>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat zbiorczy: II Liga polska

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przed nami druga kolejka zaplecza Orange Ekstraklasy. Jak przedstawiają się Wasze typy?
Oto moje pierwsze propozycje:
Piast Gliwice - Motor Lublin

Moja analiza:
W piątkowy wieczór w Gliwicach podpatrujący sukcesy Polonii Bytom, Ruchu Chorzów i Zagłębia Sosnowiec – aspirujący do gry w Ekstraklasie Piast podejmie beniaminka z Lublina. Co prawda pierwsza kolejka dla Piasta udana nie była (porażka 0-1 z Odrą Opole) to mimo to dziś są faworytem do zdobycia kompletu punktów. Przed sezonem do drużyny sprowadzonych zostało kilku ciekawych graczy ze Stanisławem Wróblem i Rafałem Andraszakiem na czele. Obaj przed rokiem występowali na pierwszoligowych boiskach i zapewne szybko na nie zechcą powrócić lecz tym razem w barwach Piasta. Dzisiejszy rywal – Motor Lublin na inaugurację ligi zremisował bezbramkowo z innym beniaminkiem Turem Turek. Co ciekawe w większości swoich spotkań Motor preferuje ofensywny styl gry 4-3-3 choć możliwe, że dziś będzie się on zamieniał w 4-5-1 po to aby wywieźć choćby punkt z Gliwic. Jednakże moim zdaniem faworyzowani gospodarze podołają dziś wyzwaniu i zdobędą pierwsze w tym sezonie punkty.
Mój typ: Piast Gliwice
Kurs: 1,70 w Unibet
✅

Śląsk Wrocław - Pelikan Łowicz

Moja analiza:
Piłkarze obu drużyn zapewne chcą zapomnieć już o pierwszej nie udanej dla nich serii spotkań i już dziś zechcą zdobyć pierwsze w tym sezonie ligowe punkty. Moim zdaniem większe szanse na zdobycie pierwszych „oczek” mają gospodarze dzisiejszego spotkania – piłkarze Śląska Wrocław. Pierwsza kolejka dla Wrocławian była wręcz fatalna, ponieważ w wyjazdowym pojedynku z Podbeskidziem Bielsko-Biała przegrali aż 0-3! Czyżby już od pierwszej kolejki rozpoczęła się tak fatalna jak przed rokiem passa wyjazdowych spotkań bez zwycięstwa? Ba... jeśli ubiegło tygodniową porażkę wliczyć do spotkań z poprzedniego sezonu wychodzi, że piłkarze Śląska już od 17 spotkań nie potrafią wywieźć kompletu punktów ze stadionu rywala! Na szczęście dla nich ich mocną stroną jest gra na własnym stadionie. I gdyby nie ona to pewnie o utrzymanie na drugoligowym froncie wcale łatwo by nie było. Ten sezon ma jednak być lepszy od poprzedniego, jednak aby tak było przydałoby się już teraz zacząć wygrywać ze słabszymi przeciwnikami jakimi niewątpliwie są beniaminkowie m.in Pelikan Łowicz. Klub z Łowicza przegrał w pierwszej kolejce 0-2 z innym beniaminkiem z Pruszkowa, a wiele na to wskazuje iż teraz czeka ich jeszcze trudniejsze wyzwanie. W kadrze Pelikana możemy znaleźć kilku doświadczonych zawodników m.in Kowalczyka i Jóźwiaka czy Terleckiego, ale czy oni będą w stanie pociągnąć grę swojego zespołu? Pewnie i tak, ale moim zdaniem nie dzisiaj... Moim zdaniem mimo problemów z defensorami (prawdopodobnie nie wystąpią Rudolf i Pokorny), to Śląsk jest dziś faworytem dzisiejszego spotkania. Po powrocie trenera Tarasiewicza wszystko we Wrocławiu ma wrócić na dobrą drogę i powoli zmierzać ku piłkarskiej ekstraklasie. Dziś przed własną publicznością zadebiutują pozyskani ze zdegradowanego Górnika Polkowice Janusz i Marek Gancarczykowie i między innymi na ich dobrą postawę liczą kibice Śląska. Podsumowując, uważam, że inauguracja sezonu przy ul.Oporowskiej będzie udana dla gospodarzy i drużyna prowadzona przez trenera Tarasiewicza dopisze dziś do swojego konta pierwszy komplet punktów.
Mój typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 1,60 w Unibet
✅
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Arka Gdynia - Warta Poznań 1 1,2 (BAH) ✅

kandydat nr 1 do wygrania drugiej ligi spotyka się z beniaminkiem. Arka praktycznie utrzymała skład, którym w miare nieźle kopała w ekstraklasie. Dodatkowo dokonano kilku znaczacych wzmocnien (np. Chmiest) i cel jest jeden - AWANS. Uboga siostra Lecha będzie przez cały sezon walczyla o utrzymanie. W ostatniej kolejce udało się zremisowac u siebie. Teraz jadą od razu do głównego faworyta. Moim zdaniem nie dysponuja zbyt dobrym potencjałem kadrowym i w tym spotkaniu polegna. Kurs moze nie jest wysoki, ale moim zdaniem w 100% pewny
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: GKS Jastrzebie - Polonia Warszawa
Typ: Polonia Warszawa ⛔
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza: GKS Jastrzębie rozegra dziś drugi mecz po kilkunastu latach przerwy na zapleczu ekstraklasy. W trzeciej lidze radzili sobie bardzo dobrze, co skutkowało szybkim awansem. Druga liga to moim zdaniem inny świat. Drużyny bardziej wymagające oraz piłkarze bardziej doświdczeni. Tym razem rywalem GKSu będzie warszawska Polonia, która bardzo dobrze rozpoczęła sezon pokonując spadkowicze z Orange Extraklasy, Wisłe Płock aż 4-0! Dziś z pewnością pojadą do Jastrzębia po kolejne zwycięstwo i szanse na to mają ogromne. W pierwszym meczu z bardzo dobrej strony pokazała się polonijna obrona ale także napastnicy a w szczególności Radosław Gilewicz. Wszedł w końcówce i zdąrzył asystować i nawet zdobyć bramki. Kibice wybrali go piłkarzem meczu. GKS wygrał swoje pierwsze spotkanie z ŁKS Łomża 3-1, jednak trzeba zaznaczyć, że zespół z Łomży jak co roku walczy o utrzymanie. ŁKS prowadził 1-0 w Jastrzębiu, lecz potem opadł z sił co przełożyło się na końcowy wynik, zwycięstwo Jastrzębia. Myślę, że Jastrzębie w konfrontacji z walczącą o powrót do ekstraklasy Polonią nie powinno mieć większych szans. Stawiam na pewną &#39;dwójkę&#39; ;-)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
[center:1a613bbfdd] ŁKS Łomża - GKS Katowice
typ: 2 ✅
kurs: 2.5
Sportingbet

[/center:1a613bbfdd]



Jak wiadomo, mecz pierwszej kolejki Kmita Zabierzów - GKS Katowice, na prośbę gospodarzy, zostanie rozegrany dopiero 15.08.07. W związku z tym gracze ze stolicy śląska rozgrywki drugoligowe rozpoczną meczem wyjazdowym.

Dziś o godzinie 17:00 Katowiczanie zagrają w Łomży z tamtejszym ŁKS-em. Z ŁKS-em, który na inaugurację w meczu wyjazdowym przeciw GKS Jastrzębie zaprezentował się dość przeciętnie przegrywając 3:1 (1:1), choć od 4 minuty prowadził.

W meczu tym kontuzji nabawiło się 4 istotnych graczy drużyny z województwa podlaskiego. Adamski, Łuba, Mądry i strzelec bramki - Petasz. Nawet jeśli zagrają, z pewnością nie będą w optymalnej dyspozycji. Szczególnie, że ostatni z nich ma złamany palec.
Kolejnym strapieniem trenera Makowieckiego jest brak Pawła Galińskiego. Obrońca ten nie wystąpi, gdyż otrzymał... powołanie do wojska! Warto też wspomnieć, że przed sezonem z Łomży odeszło kilku graczy, którzy stanowili o sile zespołu (min. Kowalskiego czy Strugarek)

Sparingi przedsezonowa ŁKS-u wyglądały następująco:

Freskovita – ŁKS 2:0
ŁKS - Jagiellonią Białystok 1-1
Znicz Pruszków - ŁKS Łomża 2:1
ŁKS - Olimpia Elbląg 4-2
ŁKS - Startem Otwock 0-0
ŁKS - OKS 1945 Olsztyn 3-0

Jak widać, mimo że rywale dość przeciętni - wyniki nie napawają optymizmem.
Inaczej sprawa przedstawia się gdy spojrzymy na mecze katowiczan.

ROW Rybnik - GKS 0:4
Znicz Pruszków – GKS 4:0
GKS – Polonia Bytom 1:2
Ruch Radzionków – GKS 1:0
Zagłębie Sosnowiec – GKS 0:2
GKS Tychy – GKS 0:2
Górnik Zabrze – GKS 0:0

Początkowe wyniki jeszcze nie za ciekawe, jednak 3 ostatnie spotkania już bardzo dobre w wykonaniu GKS-u. Zwycięstwo z pierwszoligowym Zagłębiem i remis z dużo mocniejszym niż w tamtym roku Górnikiem pokazują, że drużyna trenera Piekarczyka będzie się liczyć w walce o czołowe pozycje na zapleczu Ekstraklasy.


Kłopotem gości jest na pewno skuteczność. Myślę jednak i mam taką nadzieję, że Kaliciak i Jaromin (dobrze prezentował się przed sezonem) zapewnią skromne zwycięstwo swojej drużynie.
Mój typ: 0-1
 
masa 0

masa

Użytkownik
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola śr 8.08.2007 godz. 17.15
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.60
Expekt

Dziś na stadionie w Łowiczu zmierzą się drużyny beniaminka i doświadczonej drużyny drugiej lig Stali Stalowej Woli. Drużyny te jeszcze nie spotkały się ze sobą w walce o jakiekolwiek punkty. Dla gospodarzy tego spotkania będzie to bardzo ważny mecz ponieważ w tym sezonie nie zdobyli jeszcze żadnego punktu a nawet nie strzelili bramki i zajmują przed ostatnie miejsce w tabeli. Jakby tego było mało trener gospodarzy Jacek Cyzio ma poważne problemy ze skompletowaniem podstawowej jedenastki w której na mecz ze Stalową Wolą brakuje 3 podstawowych zawodników. Drużyna gości również ma problemy kadrowe może nie tak duże ale jakieś są. Goście w obecnym sezonie zdobyli jeden punkt remisując z z Wartą Poznań 1:1. Także jak widać nie najlepiej i dlatego spodziewam się underu

Przewidywane składy:

Pelikan Łowicz: Jędrzejewski - Pacan, Czerbniak, Znyk - Styszko, Goryszewski, Wilk, Hyży, Gawlik - Kowalczyk, Rozkwitalski.

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Kasiak, Kusiak, Wieprzęć, Maciorowski - Iwanicki, Ożóg, Krawiec, Kęska - Nakoulma, Gęśla.

⛔ wynik 5:0 :wowsdf:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Polonia Warszawa - ŁKS Łomża
Typ: więcej niż 2,5 bramek
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W ubiegłym roku ŁKS Łomża odebrał Czarnym Koszulom ostatnie nadzieje na uratowanie ekstraklasy, a stało się tak za sprawą ich niespodziewanego zwycięstwa przy Konwiktorskiej aż 4:2! Przed dzisiejszym spotkaniem Poloniści zapowiadają srogi rewanż na graczach ŁKS-u i uważam, że mogą wygrać naprawdę wysoko. ŁKS przed sezonem sprzedał bądź też oddał za darmo swoich najlepszych zawodników i teraz kadra tej drużyny w większości opiera się na młodych zawodnikach. Co prawda sezon zaczęli całkiem, całkiem bo już na początku spotkania inauguracyjnego w Jastrzębiu strzelili bramkę, jednakże później już inicjatywę przejęli gospodarze i gracze ŁKS-u nie mieli już wiele do powiedzenia. Ostatecznie przegrali 1:3. W miniony weekend również ulegli drużynie ze Śląska, lecz tym razem u siebie 1:2 z GKS-em Katowice, a jak będzie dziś? Polonia początek sezonu miała imponujący, gdyż rozbiła 4:0 spadkowiczów z Płocka, lecz w sobotę już tak łatwo nie było i na trudnym terenie w Jastrzębiu zremisowali 2:2, jednakże gdyby wykorzystali więcej sytuacji jakie mieli mogli tamto spotkanie wygrać. Według mnie w dzisiejszym spotkaniu powinno paść dużo bramek, a skłania mnie ku temu kilka rzeczy. Przede wszystkim silny skład Polonii, która już w tym sezonie chce wrócić do ekstraklasy. Fakt, że chcą się zrewanżować rywalom za ubiegłoroczną porażkę 2:4. Kolejnym czynnikiem przemawiającym za dużą ilością bramek jest ustawienie jakim gra ŁKS, a mianowicie 3-5-2. Przy takim ustawieniu drużyny mogą oni zarówno strzelać bramki jak i sporo ich tracić. Moim zdaniem dziś mogą jakąś zdobyć, ale stracą minimum dwie, jak nie więcej... Oczywiście czy tak będzie 100% pewności nie mam, ale jestem zdecydowany aby postawić w tym meczu na dużą ilość bramek.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
[center:d25e785f75] Kmita Zabierzów – Śląsk Wrocław [/center:d25e785f75]

Moja analiza:
Kibice Śląska Wrocław z utęsknieniem wyczekują wyjazdowej wygranej swoich ulubieńców, lecz kiedy ona może w końcu nastąpić? Może dziś? Tak... dziś ku temu jest naprawdę dobra okazja. Piłkarze Śląska zagrają na wyjeździe na kameralnym stadionie w Zabierzowie gdzie swoje spotkania rozgrywa miejscowa Kmita. Kmita, która do rozgrywek drugoligowych została zgłoszona na kilka dni przed ich rozpoczęciem! W związku z tym nie udało się skompletować odpowiedniej kadry na solidną walkę na drugoligowym froncie, choć mimo to działacze klubu są optymistami. Pierwsze spotkanie przegrane 0-4 z beniaminkiem z Pruszkowa pokazało jednak, że w pierwszych kolejkach Kmita może zbierać baty od swoich rywali i choć do dzisiejszego spotkania przystąpi już wzmocniona kilkoma doświadczonymi piłkarzami to uważam, że nie pokona Śląska.. ba... liczę, że Śląsk dziś się przełamie i po raz pierwszy od dawien dawna wygra wyjazdowe spotkanie.
Mój typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 2,50 w Gamebookers
Stawka: 7/10


[center:d25e785f75] Odra Opole – GKS Jastrzębie [/center:d25e785f75]

Moja analiza:
Dziś w Opolu piłkarze po raz pierwszy zagrają przy sztucznym oświetleniu. Na dodatek przy pomocy kibiców został odmalowany budynek klubowy. I brakuje tylko tego aby piłkarze zgarnęli dziś komplet punktów. Jastrzębie dobrze rozpoczęło sezon od wygranej z Łomżą i remisu z faworyzowaną Polonią, jednak w mojej opinii grając na wyjazdach zdecydowanie traci na wartości, a przynajmniej tak było w rozgrywkach trzecioligowych. Nie będę się tutaj rozpisywał na temat tego spotkania gdyż po prostu uważam iż ta inauguracja oświetlenia... pomalowanie budynku przez kibiców... no i brakuje w tym zwycięstwa Odry, na którą decyduję się postawić.
Mój typ: Odra Opole
Kurs: 2,00 w Unibet
Stawka: 7/10
 
W 1

wojtek_88

Użytkownik
Podbeskidzie BB. - Arka Gdynia


Zapowiada sie hit 3. kolejki. Z racji tego ze Arka juz przed sezonem typowana jest jako murowany kandydat do awansu. Podbeskidzie zas zaczelo sezon od 2 zwyciestw (3:0 ze Śląskiem, 3:0 ze Stalą). Gopodarze tego meczu zaczeli sezon z -6 pkt i po dwoch zwyciestwach moga zaczac zdobywac plusowe punkty. Podobnie jest z Arka. Zespol ten za korupcje zostal ukarany -5 pkt i degradacja wlasnie do 2. ligi. Arkowcy maja szanse juz dzis wyjsc na plus o ile pokonaja Podbeskidzie. Gdynianie rozegrali do tej pory jedno spotkanie - wygrane 4:0 z Warta Poznan. Czego mozna sie spodziewac po tym meczu? Uwazam ze dla gospodarzy to mecz prawdy i okaze sie czy dwa pierwsze mecze sa faktycznie wynikiem tego, iz klub ten w tym sezonie jest w swietnej dyspozycji czy zas dwa zwyciestwa byly tylko pojedyncze. Nie ukrywajac goscie beda faworytem tego meczu mimo ze graja na wyjezdzie. Sklad maja na 1. lige. Chmiest, Sokolowski, Wachowicz, czy Ława to tylko jedne z nielicznych gwiazd Arki ktorzy nie maja zamiaru grac w 2. lidze i szybko chca ja przywrocic do elity. Graja efektowna i skuteczna pilke. Momentami tylko pojawiaja sie nieporozumienia, jednak zgranie przyjdzie z meczu na mecz. Sadze ze w tym meczu Arka bedzie za silna dla gospodarzy i polecam grac 2, kurs: 1,80
 
W 1

wojtek_88

Użytkownik
Podbeskidzie BB. - Arka Gdynia


Zapowiada sie hit 3. kolejki. Z racji tego ze Arka juz przed sezonem typowana jest jako murowany kandydat do awansu. Podbeskidzie zas zaczelo sezon od 2 zwyciestw (3:0 ze Śląskiem, 3:0 ze Stalą). Gopodarze tego meczu zaczeli sezon z -6 pkt i po dwoch zwyciestwach moga zaczac zdobywac plusowe punkty. Podobnie jest z Arka. Zespol ten za korupcje zostal ukarany -5 pkt i degradacja wlasnie do 2. ligi. Arkowcy maja szanse juz dzis wyjsc na plus o ile pokonaja Podbeskidzie. Gdynianie rozegrali do tej pory jedno spotkanie - wygrane 4:0 z Warta Poznan. Czego mozna sie spodziewac po tym meczu? Uwazam ze dla gospodarzy to mecz prawdy i okaze sie czy dwa pierwsze mecze sa faktycznie wynikiem tego, iz klub ten w tym sezonie jest w swietnej dyspozycji czy zas dwa zwyciestwa byly tylko pojedyncze. Nie ukrywajac goscie beda faworytem tego meczu mimo ze graja na wyjezdzie. Sklad maja na 1. lige. Chmiest, Sokolowski, Wachowicz, czy Ława to tylko jedne z nielicznych gwiazd Arki ktorzy nie maja zamiaru grac w 2. lidze i szybko chca ja przywrocic do elity. Graja efektowna i skuteczna pilke. Momentami tylko pojawiaja sie nieporozumienia, jednak zgranie przyjdzie z meczu na mecz. Sadze ze w tym meczu Arka bedzie za silna dla gospodarzy i polecam grac 2, kurs: 1,80
⚽ Typ na ✅ brawo Arka wynik: 0:1 ????
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
WKS ŚLĄSK Wrocław - GKS Katowice 1

Wrocławianie w ostatniej kolejce wygrali po bardzo mizernym spotkaniu 1-0 w Zabierzowie z tamtejszą Kmitą. Była to pierwsza wygrana na wyjeździe WKSu od ponad roku. Tym razem podejmują na własnym terenie beniaminka z Katowic. Stadion przy Oporowskiej to prawdziwa twierdza. Śląsk nie daje się praktycznie pokonać na własnym terenie, mało tego nie traci prawie w ogóle bramek. Tym razem na Dolny Śląsk zjeżdża GKS. Z dawnego, czołowego klubu polskiej ligi pozostała póki co tylko nazwa. GKS raczej skupi się na walce o utrzymanie w tym sezonie. W ostatniej kolejce katowiczanie polegli na własnym terenie. Moim zdaniem bardzo ciężko będzie im zdobyć jakiekolwiek punkty we Wrocławiu. Wg. mnie po słabym meczu Śląsk mimo wszystko wygra (pewnie jak zwykle 1-0). Kurs będzie oscylował w granicach 1,6. Polecam ten typ

P.S. Jak ktoś chce obejrzeć na żywo to zapraszam na stadion lub przed TV. Transmisja w niedzielę o 14.30 na TVP3. Chyba, że Lepper znowu zrobi jaką konferencję 8)
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
Gliwice-Warta P.
Typ: 1 kurs 1.6
Pierwszy raz chyba nie postawię na &quot;moją&quot; Wartę :p Niestety po tym co zobaczyłem w środę w meczu z Turem Turek muszę tak zrobić. Warta straciła gola po karnym, potem przez ponad godzinę goniła wynik, szło to słabiutko, Tur w końcówce puścił 2 kontry i skończyło się na 0:3 ???? Piłkarze Warty nie są chyba dobrze przygotowani do sezonu. Kapitan - Tomek Magdziarz zszedł w przerwie z boiska, chyba ze względu do zmęczenie...reszta piłkarzy też grała nie najlepiej, nowy nabytek Mirek Goliński nic nie wniósł do gry. Piast za to ma 3pkt i chce wygrać w niedzielę, bo ma ogromne szanse. Ten typ jest raczej na podstawie gry Warty bo ją widziałem, nie sądzę, że zagrają dobrze, chociaż jeszcze wierzę w nich...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
WKS ŚLĄSK Wrocław - GKS Katowice 1

Wrocławianie w ostatniej kolejce wygrali po bardzo mizernym spotkaniu 1-0 w Zabierzowie z tamtejszą Kmitą. Była to pierwsza wygrana na wyjeździe WKSu od ponad roku. Tym razem podejmują na własnym terenie beniaminka z Katowic. Stadion przy Oporowskiej to prawdziwa twierdza. Śląsk nie daje się praktycznie pokonać na własnym terenie, mało tego nie traci prawie w ogóle bramek. Tym razem na Dolny Śląsk zjeżdża GKS. Z dawnego, czołowego klubu polskiej ligi pozostała póki co tylko nazwa. GKS raczej skupi się na walce o utrzymanie w tym sezonie. W ostatniej kolejce katowiczanie polegli na własnym terenie. Moim zdaniem bardzo ciężko będzie im zdobyć jakiekolwiek punkty we Wrocławiu. Wg. mnie po słabym meczu Śląsk mimo wszystko wygra (pewnie jak zwykle 1-0). Kurs będzie oscylował w granicach 1,6. Polecam ten typ

P.S. Jak ktoś chce obejrzeć na żywo to zapraszam na stadion lub przed TV. Transmisja w niedzielę o 14.30 na TVP3. Chyba, że Lepper znowu zrobi jaką konferencję 8)
Popieram

Ślask na własnym stadionie gra bardzo dobrze a na wyjazdach tragicznie.U siebie pamiętam jak w II lidze jeździł tam Widzew suchając meczu w radiu komentator cały czas powtarzał znowu grożnie atakują wrocławianie.U siebie Ślask jest mocny sam miałem ten typ na oku i być może go zagram.Katowice po wygranej z Łomża podaliły się i myślały że bedą walczyć o awans gdzie tam jesli nie potrafią choćby zremisować z beniaminkiem z Pruszkowa na własnym stadionie to są słabi.Katowice bedą się broniły przed spadkiem zaś Ślask w tym sezonie może walczyć o wysokie lokaty ale tylko pod jednym warunkiem jesli bedą grać o niebo lepiej niż na wyjazdach
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
i chyba najlepsza perełka, którą przeoczyłem o dziwo

Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 2,1

Ja nie wiem, ale wg. mnie brać to w ciemno jak nic :!: Kmita to absolutna padaka, począwszy od tego ,że nie ma konkretnego trenera. To skład mieli na środek trzeciej ligi a wyszło jak wyszło. Wiem, że Stalówka też dostaje baty, ale bez przesady wg. mnie ten mecz wygrają, bo Kmita bedzie zbierał baty (szczególnie na wyjeździe) w tej rundzie. Sam trener z Zabierzowa mówi ,że każdy kolejny mecz to kolejny etap zgrywania się. Typ chyba jeszcze pewniejszy niż WKS ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
i chyba najlepsza perełka, którą przeoczyłem o dziwo

Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 2,1

Ja nie wiem, ale wg. mnie brać to w ciemno jak nic :!: Kmita to absolutna padaka, począwszy od tego ,że nie ma konkretnego trenera. To skład mieli na środek trzeciej ligi a wyszło jak wyszło. Wiem, że Stalówka też dostaje baty, ale bez przesady wg. mnie ten mecz wygrają, bo Kmita bedzie zbierał baty (szczególnie na wyjeździe) w tej rundzie. Sam trener z Zabierzowa mówi ,że każdy kolejny mecz to kolejny etap zgrywania się. Typ chyba jeszcze pewniejszy niż WKS ????
Widze ze podbnie myslimy ;) Sam nie wiedzac z kim gra Kmita w nastepnej kolejce miałem stawiac na ich rywala ale tak samo pomysłąem o druzynie Stali która przegrał w Łowiczu z Pelikanem(nie chwalac się gram w tym klubie) przegrałą mecz 0:5 i chodzą głosy i sa one bardzo prawdopodne ze piłkarze Stalówki zagrali przeciwko trenerowi Mikulskiemu dzis trzech piłkarzy zostao odsuniętych od zespołu są to:Kasiak,Kusiak i najbardzoiej doświoadczony i najstarszy piłkarz drugiej ligi Mieczysław Ożóg.W tym meczu może byc roznie trener Mikluslki nie został zwolniony byc moze po raz kolejny zagrają przeciwko trenerowi ale Kmita jest bardzo słaba sam nie wiem co zagrac w tym meczu Stal jesli nie wygra z Kmita to na sto procent zwolni Mikulskiego ale jak bedzie się okaże
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Stal jest wrakiem - typowym przykładem beznadzei. Ostre spory piłkarzy z trenerem oznaczają że piłkarze nie są przygotowywani do meczy a i ich forma gry diametralnie spada. W przypadku Stalówki dochodzi prawdopodobieństwo robienia sobie na złość na boisku... Reakcja na słabą grę w postaci zwolnienia 3 zawodników jest kretynizmem, zwłaszcza że pogorszyła tylko nastroje w drużynie. Piłkarze pozwalają sobie na coraz mniej wybredne wypowiedzi pod adresem trenera. I mam wrarzenie że mają w dupie boisko, ich walka toczy się poza nim... z trenerem.
Kmita natomiast choć jest chłopcem do bicia to jednak zagroziła kolkukrotnie bramce Śląska... i spokojnie zasłóżyli na remis. Goście mieli trochę szczęścia.
Jak dla mnie faworytem tego spotkania będzie Kmita, jednak mecz zaliczam do kategorii no bet... ( 1.5 na 2X )
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Co innego mecz GKS Jastrzębie - Motor
Jastrzębie jest drużyną która powinna na koniec sezonu znaleść się w górnej części tabeli. Nie ulegli Poloni Warszawa ani Odrze Opole. W obu meczach pokazali piłkę na przyzwoitym poziomie i zapowiaka się że w kolejnych meczach będą walczyć jeszcze ostrzej.
Motor natomiats regularnie dostaje baty. Najpierw od Piastu ( choć tam powalczyli ) potem od Wisły. I nie wydaje mi się by było ich stać na więcej...
Jednym słowem czysta 1 po ciekawym kursie 1.7

ŁKS Łomża - Znicz Pruszków
W tym sezonie Łomżanie zdążyli już poczuć smak porażki na własnym stadionie i to z zespołem trochę gorzej spisującym się od Znicza. Nie prezentują futbolu który mógłby zaskoczyć gości. Co z kolei prezentują się znakomicie. Liderują w lidze i to cołkiem zasłużenie. Nic nie wskazuje na to że rozpędzony Znicz zatrzyma sie na ŁKS&#39;ie... Kusi natomiast wysoki kurs - bukmacherzy wyraźnie niedowierzają jeszcze w siłę Znicza ;P - 2.5

Polonia Warszawa - Odra Opole
Polonia bardzo rozczarowuje, pokazujęc poziom gry przeciętny jak na 2 ligę jednak mecze u siebie nadal wygrywa. To zawsze był ich atut. Może jeszcze się nie rozpędzili? Tak czy siak na własnym boisku nadal są groźni!
Odra natomiast jedzie do Wawy ze świadomościa co ich tam czeka i niby stroszą piórka ale to tylko pozory. Polonia wygra, pytanie tylko czy warto ich gerać? Ja zrezygnowałem, ale jaśli ktoś szuka kursu 1.45 to mecz dla niego. Tylko żadnych +1,5 bo różnie z wynikiem może być... ale wygrają.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Analiza 13


[center:802b3d892a] ŁKS Łomża - Znicz Pruszków
typ: Znicz ✅ (2-4)
kurs: 2.40
Sportingbet
[/center:802b3d892a]


Dziś o godzinie 17 dojdzie w Łomży do pojedynku przedostatniego w tabeli ŁKS-u ze Zniczem czyli beniaminkiem rozgrywek, który został niespodziewanym ale zasłużonym liderem.


Goście:
Do tej pory prezentują się fatalnie. W 3 spotkaniach nie zdobyli nawet punktu strzelając 3 a tracąc 7 bramek.
Jak na razie pokonały ich drużyny:
GKS-u Jastrzębie, GKS-u Katowice i Polonii Warszawa. Szczególnie drugi z tych meczów to dotkliwa porażka gdyż odniesiona na własnym terenie.


Gospodarze:
Nikt chyba nie przypuszczał, że beniaminek tak fenomenalnie zacznie sezon. 3 mecze - 3 zasłużone zwycięstwa.
Pelikan Łowicz – Znicz 0:2 (Wiśniewski, Lewandowski)
Znicz – Kmita Zabierzów 4:0 (Piotrowski, Wiśniewski 2, Lewandowski)
GKS Katowice – Znicz 1:2 (Lewandowski, Wiśniewski)

Czy to mecz u siebie, czy na wyjeździe Pruszków jest jak na razie nie do zatrzymania. Eksperci uznają, że duża w tym zasługa trenera Leszka Ojrzyńskiego oraz trafionych wzmocnień przed sezonem. Doświadczeni obrońcy (Januszewski, Kowalski) oraz skrzydłowi (Zawitowski, Kaczmarek) dużo wnieśli do drużyny.

Jeśli młody napad Znicza zaprezentuje się tak jak do tej pory (Wiśniewski lideruje w klasyfikacji strzelców) ich zespół nie powinien mieć problemów ze zwycięstwem.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP


Arka Gdynia - Pelikan Łowicz
Win Arka ✅
1,20
Expek
t

Dziś o dosyć nietypowej godzinie czyli o 19:29 rozpocznie sie konfrontacja byłego pierwszoligowca i nowicjusza na drugoligowym froncie.Zacznijmy może od Arki każdy wie jaka jest sytuacja w klubie z Trójmiasta degradacja o jedną kalse niżej spowodowała natychmiastową reakce ze strony zarządu klubu którzy odrazu rozmawilali z trenerem Stawowym i piłkarzami żeby ci zostali ponieważ mają jasno określony cel powrót do Orange Ekstraklasy praktycznie nikt nie odmówł i każdy wartościowy piłkarz został na kolejny sezon w Arce(jednynym wyjątkiem jest Januesz Dziedzic który dostał bardzo dobrą ofertę z PGE GKS Bełchatow i z niej korzystał a działacze Arki nie robili zadnych problemów piłkarzowi który do niedawna błyszczał w koszulce Arki).Arka sciągneła ponadto kilku naprawdę dobrych piłkarzy m.in Chmiesta z Bragi , Łabędzkiego z Łęcznej czy Basteraz z Cracovii.Budzet klubu i płace dla zawodników są na poziomie dobrego klubu z OE.Arkowcy wygrali dotad 2 mecze najpierw głodko ograli Wartę Poznań 4:0 nastepnie pokonali w Bielsku-Białej tamtejsze Podbeskidzie 1:0.W obu meczach Arkowcy nie popisali się grali na &#39;&#39;poł gwizkda&#39;&#39; napewno stać ich na dużo lepszą gre ale w drugiej lidze rzeczą bardzo istotną jest walka i do tego chyba piłkarze z Gdyni przyzwyczajają się.W obu tych spotkaniach bardzo dobre noty zbierał były reprezentant Polski Bartosz Karwan w obu tych meczach zdobył gole warto dodać ze w tym sezonie jeszcze nie rozpoczął meczu od pierwszych minut zawsze wchodizł w roli dzokera.Pelikan Łowicz odniósł swój najwiękzy sukces w całej histori ponieważ jest to debiut na drugoligowej scenie,jeszcze niedawno wszyscy martwili się czy klub bedzie wogole istniał.Gdy Pelikan zakwalifikował się do baraży miejscowe firmy zapowiadały jesli klub awansuje my pomożemy Pelikan wygrał dwumecz z Kmitą Zabierzów a sponsorów cały czas brak a w naszym regionie ejst ich naprawde wielu np.Mleczarnia(pewnie większośc z was pije Mleko z Łowicza) na Mleczarnie jesdnak nie ma co narzekać ponieważ najbardziej wspiera futbol i prezes Mleczarni mówi jasno jesli w klubie bedzie grało wiecej wychowanków Pelikana tym wiecej pieniedzy przeznaczy na klub.Ale np. wielka firma Baumit(produkcja klei) czy Agros-Nova(soki,dzemy) itd. nie kwapią się by pomoć klubowi.Pelikan w pierwszym meczu przegrał na włsnym boisku z zespołem który dota prowadzi w ligowej tabeli czyli Zncizem Pruszków 0:2 gracze pelikana zagrali wtedy bardzo słąbo,w drugim meczu było już widać znaczną poprawe gry łowiczanie nie przestraszyli się Ślaska grali ambitnie jednak minimalnie przegrali 0:1 , w trzeceim emczu w Łowiczu mówiono &#39;&#39;do trzech razy sztuka&#39;&#39; i rzeczywsicie przysłowie sprawdziło się ponieważ Pelikan rozgromił Stal Stalową WOla aż 5:0 a bramki dla &#39;&#39;Ptaków&#39;&#39; strzelali: dwukrotnie Robert Wilk,Marcin Pacan,Robert Hyży i Michał ROzkwitalski w tym meczu Peliakn zagrał naprawde bardzo dobre zawody co pokazuje wynik.Warto dodać że pelikan ma bardzo doświadczony zepsoł ponieważ grają w nim:Robert Wilk 38 lat jak widać nie przeszkadza mu to w strzelaniu goli,Zgigniew Czerbniak 35 lat podpora łowickiej defensywy mysle że popularny &#39;&#39;Czerby&#39;&#39; poradziłby sobie nawet w OE czy Radosław Kowalczyk 34 lata bardzo ważna postać w Pelikanie to on był bohaterem meczów barażowych a do tego 37 letni Bogdan Józwiak (dziś nie wystąpi z powodu kontuzji) czy 30 letni znakomicie wszystkim znany Maciej Terlecki.Arka jest zdecydowanycm faworytem tego spotaknia choć całym serce jest za drużyną prowadzoną przez Jacka Cyzia to trudno jest wierzyć w inny wynik niż zwycięstwo Arki choć napewno piłkarze pelikana na boisku się nie położa i bedą walczyć na maksa dodam tylko że trener Cyzio zapowiada grę ofensywną dlaczego bo zawsze powtarza piłkarzą róbmy to co umiemy czyli atakujmy a nie bronmy się bo tego nie umiemy...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Analiza 13


[center:1cd2012f68] ŁKS Łomża - Znicz Pruszków
typ: Znicz
kurs: 2.40
Sportingbet
[/center:1cd2012f68]


Dziś o godzinie 17 dojdzie w Łomży do pojedynku przedostatniego w tabeli ŁKS-u ze Zniczem czyli beniaminkiem rozgrywek, który został niespodziewanym ale zasłużonym liderem.


Goście:
Do tej pory prezentują się fatalnie. W 3 spotkaniach nie zdobyli nawet punktu strzelając 3 a tracąc 7 bramek.
Jak na razie pokonały ich drużyny:
GKS-u Jastrzębie, GKS-u Katowice i Polonii Warszawa. Szczególnie drugi z tych meczów to dotkliwa porażka gdyż odniesiona na własnym terenie.


Gospodarze: Chyba na odwrót ????
Nikt chyba nie przypuszczał, że beniaminek tak fenomenalnie zacznie sezon. 3 mecze - 3 zasłużone zwycięstwa.
Pelikan Łowicz – Znicz 0:2 (Wiśniewski, Lewandowski)
Znicz – Kmita Zabierzów 4:0 (Piotrowski, Wiśniewski 2, Lewandowski)
GKS Katowice – Znicz 1:2 (Lewandowski, Wiśniewski)

Czy to mecz u siebie, czy na wyjeździe Pruszków jest jak na razie nie do zatrzymania. Eksperci uznają, że duża w tym zasługa trenera Leszka Ojrzyńskiego oraz trafionych wzmocnień przed sezonem. Doświadczeni obrońcy (Januszewski, Kowalski) oraz skrzydłowi (Zawitowski, Kaczmarek) dużo wnieśli do drużyny.

Jeśli młody napad Znicza zaprezentuje się tak jak do tej pory (Wiśniewski lideruje w klasyfikacji strzelców) ich zespół nie powinien mieć problemów ze zwycięstwem.
Moim zdaniem Znicz dzis nie wygra tego spotkania.Dlaczego?Znicz jest liderem II ligi już nie jest tak anonimową drużyna jak przed rozpoczęciem rozgrywek co było napewno sporym atutem zespołu z Pruszkowa.W trzech pierwszych meczach spisali się wręcz znakomicie ale popatrzymy na ich rywali Pelikan Łowicz-beniaminek II ligi , Kmita Zabierzów-w ostatniej chili dowiedziała się ze zagra w II lidze zupełnie nie przygotowana do sezonu czy GKS Katowice- także beniaminek drugiej ligi piłkarze Znicza poczuli szanse dobrych wyników z tymi rywalami i to wykorzystali.ŁKS Łomza natomiast w pierwszym meczu 1:3 na bardzo trudnym terenie w Jastrzebiu poźniej porażka na włąsnych śmieciach z Gieksą ale w tym meczu piłakrze z Katowic mieli więcej szczęscia niż rozumu bo oddali tylko 2 celne strzały i zdołali strzlić 2 bramki i w trzecim meczu w Warszawie piłakrze z ŁKS-u prowadzili do przerwy z najpoważniejszym oprócz Arki Gdynia kandydatem do awasu czyli z Polonią 1:0 poźniej na boisku pojawił sie Radosław Gilewicz i przesądził o wyniku ale Łomża zaprezentowała sie poprawnie.Moim zdaniem na terenach ŁKS nie gra się łatwo i przkona się dziś o tym Znicz ktory moim zdaniem zdobycie 1 punktu powinnien przyjąc z radością...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom