• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Szwecja - SHL | Finlandia - SM-Liiga | Norwegia - GET-Ligaen 2016/2017

Temat na forum 'Hokej' rozpoczęty przez Grzecho, Sierpień 6, 2016.

Więcej tematów od Grzecho
    1. maer Dobrze znany użytkownik

maer
      Polubienia:
      37
      Dyscyplina: Hokej - Szwecja - Hockeyettan Norra
      Godz: 18:00
      Spotkanie: Asplöven HC - Bodens HF
      Typ: Asplöven HC
      Kurs: 2.05
      Bukmacher: Unibet

Analiza:

Zapraszam rozgrywki hokejowe szwedzkiej Hockeyettan Norra.
      W bardzo ciekawym spotkaniu w Arena Polarica zmierzą się ze sobą miejscowe Asploven Haparanda a w gości przyjedzie drużyna Bodens Boden.
      Gospodarze w tym sezonie w swoich 16 meczach zdobyli 22 punkty co daje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na 5 pozycji z tabeli szwedzkiej Hockeyettan Norra zdobywając 28 oczek w swoich 15 spotkaniach tego sezonu ligowego.
      Asplöven HC w tym sezonie u siebie 4 zwycięstwa, porażka po dogrywce oraz 2 przegrane i bilans bramek 29-21 zaś Bodens HF na wyjazdach 3 wygrane, zwycięstwo po dogrywce, przegrana po dogrywce oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 21-17.
      Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy na swoim lodzie potrafią ogrywać gości do tego dla gospodarzy wygrana w tym spotkaniu to ostatnia szansa na zmniejszenie ilości oczek straty do grupy zwycięzców bo jeżeli nie wygrają to będą walczyć z przegranymi a goście na wyjazdach wcale aż tacy dobrzy do tego nie idzie im w Arena Polarica i moim zdaniem to spotkanie gospodarze wygrają w regulaminowym czasie.

:minus: 1:3

Ostatnia edycja: Listopad 22, 2017
      rybarz lubi to.
    2. Xenus Aktywny użytkownik

Xenus
      Polubienia:
      22
      Dyscyplina: Hokej - Finlandia, Liiga
      Godzina: 17:30
      Spotkanie: Pelicans - Kärpät
      Typ: 2 ML
      Kurs: 1,7

Do Lahti przyjeżdża dzisiaj aktualny lider i zdecydowanie najlepszy zespół ligi Fińskiej, który jest ostatnio w bardzo dobrej formie. 5 ostatnich spotkań to same zwycięstwa w tym 1 po dogrywce (w tym zwycięstwo z wiceliderem tabeli). Gospodarze są natomiast totalnie po drugiej stronie: 5 ostatnich spotkań to aż 4 porażki i wygrana z bardzo słabym zespołem Ilves, dodatkowo tracą bardzo dużo bramek co w połączeniu z najlepszą ofensywą ligi zespołu z Oulu powinno być zabójcze. Drużyna Karpat bez żadnych osłabień więc myślę, że nie powinni mieć problemu w wygraniu tego spotkania
      :plus::plus:

Ostatnia edycja: Listopad 25, 2017
    3. Xenus Aktywny użytkownik

Xenus
      Polubienia:
      22
      Dyscyplina: Hokej - Szwecja
      Godz: 15:15
      Spotkanie: Brynas - Vaxjo
      Typ: Vaxjo Inc. OT
      Kurs: 1.76

Gospodarze tego spotkania zajmują aktualnie 10 miejsce w tabeli. Warto zwrócić uwagę na to, że są drugim najgorszym zespołem jeżeli chodzi o grę we własnej hali (tracą bardzo dużo bramek), co prawda ostatnio złapali wiatr w żagle i formę mają na prawdę dobrą, (ostatnie 5 meczy to aż 4 zwycięstwa) lecz żaden z pokonanych zespołów nie jest w górnej części tabeli. Myślę, że ta passa dzisiaj się zakończy.
      Gracze z Vaxjo, którzy są zdecydowanym liderem ligi będą chcieli zrehabilitować się po ostatniej (śmiało można powiedzieć idiotycznej) porażce. Ich ostatnie spotkania to 3 zwycięstwa i 2 porażki (w tym jedna z wiceliderem ligi). Goście prezentują bardzo dobrą formę na wyjazdach (11 spotkań i tylko 2 porażki) i uważam, że dzisiaj zakończą dobrą passę klubu z Gavle.
      Oba zespoły podchodzą do tego spotkania po 2 dniach przerwy
      Dodatkowo można również spróbować Vaxjo (60') po kursie 2,20
      E: Dramatyczna gra w 1 i 2 tercji i mamy 2:1:minus::minus:

Ostatnia edycja: Grudzień 2, 2017
    4. RekreTyper Dobrze znany użytkownik

RekreTyper
      Polubienia:
      27
      Mam pytanie do znawców ligi SHL
      Na jutro chciałem zagrać Farjestad-Vaxjo na gospodarzy po kursie 2,15. Uważam że powinni poradzić sobie z przyjezdnymi którzy we wtorek nieznacznie przegrali w CL i za 5 dni czeka ich rewanż i sądzę że to jest duży plus dla Farjestad, choć gospodarze ostatnimi czasy notują średnie wyniki to myślę że warto spróbować.

Poleć forum