew. 0:1)
- wszystkich meczów 49.
Jak widać meczów zakończonych 1 bramką jest sporo. Łatwo się więc w nie &quot;wpasować&quot;.
Zobaczymy w weekend te statystyki ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
ciekawy system z golem sam testowałem niestety nie tak grubo
Jakoś bodajże przez 3dni głównie na live przy kwocie startowej 20zł zrobiłem 58 przy narazie 7 progach możesz przetestować ten system tylko Live i najlepiej tylko oglądając spotkanie teraz przy końcówkach lig overki będą wpadać prawie co spotkanie w każdej lidze więc czy system 0,5 czy 1,5 over powinien ci wpadać .
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Na dziś można powiedzieć, że odrobiłem strate i jestem na zero.
Zostawiam OVER 0.5 i od przyszłego tygodnia zaczynam UNDER 5.5, 6.5 oraz 7.5.
Zmodyfikuję cały system łącznie z ligami w których będe grał.
Zapraszam wkrótce! ????
 
agarak 27

agarak

Użytkownik
Czy będziesz grał over, czy under - ryzyka wpadki nie wyeliminujesz. Nad tym pomyśl - tak jak wszyscy prawie ci tu piszą w tym temacie. Bo inaczej będzie jak w powiedzonku mojej matematyczki &quot;żarło, żarło i zdechło&quot;.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Panowie, co do over 1.5
2 - 3 tygodnie temu grałem przez tydzień wirtualnie. Jak?
Początkowy budżet (wirtualny) wynosił 1000 zł, a stawka na mecz wynosiła zawsze 100 zł.
&quot;System&quot; polegał na graniu live w 10&#39; over 1.5 przy kursie nie mniejszym niż 1.3 (bet365). Nie bawiłem się w analizę meczów czy wybieranie lig overowych. Brałem wszystko co danej chwili dawał bet365, nawet jakieś chińskie ligi niższe czy mecze kobiet, czy mecze rezerw lig nordyckich xD.
Co do kursów, to stwierdzam na Pi razy oko, że 75% meczów w 10&#39; przy 0:0 miało ten kurs większy bądź równy 1.3. Trzy razy trafiałem nawet na 1.5 i 2 razy wszedł, raz nie.
Jakie były wyniki tego systemu. Ogólnie wyszedłem na plus w wysokości niespełna 200 zł.(po około tygodniu testów). Przy czym tak mniej - więcej w połowie testowania plus wynosił 600 zł. Jednak był moment, że byłem na minusie 150 zł, przy czym inne mecze były wtedy jeszcze grze i one szybko mnie z tego minusa wyciągnęły.
Pokazuje to jednak, że ten &quot;system&quot; to czysta loteria. Jednak czy wszystkie nasze zakłady nią nie są, nawet jeśli to niby pewniaki? Kiedyś jeszcze protestuję ten system i być może w niego wejdę. Jednak kapitał nie powinien być mniejszy niż 600 - 700 zł, gdyż od początku trzeba obracać kilka zdarzeń na raz, co daje nam możliwość odkucia się z ewentualnego lekkiego minusa już na początku gry. Przy budżecie 100 - 200 zł taka możliwość nam odpada.
Plusem tego systemu jest też to, że nei gramy vabank
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Hehe, ale beka, wynika z tej strony, że w Polsce słabiutko z bramkami...
Generalnie im bardziej overova liga tym mniejszy kurs i ostatecznie zapłacisz tylko prowizję dla buka. Sugeruję grać nieco wbrew trendom, ale wówczas wybrać ten odpowiedni mecz to bedzie sukces! Dziś w LE powinieneś ustrzelić over1,5. AKO z tych dwóch meczów to 1,46
 
Do góry Bottom