>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Telekamery

tbm 642

tbm

Forum VIP
Wygląda na to, że wysyłanie kuponów z kilku gazet było na marne... Tak samo głosowanie przez internet poszło tylko na telekamerę od Internautów - to dlaczego można było oddawać głosy na kategorie, skoro nie były liczone ?
Jestem oburzony.
&quot;Nagrody w poszczególnych kategoriach przyznane zostaną po podliczeniu głosów, oddanych za pomocą kartek załączonych do &quot;Tele Tygodnia&quot; i SMS-ów. Z kolei internauci, za pośrednictwem strony http://www.telekamery.pl, wybiorą tylko laureata Telekamery internautów.&quot;
http://film.interia.pl/raport/telekamery2011/news/telekamery-uniewaznienie-glosow,1592264,7199

&quot;Wydawnictwo Bauer postanowiło więc unieważnić głosy pochodzące od osób, które nadesłały więcej niż jeden kupon. – Inaczej byłoby to nieuczciwe wobec osób nominowanych w plebiscycie i tych uczestników, którzy głosowali tylko raz – uzasadnia Brzozowski.&quot;
http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=25156
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wkurzajewski komentatorem roku ???? Jak można wygrać w kategorii, w której nie powinno się być nominowanym?

Zaskoczony jednak nie jestem bo to było do przewidzenia, o czym pisałem.

Zgadza się, kpina, ale tak niestety jest. Dodam, że przed rokiem to właśnie Pan Wkurzajewski wygrał :| Osobiście kibicuję Babiarzowi, choć on też mało komentuje.
Inne wyniki przemilczę. Jedne gorsze, drugie lepsze, ale ten to porażka. Genialni komentatorzy z C+ czy równie dobrzy z Eurosportu powinni to publicznie wyśmiać. No ale oni w przeciwieństwie do &quot;najlepsze komentatora roku 2010&quot; potrafią się zachować.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Śmiech na sali. Faworytem we większości kategorii były &quot;produkcje&quot; TVNowskie... a bywało, że nie mieścili się w TOP3. TVP ewidentnie wszystko zgarnęło, ale mogło zrobić to chociaż w jakichś mniejszych rozmiarach, bo wątpię, żeby ktoś się spodziewał 60% Jakiej to Melodii czy koło 50% Laskowika. Jedyne co mi weszło z ciekawszych kursów to zwycięstwo Chylińskiej @ 6.00, a poza tym kompletna padaka.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Moja wypowiedź z wczoraj:
No bo w Polsce telewizja publiczna to ogólnie jakaś kpina... Ale są ludzie którzy płacą haracz (czyt. abonament), więc jak im się to podoba to niech płacą i oglądają takie żenujące &#39;&#39;przedstawienia&#39;&#39;.
Wypowiedź Baqu dzisiaj:
200 tysięcy za załatwienie Telekamery?
Zorganizowana grupa wysłała dziesiątki tysięcy pocztówek, by zapewnić wygraną serialu TVP2 „Barwy Szczęścia” i jego gwiazdy, Katarzyny Zielińskiej w konkursie Telekamery – pisze „Rzeczpospolita”. TVP z kolei sprawiła, że podczas transmisji przyznania nagrody TVN24 leciały reklamy.
http://www.tvn24.pl/-1,1692070,0,1,200-tysiecy-za-zalatwienie-telekamery,wiadomosc.html
No i może mi teraz ktoś powie że te Telekamery to nie jest żenująca przedstawienie... A co do TVP, jeśli to co napisał Baqu jest prawdą to tą całą telewizję można spokojnie nazwać mafią, która zdziera haracze i płaci łapówki. Teraz już wiadomo czemu Kurzajewski 3 razy pod rząd wygrał Telekamerę na najlepszego komentatora sportowego, choć nawet nie powinien być nominowany w tej kategorii bo ten pajac nic nie komentuję.
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
Myślę, że ogólnie według oczekiwań rozdano te telekamery, ale największą porażkę zaliczyli ci, którzy stawiali na Mam Talent. Całe szczęście bo ja miałem większe pieniądze właśnie na to dać. Można powiedzieć wydawał się pewniak jakich mało. W końcu dwie telekamery już na koncie ten program miał, wydawało się, że trzecia to tylko formalność, a za rok odbieraliby Złotą Telekamerę. Jednak Mam Talent przegrał i to DUŻĄ różnią głosów. Coś około 50%. Jak odczytali: drugie miejsce - Mam Talent trochę się zdziwiłem, a nawet bardzo. A jak kolega wcześniej pisał kurs na Jaka to Melodia był niczego sobie. No i przy okazji widać było zniesmaczone miny producentów MT. Porażka i tyle. Ale 4 edycja i tak będzie ???? I podsumowując całą galę powiem, że jedna z gorszych od początku trwania.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zwracam tylko uwagę, że głosowanie było zamknięte 15 stycznia.
ok 2/3 lutego pojawiła się informacja o &#39;nieprawidłowych głosach&#39; i część została anulowana.
Totolotek sporo ryzykował trzymając ofertę po zakończeniu oficjalnego głosowania... Czyżby wygrana nieprzypadkowa? Kilka dni przed ogłoszeniem wyników, kilkanaście dni po zamknięciu głosowania... wyniki mogły być już znane :p
 
sanchez1 93

sanchez1

Użytkownik
Ponoć dochodzą głosy, że telekamery z niektórych kategorii były poustawiane przez włodarzy TVP. Szwindel miał polegać na tym, że TK za najlepszy serial dostaną &quot;Barwy Szczęścia&quot;, a najlepszą aktorką będzie Katarzyna Zielińska.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Siema, ja jak wszedłem była nowa wygrana tygdonia nie z Telekamer, dobrze się domyślam, że to z Telekamer była poprzednia wygrana tygodnia? I jakie miasto?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Siema, ja jak wszedłem była nowa wygrana tygdonia nie z Telekamer, dobrze się domyślam, że to z Telekamer była poprzednia wygrana tygodnia? I jakie miasto?
W Warszawie za 10pln ponad 30tysięcy :grin: 5 pozycji, kursy 7.50 6 5 itp wszystko z telekamer. chyba wszystko jasne ;) kolejny dowód na przewały w tvp ? wczorajsze el.do Eurowizji, jako 1.występuje osoba z tvp (z jtm) i wygrywa zdobywając niemal połowę głosów:grin:
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W Warszawie za 10pln ponad 30tysięcy :grin: 5 pozycji, kursy 7.50 6 5 itp wszystko z telekamer. chyba wszystko jasne ;) kolejny dowód na przewały w tvp ? wczorajsze el.do Eurowizji, jako 1.występuje osoba z tvp (z jtm) i wygrywa zdobywając niemal połowę głosów:grin:
I na dodatek od jakiegoś czasu w JTM na zakończenie leciała jej piosenka którą wygrała te eliminacje, i to jest telewizja publiczna? Powinni całą 10 pokazywać, a nie tylko ją...
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Kiedy w tym roku były teraz Telekamery, nie było o tym słychać, teraz na TVN sa Adamczyk i Ostaszewska, były wystawiane kursy?
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ja przeanalizowałem troszeczkę TELEKAMERY 2014 i to, do czego doszedłem:
Najlepszy Komentator Sportowy
Mateusz Borek 2.05
Najlepszy aktor: Betsafe
Tomasz Karolak 2.00 (FB LIKE: 43616)
Antoni Pawlicki 3.00 (FB LIKE: 13276)
Krystian Wieczorek (FB LIKE: 3325/8682-fan page)
Marek Bukowski (FB LIKE: 6872)
Szymon Bobrowski (FB LIKE: 9224)
Wiem że te Telekamery to jeden wielki fake, ale spróbuję zagrać na Tomasza Karolaka, jeszcze ta rodzinka.pl, na chłopski rozum powinien wygrać, ja nie będę kombinował i gram na niego.
 
Do góry Bottom