>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Va Bank W Dłuższym Okresie W Praktyce

T 1,7K

tomex11

Użytkownik
system va bank w dłuższym okresie (tzw zakład kombi w dłuższym okresie)

chciałbym przedstawic system , który jest pewnie znany wielu z was, sprawdzałem go juz pare razy, ale zawsze koło kwoty 500/1000 zł wymiekałem i to był bład, poza tym popełniałem jeszcze jeden błąd byłem niecierpiliwy i grałem go w przeciagu 2-3 dni do tygodnia maks

system polega na tym , ze gramy mecze z kursem około 1,2 zaczynając od stawki 100zl, rozpisany jest na 16 tygodni, czyli typujemy 32 zdarzenia po maks!!! 2 zdarzenia na tydzień z kursem 1,2 bez pomyłki grając va bank, oczywiście możemy zrezygnowac wczesniej bo na poczatku będzie nam mnożyć marnie , pózniej już high i wiadomo emocje i strata już zarobionych pieniędzy i nasza psychika nie którym nie pozwoili grać dalej, przy czym jest to duży błąd, minimum to 25 razy ze 100 wychodzi 9 500zl, trzeba pamietać, że ryzkujemy cały czas tylko 100zł, a nie np. 3194 zl które mamy przy 20 trafieniu

meczyki będe podawał po meczach, hajsik wpłace do paru buków bo przy trafieniu paru razy pod rząd kwota może być na tyle duża , że zaczną sie limity

system ma to do siebie, że trzeba być cierpliwym , jesli jakiś mecz nam sie nie podoba jednego dnia lub następnego za 1,2 to za 2 dni napewno będzie jakaś mega pewka która nam podpasuje

startuje wtorek / środa wpisowe 50zl oczywiście nie namawiam, temat będe prowadził mam nadzieje tak długo ile sie da :jezora:
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Zycze Ci z całego serca powodzenia, ale jak dla mnie to nie ma szans powodzenia takie coś. Zeby trafić 32 mecze pod rząd nie realne. Weź np przykład z tego weekendu:
Bayern-Koln 1 kurs:1,25 bayern przegrywa 1-2 i wielka sensacja :-D
Barcelona-Espanyol 1 kurs: 1,25 - pierwsza z ostatnia drużyna przegrywa 1-2

Jak dla mnie to klapa bo prędzej czy później każdy na coś się w końcu natnie i wtedy pójdzie w pisdu ta kasa która ugrał plus to 100 zl które zainwestowal ????
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Zycze Ci z całego serca powodzenia, ale jak dla mnie to nie ma szans powodzenia takie coś. Zeby trafić 32 mecze pod rząd nie realne. Weź np przykład z tego weekendu:
Bayern-Koln 1 kurs:1,25 bayern przegrywa 1-2 i wielka sensacja :-D
Barcelona-Espanyol 1 kurs: 1,25 - pierwsza z ostatnia drużyna przegrywa 1-2

Jak dla mnie to klapa bo prędzej czy później każdy na coś się w końcu natnie i wtedy pójdzie w pisdu ta kasa która ugrał plus to 100 zl które zainwestowal ????
6-7 typów można spokojnie trafić pod rząd . inwestując kwotę 100 zł wychodzisz już na dobry plus . wszystko zależy od grającego ile ma chęci , nerwów do grania dalej .
co do przykładów , które podałeś - wiesz , faworyci nie zawsze wygrywają i dobra selekcja spotkań to podstawa ;)
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Zycze Ci z całego serca powodzenia, ale jak dla mnie to nie ma szans powodzenia takie coś. Zeby trafić 32 mecze pod rząd nie realne. Weź np przykład z tego weekendu:
Bayern-Koln 1 kurs:1,25 bayern przegrywa 1-2 i wielka sensacja :-D
Barcelona-Espanyol 1 kurs: 1,25 - pierwsza z ostatnia drużyna przegrywa 1-2

Jak dla mnie to klapa bo prędzej czy później każdy na coś się w końcu natnie i wtedy pójdzie w pisdu ta kasa która ugrał plus to 100 zl które zainwestowal ????
Akurat Bayern to żadna sensacja. Pisałem nawet przed meczem w hp, że nie warte ryzyka te 1,25.

Najlepiej grać tym systemem tenisa lub jak już piłkę nożną to podpierać aby zminimalizować szansę na porażkę. Jeżeli będziesz cierpliwy i dopisze Ci szczęście osiągniesz sukces. Możesz robić szybciej wypłaty np po 13 trafionych kursach 1,2 (zysk 1000zł). Sam próbuje w ten sposób ugrać coś mniejszymi kursami za hh w jetbullu. Powodzenia!
 
B 4

bongo84

Użytkownik
co do przykładów , które podałeś - wiesz , faworyci nie zawsze wygrywają i dobra selekcja spotkań to podstawa ;)
Ja dobrze o tym wiem, że bez analizy ani rusz i nie ma się co kierować tylko kursami. Tylko dałem taki przykład, że dosyć często się to zdarza, że mecze z takimi kursami nie siadają, a gość tu pisze że chce 32 mecze pod rząd tak trafić i już sie martwi że mu limity wyskoczą u bukmacherów :-D I wcale nie jest tak kolorowo, bo jeden mecz &#39;&#39;w pałe&#39;&#39; i tracisz cały budżet
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Zycze Ci z całego serca powodzenia, ale jak dla mnie to nie ma szans powodzenia takie coś. Zeby trafić 32 mecze pod rząd nie realne. Weź np przykład z tego weekendu:
Bayern-Koln 1 kurs:1,25 bayern przegrywa 1-2 i wielka sensacja :-D
Barcelona-Espanyol 1 kurs: 1,25 - pierwsza z ostatnia drużyna przegrywa 1-2

Jak dla mnie to klapa bo prędzej czy później każdy na coś się w końcu natnie i wtedy pójdzie w pisdu ta kasa która ugrał plus to 100 zl które zainwestowal ????
może tak sie zdarzyć, ze nie trafisz za pierwszym lub ostatnim razem, żadnej gwarancji nie ma, po to jest system rozłożony w czasie, zeby nie grac takich bayernów na siłe , aby powiększyć ako, co do tych meczy to mi smierdziały napewno bym tego nie grał, barca wiecznie wygrywać nie będzie, a bayern z koeln u siebie zazwyczaj remisuje do tego koeln środek tabeli, pewniak wekendu to byli rangersi z kilmarnock, bilans meczy coś około na 27 wygrali z nimi 25 do tego u siebie, w formie i gonia celtów, nawet manchester w ten wekend mi śmierdział bo już za dużo u siebie wygrywają kiedys zremisować muszą, nie jest powiedziane, że musisz grać w wekend grasz 1 maks dwa mecze na tydzień!!


12/02/2009 20:54:46Mardy Fish @ 1.10, 458,00 PLN Singiel458,00503,8012/02/2009 15:23:51Amelie Mauresmo @ 1.22, 375,00 PLN Singiel375,00458,3412/02/2009 14:10:43Jelena Jankovic @ 1.10, 341,00 PLN Singiel341,00375,1012/02/2009 12:44:29Alize Cornet @ 1.22, 279,00 PLN Singiel279,00341,0011/02/2009 20:25:25John Isner @ 1.16, 239,00 PLN Singiel239,00278,8411/02/2009 19:28:33Jelena Jankovic @ 1.14, 209,00 PLN Singiel209,00238,8611/02/2009 16:01:18Litwa @ 1.20, 174,42 PLN Singiel174,42209,3111/02/2009 15:23:42Amelie Mauresmo @ 1.20, 145,00 PLN Singiel145,00174,00
11/02/2009 12:28:51Shahar Peer @ 1.11, 130,00 PLN Singiel130,00144,45


tutaj np. grałem podobnym systemem, tyle ,że na live w 2 dni troche mniejsze kursy i niestety przestałem, a szkoda bo z tego co widziałem cały nastepny tydzien wszystko wchodziło lekko można było po 2/3 mecze na dzień trafiać dalej, jednak system w dłuższym okresie wymaga cierpliwości i moim zdaniem jest o wiele lepszy, o wiele mniejsze prawdopodobieństwo wtopy

wcześniej nie chce wypłacać jak minium 25 etap wtedy jest około 10 000zł z dwóch względów, jeden to czas na poczatku mało mnoży , a na siłe nie ma co grać, a po drugie lepiej wygrać raz a porządnie
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Bayern-Koln 1 kurs:1,25 bayern przegrywa 1-2 i wielka sensacja
Barcelona-Espanyol 1 kurs: 1,25 - pierwsza z ostatnia drużyna przegrywa 1-2
Przecież to logiczne, że takich meczy się nie typuje ponieważ wiem z doświadczenia. Liga niemiecka to jest ogólnie niespodzianka, natomiast kolejny mecz to były derby Barcelony i tam wynik mógł paść różny. Jeszcze oba zespoły oszczędzały się przed Ligą Mistrzów. Więc typy będą zdecydowanie przemyślane ;)

Temat warty uwagi i jak będę miał trochę grosza to postaram się w tenże system zainwestowć.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
od 200zł przy 9 poziomie, co się robi w miesiąc mamy ponad 1000 zł, można np. wypłacić siano 500zł czyli uzyskać plus, i zacząć od nowa od 500zł, gdzie potrzebujemy już 5 razy mniej etapów, żeby dojść do oczekiwanej ,pięknej wygranej :-D

podobnie zaczynając od 100 zł mając już 1000zl lub mniej można wypłacić siano i zostawić sobie np. 300zl i zacząć od nowa
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No taki sposób gry jest dość popularny, jedni ustalają sobie kurs ~1.3 inni ~1,2. Na papierze wszystko fajnie wygląda ale jak już mamy dobrać spotkanie to zaczynają się schody. Na pewno trzeba trzymać się swoich zasad a najważniejszą jest rozwaga i cierpliwość, najczęściej wtope zaliczamy poprzez zagranie nieprzemyślanego typu. Ale musze powiedzieć, że nie wiem czy granie aż 25 razy pod rząd jest dobrym rozwiązaniem, trafić taką serię nawet kursów 1,2 to trudne zadanie. Zasze można zastosować dwie serie na raz ze stawką początkową na każdą z nich 200zł, taka symulacja:
1 seria, piąty próg ~500zł
2 seria, piąty próg ~500zł

Przy szóstej próbie jedna seria kończy się porażką, wtedy przerywamy obie, aby pozostać na plusie (500-200x2=100zł) i możemy zacząc od nowa obie serie, zawsze mamy pewne zabezpieczenie. No ale jest też możliwość że na jednym progu przegramy obie serie i wteyd -400zł, ale to musi być pech.

ps. Teraz sobie przypomniałem ze mam jakieś grosze na bwin (około 60zł) to sobie tak pogram na 10 progów na dwie serie po 30zł, zobaczymy jak to będzie, potem podziele się z wami co z tego wyszło.
 
P 1

premi

Użytkownik
ja grając va bank z jakiś resztek kasy u jakiegoś buka trafiłem 17 meczy po rząd kurs chyba 1.20. To był mój jedyny raz i nie ma zamiaru tego próbować jeszcze raz bo to nie ma sensu.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
ma sens tj jedyny skuteczny system, którym można wygrać dużo ryzkując mało, reszta jakieś progresje itp. nadają się wiadomo na co duża inwestycja, mały zysk, czekania duzo przy czym także zero pewności i prawdopodbieństwo czarnej seri, takze system ten jest jedyna metodą na wygranie dużych pieniędzy, ewentualnie kombos od razu , ale na ile prób uda nam sie trafic kombosa za 100 zł z kursem 100 lub większym z jednego dnia .... inaczej przegrasz wszystko predzej czy pózniej, a po takiej ewentualnej wygranej zaczynasz od 500 zl nastepny cykl z potrzebną mniejsza ilościa etapów do trafienia

moje błedy gdy próbowałem nim grać wczesniej polegały na mojej nie cierpliwości, bo co będe czekał tyle jak wszystkie mecze wchodza , po co mam grać kurs 1,2 jak mecze z kursem 1,8 wchodzą itd, bądź wygrałem juz 1000 zł nie będe ryzkował 1000zł za marny kurs 1,2 na kolejnym etapie albo boje sie za tyle grać za tak marny kurs, żeby wygrać 200 zł i czekać kolejny tydzień, i wtedy normlanie granie i systematyczne wtopy sie zaczynają (odgrywanie) lub chęć gry większej ilości meczyków chociażby z nudow (hazard) &quot;grać aby grać&quot; , przy czym z perspektywy czasu okazuje sie , że kazdego dnia były pewki za 1,2 które chciałem lub grał bym dalej i wystarczyły by takie maks dwie na tydzień, zeby mnożyc dalej i wygrywac duże pieniądze

to tak z doświadczenia, a reszta to głowa i co wy z tym zrobicie co napisałem to juz wasza sprawa oby wam sie to przydało swoje efekty będe starał się podawać na bierząco o ile takie będą, jeśli ktos śledzi wyniki na bierząco, interesuje się sportem i oglada mecze nie jest to wcale takie trudne jak sie wydaje nawet te 32 razy(nie wszystko od razu, tylko spokój może nam dać sukces), oczywiście może być różnie zdarzaja sie czasami wałki kontuzje itp. na co my nie mamy wpływu, ale myśle , że z mądra grą i dyscypliną cel jest jak najbardziej osiągalny dla każdego co ma jakie kolwiek pojęcie
 
E 6

esqlap

Użytkownik
hymm ciekawe... pomysl banalny ale czy skuteczny? w kazdym razie mozna sprobowac ????

z ciekawosci zrobilem sobie symulacje do 40. typu, wynik ~ 147tys zł ????

najlepszy buk do tego systemu wg. mnie jest betfair (wlasciwie gielada zakladow), poniewaz nie slyszalem zeby ktos tam jeszcze dostal limit ???? bo nie ma co sie oszukiwac, zakladajac sytuacje, ze bedzie sie trafialo mecze to limity sa nieuniknione ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
najlepszy buk do tego systemu wg. mnie jest betfair (wlasciwie gielada zakladow), poniewaz nie slyszalem zeby ktos tam jeszcze dostal limit ???? bo nie ma co sie oszukiwac, zakladajac sytuacje, ze bedzie sie trafialo mecze to limity sa nieuniknione ????
Proponuję zastanowić się w jakim banku trzymać wygrane, bo przecież nie każdy bank ma odpowiednio duży skarbiec.
 
B 0

byczydzien1

Użytkownik
i w sumie nie ma chyba po co wspominać, że prawdopodobieństwa trafienia 30 zdarzeń bezbłędnie jest mniejsze od trafienia szóstki w totka:spokodfhgfh:
 
E 6

esqlap

Użytkownik
i w sumie nie ma chyba po co wspominać, że prawdopodobieństwa trafienia 30 zdarzeń bezbłędnie jest mniejsze od trafienia szóstki w totka:spokodfhgfh:
no tak tylko tu mowa jest o rozsadnym typowaniu, 1-2 typy/tydzien, co sprawia ze najwiekszym minusem tego sytemu jest ludzka niecierpliwosc i zachlannosc, granie na sile, zeby jak najszybciej dojsc do n-tego poziomu, itp... wg. mnie tu wszystko zalezy od osobowosci czlowieka, czy bedzie chcialo sie czekac 3-4 miesiace na to aby bylo widac porzadane efekty.

ghs: dobra uwaga, nad bankiem tez trzeba sie zastanowic :jezora:
 
B 0

byczydzien1

Użytkownik
a co to za różnica , czy grasz codziennie czyraz w tygodniu?
po prostu wolniej rozciągniesz wtopę na dłuższy czas
zachłannoością nie jest granie 50 zdarzeń codziennie, tylko granie własnie zdarzeń typu 1.2, 1.3
oczywiście traci tylko 50 zł, bo to jest całkowity wkład, i za któymś razem dojdzie do tych 147 tysięcy tysięcy zł, tylko w dłuuuuugim okresie czasu takich 50 złotowych wkładów będzie musiał sumarycznie więcej wsadzić niż te 147 tysięcy złotych
no ale jak kto chce, tylko dziwię się, że ludzie długo siedzą (jak autor) na tym forum i nie wyciagają wniosków.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
a co to za różnica , czy grasz codziennie czyraz w tygodniu?
po prostu wolniej rozciągniesz wtopę na dłuższy czas

zachłannoością nie jest granie 50 zdarzeń codziennie, tylko granie własnie zdarzeń typu 1.2, 1.3

oczywiście traci tylko 50 zł, bo to jest całkowity wkład, i za któymś razem dojdzie do tych 147 tysięcy tysięcy zł, tylko w dłuuuuugim okresie czasu takich 50 złotowych wkładów będzie musiał sumarycznie więcej wsadzić niż te 147 tysięcy złotych

no ale jak kto chce, tylko dziwię się, że ludzie długo siedzą (jak autor) na tym forum i nie wyciagają wniosków.
nie rozumiem co ty napisałeś, jesli nie rozumiesz po co system jest rozłozony w czasie i twierdzisz, że zachłannoscia nie jest granie 50 meczy dziennie, a granie raz na jakis czas małych przemyslanych kursów, to graj dzis za 100zł ako 100 powodzenia
 
E 6

esqlap

Użytkownik
a co to za różnica , czy grasz codziennie czyraz w tygodniu?
po prostu wolniej rozciągniesz wtopę na dłuższy czas

zachłannoością nie jest granie 50 zdarzeń codziennie, tylko granie własnie zdarzeń typu 1.2, 1.3

oczywiście traci tylko 50 zł, bo to jest całkowity wkład, i za któymś razem dojdzie do tych 147 tysięcy tysięcy zł, tylko w dłuuuuugim okresie czasu takich 50 złotowych wkładów będzie musiał sumarycznie więcej wsadzić niż te 147 tysięcy złotych

no ale jak kto chce, tylko dziwię się, że ludzie długo siedzą (jak autor) na tym forum i nie wyciagają wniosków.

nigdy nie masz wrazenia ze jakis mecz jest pewniakiem? tylko nie grasz go bo slaby kurs jest? np wczoraj dla mnie pewniakiem byl over ajaxu skonczylo sie 2-1, po smiesznym kursie 1,35. tak samo tym sytemem mozna obstawiac moze nawet nie zwyciezce meczu lecz pewniejszym sposobem wydaje sie zaklad strzeli/niestrzeli, ktore wlasnie sa po kursach 1.1-1.2 a tez sa pewne bo wczesniejszej analizie. trafienie 15 typow pod rzad nie wydaje sie trudnym zadaniem. wszystko wyglada banalnie, ale napewno warto sprobowac. chocby na papierze sobie pograc jakis czas ????
 
Do góry Bottom