>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja (Allsvenskan | Superettan) - 2014/2015

Status
Zamknięty.
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Gefle - Kalmar 0:2 ✅
Typ: Kalmar DNB
Kurs: 2,05
Bukmacher: WilliamHill

Buki znowu nie doceniają najlepszej wyjazdowej ekipy w Szwecji. Już pomijając to, że Kalmar gra bardzo dobrze na wyjazdach to w mojej opinii jest to jedna z lepszych ogólnie ekip w Szwecji. Rok temu otarli się o kwalifikacje LE, moim zdaniem w tym sezonie też będą w ścisłej czołówce. Z kolei Gefle to typowy średniak, a czasem spada na dolne lokaty. Muszę szczerze przyznać, że nie widziałem ich w tym sezonie w żadnym meczu, ale po wynikach widać, że tam się nic nie zmieniło. Planowane porażki z AIK&#39;iem i Malmo, 2 remisy i zwycięstwo z odpowiednio: Mjallby, Atvidabergs i Brommapojkarna. Czyli nawiązują walkę tylko z zespołami o podobnej klasie, lub słabszymi. Kalmar póki co bez porażki, ich zmorą są z pewnością remisy (stąd gram DNB). W tym sezonie mają 3 remisy (na 5 meczów), w ubiegłym mieli ich aż 10 (na 30), więc z pewnością jest to frustrujące i jest to coś do poprawy. Jeśli piłkarze Kalmar chcą zawalczyć o coś więcej w tym sezonie, wygrywanie z takimi zespołami jest obowiązkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Allsvenskan, 5.05.2014, 19:05
AIK Sztokholm - Helsingborg
Obie strzelą @1,73 Bet365 ✅
Powyżej 1,5 bramki do przerwy @2,63 Bet365 ⛔

i bardzo lekko DW 2-1 @8,5 Bet365 ✅✅✅
Drugi gol w meczu padnie przed 55 minutą @2,0 Betcity ⛔
Gole w obu połowach: TAK @1,65 Betcity
✅
Przed nami dokończenie siódmej serii gier w Szwecji i spotkanie ostatnie, a więc konfrontacja pomiędzy drużyną ze stolicy, a potocznie zwanymi Krowami nazywanymi przez swoich kibiców sympatyczniej, a więc Di Roe (Czerwoni). W każdym razie spotykają się dwie bardzo podobne drużyny, vicemistrz kraju, który zdobył trofeum po bardzo imponującej końcówce sezonu oraz goście, którzy po całkowitym odpuszczeniu wyżej wymienionej końcówki zajęło dopiero piątą pozycję, a przecież priorytetem było &quot;pudło&quot;. Teraz i jedni i drudzy zaczęli sezon rozczarowaniami i powoli to przestaje zadowalać również kibiców. Warto rzucić okiem w historię spotkań by zobaczyć, że dość często bywamy świadkami BTSu. Jeszcze ciekawsza statystyka pokazuje, że ostatnie trzy spotkania na stadionie AIK kończyły się wynikiem właśnie 2-1, zwykle też mamy sporo bramek już w pierwszej części gry, bo obie ekipy grają otwarty futbol. Historia lubi się powtarzać, więc dlaczego nie mielibyśmy być świadkami czwartego 2-1 z rzędu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
AIK -0,25 1,82 7/10 - HELSINBORG OVER 2,5 1,82 4/10
Aik to jest druzyna kto zagrac lepsje na match wiazdowi u cebie maion sporo problemi ale na wiazda potrafili wygrac u Gefle i Djiugarden kto mieli dobra forma i remisowali ostatni wiazdowi u Hacken 2-2 ale Hacken e Kalmar teraz graion nailepsje pilka u allesveskan,Halmstad slaba druzyna jest u cebie przegrali ze Orebro remisowali Norrkoping i wygrali ze Helsinborg ale Helsinborg na wiazdi ten sezonu graion tragiczni,ja nie wize inni wynnik kto wygrana AIK dzis nawet dlatego inne druzyne kto walczon na mistra uczekaion.Wize branke u Helsinborg gdzie gospodarczy graion ze Malmoe kto ostatnio przegrali dwa match jeden pucharowi i u liga u cebie ze Hacken,Helsinborg u cebie zagrac dobri i ofensivi pilka i dla mnie maion szanz nawet na wygrana ale zagrauem na over bo wize pewni.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Halmstad - Brommapojkarna 3:0 ⛔
Typ: Brommapojkarna DNB
Kurs: 2,70
Bukmacher: Unibet

Ostatnio podawałem trochę typów, ale na sucho (w temacie) ze względu na brak czasu, teraz jednak śmiało będę mógł wrzucać typy z uzasadnieniem. Wczoraj oprócz Falkenberga typowałem również zwycięstwo Brommy w meczu z Mjallby. I pomimo porażki gospodarzy uważam, że zagrali bardzo dobry mecz. Bramka dla gości totalnie z niczego, a wcześniej była pełna dominacja Brommapojkarny, która nie potrafiła wykorzystać dogodnych sytuacji. Nie potrafili nawet wykorzystać rzutu karnego, który wyprowadziłby ich na prowadzenie 1-0. Wcześniej z Helsinborgiem też podobno zagrali bardzo dobry mecz i też przegrali 0-1 po czerwonej kartce dla Larssona. Tak więc forma jest dość wysoka, a nie przekłada się to na wyniki i pozycję w tabeli. Halmstad u siebie gra dość dobrze, natomiast nie jest to żadna potęga, zresztą potwierdza to tabela (zajmują ostatnie miejsce). Ostatnio mieli maraton z dobrymi ekipami (Elfsborg, AIK, Malmo) - wyszli z tych meczów z twarzą, strzelając w każdym co najmniej jedną bramkę. Wydaje się więc, że u nich również z tą formą tak źle nie jest. Ale gram na gości, bo uważam, że w końcu szczęście się do nich uśmiechnie, kurs też bardzo przyjemny.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Hacken - Kalmar 4:1 ⛔
Typ: Kalmar DNB
Kurs: 2,95
Bukmacher: Unibet

Wczoraj Bromma niemiło zaskoczyła, ale dzisiaj mam ochotę się odegrać, razem z piłkarzami Kalmar FF. Wiele razy wspominałem, że Kalmar lepiej gra na wyjazdach, niż u siebie, bo tam może spokojnie liczyć na kontrataki. Defensywa stabilna, można na niej polegać i się bronić. Hacken to drużyna swojego boiska, jest tu niezwykle groźna. W ataku szaleje El Kabir, ma już 6 bramek i to jego mogą się goście obawiać najbardziej. W tym sezonie Hacken zagrało u siebie 6 meczów i tylko raz zremisowało, pięć pozostałych meczów wygrało. Ale jak Hacken jest drużyną swojego boiska, tak Kalmar jest drużyną obcego boiska - na 4 mecze 3 wygrane i jeden remis. Obie drużyny walczą o najwyższe cele w tym sezonie, tak więc przed nami prawdziwy mecz na szczycie. Kalmar na pewno nie pójdzie na wymianę ciosów, stąd uważam, że mają duże szanse na dobry wynik. Hacken prawdopodobnie będzie miało duże kłopoty, a goście będą spokojnie czekać. Tak jak to było rok temu, kiedy gospodarze mieli dużą przewagę, a goście czekali na swoją szansę i doczekali się w 92 minucie strzałem z rzutu wolnego. Jeśli już wracam do przeszłości to warto zauważyć, że historia meczów tych drużyn w Allsvenskan wygląda następująco:
W Szwecji bardzo rzadko takie passy są przypadkowe. Kalmar po prostu nie pasuje Hacken, oby ta tendencja była podtrzymana dzisiaj!
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Sirius - Angelholms +1,5 1,806 pinnacle ✅ 0-0
Dla mnie Sirius to najmocniej przeceniana ekipa przez buki w tej lidze.
Widziałem ich parę spotkań, w tym te z Osters.
U siebie nie są mocni, nie wiem skąd wzięła się linia -1,5, z nikim jej nie pokryli w tym sezonie.
Goście przegrali raz 0-5 poza domem, ale w pozostałych meczach już grali lepiej,
potrafili strzelać dobrym ekipom nawet 3 gole (porażka z Sundsvall 3-4).
 
bmth 28

bmth

Użytkownik
Angelholms ₋ Landskrona | 1 @ 1.91 Bet365 ⛔
- drużyna Landskrona od początku sezonu zanotowała tylko dwa zwycięstwa i trzy remisy, a tym samym reszta to same
przegrane. W ostatnim z resztą również przegranym meczu zarobiła czerwoną kartkę i zagrają bez Amerykanina
P. Torresa. Landskrona na wyjeździe bilans 1/1/4. Drużyna Angelholms potrafi z lepszymi od siebie zremisować, gdzie
z równymi poziomem sobie są w stanie spotkanie wygrać. Myślę że na dziś taki rywal jak Landskrona to pójdzie
jak po maśle...
 
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
Sundsvall - Sirius 16:00
Typ: 1 Unibet @ 1,95


Według mnie jest to bardzo wartościowy kurs do zagrania.

Sundsvall, lider ligowej tabeli z liczbą 25. punktów - najlepsza drużyna własnego boiska 5-1-0 (bezbr. remis z mocną ekipą Ljungskile)
Sirius, 7. lokata jak do tej pory, na ich koncie 16. oczek - najlepsza drużyna wyjazdowa 3-2-1 (... L5 Away - Remis z Assyr. (15/16 lokata), Win 1:2 z Lands. (16/16), Remis z Osters (obecnie 11/16), Loose z GAIS (13/16 lokata), Win z Degerfors (obecnie 9/16 po ostatnich dobrych występach).

Jak widzimy Sirius nie jest tak straszne na tych wyjazdach, zdobywając punkty głównie z nisko notowanymi zespołami (zamykającymi tabele).

Dla Sundsvall idealna okazja do zmazania plamy za ostatnią wyjazdową porażkę z Varbergs (1:0). Zrobiło się bardzo ciasno w tabeli (1-5 miejsce róznica zaledwie 3 punktów), dlatego Sundsvall z pewnością będzie jeszcze bardziej zmotywowane do wywalczenia zwycięstwa w tym spotkaniu.
 
bmth 28

bmth

Użytkownik
Osters ₋ Jonkopings | 1 @ 1.91 Bet365 ⛔
- drużyna gości w ostatnim meczu poległa 3:0, gdzie straciła za czerwoną kartke jednego zawodnika gdzie siłą rzeczy
nie zagra on w tym spotkaniu. Jonkopings jest nieco wyżej w tabli niż Osters ale patrząc po ostatnich ich spotkaniach jest
tu w tym spotkaniu bardzo widoczna szansa na wygraną gospodarzy. Ostatnio mają passe na same remisy i temu tak
nisko plasują się w tabeli.. najwyższy czas na wygraną !
 
bmth 28

bmth

Użytkownik
Syrianska ₋ Husqvarna | 1 @ 2.00 Bet365
- Drużyna Husqvarna od 9 spotkań bez żadnej wygranej, gdzie zaliczyła dwa remisy i to jakiś czas temu, obecnie pasmo porażek.
To będzie pierwsze spotkanie obu drużyn, z racji tego że Husqvarna to w obecnym sezonie beniaminek. Syrianska w poprzednim
meczu wyjazdowym dotkliwie baty dostała z pierwszym miejscem w tabeli aż 5:1 gdzie zdobyli honorową bramkę, lecz i
dostali czerwoną kartkę, gdzie w tym dzisiejszym meczu będzie pauzował brazylijski obrońca Diego Brum. Husqvarna na wyjeździe
bilans 1/1/4, także gra na terenie rywala to nie jest ich mocny atut i myślę wykorzystają ten fakt zawodnicy Syrianska.
 
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
Jestem ciekaw czym był spowodowany tak drastyczny wzrost kursu pre-match na Syrianske, 1.91 -&gt; 2,75 na bet365. Jakieś poważniejsze info puszczone w obieg ? Do południa kursy na pewno ~1,9-2.
26.06
Dziś od rana obserwuję ruchy kursów na spotkanie Sirius - Varnamo.
Kursy na gości idą w górę, a w tym momencie AH -1 na nich 2,1 bet365 i 2,0 ComeOn.
Już Szef Elity pisał w tym temacie o przecenianiu ekipy Sirius przez bukmacherów.
Statystycznie wygląda to tak:
- Sirius u siebie 1-2-3 (jedyne zwycięstwo z Hammarby 2:1 - wydawało się wtedy, że to może być impuls do lepszych wyników u siebie - minęły 2 tyg. i remis z Angelholms 0:0).
- Värnamo 1-3-2 (dwie porażki z rzędu na wyjeździe nie wyglądają za najlepiej... jednak przegrać z mocną drużyną Ljungskile 3:2 to żaden powód do rozpaczy / ostatnia wyjazdowa porażka przypadła na mecz z Syrianska/ 2:1 z bramką straconą w doliczonym czasie gry).
- Värnamo obecnie plasuje się na 4. pozycji (23 pkt.), a Sirius na 7. (19 pkt.)
Ma prawo niepokoić ostatnie wyjazdowe zwycięstwo ekipy z Uppsali z liderem rozgrywek 2 ligi (Sundsvall), choć tam sytuacja jasna i klarowna nie była.
Nie gram X2 (kursy nawet po 2,8), ale Handicap +1 w stronę gości wydaje się być bardzo dobrym rozwiązaniem. Sirius nie wygrało jeszcze w tym sezonie u siebie więcej niż jedną bramką, a Varnamo z kolei grając w delegacji nie przegrało jak do tej pory więcej niż jedną bramką.
Sirius - Värnamo +1 AH @ 2,0 ComeOn. // na bet365 2,1.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 17:30
Spotkanie: IF Brommapojkarna - Malmo FF
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Z racji udanego typu na wczorajszy mecz ligi szwedzkiej pomiędzy Kalmar i Mjallby, pozostanę dalej w tych samych rozgrywkach. Szczerze mówiąc, aż dziwię się, że osoby, które wpisały się przede mną nie skorzystały jeszcze z tego typu, ale tym lepiej dla mnie W dzisiejszym spotkaniu 13. kolejki szwedzkiej ekstklasy - Allsvenskan, zmierzą się ze sobą ekipy Brommapojkarna i Malmo. Obie ekipy to dokładnie dwa odmienne bieguny ligi. Zacznę tradycyjnie od gospodarzy. Jest to ligowy outsider, który w 12 dotychczasowych spotkaniach, zgromadził na swoim koncie zaledwie punktów: raz wygrywając, dwa razy remisując i aż dziewięć razy musiał uznać wyższość rywali. Malmo natomiast to lider rozgrywek, z ogromnymi aspiracji, a ponadto zeszłoroczny zdobywca tytułu i na pewno w tym roku jutrzejsi goście będą walczyć o kolejne 3 pkt, które będą dokładały kolejną cegiełkę, w stronę obrony mistrzostwa. Malmo ma dokładnie odwrotny bilans meczowy, od gospodarzy, tzn. 9-2-1. Żadnym pocieszeniem dla gospodarzy jest fakt, że wszystkie dotychczasowe punkty zdobyli na własnym boisku, skoro ekipa Malmo, wygrała wszystkie tegoroczne mecze wyjazdowe (6-0-0). Brommapojkarna jest najgorzej grającą u siebie drużyną ligi, natomiast Malmo jest ekipą najlepiej grającą na wyjazdach. Porównując formę obu zespołów, również zobaczymy przepaść. Brommapojkarna w ostatnich 5 spotkaniach nie zdobyła żadnego punktu, natomiast Malmo uzyskało ich 13 (4 razy wygrywając i raz remisując). Porównując bezpośrednie spotkania pomiędzy tymi ekipami także zobaczymy, że Malmo nie daje szans swoim jutrzejszym rywalom:
»Head to Head matches
22nd Mar 14 Sweden - Cup Malmo FF : Brommapojkarna 2:0
20th Oct 13 Sweden - Allsvenskan Malmo FF : Brommapojkarna 2:1
01st Jun 13 Sweden - Allsvenskan Brommapojkarna : Malmo FF 1:3
01st Nov 10 Sweden - Allsvenskan Brommapojkarna : Malmo FF 0:4
24th May 10 Sweden - Allsvenskan Malmo FF : Brommapojkarna 2:1
01st Nov 09 Sweden - Allsvenskan Malmo FF : Brommapojkarna 1:1
18th Aug 07 Sweden - Allsvenskan Malmo FF : Brommapojkarna 2:0
11th Jun 07 Sweden - Allsvenskan Brommapojkarna : Malmo FF 0:1
Podsumowując to wszystko, dochodzę do wniosku, że taki kurs do prezent od bukmachera, którego nie można wykorzystać inaczej, niż grając grubo na zwycięstwo gości
⛔ 1:1
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja polecam BTS w tym meczu (kursy od 1,9-2).
IFK ostatnio 0-0 w kwalifikacjach LE, ale bardziej zależy im na lidze.
W ostatnich latach obie ekipy strzelały w tych meczach, w zespole gości jest Accam, więc o goście się nie boję.
Można jeszcze Accam strzeli po kursie 4,1 jak ktoś się boi, że IFK nic nie dorzuci

Rok temu było bardzo ciekawie
https://www.youtube.com/watch?v=84zvtCwl8Ig
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Przestrzegam przed graniem Malmo w przyszłym meczu, a raczej o rozważną analizę. Jak byłem przekonany, że padnie grad bramek w mecz z Brommapojkarną, to oglądając ten mecz, mogę z czystym sumieniem napisać, że była to piłkarska zbrodnia. Malmo przeszło obok meczu. Po bramce Rosenberga w 15 minucie, kompletnie stanęli, a mecz wyglądał jak typowa kopanina. W 39 minucie gospodarze wyrównali i ciężko powiedzieć, że zaczęła się nerwówka. Wręcz powiedziałbym, że gospodarze byli bliżsi sprawienia jeszcze większej sensacji, mimo że statystyki tego nie odzwierciedlają. Choć z drugiej strony patrząc na statystyki, to też ciężko mówić o jakiejś miażdżącej przewadze (http://www.livesports.pl/mecz/QquVwMZr/#statystyki-meczu;0). Malmo trochę przeszło obok meczu, pomimo tego, że ich kibice jako goście stanowili chyba większość na stadionie, bo zajęli wszystkie miejsca za bramką, a stadion wyglądał dość dziwnie, bo patrząc z perspektywy kamery TV, to oprócz nich, nie było widać nawet zbudowanych innych trybun. Cóż, co kraj to obyczaj.
 
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
12.07
AIK Stockholm - Kalmar 16:00
BTS Tak @ 1,8 ComeOn / 3:0
Hit kolejki. Inaczej być nie może, kiedy to wicelider rozgrywek jedzie do Solny na pojedynek z 3. siłą ligi.
* Wśród bukmacherów faworytem są gospodarze, jednak kursy ~1,7 są według mnie zbyt niskie.
- W pierwszej kolejce po miesięcznej przerwie obie drużyny z kompletem 3 punktów (2:1 Kalmar(H), AIK 3:0(A)).
- AIK u siebie ostatnio w formie, 4 zwycięstwa z rzędu. Bilans bramkowy na własnym terenie to 12:10 (3,1 B/M) i tylko raz wygrali różnicą 2 bramek. Dużo strzelają, ale też dużo tracą. TYLKO JEDNA drużyna również straciła jak dotąd u siebie 10 bramek (najwięcej) - Mjallby.
- AIK tylko raz w tym sezonie zanotował czyste konto. Tylko 2 razy mecz z ich udziałem został pokryty typem BTS Nie (2/13).
- Kalmar na wyjazdach prezentuje się bardzo dobrze (3-2-1), tylko w jednym z tych spotkań nie udało im się zdobyć gola (5/6 score, 4/6 BTS Tak, 0:0 z Djurgarden).
 
makaveli23 138,5K

makaveli23

Użytkownik
28.07.2014 19:05
Szwecja Alsvenskan
Mecz: Hacken - Djurgarden
Typ: Djurgarden over 1.5 gola
Kurs: 2.75
Buk: Bet365
Tydzien temu odbyl sie mecz z udzialem obydwu druzyn w roli gospodarza byl Djurgarden i nie poradził sobie w roli faworyta przegrywajac 1-2. Mecz doskonale ulozyl sie dla gosci, ktorzy wykorzystali dwie kontry i schodzili na przerwe z prowadzeniem 2-0. Gospodarze zagrali zbyt ofensywnie co sie nie opłaciło. Nadal trzeba powiedziec ze stworzyli sobie masę sytuacji podbramkowych, z ktorych wykorzystali tylko jedną i tak wynik 1-2. Hacken jeszcze nie przegral na wlasnych smieciach i popisuje sie dobrą obroną, rzadko kiedy tracą wiecej niz 1 bramke. Czas najwyższy to zmienić. Myslę że Djurgarden jest w stanie się zrewanżować, wiele te druzyny nie dzieli. 1 bramka plus to czego nie wykorzystali w pierwszym meczu powinni odrobić, ale o wyniku koncowym nie chce sie wypowiadac bo moze sie skonczyc na jakims 3-2 4-2 i co :]
jeszcze jeden typ mi wpadl w oko
AIK Stockholm - Falkenbergs
Falkenbergs +1.5 Handi
1.65
bet365
Falkenbergs wygral tydzoien temu u siebie 4-1 z AIK, potem AIK gralo rewanz w Lidze Europy. Falkenbergs nie przegral wiecej niz jedna bramka na wyjazdach od 3 miesięcy. No i AIK leci do Kazachstanu na mecz Ligi Europy ktory juz w czwartek.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Kalmar FF - IF Brommapojkarna 1:1
Typ: 1
Kurs: 1.55

Dzisiaj 2 spotkania w lidze Szweckiej. Ja przybliżę jedno z nich. Brommapojkarna ma napięty terminarz... mecze ligowe przeplata spotkaniami w Lidze Europejskiej. Co za dużo to nie zdrowo. Odbija się to na świeżości i zmęczeniu piłkarzy. Ewidentnie nie ogarniają tematu. Mecz z Torino im nie wyszedł przegrali u siebie 0:3 i pozbawili się szans awansu do kolejnej fazy. Bo nie wierzę w to, że we Włoszech wywalczą awans.. W lidze krajowej słabiutko. Zajmują ostatnie miejsce (wywalczyli tylko 1 punkt w 8 meczach!). Z taką grą ciężko stawiać ich w roli faworyta. Ich dzisiejszy rywal - Kalmar zajmuje w lidze 5 pozycję i przy korzystnych wiatrach i porażkach ekip, które są wyżej w tabeli mogą awansować na 2 pozycję. Jest więc o co grać i myślę, że gospodarze nie pozostawię złudzeń, która z ekip jest wyżej notowana. Kalmar u siebie nie pokonany od października 2013. To świadczy o tym że ich stadion to prawdziwa twierdza. Mecz z Brommapojkarna powinien być spacerkiem.
Absencje piłkarzy na to spotkanie przedstawiam poniżej. Goście przystępują bez większej ilości graczy do tego meczu (5 zawodników).
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Halmstad - Hacken ⛔ 1-4
Typ: 1
Kurs: 2,90
Bukmacher: Betsafe

Na dzisiaj wybrałem spotkanie 19 kolejki Szwedzkiej Allsvenskan, w którym to zmierzą się Halmstad kontra Hacken (niedawny klub Lebedyńskiego). Drużyny dzieli ogromna różnica w tabeli, gdyż Hacken jest 4, a Halmstad 12. To do czego zmierzam to fakt w jakiej formie są obie drużyny, Halmstad ma trzy wygrane z rzędu i to wcale nie z ogórkami bo: Djurgården, Örebro, Gefle. Dodatkowo remis z IFK Göteborg. Natomiast Hacken ma słabiutką formę, przegrana z Elfsborg i remis ze słabiutkim Norrkoping. Teraz forma &quot;u siebie&quot; w której to Halmstad prezentuje się dobrze 4 zwycięstwa 4 remisy i porażka. Natomiast Hacken na wyjeździe radzi sobie przeciętnie bo 3 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki. Podsumowując moim zdaniem własny stadion i dobra forma wystarczą, aby gospodarze ograli 4 zespół szwedzkiej Allsvenskan.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Puchar Szwecji, godz 19:00
Värmdö - Jonkopings 1 dnb @ 6,5 0,5/10
⛔
Goście w pucharze wychodzą rezerwami. Jest to pierwsza edycja, więc chyba ogólnie na ten puchar mają wyj... ???? Mają szansę na jedno z trzech miejsc w lidze, co dałoby awans do Allsvenskan (najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwecji). Straty mają 10 punktów i do końca 10 kolejek.

Obie drużyny dzielą dwie klasy rozgrywkowe, ale patrząc, że goście wychodzą tylko 6-7 podstawowymi zawodnikami, a reszta to gracze tylko wchodzący w końcówce lub nie grający jeszcze nic, to Varmdo ma szanse na pozytywny wynik ????

Kadra:
1. Joakim Spörk
3. Tom Siwe
4. Max Watson
5. Fredric Fendrich
7. Ronny Sabo
10. Dijan Vukojevic
11. Simon Dimitrijevic
12. Jesper Svensson
13. Carlos Garcia
14. Oskar Olsson
15. Amer Eriksson Ibragic
16. Viktor Rönneklev
17. Daryl Smylie
18. Jonathan Drott
19. Kirill Laptev
25. Damir Mehic
90. Karl Svensson

Puchar Szwecji, godz 18:30
Torns - Landskrona 1 dnb @ 5,0 ... 0,5/10
ZWROT
Goście trochę rezerwami. 8 podstawowych w kadrze. Ciekawie czy wszyscy zagrają
Kadra:
Niklas Uddenäs, Amr Kadourra, Martin Rudolfsson, Philip Andersson, Daniel Jarl, Cimon Lydén, Mårten Nordbeck, Dennis Olofsson, Andreas Dahl, Erik Andersson, Enis Ahmetovic, Rasmus Alm, Kim Persson, William Kvist, Paul Torres, Andrew Stadler, Mattias Adelstam, Arton Jashari.
Nie będę się tym razem rozpisywał. Mała stawka

Puchar Szwecji, godz 19:00
AFC United - Degerfors 1(-1ah) @ 3,1 ...1,5/10
⛔
Goście odpuszczają nieco puchar. Mają średnio dobrą sytuację w lidze. Do końca 10 kolejek, a są tylko 4 punkty nad spadkiem, a tam jest dość gęsto. Spadek w tej chwili mają 4 drużyny z punktami 17-20, czyli każda z tych drużyn spokojnie może się jeszcze utrzymać, więc sporo też może do tej strefy spaść, w tym Degefors.
Dziś wyjdzie w podstawowym składzie 4-5 podstawowych zawodników, reszta to rezerwowi albo nic nie grający. Na ławce jest 4 podstawowych, w tym najlepszy strzelec. Są też nic nie grający zawodnicy.
AFC to lider jedną ligę niżej od Degefors. Może to wyglądać, że są to dość równe drużyny, mimo, że dzieli je liga. Patrząc jednak, że goście przyjadą rezerwami, wydaje się to value
Za 3 dni AFC gra z jedną z najsłabszych drużyn w lidze i może nawet wpół rezerwowym składem z nimi wygrają (grająu siebie).
Degefors gra natomiast za 4 dni bardzo ważny mecz. Z jedną z drużyn ze strefy spadkowej (mecz wyjazdowy). Wygrana w niedzielnym spotkaniu może poprawić znacznie ich sytuację.

POST -2j
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Falkenbergs - IFK
Zapowiada się ofensywne spotkanie. Falkenbergs przed sezonem było skazywane na pożarcie, a jednak pod wodzą Henrika Larssona radzą sobie całkiem przyzwoicie, ale są tylko dwa punkty nad strefą spadkową. U siebie bilans 4-3-3 z czego porażki odniesione z topowymi zespołami - Malmo, Kalmar, Elfsborg. Co najważniejsze, wszystkie te zespoły mają jedne z najlepszych linii defensywnych w lidze, a jednak potrafili im parę bramek wpakować. Ogólnie u siebie w tym sezonie strzelali w każdym meczu, ale tylko w trzech udało im się zachować czyste konto. Strzelać ma kto, bo jest Rodevag, Wede, Keat czy Vall. Larsson zapowiada walkę o trzy punkty, bo przewaga jest nieznaczna, a jak wiadomo dla Falkenbergsa każdy punkt jest cenny. Co do kadry to bodajże jedynym zawodnikiem, którego nie zobaczymy jutro to napastnik Donyoh [10/3].
Trener IFK otwarcie mówi, że jadą do Falkenberga po komplet punktów, który jest im bardzo potrzebny w ewentualnej walce o top3. Odpadli na początku miesiąca z Ligi Europejskiej, także teraz całkowicie skupiają się na lidze. Ostatnie dwa mecze wyjazdowe to remisy z Malmo i Atvida. Co prawda IFK na wyjazdach bilans ma 1-8-1, ale tylko jeden w którym nie było bts&#39;a. Skład na to spotkanie jest optymalna. Debiut zaliczyć ma Calvo, który już w meczu pucharowym strzelił dwie bramki. Dobrze do drużyny wprowadzili się zarówno Rieks jak i Zohore. Od wyniku na pewno będzie zależeć skuteczność Vibe, ale myślę, że zarówno właśnie Calvo, Zohore, Engvall czy Johansson są w stanie coś od siebie dorzucić.
Ogólnie rzecz biorąc stawiam w tym meczu BTS, bo zarówno Falkenberg jak i IFK grają mocno ofensywą, a z kolei ich linie obronne nie zachwycają skutecznością, bo jedne jak i drugie tracą nie rzadko.

BTS @ 1,67 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom