>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Va Bank W Dłuższym Okresie W Praktyce

B 0

byczydzien1

Użytkownik
ja mówię o 50 zdarzeniach singlowych dziennie na live na przykłąd, czyli na przykład w ciągu jednego dnia.
Ty 50 typów zagrasz w cigu roku, a ja w ciągu jednego dnia.
i te 50 typów moich jak i Twoich będzie tak samo niedoszacowane, nieważne jak wielkimi będa pewniekami,więc co to za różnica JAK selekcjonujesz te zdarzenia, jak wszystkie są skazane z góry na porazkę?
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
to własnie wieksze prawopodobieństwo wtopy, bo któryś z tych meczy wtopi, a grajac raz na 4 dni masz wybrór 200 takich meczy o ile mniejsze prawodopodobieństwo (bo wybierasz jeden), że trafisz na ten co wtopi
 
E 6

esqlap

Użytkownik
to własnie wieksze prawopodobieństwo wtopy, bo któryś z tych meczy wtopi, a grajac raz na 4 dni masz wybrór 200 takich meczy o ile mniejsze prawodopodobieństwo, ze trafisz na ten co wtopi
dokladnie tak! tu nie chodzi o granie meczy &#39;na pale&#39; tylko o staranne wyselekcjonowanie tych najpewniejszych
 
B 0

byczydzien1

Użytkownik
a co to znaczy najpewniejszych?
po kursie 1.10 chyba wszystkie są &quot;najpewniejsze&quot;?
bukmacher za ciebie wybrał przeciez , które sa najpewniejsze.
w 88 minucie masz 1.02 na zwycięstwo drużyny , która prowadzi 1:0, znasz bardziej pewniejsze zdarzenie od tego?
o dziwo w jakichś 2 dwóch albo w jednym przypadku na dziesięć pada ta bramka w przed końcem meczu dla drużyny przeciwnej^^
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
a co to znaczy najpewniejszych?
po kursie 1.10 chyba wszystkie są &quot;najpewniejsze&quot;?

bukmacher za ciebie wybrał przeciez , które sa najpewniejsze.

w 88 minucie masz 1.02 na zwycięstwo drużyny , która prowadzi 1:0, znasz bardziej pewniejsze zdarzenie od tego?

o dziwo w jakichś 2 dwóch albo w jednym przypadku na dziesięć pada ta bramka w przed końcem meczu dla drużyny przeciwnej^^

oczywiście, że znam co ty wypisujesz, kto tak gra nawet w 90 minucie, że gol nie padnie, nie gra sie na sety, gole, race itp.

jeśli ty twierdzisz, że po 1,1 każdy mecz jest najpewniejszy to gratuluje, jakbys tak zaczął grać szczególnie na live to co trzeci typ by ci nie wchodził
 
B 4

bongo84

Użytkownik
często bywa tak, że możesz analizować całymi dniami, śledzić informacje dotyczące kontuzji, kartek, analizować każdy szczegół i wszystkie znaki na niebie i ziemi będą wskazywać, że tak właśnie będzie, a bedzie odwrotnie bo np faworyt zlekceważył przeciwnika, bo dostał zadyszki w najmniej spodziewanym momencie, bo ktoś grał na kacu itp itd i nikt i nic tego nie przewidzi a trafić na taki mecz to kwestia czasu i prędzej czy później taki będzie. Tylko kwestia czy zdarzy się on do osiągniecia tego poziomu do którego założyliśmy że będziemy grać czy później. A co poniektórzy już się martwią nad bankiem i bukami co z ta kasą zrobia :-D Zycze Wam żebyście po zakończeniu tego systemu byli tak samo pewni :-D
 
B 0

byczydzien1

Użytkownik
oczywiście, że znam co ty wypisujesz, kto tak gra nawet w 90 minucie, że gol nie padnie, nie gra sie na sety, gole, race itp.

jeśli ty twierdzisz, że po 1,1 każdy mecz jest najpewniejszy to gratuluje, jakbys tak zaczął grać szczególnie na live to co trzeci typ by ci nie wchodził

a myślisz, że z zakładami offline jest inaczej?
wiesz skąd sie biora kursy 1.10?
bukmacher stosuje dźwignię, jak widzi, że duzo osób stawia daną opcje w zakładzie to ją minimalizuje, po to, żeby wyjsc na równo w zyskach i stratach,

tak, żeby wygrane kursy 1.10 i 9 w jednym zdarzeniu PRAWIE się zerowały, to pRAWIE, to 10%, które jest marżą, czyli zyskiem bukmachera.

Bukmacher za każdym razem wystawia surebeta i ma z tego 10% około.

więc Twoje pewniaki 1.10 są tylko wynikiem trendu, bo większym &quot;pewniakiem&quot;
może być zdarzenie z kursem 1.9, opłacasz POPULARNOŚĆ zakładu. po prostu.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
a myślisz, że z zakładami offline jest inaczej?
wiesz skąd sie biora kursy 1.10?
bukmacher stosuje dźwignię, jak widzi, że duzo osób stawia daną opcje w zakładzie to ją minimalizuje, po to, żeby wyjsc na równo w zyskach i stratach,

tak, żeby wygrane kursy 1.10 i 9 w jednym zdarzeniu PRAWIE się zerowały, to pRAWIE, to 10%, które jest marżą, czyli zyskiem bukmachera.

Bukmacher za każdym razem wystawia surebeta i ma z tego 10% około.

więc Twoje pewniaki 1.10 są tylko wynikiem trendu, bo większym &quot;pewniakiem&quot;
może być zdarzenie z kursem 1.9, opłacasz POPULARNOŚĆ zakładu. po prostu.
to graj po 1,9 wystarczy ci 7 etapów do 10 000 zł, jak ci tak łatwiej
 
B 0

byczydzien1

Użytkownik
często bywa tak, że możesz analizować całymi dniami, śledzić informacje dotyczące kontuzji, kartek, analizować każdy szczegół i wszystkie znaki na niebie i ziemi będą wskazywać, że tak właśnie będzie, a bedzie odwrotnie bo np faworyt zlekceważył przeciwnika, bo dostał zadyszki w najmniej spodziewanym momencie, bo ktoś grał na kacu itp itd i nikt i nic tego nie przewidzi a trafić na taki mecz to kwestia czasu i prędzej czy później taki będzie. Tylko kwestia czy zdarzy się on do osiągniecia tego poziomu do którego założyliśmy że będziemy grać czy później. A co poniektórzy już się martwią nad bankiem i bukami co z ta kasą zrobia :-D Zycze Wam żebyście po zakończeniu tego systemu byli tak samo pewni :-D
bongo, w dłuższym okresie czasu, czynniki o których mówisz nie maja znaczenia, liczy się poprawna decyzja, a nie pech czy szczęście/

oczywiście w zaprezentowanym systemie liczy sie wyłącznie szczęście, bo nie ma to nic wspólnego z trzeźwym podejściem statystyki
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
bongo, w dłuższym okresie czasu, czynniki o których mówisz nie maja znaczenia, liczy się poprawna decyzja, a nie pech czy szczęście/

oczywiście w zaprezentowanym systemie liczy sie wyłącznie szczęście, bo nie ma to nic wspólnego z trzeźwym podejściem statystyki
jak nie ma nic wspólnego z trzeżwym podejściem statystyki, co ty losowo chcesz te mecze wybierać na chybił trafił, to nie toto lotek

normalne, ze może nie wejśc każdy mecz to tylko sport, ale mówie po to grasz co jakiś czas, żeby zminiamlizować prawdopodobieństwo wtopy i wyselekcjonować mecz , który będzie ci odpowiadał sposród dużej ilości, a odrobina farta też sie przyda
 
beny30 0

beny30

Użytkownik
przyznam że sam grałem tym systemem, tylko do 6 poziomu, dalej przerywałem bo stwierdziłem ze to nie ma sensu.
Zaczynałem wszystko od nowa.

Przyznam że udało mi sie troszke wygrac.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
często bywa tak, że możesz analizować całymi dniami, śledzić informacje dotyczące kontuzji, kartek, analizować każdy szczegół i wszystkie znaki na niebie i ziemi będą wskazywać, że tak właśnie będzie, a bedzie odwrotnie bo np faworyt zlekceważył przeciwnika, bo dostał zadyszki w najmniej spodziewanym momencie, bo ktoś grał na kacu itp itd i nikt i nic tego nie przewidzi a trafić na taki mecz to kwestia czasu i prędzej czy później taki będzie. Tylko kwestia czy zdarzy się on do osiągniecia tego poziomu do którego założyliśmy że będziemy grać czy później. A co poniektórzy już się martwią nad bankiem i bukami co z ta kasą zrobia :-D Zycze Wam żebyście po zakończeniu tego systemu byli tak samo pewni :-D
jak najbardziej jest to prawda, ale biorac to pod uwage trzeba jasno stwierdzic ze nie ma tz. &#39;pewnych systemow&#39; (nieliczac surebetow)
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
jak najbardziej jest to prawda, ale biorac to pod uwage trzeba jasno stwierdzic ze nie ma tz. &#39;pewnych systemow&#39; (nieliczac surebetow)
inaczej bym to ujoł.każdy system jest skuteczny , jeśli zakładamy 100% skuteczności.tak jak w tym konkretnym przypadku.ale pomysł ciekawy sam ostatnio atakuje niskie kursy i miało być grane all in ale za sumy powyżej 500 zł niemam nerwów grać.jedym słowem zobaczymy czy utrzymana zostanie skuteczość 100% o to jest pytanie
 
beny30 0

beny30

Użytkownik
dzisiaj grając tym sposobem siadło mi 11 spotkań pod rząd(wiekszosc na live)
Nie pcham sie dalej, jutro zaczynam od nowa;)
wole mniejszymi krokami a do celu...
pozdrawiam
 
B 4

bongo84

Użytkownik
No ale właśnie dlatego istnieją systemy bukmacherskie ponieważ nikt takiej skuteczności nie ma, bo gdyby miał to by go nie obchodziły żadne systemy tylko by grał jak by mu się podobało. I w żadnym przypadku nie można zakładać 100% skuteczności bo w wielu przypadkach bywa to zgubne. Ale to tylko moje zdanie :-D
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Ja dziś grając 3 kupony tym systemem z kursem najwyższym 1,25 pomnożyłem swój kapitał o 90%. Sposób gry jak najbardziej warty zainteresowania, trzeba tylko dokładnie dobierać spotkania i najlepiej grać zakłady live.
 
beny30 0

beny30

Użytkownik
Nie wiem czy wszyscy sobie obliczyli, ale prawdopodobnieństwo ukończenia systemu (czyli trafienia 32 zdarzeń pod rząd) wynosi w przybliżeniu 0,08% ;)

czyli do uproszczenia statystycznie wchodzi 1 kupon na 1250;)

to tak troche dla ostudzenia zapału tych którzy juz rozglądali sie za kontem bankowym;)

Sam osobiscie polecam ten system, ale do 5-7 zdarzeń maks.

Wtedy są jakies realne szanse na ugranie czegos;) przynajmniej z matematycznego punktu widzenia.
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Fakt trafić 32 zdarzenia pod rząd jest bardzo ciężko, ale 5-6 zdarzeń trafić można, grając w ten sposób można mieć zysk ok 200% i zaczynać od podstawowej stawki po uzyskaniu 6 trafień.
 
Do góry Bottom