>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szkoła Gry

9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Aha, roumiem. Znalazłem, na forum, co oznacza balance betting i zrozumiałem, to następująco: Jeżeli zagram sposobem opisanym, przeze mnie wyżej, za pieniądze z bonusu, to mogę dostać blokadę konta. Ale jeżeli będę grał takim systemem, za moje własne wpłacone pieniądze, i ponadto wyjde na swoje, to nic mi nie mogą zrobić, tak?
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Buki nie lubią wygrywających graczy więc nie ma znaczenia czy za swoje czy z bonusu pieniądze. No może Pinec jest trochę inny ale reszta buków - jeden worek, oczywiście nie mówię o Betfair.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Trochę lipa, jedynym sposobem w razie wychodzenia na plus, byłoby częste wypłacanie pieniędzy, aby jak najmniej stracić w momencie blokady konta.
 
koroson 5

koroson

Użytkownik
Witam!Czytam tak troche ten temat ale mam wrazenie ze czesto sa tutaj poruszane duze kwoty.Mam pytanie i moze jakby ktos sypnal nutka rady nie bylo by zle a mianowicie:
Chce sie bawic bukmacherem ale oczywiscie z drobnymi wygranymi nie musza byc one rzedu 1000,5000zl starcza mi nawet takie rzedu 50-100zl.Troche juz bawilem sie w naziemnych punktach i ogolnie jestem stratny teraz ja mysle okolo 50zl.Moje zaklady sa rzedu 2,3,4,5 zl a wiec jest to naprawde malo.Tylko teraz jaka &quot;strategie&quot; mam przyjac.Np ile meczy na kuponie z jakim AKO?Bardzo bym byl wdzieczny za pomoc!
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Witam!Czytam tak troche ten temat ale mam wrazenie ze czesto sa tutaj poruszane duze kwoty.Mam pytanie i moze jakby ktos sypnal nutka rady nie bylo by zle a mianowicie:
Chce sie bawic bukmacherem ale oczywiscie z drobnymi wygranymi nie musza byc one rzedu 1000,5000zl starcza mi nawet takie rzedu 50-100zl.Troche juz bawilem sie w naziemnych punktach i ogolnie jestem stratny teraz ja mysle okolo 50zl.Moje zaklady sa rzedu 2,3,4,5 zl a wiec jest to naprawde malo.Tylko teraz jaka &quot;strategie&quot; mam przyjac.Np ile meczy na kuponie z jakim AKO?Bardzo bym byl wdzieczny za pomoc!
To za ile postawisz to Twoja indywidualna sprawa .
Logiczne jest ze im mniej spotkan na kuponie tym większa szansa na wygraną
to raz .
Dwa podpieraj każdy typ o ile to możliwe i opłacalne ... jeśli myślisz o jakimś wygrywaniu i zysku . Wiadomo ze jak będziesz grał kursy 1.40 to podparcie go 1x będzie w granicach 1.05 co już nie ma najmniejszego sensu .
Osobiście uważam ze najlepszym rozwiązaniem jest &quot;wyszukanie &quot; spotkania gdzie kursy 1x2 są w granicach 1.9 -2.5-1.9 (przykładowo) i wtedy grać np na opjce pierwszą z podparciem czyli 1x ~ 1.40(przykładowo)
Osobiście już nie raz takie podpieranie betów uratowało mi kasę
Nie sugeruj się kursami ani AKO śmieszy mnie gadanie ze AKO 2.0 jest łatwiejsze do trafienia niż AKO 8.0 ???? wszystko zależy od doboru spotkań/ meczy .
Graj to czym się interesujesz czyli lubisz ligę niemiecką gaj tylko to bo nie graj jakiś egzotyków czy sportów o których nie masz bladego pojęcia czy tam widziałeś raz w TV .
I chyba najważniejsze graj tylko swoje typy nie kopiuj nic od nikogo bo nawet jak wtopisz to będziesz miał spokoje sumienie ze przegrałeś po własnym błędzie a nie czyimś .
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
disvolrest 8,3K

disvolrest

Użytkownik
Popieram powyższy post - z własnego doświadczenia wiem że lepiej wydać mniej grosza na wyższy kurs (teoretycznie 1.65 - 2.30) niż odwrotnie... Nawet na pięć przypadków te 2.30 trafisz ze spokojem jeśli nie ma się pewności na teoretycznie pewniejsze 1.65...
 
D 18

duh

Użytkownik
Najważniejsze to zachować zimną krew, gram około roku, nie mam tak ogromnej wiedzy jak niektórzy na forum ale wiem jedno, jeśli już myślimy nad typam to nie ma sensu dokładać pewniaka za 1,05 bo czasami naprawde może to popsuć kupon. Ostatnio u buka widzialem sytuacje kiedy przyszedł facet i krzyczy żeby zejść z kolejki bo zaraz jest jego mecz i stawia ogromną kasę. Facet wydał 2 tysie na dwa mecze a połowa kolejki dopisała te spotkania do swoich typów. Nie wszedł żaden z nich ???? Trzeba grać powoli i nie oczekiwać cudów po kilku wypadach do buka. Swoje trzeba stracić żeby zarobić. Jak to mówią trzeba wsadzić żeby wyjąć ???? Nie ma reguły, warto grać taktyką, ale najlepiej dopasowaną do siebie a nie wyczytaną z internetu, bo każdy gra jak woli i na ile pozwala mu zawartość portfela ????
 
K 0

krzysiek_vigo

Użytkownik
Grając kilka lat mogę śmiało powiedzieć że nie ma skutecznej taktyki na stały zysk. Testowałem chyba już wszystkie możliwe rozwiązania niektóre na początku pięknie wchodziły ale potem klapa. Każdy gra tym systemem jaki mu najbardziej odpowiada. Tym najmniej doświadczonym to polecam grac jakimś typerem, aby nie zatracić całej kasy (oczywiście wcześniej trzeba sprawdzić dana osobę). Dla mnie jedynym skutecznym rozwiązaniem jest gra na skuteczność płaską stawką, ewentualnie po przegranym spotkaniu delikatna progresja no i najważniejsze to duża wiedza na temat danej dziedziny bo ona daje połowę sukcesu. Osobiście preferuje europejski hokej oraz od czasu do czasu tenis. Nie ma czegoś takiego jak pewniak to największa bzdura jaka może być bo sport jest nieobliczalny. Czego warto unikać to na pewno gry faworyta z tabeli z zespołem spadkowym kilka razy w ten sposób przegrałem. Warto wyciągać wnioski z takich zakładów bo one w dużej mierze nas uczą, co pozwoli nam być bardziej czujnym w przyszłości i omijać pewne sytuacje.
 
pi0tro 27

pi0tro

Użytkownik
Według mnie nie ma jakiegoś cudownego systemu, który będzie przynosił stały zysk. Żeby wygrywać trzeba przede wszystkim mieć bogatą wiedzę na temat dyscypliny, którą się obstawia oraz odpowiednio stawkować - polecam grać max. 5% kapitału na jeden kupon. Zabawa w bukacherkę wymaga wielkiej cierpliwości i przestrzegania pewnych zasad, co oczywiście nie jest łatwą sprawą - sam wielokrotnie przejechałem się na siłę szukając typów w ligach o których nie mam pojęcia dlatego, że oferta w danym dniu była uboga a ja po prostu musiałem obstawić. Bezcenne jest również doświadczenie, wyciąganie wniosków z popełnionych błędów i nie powielanie ich w przyszłości. Moim zdaniem lepiej małymi kroczkami osiągnąć wyznaczony cel, niżeli nastawiać się na duży i szybki zysk. Ważną sprawą jest nie sugerować się kursami, sam wielokrotnie naciąłem się próbując podbić sobie AKO jakimś pewniakiem po kursie 1.15 - takie kursy są bardzo często sztucznie zaniżane przez bukmachera i nie warto ich grać. Każdy typ należy sobie szczegółowo przeanalizować, rozważyć różne możliwości, czasem lepiej odpuścić sobie jakieś zdarzenie na korzyść innego. Z doświadczenia sugeruję grać single, ewentualnie double, wg. mnie są to najbezpieczniejsze opcje, każde kolejne zdarzenie podnosi ryzyko i zmniejsza szansę na wygraną. Podsumowując, żeby osiągnąć sukces w bukmacherce trzeba być bardzo cierpliwym, nie ulegać emocjom, odpowiednio zarządzać kapitałem, dobierać odpowiednie zdarzenia oraz ich ilość i przede wszystkim mieć obszerną wiedzę dotyczącą dyscypliny w jakiej się poruszasz.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Czego warto unikać to na pewno gry faworyta z tabeli z zespołem spadkowym kilka razy w ten sposób przegrałem. Warto wyciągać wnioski z takich zakładów [...]
... ależ czemu unikać?
Wnioski wyciągnięte: w takie, starannie wyselekcjonowane mecze, polecam jak najbardziej grać!
Przeciwko faworytowi spotkania, oczywiście.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nikt Ci tego nie broni, ja mam taka zasadę że ich nie gram bo są nieobliczalne.
Zgadza się. Każdy gra jak chce.
Ponadto uważam, że są jak najbardziej &quot;obliczalne&quot;. Próbuję obliczać takie spotkania. Skutek nienajgorszy. Tak więc, dla niektórych grających nie są one obliczalne a dla innych są obliczalne.
Kwestia posiadanej wiedzy.
 
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc napiszę tutaj. Otóż gra w kombinacji np. 10 z 12 lub 5 z 7 polega na tym, że na tym kuponie mogą być 2 błędy czy w kryje się w tym jakiś głębszy sens?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zawierajac zakłady systemowe np. 5z7 , masz luz popełnienia 2 błędów w typowaniu i nie musisz zawierać 5z7=21 zakładów prostych , gdyż te 21 zakładów po 5 zdarzeń jest zawartych na tym 1 kuponie.
 
U 0

under5

Użytkownik
Witajcie, wszystkie dobrego w nowym roku życzę wszystkim! ????

Mam pytanie:
Chodzi mi o system Keliego ale nie czaje go do konca.

tzn. jest prosty
Przegrywamy to dajemy stawke 4%
Wygrywamy to zmniejszamy do 1%

Upierdliwe mając ok.200zł wszystkiego u Buka.

Rozumiałbym gdybym na 1 dzień miał 1 typ - wtedy Kellim można grać.

A ja ma na kazdy dzień (+ noc) z róznych źródeł (część płatnych typów;sprawdzone;dobre + reszta z innych miejsc) i w sumie zdarzeń to spokojnie powyżej 10 jest. Bo to przecież nożna, siata czasami, kosz i hokej.

Jak przy takiej ilości typów używać Kelliego?

Po drugie : czy ktoś w końcu rozgryzł dobrze różne systemy? Chciałbym mieć to jakoś objaśnione od A do Z - bo z moich obserwacji i tego, co gdzieś tam przeczytałem każdy typ praktycznie jest do niczego.

Pozdrawiam Serdecznie!
 
astana 439

astana

Użytkownik
Autor systemu Kelly
Kryterium Kelly (ang. Kelly criterion) jest wzorem na matematycznie optymalne zarządzanie pieniędzmi. Pasjonuje graczy zakładów sportowych, karciarzy, inwestorów, managerów i ekonomistów.
Kelly formula po raz pierwszy została opisana w 1956 roku przez naukowca John&#39;a Kelly&#39;ego (1923 – 1965).
John Kelly urodził się w stanie Texas w USA. Spędził 4 lata w USA Navy jako pilot podczas II Wojny Światowej. W 1953 uzyskał tytuł doktora w dziedzinie fizyki.
W 1962 roku Kelly użył komputera do syntezy mowy, która została użyta w jednym z ówczesnych filmów.
Kelly zmarł na udar mózgu na chodniku Manhattanu w młodym wieku 41 lat. Mówi się, że nigdy nie używał własnego kryterium, aby zarabiać pieniądze.
Wprowadzenie
Kryterium Kelly jest wzorem używanym do maksymalizowania długoterminowego współczynnika tempa wzrostu powtarzalnych gier o podanym ryzyku, które mają pozytywną wartość oczekiwaną. Formuła Kelly&#39;ego określa jaki procent bieżącego bankrolla należy postawić na każdym etapie gry.
System Kelly maksymalizuje współczynnik tempa wzrostu w długim okresie, a zatem także minimalizuje ryzyko ruiny, ale to ryzyko jest różne od zera. Używając systemu Kelly nie możemy doprowadzić do bankructwa, ale wartość bankrolla może zmierzać do 0 jednostek. A zatem skończone prawdopodobieństwo ruiny istnieje. Założeniem wzoru jest nieskończona podzielność stawek, co nie powinno przeszkadzać w praktyce, jeśli bankroll jest wystarczająco duży.
Obliczenia
Tw. (Kryterium Kelly&#39;ego)
Długoterminowy współczynnik wzrostu jest maksymalizowany przez znalezienie ułamka f* z bankrollu, który maksymalizuje wartość oczekiwaną logarytmu rezultatów[1]. Dla zakładów z dwoma wynikami, gdzie jeden powoduje utratę całych środków na zakład, a drugi zawiera zwycięską kwotę pomnożoną przez oferowany kurs, ułamek f* obliczamy za pomocą wzoru:
wzor-kryterium-kelly.jpg
gdzie:
f* jest ułamkiem przeznaczonego na grę kapitału do postawienia;
k jest kursem oferowanym na zakład;
 
G 14

grass88

Użytkownik
jaki jest wzór na kombinacje dla takiego przykładu:
4 mecze na kuponie, a do każdego 16 wyników, chce zagrać wszystkie możliwe kombinacje
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Gdybyś miał w tych 4 meczach tylko po 2 możliwe wyniki np. under/over - to daje to 2^4=2*2*2*2=16 kombinacji , a skoro masz w tych 4 meczach po 16 możliwych wyników , to daje to:

16^4=16*16*16*16=65536 kombinacji
czyli trafiając wszystkie 4 typy np. z dokładnych wyników po @16 , otrzymasz zaledwie zwrot kosztu gry ( teoretycznie , bo tego przy tej ilości zakładów przecież nie będziesz grał ???? ) .

A tu kalkulator do takich obliczeń typu 16^4 itp. potęgowanie:

http://www.math.edu.pl/narzedzia.php?opcja=potegowanie

.
 
P 0

piachu01

Użytkownik
witam. w bukmacherke nigdy nie bawiłem się na poważnie, a jedynie raz na jakiś czas kilka dubli i trebli+weekendowy tasiemiec na farta.
Chciałbym się teraz zaczac zajmować tym bardziej powaznie i pierwszym pytaniem jest wybór miedzy singlami, a ako. Wszędzie doradzają single, a moje pytanie brzmi dlaczego skoro w singlach potrzebujemy dużo wiekszej skutecznosci typow?
 
Do góry Bottom