>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja (Allsvenskan | Superettan) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Varber -Falkenberg FF 1 2,60 100=260
Duze osłabienia u gosci: D. Johansson (5/0), E. Jensen (1/0), linebacker D. Svensson (11/1), pauzuje za kartki S. Rodevåg (10/7), Z. Krizanovic (7/0), N. Johansson (0/0). Goście na pewno w lepszej formie i zespół I większym potencjale ale wydaje mi sie ze po takim kursie warto można pograć z jakimś handi +0,5
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Mjallby-Kalmar 1 2,25 100=225 bet365
Gram na Mjallby. Mjallby ma 4 zwycięstwa w ostatnich 5 meczach u siebie i ostatnio rozgromił Halmstad 5-1. Zespół został na początku wiosny borykał się z problemami ale teraz wyszedł na prostą. W Kalmar nie wystąpi środkowy obrońca Paul Arajuuri (2-3 miesiace). Arajuuri był najlepszym zawodnikiem drużyny w tym roku i zarazem kapitanem zespołu. Ponadto, występ środkowego obrońcy Thorbjörnsson może być niepewny, ponieważ w ostatnim meczu boisko opuścił z kontuzja głowy (Norrköping). Brakujetakze doświadczonych graczy takich jak: Erik Israelsson i Tobias Inne Eriksson . Uważam ze na ten moment Mjallby jest lepszym zespołem niż Kalmar i tutaj myślę też, że duża zaleta jest to że Mjallby gra u siebie, gdzie drużyna jest bardzo silna.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Kalmar gra bez tych graczy chyba od samego początku sezonu.
Gospodarze to bardzo niewygodny rywal dla Kalmar, wystarczy
przejrzeć wyniki z ostatnich lat w lidze, rok temu było 1-0.
Oglądałem ten mecz i Kalmar po stracie gola nie miał szans na odrobienie jednej bramki.
W stronę gospodarzy -0,25 wygląda dobrze, bo na wyjazdach goście to
zupełnie inny zespół niż w domu.
Dla mnie najlepszym typem było Malmo, 1,8 było na ich wygraną, teraz w granicach 1,6.
Dzisiejsza wygrana da im miejsce w top3 ligi, będą mieli tyle samo punktów co Elfsborg,
z nimi zagrają wkrótce u siebie i wg mnie zgarną minimum 4 punkty w tych dwóch spotkaniach,
pewnie i komplet. Dla mnie są jedyną drużyną, która powalczy o mistrza z Helsingborg.
Poza tym zagrałem +0,5 na Varnamo. To spotkanie dwóch ekip z dołu tabeli,
goście wygrali dwa ostatnie mecze, na wyjazdach bez porażki od trzech spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
shagrath 45

shagrath

Użytkownik
Mjallby-Kalmar 1 2,25 100=225 bet365

Gram na Mjallby. Mjallby ma 4 zwycięstwa w ostatnich 5 meczach u siebie i ostatnio rozgromił Halmstad 5-1. Zespół został na początku wiosny borykał się z problemami ale teraz wyszedł na prostą. W Kalmar nie wystąpi środkowy obrońca Paul Arajuuri (2-3 miesiace). Arajuuri był najlepszym zawodnikiem drużyny w tym roku i zarazem kapitanem zespołu. Ponadto, występ środkowego obrońcy Thorbjörnsson może być niepewny, ponieważ w ostatnim meczu boisko opuścił z kontuzja głowy (Norrköping). Brakujetakze doświadczonych graczy takich jak: Erik Israelsson i Tobias Inne Eriksson . Uważam ze na ten moment Mjallby jest lepszym zespołem niż Kalmar i tutaj myślę też, że duża zaleta jest to że Mjallby gra u siebie, gdzie drużyna jest bardzo silna.
Czesto sie sugeruje twoimi typami i ten zagrałem za 25 euro i mi sie płakać chce ????
 
shagrath 45

shagrath

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Szwecja Dywizja 1
Spotkanie: Husqvarna ₋ Qviding
Typ: Handicap (0:1)
Kurs: 2,10
Bukmacher: WilliamHill


Dziś spotkanie pomiędzy drużyną Husqvarna, która obecnie plasuje się na pozycji 1 z dorobkiem 25 oczek i bilansem meczy u siebie 4/1/0. Przeciwnikiem jest drużyna zajmująca ostatnie miejsce z dorobkiem 5 punktów po rozegraniu już 10 kolejek i bilansem na wyjeździe 1/0/4. Na czystą wygraną gospodarzy w zależności od bukmachera są kursy rzędu 1.30~1.40, tak więc dlaczego taki wysoki kurs na handi ?

Mianowicie troszke tu ryzykuje bo nie wyczytałem na stronie internetowej żadnych informacji na temat absencji dotyczących tego meczu, aczkolwiek pomijając fakt że Husqvarna jest drużyną własnego boiska to wygrywa swoje spotkania z marginesem 1 bramki, tak więc tu handi nie wchodzi. Są to przeważnie wyniki: 1:0, 2:1, 3:2. Ale widze światełko w tunelu patrząc na wyniki w swoich spotkaniach drużyny przyjezdnych.

Podkreślam ! - typ dla odważnych.
 
shagrath 45

shagrath

Użytkownik
Åtvidaberg - Syrianska FC @ 1.80 BTS [WilliamHill]

..mysle że można by tu pograć BTS przy ładnym kursie.. Gospodarze bez O. Möller [9/1] i D. Sjölund [12/1]. Syrianska gra straszną biede ale ostatnio nie dużo brakło i Malmo FF dostałoby 2:1 po dupie. Zamykają chłopaki tabele na 16 miejscu ale potrafia pokazać w każdym meczu pazury i honorową bramke strzelić. Tu proponuje bez większego namysłu BTS.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Szwecja - Szwedzka Pierwsza Liga (Allsvenskan)
Spotkanie.Åtvidabergs FF - Syrianska FC (0-1) HE
Typ.1
Kurs.2,85
Bukmacher.Sportingbet
Data.23.06.2013 g.15.03
Analiza.
Dzisiaj w Szwedzkiej Allsvenskan dojdzie do spotkania pomiedzy zespolami Åtvidabergs FF - Syrianska FC.Typuje w tym spotkaniu wygrana gospodarzy minimum dwoma golami.Po pierwsze gospodarze sa lepsi pilkarsko co odzwierciedla tabela ligowa...I tak Åtvidabergs FF jest na miejscu 7 z 17 punktami,natomiast - Syrianska to ostatnie 16 miejsce z 9 oczkami na koncie.Po drugie za gospodarzami przemawia aktualna forma w ktorej bija gosci na glowe,gospodarze na ostatnie 6 meczy to 4 wygrane i 2 porazki ,przy 2 remisach i 4 porazkach gosci...W ostatniej kolejce ligowej Åtvidabergs FF pokonal na wyjezdzie 2-0 Hacken,natomiast Syrianska FC przegrala u siebie z Malmo 2-3 mimo prowadzenia 2-1.Natomiast jesli chodzi o ostatnie spotkanie u siebie to Atvidaberg pokonalo pewnie Mjallby 3-0,natomiast 11 dni wczesniej ta sama ekipa Syrianska FC doznala pogromu z tym samym Mjallby na wyjezdie ,az 4-1.Niech spotkania z Mjallby posluza jako wyznacznik miejsca gdzie obie ekipy sie znajduja i gdzie ich miejsce w tabeli...Typuje tutaj pewna wygrana gospodarzy i wynik 3-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Malmo (-0,25) - Elfsborg 1,89 Sbobet 1/10
Dla obu ekip to bardzo ważny mecz, kto go wygra wyprzedzi IFK i wskoczy na drugie miejsce w tabeli.
Malmo ostatnio goniło Syrianską i odrobiło w ciągu 4 minut to co straciło w przeciągu trzech :cool:
U siebie w tym sezonie nie przegrali spotkania, mimo to, nie grają najlepiej,
zremisowali trzy z pięciu spotkań, a z taką grą o mistrza będzie ciężko.
Elfsborg w pierwszej połowie nie wykorzystał dobrych okazji z Gefle, w drugiej zagrał słabo,
nie stwarzał praktycznie zagrożenia. W słabej dyspozycji jest linia pomocy.
Malmo wygrywało ostatnie spotkania z Elfsborgiem u siebie jednym golem,
jutro nie może stracić punktów, bo aktualny mistrz rok temu stracił u siebie w 15 spotkaniach
tylko 6 oczek, tyle co Malmo obecnie. Jak Rantie wyjdzie w 11 to będzie dobrze.
Varnamo DNB - Ostersunds 2,04 ibc 1/10
Gospodarze u siebie wygrali tylko raz w tym sezonie, jutro jednak nie ma tak
silnego rywala jak we wcześniejszych meczach.
Ostersunds przegrało ostatnie cztery wyjazdy, w lepszej formie jest Varnamo,
dla mnie to inni powinni być faworytem.
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Falkenbergs - Degerfors
24.06.2013 19:20


Jedno ze spotkan jakie dzisiaj zostanie rozegrane w szwedzkiej Superettan bedzie to pojedynek gdzie ekipa Falkenbergs podejmie Degerfors. Gospodarze obecnie duzo lepiej sobie radza i to oni powinni zanotowac wygrana. Obencie maja 26 punktow co daje im drugie miejsce. Z taka gra maja bardzo duze szanse na bezposredni awans do najwyzszej fazy rozgrywek w Szwecji. Dzisiejsza wygrana jeszcze bardziej zblizy ich do lidera do ktorego zreszta traca czteyr punkty. Grajac przed wlasna publicznoscia zanotowali 4-1-1. Podczasd ostatniego spotkania nie dali najmniejszych szans dla rywala gdzie to pokonali Varbergs 4-0. A przeciez nie byli faworytami tamtego spotkania. Bardzo dobre spotkanie rozegral Skold, ktory strzeli dwie bramki. Po jednym trafieniu zaliczyli Martler oraz Svahn. A przeciez nie mozna zapomina co najskutecznieszym zawodniku tego zespolu Rodevåga, ktory do tej pory zaliczyl siedem trafien. Z drugiej lini umieja dobrze podlaczyc sie pod akcje ofensywne tacy zawodnicy jak Keat czy Svensson, ktorzy maja juz trafienia na swoim koncie. Degerfors obecnie nie prezentuje sie za dobrze poniewaz zajmuje osme miejsce majac pietnascie punktow. Pomimo calkiem wysokiej pozycji nie mogas byc bezpieczni poniewaz maja tylko dwa punkty przewagi nad strefa spadkowa. W meczach wyjazdowych notuja najgorsze wyniki w calej lidze. Jako jedyna druzyna jeszcze nie zanotowala zadnej wygranej! Ich bilans to 0-3-3. Do tego nie graja zbyt dobrze w ofensywie gdzie to maja jedna z najgorszych lini ofesnwynych w lidze a patrzac na calkiem dobra postawe gospodarzy w obronie ciezko bedzie im tutaj strzelic bramke. W ostatnim meczu mierzyli sie z Hammarby gdzie to w dodatku grajac przed wlasna publicznoscia przegrali swoj pojedynek 1-0. Reasumujac wierze, ze tutaj gospodarze powinni okazac sie lepszym zespolem tym bardziej, ze graja na wlasnym obiekcie.

Typ 1 Kurs 1.55 Bukmacher Expekt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom