>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja 2010/2011

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
SPOTKANIE: Malmo FF - Djurgardens IF
TYP: 1
KURS: 1,5
BUKMACHER: Betgun

⚽ &gt; ANALIZA &lt; ⚽

To dopiero początek sezonu w Swedish 1st Allsvenskan jednak widać juz powoli która z drużyn będzie walczyła o najwyższe cele w tym sezonie. Malmö to ekipa zajmująca obecnie miejsce 3 w ligowej tabeli. Goście Djurgardens IF 12 pozycja. Różnice w klasie widać na pierwszy rzut oka i tak też jest w rzeczywistości. Goście nowy sezon rozpoczęli niezbyt opytmistycznie. Przez pierwsze 4 spotkania nie potrafilio wygrac nawet jednego meczu. Ostatnio nastroje w zespole się nieco poprawiły bo odnieśli dwie wygrane. Pokonane zespoły to Trelleborg oraz Atvidabergs. Ten pierwszy zajmuje 14 miesjce, natomiast Atvidabergs ostatnia w tabeli. Ja bym się nie cieszył na ich miejscu. Bo takie wygrane to żaden sukces. Malmo FF prezentuje się bez porównania lepiej. 7 meczy w tym sezonie i tylko 1 porażka z liderem Helsingborg. Nieźle im idzie. Patrząc na poprzedni sezon gdzie Malmo FF błąkało się gdzieś w okolicach środka tabeli nie mogąc znaleść odpowiedniego miejsca dla siebie, to teraz jest zupełnie inaczej. Walczą o mistrza. A walka jeszcze długa przed nimi. Puki co teraz muszą u siebie wygrać. Nastroje w zespole są podrażnione z racji ostatniej porażki, więc teraz chęć rehabilitacji jest duża. Djurgardens IF na wyjazdach słabiutko. 0 zwycięstw 1 remis i 2 porażki, teraz dojdzie im trzecia porażka. W tamtym sezonie dudem się uchronili przed spadkiem z ligi teraz wróżę im spadek... warto zagrac przeciwko nim i postawić na rewelecję tej rundy Malmo F. U siebie na stadionie spuszczą solidne lanie gościom na bank ???? kurs 1,5 mały, ale pewny, moze byc to świetna propozycja do jakiegoś singla.
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Wie ktoś dlaczego jest taki dobry kurs na Helsingborg w meczu z AIK (kurs to 1.7-1.8 )
Przecież Helsingborg po 8 meczach ma 7 wygranych i 1 remis i na dodatek gra u siebie a AIK zajmuje 3 miejsce od końca i ma statystyki 1-3-4.
??
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam z tego co wiem to 3 zawodnikow z podstawowego składu nie zagra tak zdołałem przeczytać z jednego bloga, Ile w tym prawdy nie wiem.... dlatego nie potwierdzam tego tylko zamieszczam dla zainteresowanych.
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Dobra dzięki tylko tak sie zdziwiłem tym kursem bardzo bo rzadko jest tak że tak dobrze grający zespół z przeciętniakiem ligi ma kurs u siebie 1.8 , dałem 1 ale już mi snooker zaprzepaścił kupon :p
 
luter 5

luter

Użytkownik
Gefle - Kalmar
Typ: over 2,5
kurs:2,00
bukmacher: DOXXbet
Analiza:

Juz dzis o godzinie 17:00 rozpocznie sie spotkanie pomiedzy Gelfe a Kalmarem.Spotkanie zapowida sie bardzo ciekawie poniewaz obydwie druzyny w tym sezonie strzelaja sporo bramek oraz sasiaduja w tabeli.Ekipa gospodarzy strzelila w ciagu 9 kolejek strzelila 9 bramek oraz stracilia 12 natomiast Kalmar strzelil 11 a stracil 15 goli.Oprocz tego obydwie ekipy sasiaduja ze soba z ta sama iloscia punktow a o pozycji decyduje tylko roznica bramek.Do tego wsyzstkiego w spotkaniach bezposrednich tez zadko padaly under a wlasciwie tylko w jednym spotkaniu przed rokiem.
Allsvenskan Gefle vs. Kalmar 1:1
Allsvenskan Gefle vs. Kalmar 1:5
Allsvenskan Gefle vs. Kalmar 2:1
Allsvenskan Gefle vs. Kalmar 2:2
Allsvenskan Gefle vs. Kalmar 1:2
Mysle ze dzis nie bedzie wyjatku i tak jak w wiekszosci spotkan zobaczymy sporo bramek a wyniik bedzie overowy zwlaszcza ze obydwie ekipy sa dosc nisko w tabeli i walka napewno bedzie toczyc sie o kazdy punkt.Dlatego w tym spotkaniu stawiam na zaklad over 2,5 bramki po koncowym gwizdku sedziego​
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Spotkanie: GAIS - Helsingborg
Typ: Helsingborg -1
Kurs: 3.25
Buk: Bet365
Na dzisiejszy wieczór wybrałem pojedynek pomiędzy drużynami GAIS&#39;u i Helsingborgu. Będzie to mecz kończący zmagania 10 kolejki szwedzkiej Allsvenskan. Po 9 kolejkach gospodarze plasują się na 8 pozycji z dorobkiem 14pkt. i bilansem bramkowym wychodzącym na 0. Goście z kolei zajmują pierwszą pozycje z 25pkt. i 11 bramkami na +. Do tego typu szczególnie przyciąga mnie aktualna forma piłkarzy Helsingborgu którzy wygrali 8 meczy i 1 zremisowali. GAIS 4 mecze wygrał, 3 przegrał i 2 zremisował. Przybliżę historie ostatnich &quot;batalii&quot; pomiędzy tymi drużynami:
23-08-2009 Allsvenskan Helsingborg 0 - 1 GAIS⛔
13-04-2009 Allsvenskan GAIS 1 - 4 Helsingborg✅✅
28-10-2008 Allsvenskan GAIS 0 - 3 Helsingborg✅✅
03-07-2008 Allsvenskan Helsingborg 1 - 0 GAIS✅
12-08-2007 Allsvenskan GAIS 0 - 3 Helsingborg✅✅
18-06-2007 Allsvenskan Helsingborg 1 - 1 GAIS⛔
08-09-2006 Allsvenskan GAIS 0 - 2 Helsingborg✅✅
08-04-2006 Allsvenskan Helsingborg 1 - 0 GAIS✅
23-09-2000 Allsvenskan GAIS 0 - 4 Helsingborg✅✅
08-05-2000 Allsvenskan Helsingborg 2 - 0 GAIS✅✅
Jak widać na wyjazdach od dobrych kilku sezonów Helsingborg wygrywał różnicą co namniej 2 bramek. Mimo wszystko biore typ -1 i w wypadku (0-1, 1-2, 2-3 - zwrot) a ja typuję 0-2 :wink:
 
sporting 0

sporting

Użytkownik
GAIS vs Helsingborg
Na poniedziałek wybrałem mecz ligi szwedzkiej. Typ na Helsingborg w podwójnej szansie wydaje mi się wielce prawdopodobny. Przez 10 ostatnich lat obie ekipy mierzyły się w lidze 10 razy. Aż 8 spotkań wygrał zespół dzisiejszych gości, w tym pięciokrotnie tryumfowali na wyjeździe, za każdym razem minimum dwubramkową różnicą. Już od początku tego sezonu Helsingborg pokazuje, że mierzy wysoko i głównym celem jest zdobycie majstra. Obecnie liderują tabeli z dorobkiem 25 punktów z przewagą dwóch oczek nad Malmo. Mają jednak jeden mecz mniej od wicelidera i już dzisiaj mogą odskoczyć na 5 punktów. Jedyna strata punktów w tym sezonie przydarzyła się w wyjazdowym meczu z Trelleborgiem, czyli najsłabszym rywalem. GAIS plasuje się aktualnie na 8 miejscu, a przed własna publicznością dwukrotnie wygrała i tyle samo razy dzieliła się punktami. Moim zdaniem historia jak i obecna forma obu zespołów zdecydowanie stawia gości w roli faworyta dzisiejszego meczu. Ja gram ostrożniej i stawiam, że Helsingborg zdoła prowadzić w jednej z połów.
Z fartem !​
 
baxik 0

baxik

Użytkownik
Gais Göteborg - Helsingborgs IF
Typ: X
Kurs: 3,20
Buk: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 19 odbędzie się mecz, który zapowiada się na bardzo ciekawy. Otóż gospodarze (8 miejsce) zagrają z liderem Helsingborgs. Gais u siebie jak dotąd nie przegrał ( 4 mecze: 2Z-2R), a goście na wyjeździe także ( 4 mecze: 3Z-1R) i nawet nie stracili bramki. Moim zdaniem drużynę gości w tym sezonie będzie ciężko powstrzymać, ale dzisiaj typuje remis bo Gais to solidna drużyna i będzie chciała nawiązać walke z liderem szwedzkiej Allsvenskan. Myślałem nawet o tym czy nie wygrają tego meczu, ale po głębszej analizie doszedłem do wniosku że mecz będzie zacięty i remis jest jak najbardziej prawdopodobny.
 
H 0

hanss52

Użytkownik
Spotkanie: GAIS-Helsingborg
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: expekt
Analiza: Dziesiąta kolejka szwedzkiej Allsvenskan 2010. Naprzeciw siebie staną piłkarze Gais i Helsingborgu. Gospodarze średnio spisują się w tym sezonie, znajdują się na 8 pozycji, mając 14 punktów, cztery raz wygrywając, dwa razy remisują i trzy razy przegrywając. Stosunek bramek to 11:11. W dzisiejszym spotkaniu będą soalabienie brakiem kilku kluczowych zawodników. Pauzować będą: Richard Spong, Calum Angus, Joel,Jackson, Bert Erik Hagen (info ze str. głównej). Goście mają fantastyczną passę. Znajdują się na pierwszej pozycji w tabeli. W tym sezonie w 9 spotkaniach, 8 razy wygrali i tylko raz zremisowali! Znajdują się w fantastycznej formie. W tym spotkaniu nie będą mieli jakiś większych osłabień, nie zagra tylko Joel Ekstrand. Ostatnie pięć meczy to komplet zwycięstw! Myślę, że dzisiaj nie będą mieli większych problemów z pokonaniem średniaka, jakim jest GAIS. Pozdrawiam ;)
 
M 0

mieczyslaw_fog

Użytkownik
witam, mnie sie rowniez tak wydaje, czuje to w kosciach - dzis od rana mnie łamało w pięcie a w pięcie mnie zawsze łamie na win gospodarzy... takze dołączam sie i polecam
 
luter 5

luter

Użytkownik
Skovde AIK-Kristiandstads FF
Typ:Kristiandstads FF
kurs:3:00
bukmacher:Bet365

Analiza:
Juz 7 maja o godzinie 19:00 rozpocznie sie spotkanie 1 dywizji szwedzkiej pomiedzy Skovde AIK a Kristiandstads FF.Spotkanie zapowida sie bardzo ciekawie mimo ze jest to dopiero 4 kolejka ligi.Ekipa gospodarzy jak i gosci ma na swoim koncie po 5 punktow i wydawac by sie moglo ze sa to dwie rownarzedne druzyny jednak patrzac na statystyki tak juz nie jest bo ekipa gosci czyli Kristiandstads FF ma wyraznie patent na gospodarzy nie zaleznie od tego gdzie rozgrywane jest spotkanie co pokazuja wyniki poprzednich spotkan.

Skovde AIK-Kristiandstads FF 0:2
Skovde AIK-Kristiandstads FF 1:5
Kristiandstads FF-Skovde AIK 3:0
Kristiandstads FF-Skovde AIK 4:1

Co prawda nie wim nic o ruchach kadrowych obu ekip jednak wyniki z ostatnich lat pokazuja ze Kristiandstads ma patent na ekipe Skovde bo wyniki typu 4-1 czy 5-1 raczej nie biora sie tylko z dobrej gry ale z czegos wiecej.Mysle ze i dzis nie bedzie wyjatku i to ekipa Kristiandstads FF wygra to spotkanie.Dlatego w tym spotkaniu stawiam na ekipe gosci ktora nie powinna miec problemu z pokonanie ekipy Skovde patrzac na wyniki z poprzednich lat​
 
luter 5

luter

Użytkownik
Dalkurd FF-Hammarby TFF
Typ:Hammarby TFF/Hammarby TFF
kurs:5,50
bukmacher:bet365

Analiza:
Juz 8 maja o godzinie 16:00 rozpocznie sie spotkanie pomiedzy Dalkurd FF a Hammarby TFF.spotkanie zapowida sie bardzo ciekawie poniewaz na przeciw siebie stanie kolejno 10 i 1 druzyna w 1 dywizja szwedzkiej.Co ciekawe i odrazu rzuca sie w oczy to kurs na gosci czyli 3,00 ktory moim zdaniem jest prezentem od bet365.Dlaczego? no wiec goscie zajmuja pierwsze miejsce w lidze i nie przegrali zadnego z 3 meczy w tym sezonie.Do tego pokonali na wyjezdzie ekipe Ostersunds FK 3:1 a owa druzyna jest troche wyzej sklasyfikowana niz ich dzisiejsi rywale.Kolejnym argumentem ktory przemawia na korzysc goscie jest bilans bramkowy ktory wynosi 7 strzelonych i 1 stracona bramka w 3 kolejkach.Przejdzmy do gospodarzy ekipa Dalkurd FF zaczela ten sezon dosc slabo a ich bilans po 3 kolejkach to 2 remisy oraz porazka i tylko jedna strzelona bramka przy 3 straconych.Mysle ze w tym spotkaniu gospodarze nie beda mieli raczej sporo do powiedzenia patrzac na poczynania Hammarby.Dlatego w tym spotkaniu stawiam na ekipe gosci a zeby bylo ciekawie obstawiam prowadzenie Hammarby TFF do przerwy i wygranie calego spotkania​
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
potkanie : Brommapojkarna - Kalmar FF
Typ: 1
Kurs: 2.75
Buk: Expekt.
Jutro o godzinie 19 polskiego czasu zostanie rozegrane spotkanie w pierwszej lidze Szweckej w którym to na własnym boisku zespół Brommapojkarna będzie podejmować przyjezdny Kalmar. nie wiem dlaczego bukmacherzy bardziej obstawiają na Kalmar. Nie rozumiem tego. Po pierwsze zespół Brommapojkarna gra na własnym boisku po drugie są o 5 miejsc wyżej od kalmaru. Kolejnym moim zdaniem najlepszym argumentem na to jest jak do tad dobra gra gospodarzy na własnym stadionie ponieważ wygrali oni 3 mecze i po 1 tylko zremisowali i przegrali. co do Kalmaru zaliczył on tylko 5 remisów na wyjazdach a co najciekawsze strzelił tylko 3 bramki a drużyna gospodarzy też nie za dużo bo 4 ale widać że nawet mało bramek i zdobywają oni cenne punkty. Dlatego biorąc pod uwagę te argumenty jestem pewien ze gospodarze wygrają ten mecz i dopiszą do swojego rezultatu kolejne 3 oczka.
 
bombelo2 0

bombelo2

Użytkownik
Spotkanie: Gefle - Helsingborg
Typ: 2
Kurs: 2.05
Buk: Tobet
Analiza:
Lider szwedzkiej Allsvenskan gra w 12. kolejce z 10 drużyną ligowej tabeli. W ciągu miesiąca piłkarze Helsingborg zagrali 7 spotkań z czego 6 zakończyło się ich zwycięstwem. Tylko raz zremisowali na wyjeździe bezbramkowo z GAIS. Bramki w drużynie gości głównie strzelają Christoffer Andersson, Mattias Lindström, Rasmus Jönsson, Erik Sundin. Ci dwaj ostatni do tego świetnie asystują. Myślę, że ta mieszanka dwóch pomocników i dwóch napastników po raz kolejny pokaże świetną grę i odnieśie zwycięstwo na terenie GAIS. Goście są tym bardziej zmobilizowani, że w tabeli depczą im po piętach piłkarze Malmo FF. Dzielą ich zaledwie 2 punkty. W tamtym sezonie (chyba 2. kolejka) HIF (Helsingborg) zwyciężyli na wyjeździe z Gefle aż 4-1. Tym razem liczę na skromne 1-0.
 
F 2

fromanfield

Użytkownik
Spotkanie: IF Elfsborg v AIK Solna
Typ: over 3.5
Kurs: 3.75
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Gospodarze na luzie powinni wygrać to spotkanie. Są oni wysoko w tabeli, są drugą siłą ofensywną w lidze, a mecze domowe to dla nich atut, bo na 6 rozegranych meczy u siebie w tym sezonie żadnego nie przegrali, a wygląda to tak:
05/05-10 Allsvenskan Elfsborg vs. Malmö FF 2:2
29/04-10 Allsvenskan Elfsborg vs. Brommapojkarna 1:0
25/04-10 Allsvenskan Elfsborg vs. Trelleborg 4:1
15/04-10 Allsvenskan Elfsborg vs. Djurgården 3:1
06/04-10 Allsvenskan Elfsborg vs. Häcken 0:0
22/03-10 Allsvenskan Elfsborg vs. Halmstads BK 6:0
Dobre wyniki, ostatni remis nie budzi żadnych niesmaków, bo Malmo to zespół z górnej półki. Skoro udało się pokonać wysoko Trelleborg, to i z AIKiem nie powinno być problem, bo AIK również należy do strefy spadkowej i ma tyle samo pkt co wcześniej wspomniany team. A ich wyjazdy to 1 wygrana, 1 remis i 4 porażki:
06/05-10 Allsvenskan IFK Gothenburg vs. AIK 4:0
29/04-10 Allsvenskan Helsingborg IF vs. AIK 1:0
19/04-10 Allsvenskan Kalmar vs. AIK 0:3
11/04-10 Allsvenskan Gefle vs. AIK 1:0
29/03-10 Allsvenskan GAIS vs. AIK 3:1
20/03-10 Allsvenskan Brommapojkarna vs. AIK 0:0
dość słabo wyjazdy im wychodzą.
Dlatego patrząc na te mecze myślę, że będziemy świadkami tego overa, bo gospodarze lubią u siebie strzelać. Sumy bramek to (od marca) 6-0-4-5-1-4; zatem 4 overy. AIK natomiast mniej, bo tylko 2 ale liczę, że Elfsborg pokaże klase i rozbije rywala, a może goście sprawią niespodzianke i coś strzelą tudzież sprawią kłopoty gospodarzom. Czekamy na mecz mam nadzieje bogaty w gole.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Örebro vs. Trelleborg
typ: Örebro
Kurs: 1.73
Bukmacher:pinnacle

Prawdziwy prezent od bukmacherów co nie oznacza ,że będzie łatwo i przyjemnie jak zawsze ale powinno wejść. Typ opieram wyłącznie na statystykach bo nie biorę się ogólnie za tak egzotyczne ligi jak Szwedzka. W spotkaniu na Behrn Arena miejscowi podejmą czerwona latarnie ligi zespół Trelleborgu który ma wyraźne problemy ze strzelaniem bramek. Obecnie zajmują ostatnia 16-lokatę z dorobkiem 9-oczek tyle samo punktów ma co prawda plasujący się lokatę wyżej AIK ,ale ten wyprzedza ich lepszym bilansem bramkowym jeśli (-13 a -11) można tak w ogóle nazwać. Goście na sześć spotkań wyjazdowych nie wygrali ani razu a udało się tylko raz zremisować i to (0-0) ze średnio spisującym się w lidze Halmstadem. Ostatnie tygodnie w wykonaniu Trelleborga to cztery porażki (z czego dwie dość dotkliwe) i jedno zwycięstwo dość szczęśliwe z Mjällby (2-1). Gospodarze śmiało mogą myśleć o walce o trzecią lokatę dającą im prawo gry w eruopejskich pucharach (Liga europejska) ,obecnie tracą jeden punkt do trzeciego Elfsborg (23-punkty). Örebro w trzech ostatnich spotkaniach zanotowało każdy z możliwych wyników ,czyli remis (IFK Göteborg 0-0) , porażkę z liderem ligi Helsingborg (2-1) oraz zwycięstwo nad przeciętnym Djurgården. Podsumowując gospodarze nie mają innego wyjścia jak wygrać to spotkanie i zdobyć trzy cenne punkty co właściwie pozwoli im już wyprzedzić Elfsborg bo ten grał wczoraj (2-0 GAIS).
EDIT: (Jednak są linki i do szwedzkiej :mrgreen: ).
Örebro:
Zawieszeni: Nordin Gerzic (12/0)
Niepewni: K. Olsen (13/3), M. Almebäck (13/0)
Kontuzjowani: Peter Westman (0/0), F. Nordback (5/0), Oskar Johansson (0/0)
Trelleborg:
Kontuzjowani: Fredrik Jensen (6/1), Viktor Noring (4/0 - bramkarz), Z. Jovanovic (1/0), D. Jovanovic (0/0)
 
jedrula 25,7K

jedrula

Użytkownik
Co prawada moze nie wielu z nas gra 4 ligi skandynawskie,a tym bardziej mecze przedostatniej drużyny z ostatnią,ale w skrócie mówiąc sporo- skandynawskich typerów poleca dziś mecz Islingby IK - Smedjebackens FK @1.65 w Nordicbet,nie bedę udawał jakiegoś znawcy tej ligi,ale faktem jest spadek kursów z @2.20 na @1.65,co by potwierdzało ,że cos jest na rzeczy

wynik 5:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom