>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

system na ruletke

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jest system na ruletkę! Dysponuję takim, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, a gram już drugi miesiąc = ponad 20 tys. spinów na LIVE :grin:
100% nie ma i nigdy nie bylo jak ktoś chce oszukać matematykę i samego siebie to powodzenia. Nikt nigdy nie wymyślił i niewymyśli takiego systemu ponieważ liczby w ruletce nie są generowane LOSOWO, ta jedna cecha eliminuje wszystkie mozliwe systemy m. in progresje. Systemów instnieje tyle ile graczy i każdy z nich zarabia. Ogólnie nie mozna zarabiać na grze w ruletce natomiast mozna zarobić na samej RULETCE( nie będąc włascicielem kasyna ani wlascicielem ruletki) pewne duże pieniądze.
 
S 0

sparrco

Użytkownik
to podziel się z nami swoją wiedzą ????
Przykro mi, gruntownie przetestowany system, który ciągle wygrywa i ze sporym zapasem pokonuje serie po 16 (najdłuższa jaka dotąd mnie spotkała) z rzędu jest wart górę kasy :cool:

100% nie ma i nigdy nie bylo jak ktoś chce oszukać matematykę i samego siebie to powodzenia. Nikt nigdy nie wymyślił i niewymyśli takiego systemu ponieważ liczby w ruletce nie są generowane LOSOWO, ta jedna cecha eliminuje wszystkie mozliwe systemy m. in progresje. Systemów instnieje tyle ile graczy i każdy z nich zarabia. Ogólnie nie mozna zarabiać na grze w ruletce natomiast mozna zarobić na samej RULETCE( nie będąc włascicielem kasyna ani wlascicielem ruletki) pewne duże pieniądze.
- system już istnieje
- reszta postu nie bardzo jest dla mnie zrozumiała, więc nie wnikam
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
ja nigdy nie ufalem systemom na ruletke poniewaz uwazam ze nie isnieja i sie nie da obejsc kasyna ????
Tu nie ma sie nad czym zastanawiac. To jest udowodnione matematycznie ze nie ma nie bylo i nigdy nie bedzie systemu dajacego 100% wygraną.
Przykro mi, gruntownie przetestowany system, który ciągle wygrywa i ze sporym zapasem pokonuje serie po 16 (najdłuższa jaka dotąd mnie spotkała) z rzędu jest wart górę kasy :cool:

- system już istnieje
- reszta postu nie bardzo jest dla mnie zrozumiała, więc nie wnikam
20 tys. spinów na LIVE :grin:przykro mi, gruntownie przetestowany system, który ciągle wygrywa i ze sporym zapasem pokonuje serie po 16 (najdłuższa jaka dotąd mnie spotkała) z rzędu jest wart górę kasy :cool:

- system już istnieje
- reszta postu nie bardzo jest dla mnie zrozumiała, więc nie wnikam
20 tys. spinów na LIVE :grin:[/QUOTE
hmm... ???? w ruletce live srednio na jednego spina przypada około +/- 1 min ( obstawienie zakładów oraz losowanie liczby ). Czyli zrobienie 20 tys spinów na ruletce live zajeło by Ci ok 14 dni ciągłego grania bez przerwy. Wychodzi na to jeżeli grasz od 2 dwóch miesiecy (załóżmy całe 60 dni) to musiałeś grać po ok 6 godzin dziennie bez przerwy żeby wykonać 20 tyś spinów. ???? Jak dla mnie nie realne. ???? Możesz próbować oszukać matematyke, zdarzali sie tacy którym się to z pozoru udało posprzedawali systemy które dawały 100% wygranej ludzie dali sie nabrac a potem znikneli. Taki system można wymyslec na poczekaniu wystarczy pozmieniac kilka faktow i grajacy bd mial wrazenie ze ciagle wygrywa i nie da sie przegrac.
 
forin 450

forin

Użytkownik
wiem, ze nie ma systemu na ruletke, ale sa programy ktore daja wygrywac, kiedys czlowiek kazal mi podac 10 numerow jakie wypadlo podalem mu i pozniej mowil mi ktory z 3 przedzialow wypadnie podal mi chyba z 10 albo 15 razy i za kazdym razem trafil na ruletce playtech, chcial za ten &quot;system&quot; 500 dolarow nie mialem wtedy takich pieniedzy i nie kupilem tego. kazal wlaczyc tryb play for fun wiec nic nie zarobilem na tym, ale pokazywal mi przez kamere live gre w trybie play for real i tez za kazdym razem pisal mi jaki przedzial wypadnie, mozecie nie wierzyc ale tak bylo, chcial sprzedac to bo mowil ze wygral 50 tysiecy dolarow i go zbanowali w sieci playtech
 
S 0

sparrco

Użytkownik
Tu nie ma sie nad czym zastanawiac. To jest udowodnione matematycznie ze nie ma nie bylo i nigdy nie bedzie systemu dajacego 100% wygraną.

20 tys. spinów na LIVE :grin:
Na szczęście nie widziałem tych &quot;dowodów&quot; i pewnie dlatego nie zrezygnowałem z kombinowania na wstępie ;)

hmm... ???? w ruletce live srednio na jednego spina przypada około +/- 1 min ( obstawienie zakładów oraz losowanie liczby ). Czyli zrobienie 20 tys spinów na ruletce live zajeło by Ci ok 14 dni ciągłego grania bez przerwy. Wychodzi na to jeżeli grasz od 2 dwóch miesiecy (załóżmy całe 60 dni) to musiałeś grać po ok 6 godzin dziennie bez przerwy żeby wykonać 20 tyś spinów. ???? Jak dla mnie nie realne. ???? Możesz próbować oszukać matematyke, zdarzali sie tacy którym się to z pozoru udało posprzedawali systemy które dawały 100% wygranej ludzie dali sie nabrac a potem znikneli. Taki system można wymyslec na poczekaniu wystarczy pozmieniac kilka faktow i grajacy bd mial wrazenie ze ciagle wygrywa i nie da sie przegrac.
Na godzinę średnio przypada 55 spinów,
dzisiaj jest 58 dzień mojego grania,
gram w każdej wolnej chwili,
jak mam cały dzień wolny to gram nawet 12-14 godzin.
Co czwarty spin wygrywa +1j
co przy 1j = 10 PLN daje wygraną ok. 1400 PLN w 10 h.
Przy 1j = 50 PLN daje ok. 7 tys. w 10 h :grin:
Robotę już rzuciłem, więc mam dużo czasu na granie :grin:

Natomiast nie rozumiem Twoich określeń &quot;z pozoru się udało&quot; bądź &quot;grający będzie miał wrażenie że ciągle wygrywa&quot;.
Albo wygrywasz, albo dopłacasz. Albo kasa spływa na Twoje konto, albo na konto kasyna. Tu nie ma miejsca na pozory czy jakieś wrażenia, IMHO :grin:

no i ja nic nie sprzedaję...
jedynie zachęcam do kombinowania ;)
 
S 0

sparrco

Użytkownik
edit:
SKASOWANO

==========


P.S. nie rozumiem dlaczego niektóre moje posty są kasowane, i to bez wyjaśnienia ... ?

Na pewno kazdemu bedziemy wyjasniac dlaczego post jest usuniety ????


Zostal skasowany post gdzie byly podane strony oszustow a Ty go cytowales
 
0 0

01franek

Użytkownik
Przecież nikt nie powiedział a raczej nie napisał że za darmoszkę. Za wykonaną pracę zawsze należy się godziwa zapłata. Ale powiedzmy gdyby go móc zdobyć nie za darmoszę, to zawsze kilku Polaków byłoby bogatszych ???? . Pozdrawiam
 
J 21

jacksparrow

Użytkownik
Jest system na ruletkę! Dysponuję takim, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, a gram już drugi miesiąc = ponad 20 tys. spinów na LIVE :grin:
jeszcze nigdy mnie nie zawiódł a gram już drugi miesiąc... STARY WYPŁACAJ SZYBKO!!! bo to kwestia następnych godzin albo minut kiedy zje Cię seria, której Twój system nie przewidział. Masz w tej chwili jedyną jaką można mieć przewagę nad kasynem - możesz wyjść ???? innej przewagi nie ma! zrozum i wypłąć teraz, póki jeszcze masz co wypłacać. To jest JEDYNY system na ruletkę jaki istniej. Smutne ale prawdziwee. Poczytaj posty o każdym systemie. Każdy działa... do momentu, w którym przychodzi ta niewłaściwa seria...
 
R 13

reward

Użytkownik
Przecież nie oddam Wam za darmoszke &quot;systemu&quot;, którym można wykulać kilka tysi w jeden dzień. Tym bardziej, że opracowanie go zajęło mi setki godzin ciężkiej pracy ostatniej zimy, no way :razz:
Co mogę zdradzić... gram jedynie na zakłady proste, obstawiam we wszystkich spinach po kolei i wymyśliłem sposób na omijanie czarnych serii, bo to największa zmora ruletki. Dotąd, w ciągu ponad 20 tys. spinów na LIVE zdarzyła mi sie jedna seria 16x - &quot;system&quot; pokonał ją bez większego stresu. Myślę, że spokojnie pokona serie do 20x.
Mogę też powiedzieć coś o tym, w jaki sposób system powstał. Otóż wziąłem kilka tysięcy spinów z ruletki LIVE i przetestowałem na tym kilkanaście co bardziej znanych systemów typu Labouchere, d&#39;Alembert itp. (oprócz bardzo agresywnej progresji typu Martingale, bo te nie nadają się do niczego). Porównywałem, sprawdzałem jakie dają wyniki, jak zachowują się w określonych sytuacjach, zwłaszcza tych stresowych i wyciągnąłem wnioski :cool:
Mój system po części opiera się na rozwiązaniach z innych systemów plus kilka własnych pomysłów wysnutych na podstawie obserwacji. Tyle :razz:
Wytrwałym polecam zrobić tego typu testy, pracy dużo, ale warto.
O szczegóły proszę nie pytać, nic więcej nie powiem.
System nie jest na sprzedaż.
P.S. nie rozumiem dlaczego niektóre moje posty są kasowane, i to bez wyjaśnienia ... ?

Na pewno kazdemu bedziemy wyjasniac dlaczego post jest usuniety ????

Zostal skasowany post gdzie byly podane strony oszustow a Ty go cytowales
Dlaczego w ogóle zabierasz głos na forum, jeśli mówisz że systemem się nie podzielisz i nie jest na sprzedaż ? &quot;Coś wiem... ale nie powiem&quot;... nie mów, zachowaj to dla siebie i OK... a nie zaczynasz wątek i później jakaś &quot;agenturalna aura&quot; tajemniczości... nie zachowuj się jak jakiś prorok, tylko albo jesteś konkretny i mówisz A i później B... albo lepiej zamilcz i nie rób forumowiczom jakiś złudnych nadziei... to jest moja opinia... wybacz, ale denerwują mnie tacy ludzi i ich nie rozumiem... coś mówią jakby chcieli i mogli, a w rzeczywistości to mogą... już nie będę kończył !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
forin 450

forin

Użytkownik
Dlaczego w ogóle zabierasz głos na forum, jeśli mówisz że systemem się nie podzielisz i nie jest na sprzedaż ? &quot;Coś wiem... ale nie powiem&quot;... nie mów, zachowaj to dla siebie i OK... a nie zaczynasz wątek i później jakaś &quot;agenturalna aura&quot; tajemniczości... nie zachowuj się jak jakiś prorok, tylko albo jesteś konkretny i mówisz A i później B... albo lepiej zamilcz i nie rób forumowiczom jakiś złudnych nadziei... to jest moja opinia... wybacz, ale denerwują mnie tacy ludzi i ich nie rozumiem... coś mówią jakby chcieli i mogli, a w rzeczywistości to mogą... już nie będę kończył !!!
wyjąłeś mi to z ust.
 
S 0

sparrco

Użytkownik
Dlaczego w ogóle zabierasz głos na forum, jeśli mówisz że systemem się nie podzielisz i nie jest na sprzedaż ? &quot;Coś wiem... ale nie powiem&quot;... nie mów, zachowaj to dla siebie i OK... a nie zaczynasz wątek i później jakaś &quot;agenturalna aura&quot; tajemniczości... nie zachowuj się jak jakiś prorok, tylko albo jesteś konkretny i mówisz A i później B... albo lepiej zamilcz i nie rób forumowiczom jakiś złudnych nadziei... to jest moja opinia... wybacz, ale denerwują mnie tacy ludzi i ich nie rozumiem... coś mówią jakby chcieli i mogli, a w rzeczywistości to mogą... już nie będę kończył !!!
wyjąłeś mi to z ust.
Cóż, ktoś wyżej chciał być wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki, więc napisałem tyle ile mogę, w odpowiedzi do tych osób, nie do was.

Jeśli sądzisz jeden z drugim, że siedząc wygodnie z dupskiem w fotelu dostaniesz sprawdzony system, który wygrywa grubą kasę, to jedyny mój komentarz brzmi: kij wam w oko leniwe matoły :?

Żegnam.

a moderatora proszę o skasowanie mojego posta z cytatu tutaj:
http://forum.bukmacherskie.com/f251/system-na-ruletke-59732.html#post2240037
 
R 13

reward

Użytkownik
Taki poziom reprezentujesz...
Cóż, ktoś wyżej chciał być wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki, więc napisałem tyle ile mogę, w odpowiedzi do tych osób, nie do was.
Jeśli sądzisz jeden z drugim, że siedząc wygodnie z dupskiem w fotelu dostaniesz sprawdzony system, który wygrywa grubą kasę, to jedyny mój komentarz brzmi: kij wam w oko leniwe matoły :?
Żegnam.
a moderatora proszę o skasowanie mojego posta z cytatu tutaj:
http://forum.bukmacherskie.com/f251/system-na-ruletke-59732.html#post2240037
Nie zamierzam wchodzić z tobą w nudną retorykę i zbędny dialog... widocznie reprezentujesz taki poziom jak napisałeś &quot;kij wam w oko leniwe matoły&quot; ... czyli poziom charakterystyczny do zawodowych prostaków, ponieważ normalny człowiek nie obraża innego forumowicza tylko wypowiada się merytorycznie... cenię sobie ludzi na poziomie, więc lepiej już nie wypowiadaj się na forum... tylko psujesz atmosferę i pokazujesz ile jesteś wart...
Przepraszam wszystkich forumowiczów za użytkownika &quot;SPARRCO&quot;... jednym zdaniem to WSTYD mi za niego i jego poziom wypowiedzi...
Proszę moderatora i administratora o usuwanie takich haniebnych wypowiedzi SPARRCO.
 
Do góry Bottom