>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
czy jezeli skorzystalem z promocji bez depozytu z PokerStrategy to bede mogl skorzystac z promocji na PokerRoomSchool lub SuperGame ?
Z gory dzieki
 
S 0

seseong

Użytkownik
Mam pytanie czy ktos z was mial doczynienia z NoPayPoker room? Skorzystalem z tamtej promocji 50$freed i uciulalem te wymagana 3000 = 30$ i jestem ciekawy jak to wyglda z wyplata tej gotowki. Na jakich zasadach i czy ktos z was mial jakiekolwiek problemy.
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
Mam pytanie czy ktos z was mial doczynienia z NoPayPoker room? Skorzystalem z tamtej promocji 50$freed i uciulalem te wymagana 3000 = 30$ i jestem ciekawy jak to wyglda z wyplata tej gotowki. Na jakich zasadach i czy ktos z was mial jakiekolwiek problemy.
nie jestem pewien ale wydaje mi się że czytałem wcześniej tutaj i na innych forach że chyba niewypłacalni. Ale może komuś się udało i może to zdementować
 
S 11

support75

Użytkownik
nie jestem pewien ale wydaje mi się że czytałem wcześniej tutaj i na innych forach że chyba niewypłacalni. Ale może komuś się udało i może to zdementować
z tego co pamietam, to niewyplacalni. Pewny nie jestem.
 
G 3

grassssss

Użytkownik
siema mam taką prośbe mógłbym ktoś napisać bo chce napisac dlaczego nie dostałem jeszce kasy na moneybookers choć piszą że przyznali po angielsku chce ich zapytać dlaczego kasy nie ma.Bo ja tą swoją sie nie dogadam mógłbym ktoś napisać jakich zapytać po angielsku .Z góry dzięki
 
N 0

neokai

Użytkownik
Wejdz w zakladke sponsoshipr-tam powinno byc ze masz przynznany bonus to Betmost ale ze musisz skontaktowac sie z livesupportem w celu potwierdzenia mb adresu i takich tam .
Napisz do nich na livechacie cos w style ze: I received message with sponsoship 10$ to Betmost and contact live support. Can I get it??
I zostaniesz zapytany o swoj mb mail i jaka masz walute na Betmost i ci przeleja.
Btw ja mialem w euro to mi przelali 10euroa a jak w dolarach to chyba 10 $
Moj angol nie jest wysmienity ale jakos te klocki skladam^^
 
D 0

dinde

Użytkownik
Witam, ile trzeba uzbierać TP( punktów ) w Titan Poker aby móc wypłacić z niego pieniądze? Mam 50$ z pokerstrategy, i nie wiem ile musze ugrać...
Słyszałem coś o 2500, to prawda? I wtedy będę mógł wszystko wyjąć?
Dzięki.
 
D 0

dinde

Użytkownik
Oki dzięki, ale słyszałem też, że po 2500 pkt można wypłacić wszystko ( czy jednak tylko 50$ ). Oraz kiedy dostanę dodatkowe 100$ od pokerstrategy.com, i na jakich zasadach będę mógł je wypłacić? No i ostatnie pytanie, gdzie w Titan Poker sprawdzić ile ugrałem rh?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom