>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System na jak największy under w meczu

S 17

siergej

Użytkownik
#10
Rubin - Levante Liczba bramek: poniżej 3.5, kurs: 1.23 ⚽ Chelsea - Steaua Bucharest Liczba bramek: poniżej 4.5, kurs: 1.10 ⚽ Bordeaux - Benfica Liczba bramek: poniżej 4.5, kurs: 1.07 ⚽ Fenerbahce - Viktoria Plzeň Liczba bramek: poniżej 4.5, kurs: 1.09
⚽
Suma kursów: 1.58
Stawka: 100j
 
U 0

Usunięty użytkownik 86554

Gość
incubus, nie myślałeś o tym, żeby założyć własny temat z tym systemem? chętnie tam sprawdziłbym jak Ci idzie i pobierał typy ;)
 
S 17

siergej

Użytkownik
#10
Rubin - Levante Liczba bramek: poniżej 3.5, kurs: 1.23 ⚽ Wynik: 2-0 Chelsea - Steaua Bucharest Liczba bramek: poniżej 4.5, kurs: 1.10 ⚽ Wynik: 3-1 Bordeaux - Benfica Liczba bramek: poniżej 4.5, kurs: 1.07 ⚽ Wynik: 2-3 Fenerbahce - Viktoria Plzeň Liczba bramek: poniżej 4.5, kurs: 1.09
⚽ Wynik:1-1
Suma kursów: 1.58
Stawka: 100j
Przegrana: 100j
Budżet: 663.03j
Statystyka po 10 kuponach:
Kupony podane: 10
Kupony wygrane: 8
Kupony przegrane: 2
Początkowy budżet: 500j
Budżet po 10 kuponach: ~663 j
Czysty zysk : 1 63j
________________
Liczba meczy poda na ogó łem : 40
Liczba meczy wygranych : 36
Liczba meczy przegranych: 3
Zwro ty: 1
M ałe podsumowanie. Jak widzicie wystarczyły dwie porażki, żeby bardzo obciąć mój obfity budżet na półmetku , który wy nosił bodajże ~ 850 zł.
Trzeba napisać t u, że moim celem nie był budżet końcowy typu 663j, tylko chciałem wyjść z przyn ajmniej +800j.
Nie udało się to, ale mam na celu zmniejszenie underów do 3.5 go la i ewentualnie dodanie małych overów, tym samym zwiększenie ryzyka, ale dobierane zespoły będą wnikliwie analizowane. Miłe są uwagi i komentarze ???? .
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Zenit - Basel u4,5 1,14 ✅
Fenerbahce - Pilzno u4,5 1,10 ✅
Newcastle - Anzi o1 1,13 zwrot
AKO: 1,41
457j✅ (czysty zysk) po 20 kuponach granych płasko 100j
Siergej, im wiecej analizy tym gorzej:
1. traci się czas
2. typ nietrafiony powoduje frustrację
3. trzeba się pogodzić, że czasami nawet w meczu Lechia - Korona jest zajebisty over
Spójrz wczoraj zagrałeś under na Bordoex-Benfica, sam widzisz, że nie mieli dobrej linii kursowej względem innych meczów... dlatego mnie np. taki mecz nie skusił.
Wczoraj się Newcastle nie stresowałem (gol w ostatniej sekundzie!), bo zagrałem też inne dyscypliny, a przerzuciłem się w piłce nożnej na Inter - Tottenham.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
457j✅ (czysty zysk) po 20 kuponach granych płasko 100j

Siergej, im wiecej analizy tym gorzej:
1. traci się czas
2. typ nietrafiony powoduje frustrację
3. trzeba się pogodzić, że czasami nawet w meczu Lechia - Korona jest zajebisty over

Spójrz wczoraj zagrałeś under na Bordoex-Benfica, sam widzisz, że nie mieli dobrej linii kursowej względem innych meczów... dlatego mnie np. taki mecz nie skusił.

Wczoraj się Newcastle nie stresowałem (gol w ostatniej sekundzie!), bo zagrałem też inne dyscypliny, a przerzuciłem się w piłce nożnej na Inter - Tottenham.

zgadzam się z tym że czym mniej analizy tym lepiej ,naprawdę szkoda czasu niech to robią ludzie którym za to płacą
Ja jestem teraz w fazie testów sposobu granego całkiem automatycznie z szansą 40% trafienia kursu w przedziale 2,40-2.80,na razie wygląda to całkiem dobrze nie czekałem dłużej niż trzy kupony na wygraną co przy tym kursie i lekkiej progresji daje fajne efekty
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
aha,a grania na over 0,5 w 2 HT zaprzestalem po kilku spektakularnych wtopach meczy po dogłębnych analizach statystyk
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Wanderers - Antofagasta u4,5 1,17
Sigma - Ostrava u4 1,13
Kopenhaga - Horsens u4,5 1,17
AKO: 1,55
Miałem 8 pomysłów na dziś, ale pozostałe 5 miały mniejszy kurs od tych powyzej, więc odrzuciłem je na tej prostej zasadzie... Kursy dziś mnie nie rozpieściły...
Grajcie na Karpaty (nawet z podpórką) - jadą do outsidera ligi, a kurs przyjemny... no chyba, że ktoś wie, że to wałek!
a Karpaty to niby kto?lider?
źle troszkę napisałeś powinno być outsider jedzie do oudsidera więc trudno żeby kurs był inny
wcale nie trzeba wałka żeby 16 drużyna wygrała z 13-stą
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
a Karpaty to niby kto?lider?
źle troszkę napisałeś powinno być outsider jedzie do oudsidera więc trudno żeby kurs był inny
wcale nie trzeba wałka żeby 16 drużyna wygrała z 13-stą
spójrz na poziom punktów! tak samo masakrowano rok temu jakąs ekipę w bułgarii... przegrywała często nisko z liderami, a dostawała bęcki od innych oustiderów...
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
spójrz na poziom punktów! tak samo masakrowano rok temu jakąs ekipę w bułgarii... przegrywała często nisko z liderami, a dostawała bęcki od innych oustiderów...
pewnie masz rację jednak wszystkiego nie wiemy ,jak dla mnie to pułapka bo ten kurs nie wziął się z spojrzenia na tabele i różnicy punktowej ,poza tym napisałeś grajcie,a sam nie grasz ?
a że jestem przekorny zagram w drugą stronę za drobne
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
pewnie masz rację jednak wszystkiego nie wiemy ,jak dla mnie to pułapka bo ten kurs nie wziął się z spojrzenia na tabele i różnicy punktowej ,poza tym napisałeś grajcie,a sam nie grasz ?
a że jestem przekorny zagram w drugą stronę za drobne
Czemu? Zagrałem
 
S 17

siergej

Użytkownik
#11
Bursaspor - Trabzonspor Liczba bramek: poniżej 3.5 ⚽ Legia Warszawa - Górnik Zabrze Liczba bramek: poniżej 3.5 ⚽
Suma kursów: 1.48
Stawka: 100j
 
S 17

siergej

Użytkownik
#11
Bursaspor - Trabzonspor Liczba bramek: poniżej 3.5 ⚽ Wynik: 3-2 ⛔ Legia Warszawa - Górnik Zabrze Liczba bramek: poniżej 3.5 ⚽ W ynik: 3-0 ✅
Suma kursów: 1.48
Stawka: 100j
Przegrana: 100j
Brałem na przypał i patrzcie jak wyszło ???? . Później wrzucę miejmy nadzieje lepszy kuponik.
 
A 22

admek69

Użytkownik
sorry za zaśmiecanie ale skoro kolega się chwali tasiemkami z 9 zdarzeń i kursu 4,5 to co powiecie na to:
http://www.iv.pl/images/18028322153426799511.jpg
lub
http://www.iv.pl/images/20541910332514866851.jpg

dubelki kurs 10 -testy trwają
Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale ja umieściłem kupony związane z powyższym systemem gry under, oraz dodałem od siebie overy tak jak to robił incubus7.
Twoje linki nie wnoszą nic do tematu, gdyż są to całkowicie inne typy. Jednak to nie znaczy że twoj system jest zły, obserwuje twój temat. Jednak musiałem napisać jakieś sprostowanie, ze nie wkleiłem moich jakiś najlepszych kuponów zeby się pochwalić ????

Pozdro
 
Do góry Bottom