>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System na jak największy under w meczu

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
357j✅
nie mogę się na stałe wydostać na poziom wyższy od 400j✅, przy odrobinie szczescia, moze po dniu dziejszym uda się osiągnąć pułap 500j
Southampton - Liverpool u4,5 1,17
MU - Reading u5 1,22
Lech - Bełchatów o1 1,11
AKO: 1,57
Salzburg - Ried u4,5 1,14
Charlton - Millwall o1 1,11
Real - Mallorca u5,5 1,23
AKO: 1,56
Beerchot - Cercle u4,5 1,14
Club Brugge - Lierse u4,5 1,22
Mons - Genk u4,5 1,17
AKO: 1,63
Liege - Lokeren u4,5 1,17
Corintians - Uniao u4,5 1,17
Calera - Universidad u4,5 1,17
AKO: 1,60
Hauchipato - Catolica u4,5 1,17
PSV - Waalwijk u5,5 1,14
Maccabi TA - Hasharon u4,5 1,20
AKO: 1,60
Ljubljana - Cejle u4,5 1,16
Gorica - Koper u4,5 1,12
Korona - Ruch u3,5 1,22
AKO: 1,58
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Bardzo ciekawy sposób gry, kiedy będę miał jakiś przypływ gotówki sam tak spróbuję zagrać. Życzę szczęścia i czekam na kolejne typy, powodzenia ????
 
T 0

tenznany

Użytkownik
Ze względu na fakt iż od nowego sezonu zamierzam grać tym systemem za realne stawki, zwracam się do wszystkich uzytkowników znających tematykę wysokich underów o stworzenie tzn. kompendium wiedzy na ten temat, w którym zawierał by się najważniejsze informację, takie jak; w jakim bukmacherze najlepiej grać, który bukmacher wystawia najlepsze kursy na tego typu zdarzenia(czy na betfair można robić AKO z underów 4,5/5,5), jaki system stawkowania dobrać oraz, co najważniejsze, czym kierować się przy doborze spotkań...mam nadzieję że wypowie się jak najwieksza ilosc osób, Pozdrawiam
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
Ze względu na fakt iż od nowego sezonu zamierzam grać tym systemem za realne stawki, zwracam się do wszystkich uzytkowników znających tematykę wysokich underów o stworzenie tzn. kompendium wiedzy na ten temat
no więc
sposób grania stary jak świat
kiedyś próbowałem grać na under 3.5 na Betfairze
grałem w ten sposób że wyszukiwałem mecze baaaarrrdzo underowe
stawiałem tuż przed meczem np. 100 euro na kurs np. 1.10 -1.20
i czekałem max 15 minut, robiłem cashout zarabiając ok. 5 euro wychodziłem z meczu
taki sposób jest dobry tylko na under 3.5
undery wyższe nie maja takiej dynamiki i kurs wolno spada
ogólnie to dobry sposób grania ale dla ludzi o mocnych nerwach
bo jak wpadnie gol w pierwszych minutach to niestety albo wychodzimy ze sporą stratą ale czekamy do końca meczu i się modlimy
w/g efektywniejszym aczkolwiek bardziej ryzykownym sposobem jest garnie pod spadek kursu na dokładny wynik 0:0 w ligach overowych na Betfairze z zabezpieczeniem np. jakiś 10-15 minutowy rynek gola
 
G 0

graczx87

Użytkownik
Ciekawy sposób jest też wziąć z trzy wysoko underowe mecze które dadzą nam łączne ako 1.30. Postawic to za 100zł i patrzyć na live co co się dzieje a nóż w dwóch meczach do 80min nie padną gole i można postawić na gola w którymś z nich i takim o to sposobem nie dośc że zyskamy kase z wysokiego underu to jeszcze zarobimy na bramce, przynajmniej jednej. Tyle że w trzecim spotkaniu też musi wyjść underowo. Jak to wychodzi w praktyce. Przy wejsciu tych 2 underów mamy 130 zł gdy postawimy jakąś bramkę na żywo, powiedzmy za 10zł kurs wtedy ponad 2 za zwyczaj. Gdy jest odp under nie koniecznie 0:0( to był tylko przykład) to nawet gdy nie padnie bramka to i tak jesteśmy te 20 zeta do przodu a możemy być w przód więcej.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Trochę tych meczy trzeba zagrać aby jakieś względne AKO naciułać.
Łatwo się przejechać. Na kilkanaście meczy na bank trafi się jakiś babol.
Bardziej bym rozważał grać na odwrót - single.
 
Do góry Bottom