>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Szkoła Gry

M 28

mitch

Użytkownik
Nie wygaduj bzdur, ze kursy 3.0 wchodz latwiej niz 1.5. Tak sie Tobie tylko wydaje, jak wielu graczom. Ale to nie jest przypadek, ze kursy 1.5 maja ok 66% na wejscie, a 3.0 ok. 33%.
 
D 0

darthlol

Użytkownik
1 połowa
Takie pytanie, obstawiłem w totomixie spotkanie Holandia - Słowacja, Wynik 1. połowy i dałem 1. I teraz interesuje mnie tylko1 połowa?? Jeśli naprzykład Holandia bedzie wygrywać 1-0 po 1 czesci, ale poźniej przegra albo zremisuje to kupon wchodzi czy nie?? Dzieki z góry
 
D 0

darthlol

Użytkownik
Aha, bo pamietam jak znajomy obstawiał w stsie na euro 2008 i modlił się zawsze żeby jakaś drużyna utrzymała tą 1 bramke którą zdobyła w 1 połowie, ale możliwe że to byl inny zakład..
Dzieki
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Aha, bo pamietam jak znajomy obstawiał w stsie na euro 2008 i modlił się zawsze żeby jakaś drużyna utrzymała tą 1 bramke którą zdobyła w 1 połowie, ale możliwe że to byl inny zakład..
Dzieki
Pewnie był to zakład na końcowe zwycięstwo, lub ilość bramek.
 
R 0

r0xor

Użytkownik
Dwa postawione typy których nie rozumiem:
1. Basel-Bayern: over 1,5 goals + Real Madrid @ 1,91 (+real madrid ?)
pierwsza czesc rozumiem, ze ma pasc wiecej niz 1 gol, ale co do tego ma Real Madrid ?
2. Atletico + Odd @ 2,17 (co to znaczy + odd ?)
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
pierwszy kupon:
Basel - Bayern (powyżej 1,5 gola)
Auxerre - Real (2)
łączny kurs: 1.91

Drugi nie do końca rozumiem. Odd oznacza nieparzystą liczbę goli. Może tu chodzić, albo o nieparzystą sumę goli w meczu Atletico, albo o zwycięstwo Atletico I nieparzystą liczbę goli (czyli de facto zwycięstwo Atletico jednym golem lub trzema lub pięcioma...).

edycja:
@kukla. FAKT! Nie przyszło mi to do głowy ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dwa postawione typy których nie rozumiem:
1. Basel-Bayern: over 1,5 goals + Real Madrid @ 1,91 (+real madrid ?)
pierwsza czesc rozumiem, ze ma pasc wiecej niz 1 gol, ale co do tego ma Real Madrid ?
2. Atletico + Odd @ 2,17 (co to znaczy + odd ?)
Bardzo możliwe, a nawet pewne, że chodziło o Odd Grenland - znany norweski klub piłkarski.
 
bubuu 0

bubuu

Użytkownik
Mam pytanie a co to oznacza w zakładach DUEL
Chodzi Ci zapewne o ten Duel w tipsporcie.
To jest tj. taki wirtualny mecz (takiego naprawdę nie ma, bo obie drużyny grają z kimś innym).
Chodzi o to w tym że typujesz która drużyna strzeli więcej bramek.
Przykładowy mecz na dzisiaj:
Holandia-Białoruś 2.05 4.20 2.60
Jeśli Holandia w swoim meczu strzeli np. 3 bramki, a Białoruś w swoim meczu mniej to wygrywa Holandia i wchodzi kurs @2,05. Jeśli strzelą tyle samo to remis po kursie @4,20 , a jeśli Białoruś więcej to Białoruś wygrywa i wchodzi kurs @2.60.
Mam nadzieje że zrozumiałeś;)
 
S 2

sid07

Użytkownik
Ja mam pytanie co do systemu Oscylator na pierwszej stronie tematu. Autor chyba nieaktywny ostatnio, więc może ktoś inny mi odpowie.
Gram kupony z ako ok 5.0 - 7.0 - jesli widze ze wychodzi mi dobry
kupon[dobre p*k] z
ako ponizej 5.0 lub powyzej 7.0 to gram mimo iz nie miesci sie on w
standartowym przedziale 5.0-7.0.
Jak określić to prawdopodobieństwo? Sam sobie ustalam po prostu szansę czy wejdzie, czy wylicza się to jakoś ze wzoru? Niby w postach wyżej na pierwszej stronie jest opisane jak liczyć prawdopodobieństwo, ale jest to pokazane dla singli, a tutaj mamy do czynienia z AKO.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
J
Jak określić to prawdopodobieństwo? Sam sobie ustalam po prostu szansę czy wejdzie, czy wylicza się to jakoś ze wzoru? Niby w postach wyżej na pierwszej stronie jest opisane jak liczyć prawdopodobieństwo, ale jest to pokazane dla singli, a tutaj mamy do czynienia z AKO.
Ustalasz szanse dla każdego typu: 1/kurs x (1-marża) i mnożysz przez siebie.
np kupon z kursami 2.5, 2.0 i marżą buka 10%
(1/2.5 x 0.9) x (1/2.0 x 0.9) = 0,162 = 16.2%
 
digic 8

digic

Użytkownik
Jak odrobić straty?
Witam,

Niedawno zacząłem grać u bukmachera expekt i już na początku mi nie idzie. Nadmienię odrazu, że nie jest to duża kwota (ok 40zł) bo gram raczej dla zabawy.
Jak mogę wyjść na prostą? Jak grać żeby nie stracić?

Z góry dzięki
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Piszesz, że to nieduża kwota a zaraz potem dodajesz o wychodzeniu na prostą...
:|
Źle podchodzisz do bukmacherki. Nie może byc to dla Ciebie banalny sposób na szybki zarobek. Nie na początku, nie bez niezbędnej wiedzy i doświadczenia.
Jeśli masz za co - graj dalej. Mogę Cię jednak zapewnić, że w dłuższej perspektywie stracisz większość z zainwestowanych pieniędzy. Właśnie z takiego założenia powinieneś wychodzić - &quot;Zabawię się. Mam parę groszy, których stratę łatwo przełknę - a nóż uda się zarobić&quot;.

Jeśli chcesz zacząć zarabiać to czytaj, czytaj, czytaj!
Cały Dział dla Początkujących
a w nim min:
Szkoła Gry (z którą z resztą połączyłem Twój temat)
Podstawy Bukmacherstwa
Trochę teorii
to tematy, które powinieneś opanować w 100% już przed pierwszą wpłatą!

Na przyszłość - nie spamuj i używaj opcji Szukaj
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jeśli chcesz spróbować grać na poważnie i nie ryzykować zbyt wiele - wpłać 50 zł na konto bukmachera u którego będziesz ćwiczył. Będzie to strasznie nudne, więc jeśli będziesz miał zamiar grać bardziej rozrywkowo to nie mieszaj tych pieniędzy (graj u dwóch różnych).

Najlepiej, żeby bukmacher u którego będziesz grał na poważnie miał jak najniższy minimalny zakład. Graj zakłady pojedyncze, podwójne, max. potrójne. Single do których jesteś bardzo przekonany graj za MAX. 10% budżetu (takich meczy powinno być stosunkowo BARDZO mało), stawki ryzykowniejszych singli, dubli i trebli odpowiednio zmniejszaj. Wyciągaj wnioski.

Nie myśl o zyskach, nie myśl o odrabianiu strat. Po prostu graj i ucz się. Im mniejszymi kwotami będziesz grał tym więcej dasz sobie czasu na naukę. Traktuj to poważnie, nie myśl o tym, że to &#39;tylko 5 zł&#39; - myśl o tym, że to spory procent Twojego budżetu. Jeśli nauczysz się dobrze grać na groszach to łatwiej będzie w przyszłości.

Ktoś kiedyś fajnie to opisał jako &#39;jedzenie małą łyżką&#39;. Niska stawka (%), nie rzucanie się na wielkie AKO, ale jak największa skuteczność typów i mało strat. I ucz się. Poczytaj o kontrowaniu zakładów itd. Tu potrzebna jest intuicja i doświadczenie, więc praktykuj.

Jeśli z 50 zł w mądry konsekwentny sposób (nie na farcie), będziesz potrafił zrobić 100 zł, to zupełnie tak samo jakbyś potrafił podwoić większą kwotę.
 
bartekwrocuaw 0

bartekwrocuaw

Użytkownik
Niskie stawki zniechecaja do glebszej analizy spotkania na ktore stawiamy pieniadze i to jest w poczatkach &quot;kariery&quot; najtrudniejsze, trzeba sie przelamac i tak jak napisal bludek nawet na &quot;pewniaki&quot; stawiac max jakis tam procent calej kwoty ustalony z gory.
 
Do góry Bottom