>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System na jak największy under w meczu

S 17

siergej

Użytkownik
Witam,
Chciałbym wraz z tym tematem przetestować system, który będzie się opierać o jak największym underu, jaki bukmacher oferuje w danym meczu. Nie będziemy nic analizowali, tylko na ślepo brali mecze z aktualnego dnia i dawali je do łączonego kuponu tak, aby dostać kurs +1.40.
Dodajmy jeszcze, że budżet będzie wynosił 500j, a jeśli trafimy 5 razy pod rząd wygraną to stawka się powiększy o 50% początkowej.
#1
Aston Villa - Manchester City Liczba bramek: poniżej 5.5 , kurs: 1.05 ⚽ Wynik: 0-1 ✅ Sevilla - Celta Vigo Liczba bramek: poniżej 5.5 , kurs: 1.04 ⚽ Wynik: 4-1 ✅
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała Liczba bramek poniżej 4.5 , kurs: 1.07
⚽
Wynik: 0-0 ✅
Kasimpasa - Trabzonspor Liczba bramek: poniżej 4.5 , kurs: 1.07 ⚽
Wynik:2-0 ✅
Vitoria Guimarães - Académica Liczba bramek poniżej 4.5 , kurs:1.05 ⚽ Wynik: 2-0 ✅
Olhanense - Sporting BragaLiczba bramek: poniżej 4.5 , kurs: 1.1 ⚽
Wynik:0-1 ✅
Suma kursów: 1.47
Stawka: 100j
Wygrana: 147.03j
Budżet: 547.03j (+47.03)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
sugeruję obnizyć handi o 0,5... zyskasz sporo kursu, a w razie np. 4 goli (w przypadku under4) masz zwrot na danym zdarzeniu...
 
S 17

siergej

Użytkownik
sugeruję obnizyć handi o 0,5... zyskasz sporo kursu, a w razie np. 4 goli (w przypadku under4) masz zwrot na danym zdarzeniu...
Szukam takiej właśnie opcji na Betsson, ale znaleźć nie mogę. Na dodatek jeszcze nie spotkałem się z underem pełnej liczby goli :grin:. Gdzie tego szukać?
 
M 64

miszczpawel

Użytkownik
Szukam takiej właśnie opcji na Betsson, ale znaleźć nie mogę. Na dodatek jeszcze nie spotkałem się z underem pełnej liczby goli :grin:. Gdzie tego szukać?
Chyba nie znajdziesz takiej opcji, nie spotkalem sie z czyms takim, z wiadomych wzgledow ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Bet365. handi azjatyckie alternatywna suma goli
A co do takiego grania to też tak kiedyś grałem i nie skończyło się to dobrze
mały kurs duża stawka żeby coś ugrać i nie daj boże za cały bank uda się raz ,drugi,trzeci ,myślisz jakie to proste i genialne tak łatwo wygrywać i chcesz więcej więcej.....
kiedyś nie trafiłem trzech kuponów pod rząd z czego na jednym trzech meczy z pięciu !!!!!
jeżeli już bardzo chcesz to chociaż z minimalną analizą(chociaż i tu nie ma gwarancji żadnych ,przykład ostatnio z undurowej ligi argentyńskiej 3:5) ......oczywiście życzę powodzenia :)
 
S 17

siergej

Użytkownik
#2
Borussia Dortmund - Shakhtar Donetsk Liczba bramek: poniżej 5.5, kurs: 1.08 ⚽ Wynik: 3- 0 ✅ Manchester United - Real Madrid Liczba bramek: poniżej 5.5, kurs: 1.08 ⚽ Wynik: 1-2 ✅
Juventus - Celtic Liczba bramek: poniżej 5.5, kurs: 1.05 ⚽ Paris SG - Valencia Liczba bramek: poniżej 5.5, kurs: 1.03 ⚽ Hearts - St Johnstone Liczba bramek: poniżej 4.5, kurs: 1.06 ⚽ Wynik: 2 -0 ✅

Suma kursów: 1.34
Stawka: 100j
Tylko tyle mi się udało wyskrobać na dzisiaj. Jednak i tak do jutra późnego wieczora będzie trzeba czekać na ostateczne wyniki moich typów.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Borussia - Szachtar u4 1,27
MU - Real u4 1,26
Cardiff - Derbu u4 1,18
Leicester - Leeds u4 1,17
Peterborough - Charlton u4 1,17
Watford - Sheffiled u4 1,18
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Borussia - Szachtar u4 1,27 ✅
MU - Real u4 1,26 ✅
Cardiff - Derbu u4 1,18 ✅
Leicester - Leeds u4 1,17 ✅
Peterborough - Charlton u4 1,17 zwrot
Watford - Sheffiled u4 1,18 ✅
Dwa AKO z mniejszej próby o wyższym kursie od założyciela tematu ???? Moze warto iść w tym kierunku...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 17

siergej

Użytkownik
#3
JJK - FC Inter Liczba bramek poniżej 4, kurs: 1.16 ⚽
IFK Mariehamn - HJK Helsinki Liczba bramek poniżej 5, kurs: 1.17 ⚽

Suma kursów: 1.35
Stawka: 100j
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Sposób gry jaki zaprezentował incubus7 jest zdecydowanie lepszy. Zwrot to nie strata, a kurs na u4 fajny.
Edyta.
Po przeglądnięciu tak na &quot;odpiernicz się&quot; soboty i niedzieli to padało około 30-40 wyników 5 bramek i więcej na 310+ spotkań w sobotę i podobnie tyle w niedzielę ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
PSG - Valencia u4 1,17
Aalborg - Odense u4,5 1,16
Bristol - Exeter u4 1,15
voic3d, czyli jeśli tych meczów było 320 i 40 miało over4,5 to oznacza, że co 8 typ jest wtopą... aby zbudować potrójne AKO z u4 powyżej 1,50 to jednak długofalowo chyba się na tym można przejechać... tym bardziej, że wybiera się te mecze, które sa względnie overowe i tam prawdopodobienstwo przebicia linii rosnie...
 
H 1

heineken1986

Użytkownik
Incubus7 ja uważam że taki system grania jest ok. Jeżeli mądrze dobierzemy mecze, chociaż czasami lepiej grać jak pisałeś na chybił trafił, to można się dorobić naprawdę niezłej sumki. Kwestia jest oczywiście w odrobinie szczęścia. Ja sam od weekendu mam zamiar grać takie wynalazki typu poniżej wysokich wyników, czy odwrotnie powyżej 1 czy 1,5 gola. Chcę stworzyć minimum z 3 systemy takiego grania. Ale to dopiero w pieluchach opracowanie mojego systemu.
 
Do góry Bottom