>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
lolmax 0

lolmax

Użytkownik
znalazłem na allegro książkę pt: &quot;Teksas holdem poker&quot; autora Stephan M.Kalhamer. studiował ktoś tę książkę? warta uwagi?
 
N 0

neokai

Użytkownik
Ma ktos moze pass do dzisiejszego freeroll o 500$ na expekt?? Widze ze duzo ludu jest zarejestrowanego a za chiny nie moge tego znalezc;/

Thx
 
K 358

koeman66

Użytkownik
dostalem od bwin maila, ze daja mi 30 albo 100 $ jak zdobede 300 pkt albo, gdy chce 100$ zdobede 1000 pkt
jak oni zaliczaja te punkty, na jakiej zasadzie?
rozumiem, ze jak zdobede te np. 300 pkt to te 30 $ bede mogł przelac na zaklady sportowe albo wyplacic?????
 
Q 0

quo87

Użytkownik
tam cos trzeba pierwsze wplacic
Prosil bym o podanie jakiegos dobrego, wyplacalnego poker rooma ktory ma czesto free rolle najlepiej kolo poludnia albo ogolnie jakiegos ktory ma regularnie turnieje darmowe kolo poludnia lub pozniej, moze byc w nocy, o odp prosze tu albo na pw
 
N 0

neokai

Użytkownik
wlasnie relognoalem i wbic na nowo nie moge -tak myslalem bo malo cos osob bylo zarejestrowanych -217 i nowi nie dochodzili
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Pisze tutaj bo moze znajdzie sie ktos zainteresowany:jezora:
Sprzedam bilety na Final Four w Łodzi na niedzielę 30 marca. Są to bilety całodniowe, więc obejmują finał i mecz o 3 miejsce. Bilety zarezerwowane są w sektorze 13, więc każdy kto już był na hali wie, że jest to bardzo dobry sektor do wygodnego oglądania meczu ???? Chetnych po szczegóły zapraszam na gg:8235487 ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
easy , ponoć wypłacali , bez depozytu,
btw, chciałes o coś spytac? pisałem na gg i cisza
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Jezeli ktos wyplacal pieniadze z RossoPOker to niech napsize na moj nr gg -&gt; mam w profilu.
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
o bananeq ma moda ???? , dawno sie tutaj nie udzielalem ale widze ze jak bananeq ma moda to napewno zrobi porzadek z dziecmi neo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom