>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja - SHL | Finlandia - SM-Liiga | Norwegia - GET-Ligaen |Dania Metal Ligaen 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak w ogóle pamietajmy o tym, ze czytaja nas osoby które nie zawsze do końca wszystko rozumieją wiec trzeba wykładac kawe na ławe w miare jasno:
Mnie osobiscie tez ciekawi mecz Kalpy i tak matematycznie patrzac w przypadku zwyciestwa zbliża sie na 8 pkt do strefy PO i zostanie 6 meczy czyli 18 pkt do zdobycia. Ale nic to ide dzis w strone gosci. BArdzo ciekawa opcja w bramce KooKoo jest młody Salminen, który bardzo dobrze spisuje sie od kilku meczy i KooKoo z nim w sładzie duzo zyskuje. wg mnie mecz 50/50 bo jakis progres w grze gosci jest a kalpa nie błyszczy wiec typ w kierunku gosci
Edit: Oczywiscie miałobyc Kookoo
Kookoo z x kurs 2,21 fortuna (3-4)✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Faktycznie zgadza się, że typy są opisane niezrozumiale, po kursach wnioskuje, że prawdopodobnie chodzi w obu przypadkach o handi +1,5 na gości.
Co do samych typów ja osobiście zagrałem dziś w kierunku Kalpy w RT @1,63 oraz w handi -1,5 @2.05, bo jeszcze nie jest to dla nich mecz o pietruszkę. w lidze system 3 punktowy, więc jeszcze mają o co walczyć. Sytuacja rzeczywiście dla nich ciężka i musieliby zaliczyć serię zwycięstw, ale na pewno nie można powiedzieć, że grają o pietruszkę, jeszcze przed nimi 7 spotkań - 21 pkt do zdobycia. Rywale przed nimi z jednym spotkaniem więcej więc po dzisiejszym spotkaniu może być 8 pkt różnicy do JYP, a do zdobycia będzie 18 więc jest o co grać.
Co do meczu liderów z pomarańczowymi to teoretycznie goście mają o co walczyć bo grają o 6, ale z drugiej strony liderzy nie mają zwyczaju przegrywać dwoch spotkań z rzędu, a jak wygrywają to potrafią mocno przycisnąć każdego więc handi ryzykowne, szczególnie że można się liczyć z tym, że przy różnicy jednej bramki goście będą chcieli przycisnąć, żeby ten punkt wyłapać, a wtedy bramka do pustej w zasięgu Karpat.
Fajnie że grasz odwrotnie,przynajmniej po meczu ktoś będzie miał plus,ja na hokeju to może się nie znam za bardzo,ale życie nuaczyło mnie nie grać tak niskich kursów szczególnie w hokeju,więc albo gram odwrotnie albo wogóle,bo zawsze ktoś się wykłada a im pewniejszy typ tym większa bomba,a potem płacz bo jak taki St.Petersburg może nie wygrać u siebie za 1.23,do tego 1 mecz w play off? A jak sie okazuje jednak można i taki mecz przegrać.Kalpa niby szanse ma ale nie wierzę że wszystko będą wygrywać a inni same wtopy.
Po meczach zobaczymy jak to nam wyszło.
Powodzenia.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Brynas - Skelleftea - 2 ML -1.77 fortuna
Ciasno się robi w SHL. Między 6, a 10 miejscem jedyne 5 punktów. Obie ekipy z nadziejami na wyższe miejsca. Z tym, że gospodarze walczący o 10, natomiast Skelle o 6. Tak na marginesie naturalnym wydaje się miejsce w 6 dla Skelle, ale jednak trzeba powalczyć. Chociaż trochę punktów do zdobycia. Dzisiaj wybieram kierunek na gości, aczkolwiek jest to dość ryzykowne. Obie ekipy nie są w formie, ale patrząc na rozkład jazdy, to Skelle dzisiaj musi kuć lód ( potem wcale nie będzie łatwo. Jest co prawda Brynas jeszcze u siebie, ale jest też Vaxjo, czy Rogle będące w dobrej formie ) Mimo jakości po stronie gości, jakoś zawsze ciężko im się grało z Brynas. Może trenerzy znaleźli sposób na dzisiejszego rywala. Klockare ze sztabu trenerskiego to jakby nie patrzeć były gracz Brynas. Bardzo liczę dziś na Mollera, którego krążek szuka, zwłaszcza w ostatnim czasie. Nawet się zastanawiam nad typem, że Moller strzeli dziś bramkę. W bramce Armalis. Były gracz Dynama Ryga. Ciekawe, czy dziś wystąpi Lundin na którego w ostatnim czasie spadła spora krytyka. zresztą środkowi, to trochę pięta achillesowa ekipy Skelle.
Malmo - HV - 1 ML - 1.73 Fortuna
Sytuacja podobna jak powyżej. Walka o 6 dla gospodarza, a chęć utrzymania sie w 6 po stronie gości. Forma również na minus. Trener Andersson ma ogromny szacunek w ekipie gospodarzy. Jako gracz z niejednego pieca jadł chleb. Łącznie z NHL. Dobry, doświadczony trener, ale wiadomo, że nie zagra za zawodników. Ma kim grać, to na pewno. Mimo dołka jakość po stronie gospodarza, ale też nie jest tak, że po drugiej stronie jakieś ogórki, bo na pewno trzeba wyróżnić goalie, dobrych obrońców, jak Lehtonen, czy Berglund oraz dobrych środkowych, zwłaszcza Ljungha. Bez niego się nic nie dzieje, a jak nie idzie, to facet potrafi pociągnąć zespól.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Krotko bo mecze niedlugo.
Helsinki ostatnio wygrane poparte dobra gra . oba zespoły solidne ale ide w kierunku HIFK
Helsinki ml kurs 1.65⛔⛔⛔
Lukko z kolei dwa mecze przegraly ale podobnie Turku. Mecz o lepsze pozycje ale bardziej istotny dla gosci. Mysle ze stać ich na zwyciestwo
Lukko z x kurs 1.8✅✅✅
 
W 0

walus1993

Użytkownik
Pobrałem Helsinki kurs 2.0. ⛔
TPS-Lukko obydwie strzelą co najmniej dwie bramki 1,68 ⛔ unibet. W ostatnich spotkaniach miedzy sobą dość dużo strzelają.
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
w Szwecji 4 kolejki do końca sezonu zasadniczego - spróbujemy dzisiaj takie ako:
Brynas - Malmo
Malmo DNB
kurs 2,00
STS
⛔
Malmo walczy o P6 i bezpośredni udział w PO, Skelleftea naciska, więc gram na Malmo, które ostatnie 3 mecze wygrało - liczę tu też na podtrzymanie serii
Orebro - Farjestad
Orebro DNB
kurs 1,90
STS
⛔
Gram na Orebro - walczą jeszcze o P10, Linkoping ostatnio słaba forma, więc widzę dla nich szansę.
Farjestad raczej pewne P2, chociaż ostatnie 3 mecze z ciężkimi rywalami
ako - 3,80
powodzenia
 
kibic-zwierze 43,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
To i ja coś spróbuję.
Oskarhamn - Tingsryds
https://www.betexplorer.com/hockey/sweden/hockeyallsvenskan/oskarshamn-tingsryds/8hGoSHgi/#dc
Typ oparty tylko i wyłącznie na sytuacji w tabeli i motywacji przed tym meczem.
W skrócie: ostatnia kolejka, gospodarze już o nic nie walczą mają przed playoff pewne drugie miejsce. Goście za to bronią się przed spadkiem, mają tyle samo punktów co spadkowicz więc sytuacja jest jaka jest.
Altmuna, która teraz jest na miejscu spadkowym gra teraz z AIKiem, który rowniez o nic nie gra bo jest liderem.
2.05 w fortunie na X2 to dla mnie kurs godny uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
To i ja coś spróbuję.
Oskarhamn - Tingsryds
https://www.betexplorer.com/hockey/sweden/hockeyallsvenskan/oskarshamn-tingsryds/8hGoSHgi/#dc
Typ oparty tylko i wyłącznie na sytuacji w tabeli i motywacji przed tym meczem.
W skrócie: ostatnia kolejka, gospodarze już o nic nie walczą mają przed playoff pewne drugie miejsce. Goście za to bronią się przed spadkiem, mają tyle samo punktów co spadkowicz więc sytuacja jest jaka jest.
Altmuna, która teraz jest na miejscu spadkowym gra teraz z AIKiem, który rowniez o nic nie gra bo jest liderem.
2.05 w fortunie na X2 to dla mnie kurs godny uwagi.
Wg mnie słuszy kierunek✅✅✅, tak samo na Altmute, liderzy nie beda sobie dzis łamac kosci by wygrac, tylko spokonie przygotuja sie do walki o wejscie do SHL ????
Altmuta z x kurs 2,62 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Do konca SHL trzy kolejki . mnie interesuje szczególnie para
Froluda-HV (6-1)
W zasadzie grają taki mały rewanz za wczoraj. Druzynie HV wczoraj wszystko praktycznie wychodzilo. W bramce cuda robił Sandstroem przeciwnie niz w ekipie Indian, tutaj duet bramkarski mozna powiedziec zawiódł, atak mniej skuteczny i bylo lanie. Dziś pora na rewanż bo sklad napewno mocniejszy i licze na rehabilitację Froludy.
Froluda RT kurs 1.85✅✅✅
Froluda minus 1.5 kurs 2.48✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Zaraz spotkania się zaczynają więc już późno trochę pisać, ja dziś próbują JYP. Ostatnie spotkanie dla nich i jeśli nie wezmą punktów to będą musieli czekać na to co zrobi Sport. Przeciwnik ma dwa ciężkie mecze przed sobą, ale motywacja na pewno będzie u nich duża, więc mogą jeszcze zabrać PO JYP więc dziś dla tej ekipy mus win, a kurs solidny. Przeciwnik to ekipa, która już o nic nie gra więc warto spróbować.
JYP RT @2,3⛔
JYP -1,5 @3,25⛔
JYP ML @1,8✅
Nie potrafili utrzymać trzech bramek przewagi, jeden punkt przewagi i Sport z wyjazdem na mecz z Pelicans.
Myślę, że warto też coś próbować w stronę Sportu, który walczy z JYP o PO
Sport RT @2,54✅
Sport 1x @1,57✅
Sport ML @1,91✅
Sport w gazie, powinni zawalczyć o PO w ostatnim spotkaniu i wyrzucić JYP.
Pewnie dziś także zwycięstwo Lukko, które walczy o 6, @1,45⛔????????

Lukko tragedia, po raz kolejny w ostatnim czasie zawód

Sorry, że tak chaotycznie, ale bardzo późno:/
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Dzisiaj ostatnie mecze w Finlandii i widzę szansę w poniższym meczu
Pelicans - Sport
typ - X ⛔
kurs 4,5
ew. X2 - kurs 1,95 ⛔
STS
Pelicans potrzebują punktu, żeby zostać na P3, a Sport potrzebuje punktu, żeby wejść na P10 kosztem JYP.
tłumaczenie może bardzo proste, ale tak wychodzi z tabeli ????
powodzenia
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Z tego co widzę Pelikanom do pewnego utrzymania P3 są potrzebne przynajmniej dwa punkty, bo jednak trzeba wziąć pod uwagę, że TPS może swój mecz wygrać w regulaminowym za 3 punkty. Czy ktoś wie, co pokolei decyduje o wyższej pozycji w lidze przy równej liczbie punktów w fińskiej liidze? ;)
Zakładając scenariusz remisu w meczu Pelicans - Sport i wygranej w dogrywce pelikanów, oraz ewentualnego zwycięstwa w reg time TPS&#39;u mamy dwie pary z identyczną liczbą punktów oraz zwycięstw w regulaminowym czasie. TPS / Pelicans (po 29 win w RT) oraz Sport / JYP (po 17 win w RT). W bezpośrednich meczach tych par lepsze są Pelikany i Sport, ale chyba nie to będzie w tej chwili decydować.
Zastanawiam się czy to rozwiązanie pozwoli obu ekipom być zadowolonym, pytanie co następne w hierarchii po punktach i wygranych w RT bo nie mogę tego znaleźć ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Z tego co widzę Pelikanom do pewnego utrzymania P3 są potrzebne przynajmniej dwa punkty, bo jednak trzeba wziąć pod uwagę, że TPS może swój mecz wygrać w regulaminowym za 3 punkty. Czy ktoś wie, co pokolei decyduje o wyższej pozycji w lidze przy równej liczbie punktów w fińskiej liidze? ;)
Zakładając scenariusz remisu w meczu Pelicans - Sport i wygranej w dogrywce pelikanów, oraz ewentualnego zwycięstwa w reg time TPS&#39;u mamy dwie pary z identyczną liczbą punktów oraz zwycięstw w regulaminowym czasie. TPS / Pelicans (po 29 win w RT) oraz Sport / JYP (po 17 win w RT). W bezpośrednich meczach tych par lepsze są Pelikany i Sport, ale chyba nie to będzie w tej chwili decydować.
Zastanawiam się czy to rozwiązanie pozwoli obu ekipom być zadowolonym, pytanie co następne w hierarchii po punktach i wygranych w RT bo nie mogę tego znaleźć ????
O wyzszym miejscu decyduje w pierwszej kolejnosci wyzsza liczba zwyciestw w regulaminowym czasie, pozniej łączniej z dogrywka, nastepnie bezposrednie pojedynki.
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
W tym wypadku niestety nie ma idealnego rozwiązania dla obu ekip :p
Sport jest zmuszony do walki o zwycięstwo i minimum dwóch punktów żeby przeskoczyć JYP, Pelikany od dłuższego czasu młócą u siebie wszystkich (wyjątkiem Karpat). Zabijać się o win teoretycznie nie muszą, nie mogą sobie też dobrać rywala bo IFK i Hameenlina również mogą się jeszcze zamienić miejscami.
Kursy na Sport idą do góry - X2 to już w tej chwili 2,11 i to chyba jedyne co bym za drobne próbował grać. Ale raczej zostawiam ten mecz w spokoju, gospodarze z potencjałem żeby to równie dobrze ogarnąć w RT, ciężko powiedzieć czy będą coś kombinować.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Na oficjalnej stronie Liiga jest kalkulator tabeli można wpisać wyniki i pojawia się tabela.
Ja dziś spróbuję w związku z tym w kierunku Vassy, mają za sobą świetna pogon za JYP i teraz zal byłoby to zaprzepaścić skoro są tak blisko a jeszcze niedawno wydawało się że mają PO z głowy. Kurs jak dla mnie mocno zachęcający, motywacja powinna być po ich stronie, gospodarze czy P3 czy P4 to już takiego znaczenie dla nich nie będzie miało i tak grają z ekipą 5-6. Dlatego dziś

Vassa ML @2,81⛔
I drobniej
Vassa RT @3.85⛔
Vassa -1.5 @5.9⛔
Vassa/+4.5 @5⛔
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W tym wypadku niestety nie ma idealnego rozwiązania dla obu ekip :p
Sport jest zmuszony do walki o zwycięstwo i minimum dwóch punktów żeby przeskoczyć JYP, Pelikany od dłuższego czasu młócą u siebie wszystkich (wyjątkiem Karpat). Zabijać się o win teoretycznie nie muszą, nie mogą sobie też dobrać rywala bo IFK i Hameenlina również mogą się jeszcze zamienić miejscami.
Kursy na Sport idą do góry - X2 to już w tej chwili 2,11 i to chyba jedyne co bym za drobne próbował grać. Ale raczej zostawiam ten mecz w spokoju, gospodarze z potencjałem żeby to równie dobrze ogarnąć w RT, ciężko powiedzieć czy będą coś kombinować.
Moze ja swoje trzy grosze wtrace do dyskusji:
Trzeba by jeszcze zadac pytanie kto z kim chciałby grac bo z tym nie raz roznie bywa.
Vaasa dzis musi bo jak nie to ma wakacje i nie wydaje mi sie ze Pelikany pójdą na noze bo PO wazniejsze i unikanie kontuzji niz zabijanie sie o jedno miejsce w tabeli dzis wiec typ x2 jest wg słuszny
Nawet mysle ze mimo sadajacych kursow na TPS ze oni tez dzis juz odpuszcza i x2 w strone Saipy dobre do gry
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
:hokej:
Sam się dzisiaj zastanawiam nad tym meczem. Chłopaki/dziewczyny ???? co tu się może wydarzyć ? Wprawdzie zdarzenie od wczoraj na kuponie w opcji Vassa ML, ale to przedostatnie zdarzenie na kuponie i kto wie, czy kupon nie zostanie rozliczony wcześniej :p Nieważne.
Sport potrafi grać z Pelikanami i ta pogoń za PO jest imponująca. Kadrowo - jakościowo, czy nawet organizacyjnie jest różnica, ale dzisiaj charakter może mieć znaczenie. Zapuściłem żurawia w kierunku gospodarzy, ale niczego ciekawego i wnoszącego do tematu nie znalazłem. Trzeba by zajrzeć do szatni. Trudno powiedzieć jakie podejście będą mieli dziś gospodarze. Z jednej strony powinni zagrać dla kibiców, z drugiej myślami są już przy PO i ten mecz może być potraktowany &quot;treningowo&quot;. Sprawdzimy nowe pomysły, pare schematów, które na pewno zrodziły się w głowie Matikainena ( bardzo twórczy trener ) Zastanawiam się co jest bardziej ryzykowne - kierunek goście, czy bramka Roope Talaja. W zasadzie jedno bez drugiego może nie zadziałać. Dobra gra skrzydłowego pierwszej formacji Sportu może bardzo pomóc.Po stronie gospodarzy trzeba wyróżnić Jesse Mankinena. W ostatnim czasie też ładnie sie ślizga Tyrvainen i bardzo dobry w PP Kaski - to tak w kontekście kanadyjki lub nawet samej bramki.
Każdy musi sam dobrać stawkę i kliknąć kupon. Te pare informacji może komuś pomoże wybrać kierunek. Na pewno nie podejmuje się cokolwiek doradzić.
Apel - nie patrzcie proszę na Flasha i ostanie wyniki, bo zginiecie jak dzieci w lesie !
 
G 0

gumaz

Użytkownik
Witam panowie Mark mam pytanie Tps turku przegrywa ostatnio wszystko przez zła gre czy czekaja już na PO?i myslisz ze Saipa powalczy ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom