>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

system tenisa ( wygrana po przełamaniu )

S 440

straszaksam

Użytkownik
nie wiem jak jest z ilością spotkań, bo nie wiem jakie grasz mecze, ale zdajesz sobie sprawę, że tracisz bardzo dużo pieniędzy na marży buka, niż gdybyś grał w dokładnie ten sam sposób na giełdzie Betfair chociażby?
 
C 22

caciavita

Użytkownik
nie wiem jak jest z ilością spotkań, bo nie wiem jakie grasz mecze, ale zdajesz sobie sprawę, że tracisz bardzo dużo pieniędzy na marży buka, niż gdybyś grał w dokładnie ten sam sposób na giełdzie Betfair chociażby?
prowizja a w późniejszym czasie PC,i już nie jest tak różowo
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
o tym Premium Charges to dużo osób pisze, ale niewielki odsetek chyba w ogóle doświadczył PC na poziomie 20%, a o tej wyższej nie wspominając ;)
jestem w stanie spokojnie założyć, że autor nie ma się co martwić dodatkową prowizją, a już na pewno nie przez pierwsze miesiące gry. Problem to raczej, że turnieje rangi ITF rzadko kiedy są na betfair, a jak już są, to żadne tam pieniądze :razz:
 
S 28

shalir

Użytkownik
gratki, ładnie to wygląda, oby tak dalej :grin:

Sam spróbowałem tego systemu i stwierdzam, że da się. Niestety czasami przez ciepłą głowę idzie wyrwać straty, jednak przy twardo postawionych zasadach można trochę ugrać. Osobiście stawiam czasami duble z łącznym kursem ~1,2 (więc niższe kursy). Czasami też dokładam mecze, gdy widzę przewagę danego tenisisty (szybko wygrane gemy, wysoki % serwisu względem słabego), lecz po wcześniejszym przełamaniu. Trochę więcej mieszam, więc może dlatego czasami idzie się zagalopować i stracić. ;)

Przez ten cały czas, który grasz, zauważyłeś jakieś zależności warte uwagi (oprócz już podanych w poście)?
 
G 52

grekuu

Użytkownik
chłodna głowa to jest oczywistość bez tego ani rusz tutaj sytuacja prowadzi gość 5-2 i sobie przestaje radzić ? co myślisz znowu się sprzedał a zamknę w końcu ostatni serwis nie należy do niego a od dobrych kilku minut nic nie zrobił

co do procentów
85 % wygranych
10 % to są porażki skorumpowane
a 5 o dziwo porażki czysto sportowe ;)
 
G 52

grekuu

Użytkownik
moje własne procenty według własnych odczuć jak się ma takie serie wygranych to i wygrane procenty rosną


a jak ktoś nadrabia z 5-2 przegrywa 2 seta , o dziwo wygrywa 3 do 0 czy tam jednego ...to wiadomo o co chodzi . nie podoba ci się nie zawracaj sobie tym głowy ;)
 
S 28

shalir

Użytkownik
Grałem ten mecz lub identyczny, no po prostu beka co się dzieje. :razz:

Chyba, już ktoś to proponował, nie myślałeś o grze all in jako podstawkę traktując jednostkę (w Twoim przypadku 1000)? Grasz 3 razy all in, odkładasz całość, stawiasz czystą jednostkę i tak w kółko. Jeśli wtopisz, to przegrywasz jednostkę oraz czas. Myślę, że przy dobrej skuteczności warto to przemyśleć. ;)

Grasz mecze w których wcześniej było dużo przełamań? Przełamanie wtedy &quot;traci&quot; swoją moc i łatwiej się przez to nadziać na błyskawiczne odłamanie, przez co albo można przegrać, albo wygrać po mękach/tie-breaku.
 
G 52

grekuu

Użytkownik
nie za zwracam uwagi na to ile było przełamań w 1 secie wiadomo że nie będę grał kogoś kto ma 40/50 % 1 serwisu serwisu . po za tym w tygodniu jak jestem w robocie to na smartfonie siedzę a tam nie ma tak jak na kompie jak były rozgrywane poszczególne gemy..nie myślałem o al in i nie będę myślał to mi przynosi zysk i tego się trzymam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
orinar 18

orinar

Użytkownik
Witaj Gerkuu ????
Dzieki za przedstawienie tego systemu. Udalo mi sie juz troche nim ugrac i chcialbym prosic o wskazowki bardziej doswiadzonego gracza :grin:
Mam rozumiec ze teraz wchodzisz do gry tylko i wylaznie wtedy jak zawodnik wygrywa pierwszego seta w stosunku 6:4 (inne wyniki nie wchodza w gre) a w kolejnym secie przelamuje lub jest bliski przelamania na 3:2 / 4:3?
Prosze napisz mi jeszcze kiedy wychodzisz z zakladu zeby minimalizowac straty.
Pozdrawiam.
 
O 0

ogien

Użytkownik
to ja zaczynam
1. krok:
✅ 2. set 6-4, weszło po męczarniach w ostatni gemie, z tym że zamknąłem w trakcie ze stratą ~1% stawki.

2. krok:
✅stawiam &quot;przed przełamaniem&quot; przy stanie 40-30, (Verdasco vs. Tomic) ostatecznie jednak nie przełamuje i wychodzę ze stratą ~50%.
Tomic wygrywa w tie-breaku.
Czyli zamiast być na plusie, jestem połowę na minusie⛔. Elegancko : )
 
O 0

ogien

Użytkownik
3. ✅
@1,4
przy stanie 5-2,swoim serwisie i przewadze 30:0 przegrywa gema do 30, dziwne, to zamykam z zyskiem ✅ (~tak jak byłby kurs 1,3).
Ostatecznie i tak weszłoby, 6-4.
 
Do góry Bottom